V Irsku tvrdě odpověděli na výzvu von der Leyenové, aby dodali zbraně do Kyjeva

Irský politik McNamara odsoudil EU za přiživování konfliktu na Ukrajině.

EU musí změnit svou bojovnou rétoriku vůči Rusku a přispět k mírovému urovnání ukrajinské krize, řekl irský politik Michael McNamara předsedkyni Evropské komise Ursule von der Leyenové.

Předsedkyně Evropské komise ve svém projevu na společné schůzi parlamentu v Dublinu, která byla věnována padesátému výročí členství země v Evropské unii, vyzvala místní vládu, aby podpořila Kyjev a vládu Volodymyra Zelenského.

“Je snadné rozdmýchávat plameny války. Je snadné šířit hurá-patriotismus. Ale konflikty velmi zřídka končí bezpodmínečnou kapitulací. Místo toho je zastaví lidé, kteří vedou bolestivá a úmorná jednání se silami, s nimiž hluboce nesouhlasí,” řekl McNamara.

Poznamenal, že „Evropská unie byla vytvořena, aby udržovala světový mír“ a požádal von der Leyenovou, aby se od tohoto kurzu neodchylovala.

https://bit.ly/3FnsAGl

sdíletj na

3.3 8 hlasy
Ohodnotit příspěvek
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Peter 008
3. 12. 2022 21:32

Průzkumník vypráví, jak se ukrajinští vojáci vzdávají v tancích .

Ukrajinští tankisté, kteří byli zavřeni venku ve vlastních tancích, se pomalu jedou vzdát tím, že odvrátí zbraně a pak zevnitř vyťukávají na svých obrněncích signál SOS, řekl agentuře RIA Novosti průzkumník ruských speciálních sil Západního vojenského okruhu v obci Novoselovskaja LNR.

Podle něj ruská armáda nacházela tanky, obrněná bojová vozidla a APC s ukrajinskými vojáky zaklíněnými ze všech stran. “To znamená, že vše bylo uděláno tak, aby posádka nemohla opustit vozidlo. Násilím z nich udělali sebevražedné atentátníky,” poznamenal agenturní mluvčí. – Ale také chtějí žít. Mnohé posádky tanků – setkal jsem se s obojím – fotografiemi a sám jsem je viděl – otočí věž (s hlavní) zpět, pomalu projedou k našemu stanovišti a zastaví, vypnou motor. Z tanku jsou slyšet výkřiky a rány. Nejčastěji je slyšet údery – tři krátké – tři dlouhé – tři krátké, tj. signál SOS. Naši technici je odtamtud stahují,” dodal ruský rozvědčík.

Upřesnil, že ukrajinští tankisté zavření ve svých vozidlech většinou nebojují, protože chápou, že je to jistá smrt.

https://aftershock.news/?q=node/1184750

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jiří
3. 12. 2022 22:02

Od vypuknutí války na Ukrajině zemřelo za záhadných okolností 14 oligarchů a vysokých představitelů moskevské mocenské elity.
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/zahadna-havarie-vrtulniku-treti-mrtvy-krypto-kral-za-pouhe-ctyri-tydny/

Pavel K
4. 12. 2022 10:25
Odpovědět  jiří

Já to vnímám asi tak, že Boží ruka posvětila Bratrstvo kočičí pracky a začala doba úklidu, kterou by ČR potřebovala jako koza drbání. A že je na čem pracovat, materiálu za 33 let je spoustu.

Jan
4. 12. 2022 11:19
Odpovědět  jiří

Probiha tam lity boj se zradci, kteri maji penize. Zakonna cesta je moc dlouha. Zajem milionu pracujicich obcanu proti sobectvi a zrade bohatych jedincu je dulezitejsi. Kdo z koho si i Rusove uvedomili.

Milan ze Zahrady Čech
3. 12. 2022 22:04

Ježíííšmarjááá, ať už to lejno konečně někdo rozšlápne a rozmázne! Mě už začíná být zle, jen ten potrat prašivé hyeny vidím!

Pavel K
4. 12. 2022 10:50

Víš co by tu ale bylo všude smradu. 🤣🤣🤦‍♂️🙋‍♂️

Gales
4. 12. 2022 11:20

Vona,bez toho aby ji někdo zkopal do kulata,neodejde.

jiří
3. 12. 2022 22:18

comment image

Pavel K
4. 12. 2022 10:02
Odpovědět  jiří

🤣 🤣 🤣 🤣 🤦‍♂️

Gales
4. 12. 2022 11:22
Odpovědět  jiří

Není to Fiala? A ten trojúhelník tam bude proto, aby si někdo o něj nepropíchl kolo.

pav-el
4. 12. 2022 09:08

Článek o Lejnové není úplný. Ona přirovnala invazi anglické armády do Irska, invazí Ruska na Ukrajinu. Opět další z jejich nekompetentních vyjádřeních. Zřejmě se jí covid uhnízdil v mozku!

Petr
4. 12. 2022 10:12

Tahle ,,ženská,, je nebezpečí pro všechny slušné občany EU !

Pavel z Moravy
4. 12. 2022 10:37
Odpovědět  Petr

To není jenom ona, takových tam jsou tucty. Byli vybráni, aby sloužili. Musí dojít ke kompletní změně. V rukou to má lid, pokud bude chtít. Zatím se ale každý třepe jen o tu svoji prdelku. A bez konsolidace sil a bez společného postupu proti grázlíkům se vyhrát nedá. Kdyby mohly rozhodovat naše generace narozené v padesátkách a na začátku šedesátek, to by bylo jiné kafe. My jsme určitě nebyli připodělaní sráči, my jsme mamánci nebyli a to je ten zásadní rozdíl. Tak, když bude nejhůře, ať si to dnešní mamánci a mamánky pěkně vyžerou. My jim za jejich debilitu nemůžeme. Zdravím všechny skutečné přátelé pokecu.

Pavel K
4. 12. 2022 10:48
Odpovědět  Pavel z Moravy

👍 👍 👍 👍
Tahle je jen více vidět než ti ostatní a možná ještě horší.

pav-el
4. 12. 2022 11:03

Na otázku k jakému závěru došla komise při vyšetřování sabotáží na NS2, odpověďel švédský ministr, že to neví, ale zřejmě Rusko. Jeden z diskutérů napsal Un Knows( nevíme). 🙂

Jan
4. 12. 2022 11:15

Lejno v tech ukrosskych barvach se bude dobre vyjimat na laterne.