V Macronistánu bylo zabráněno státnímu převratu

V Macronistanu bylo zabráněno státnímu převratu.

Z Francie informují, že skupina statečných občanů se připravovala na svržení tyranského režimu Macrona. Do spiknutí se zapojilo asi 300 lidí, včetně některých bezpečnostních činitelů. 

Rémy Daillet byl zatčen. Probíhá vyšetřování.

Ve Francii bylo zabráněno státnímu převratu

Orgány činné v trestním řízení podle zpráv z tisku zabránily pokusu o převrat ve Francii.

Francouzský tisk informoval o pokusu o státní převrat, který byl úspěšně zmařen francouzským generálním ředitelstvím vnitřní bezpečnosti. Podle vyšetřovací verze, o které informují média, se na plánování svržení vlády měl údajně podílet exposlanec Demokratického hnutí Rémy Daillet se skupinou svých stoupenců.

Podle listu Le Parisien strážci zákona údajně odhalili, že zadržený jako podezřelý z útoků na očkovací centra, organizoval Daillet teroristickou komunitu, jejíž pobočky se rozšířily po celé zemi. Byli mezi nimi policisté, vojáci a zástupci četnictva. Podle tiskových zpráv vyšetřovatelé údajně napočítali v komunitě 36 „kapitánů“, z nichž každý je zodpovědný za samostatný region státu.

Podle publikace se údajně vyšetřovatelé domnívají, že teroristé měli v úmyslu pomocí výbušnin a policejních štítů ovládnout Elysejský palác, parlament a řadu dalších důležitých státních center. 

Plán Dailletových příznivců navíc údajně počítal s obsazením televizní nebo rozhlasové stanice, kterou mohli využít k vysílání své propagandy.

https://m.tvzvezda.ru/news/20211028546-ppobF.html 

Macronistán bude svobodnou zemí!

https://bit.ly/3bnySWV

sdíletj na

3.3 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ZRX1200
28. 10. 2021 21:13

To jakože fakt. Opravdu chtělo 300 lidí svrhnout Francii a uvrhnout ji do neočkovaného temna. Hmm, tak to je zprávička. Ještěže tomu díky vyspělé demokracii francouzi zabránili. To zase bude voda na náš demokratický mlýn, srdce každého očkovaného se tetelí radostí, mohu dál užívat ty skvělé šmakulády, které mi poskytují svobodu.

ZMann
29. 10. 2021 08:45
Odpovědět  ZRX1200

Můj názor je takový, že tomuto Ročíldovskému lokajovi hoří půda pod nohama tak se musí něco takového vymyslet, aby v očích veřejnosti stoupl jeho kredit.

paw
28. 10. 2021 21:22

Utok na ockovaci stanice? Ty spiklenci musi byt opravdu ,udesne nebezpecny..Zatim co Pariz a Francie hori destruktivnimi utoky dovezenych ilegalu..
V poslednich krecich sve existence jako statu.Stalin musel bejt vozralej jako doga , kdyz souhlasil ,ze Francie v 1945 se stala svetem uznavanou viteznou mocnosti..Vitezna,bleskovou drtivou vojenskou porazkou ,predtim Mnichovem 38, hlavne vseobecnou byrokratickou kolaboraci.
Vakuum,hnilobne tez a zapachajici v centru moci se neda dlouho zapirat ,priklad EU ,Macron ,taky svoji ubohost dohani a nahrazuje soutezi ve svalnatych a hysterickych prohlasenich a zaroven prazdnych a bezmocnych /tak se to dobre pozna a pes /dneska stekaj vetsinou feny/kterej steka, nekouse/,ale koho s tim obalamuti??
Kdo ted chce bejt trochu uznavanej, nacpava se na navstevu k Putinovi.
Jsou lidsky prava ale kupodivu nejsou lidi ,jenom nejaky jim podobny,lidi takovy veci,jako dnes nedelaji..To ne.
A jak dlouho? Zabavu a tu kabaretni slibuje take cinnost uhlavnich pratel a spojencu ve zbrani,EU a Polska. Jako kdysi za husitu,pri oblehani hradu. “Vzdejte se , nevzdame,my mame hradby , my vas vyhladovime, nevyhladovite ,my mame jeste co zrat, tak navalte prachy, milion kazdej den, zadny nedostanete”..
Ovsem, kdyz daji zlato a penize oblehatelum, nebudou mit na potrebny a na obranu..Uz takhle neni ani plyn.
Je velka skoda ,ze se svet nemuze pohnout k nejakymu apon kloudnymu vyvoji..NATO nedba na nedostatek strategicke suroviny a energie.Nemeli by tam tolik kecat a hlavne stekat a neco aspon udelat..
Nepritel picne do vrtuli a neni ani zelena elektrina.
Za co ma napr. Polsko zbrojit na utocnou a agresivni obranu, kdyz musi platit velice do EU?
Bez hospodarstvi jako zakladu,kdyz neni energie, nemuze se valcit a dobejvat se nekam,celkem daleko.. Armady muzou dnes valcit to jo, ale taky umirat hlady a zimou /pozor v Rusku uz mrzne/,zaroven..
Maji nepritele, ale ani mobilizaci nedokazou.
To dokazuje a ilustruje obstojne taky obrazek hned napravo,taky a

ZRX1200
28. 10. 2021 21:44

Taková křišťálová noc ve Francii, je potřeba lidem ukázat, jaké nebezpečí pro společnost je ta nenaočkovaná pakáž. Jen s jediným rozdílem, Židé svůj status změnit nemohli, ale nám stačí se naočkovat, volba je na nás.

Neguš
28. 10. 2021 23:42
Odpovědět  ZRX1200

Je mi z tebe nevolno; očkování proti covidu je nejhotší mižné řešení !

ZRX1200
29. 10. 2021 08:47
Odpovědět  Neguš

Hele čteš, ale nechápeš. Můj příspěvek není o tom, že se máš očkovat, ale že máš možnost volby, a jaký vzkaz vysílají ti dezoláti směrem do společnosti.

Milan
28. 10. 2021 23:12

Jo. Pojem “údajně” mi přijde zcela na místě.