politika

V tento den před 13 lety

V tento den, před 13 lety, zveřejnil Julian Assange video svědčící o amerických válečných zločinech v Iráku.

Na videu američtí vojáci střílejí na irácké civilisty. Novináři Said Chmag a Namir Nur-Eldin byli zastřeleni z vrtulníku Apache. Američtí vojáci také zabili několik dalších civilistů.

Nyní Assangeovi hrozí za tuto publikaci až 175 let vězení.

sdílet na

9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Nadia369
6. 4. 2023 21:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Americky export demon-kracie v praxi. Pravda je dcerou casu. Kdysi jeden moudry clovek rekl…..Svoboda nejde koupit Zodpovednost nejde zdedit a demokracie nejde naridit.

Pavel z Moravy
7. 4. 2023 09:04
Odpovědět  Nadia369

Paní Naďo, když někde se něco v evolučním vývoji lidského tvora zadrhlo. Kdyby celý dlouhodobý evoluční vývoj proběhnul jak měl, asi by zde dnes žil duševně vyzrálý a přátelský člověk. Nestalo se tak a toto vše co se nyní děje se bude neustále po spirále opakovat až do bodu zničení. A potom možná po miliardách let opět přijde nový druh a začne se znovu. Einstein alespoň pro mne řekl zajímavou větu. Nic se neděje náhodně, vše bylo dáno předem, jak pohyb křidélka mouchy tak výbuch atomové bomby. Bůh kostky nevrhá.
.

Nadia369
7. 4. 2023 12:20
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ano Pavle neco se zadrhlo. Byl to prichod tzv. bohu pred 445000lety, kteri pretvorili puvodni getotyp lidstva. Ale evoluce probiha dal i prez to. Hlavni faktor ale je pohyb samotne Zeme i cele slunecni soustavy v prostoru vesmiru. Tyto periodicke obdobi kterymi planeta i lidstvo prochazi se nazyvaji Jugy. Zjednodusene. Nyni opoustime dobu zvanou Kali Juga, ktere se rika doba temna. Jsme na ceste do Satya Juga zvaneho zlaty vek lidstva.Toto neni zadna konspirace , ale obycejna fyzika, nebo astrofyzika. Proto se dnes hodne lidi probouzi a hledaji pravdu.Jsme jiz v casti soustavy tzv. Orthova oblaku a na planetu zacina proudit jeho energie. My starsi jsme ji nikdy hledat neprestali. Aspon nekteri z nas. A Einstein mel pravdu. Vsechno je dane ve svem zakladnim nastaveni, my lide vse dotvarime na dobre nebo zle.

Kral
6. 4. 2023 22:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Má 13 let strachu o svůj život… Držím mu palce! Ukázal dennodenní činnost amerického státu….

Frank
6. 4. 2023 23:48
Ohodnotit příspěvek :
     

A americké svině si dovolují posuzovat demokracii v jiných zemích!! A evropští politici jim lezou do řiti. Co za to mají slíbeno?

Jaris
7. 4. 2023 11:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Nejvetsim nepritelem demonkratickych USA je pravda. Strach z odhaleni skutecnosti, jaka zber gangsteru a vrahu v teto casti sveta zije. Je mi lito jakeho poskoka z Evropy udelala.
Jsem rada, ze jste se zminili o Julianu Assangeovi. Je to martyr v drapech odpornych usaku.

Gales
7. 4. 2023 17:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Taky upozornil na to že vládní masožrouti jedí děti a pijí jejich krev.

Administrátor
P.A.Semi
7. 4. 2023 20:08
Odpovědět  Gales

To si s někým pletete…

aamater
8. 4. 2023 20:06
Ohodnotit příspěvek :
     

A toto sa dialo a nikto nič!!! Dokonca idú a súdia človeka ktorý odhalil pravdu. Pravdu o tom ako USA páchali teroristické činy!!! Kde bola BR OSN? Kde boli sankcie na darebácky teroristický štát USA? No nikde!!!