politika

Už se zase z Česka stává tajná laboratoř pro prominentní pacienty?

Francouzské vládní letadlo směřující se 6 pacienty do Brna bylo ve stavu nouze ve vzduchu otočeno nad Lucemburskem zpátky do Paříže na letiště Orly, brněnská nemocnice prý dostala informace, že to bylo kvůli zhoršení zdravotního stavu jednoho z pacientů! Jenže společné komuniké Andreje Babiše a francouzského premiéra popřelo, že by se let vůbec uskutečnil! Co to má znamenat? A proč do Brna letěl stroj francouzské vládní letky ve speciální úpravě s nemocničním sálem přímo na palubě? Už se zase z Česka stává tajná laboratoř pro prominentní pacienty a pro americký Remdesivir, který v Evropě mají od Američanů jenom Češi?

Českou veřejnost před několika dny pobouřilo oznámení [1], že se česká vláda dohodla s francouzskou na léčbě několika francouzských pacientů nakažených Coronavirem. Oficiálně se jednalo o lůžkovou nouzi, která ve Francii je na maximu a země hledá další lůžkové kapacity v Evropě. Taková byla oficiální informace a nebyl nijak velký důvod si myslet, že je za tím něco jiného. Jenže, včera se stalo něco naprosto neuvěřitelného, bizarního, nepochopitelného a jak český premiér, tak i jeho francouzský protějšek vydali tak neuvěřitelné a naivní komuniké, že to okamžitě vyvolalo poplach na alternativě, protože podle všeho jsme svědky dalšího spiknutí, a to doslova v přímém přenosu. Nejedná se podle všeho o nic jiného, než o boj o přístup k embargovanému a zázračnému léku Remdesivir od americké farmaceutické firmy Gilead. Americká společnost totiž odmítá lék genericky licencovat, trvá na exkluzivitě a lék je v této chvíli k dispozici jen ve 3 českých nemocnicích v celé Evropě.

První várka Remdesiviru dorazila z USA do ČR již před více jak 2 týdny a minulou sobotu přišla z firmy Gilead další překvapivá zpráva, že firma chce Remdesivir v ČR testovat na dalších pacientech, a to exkluzivně jen v ČR a v žádné jiné zemi v Evropě. Informaci potvrdil dnes naší redakci zdroj z ministerstva zdravotnictví. Americká farmaceutická laboratoř Gilead Laboratories spadající pod Gilead Sciences je veřejně obchodovaná americká akciová společnost [2], ve které figurují různé hedgeové fondy a mezi nimi je i BlackRock, investiční skupina napojená ve složité struktuře schránkových firem na australského těžaře Europan Metal Holdings, který prováděl průzkum cínoveckého lithia v ČR [3]. A právě Gilead si vybral malou zemi uprostřed Evropy, nad jámou Mah’ralu v Praze, k testování svého antivirotika Remdesivir. Nikdo jiný tuto exkluzivitu v Evropě nedostane. A tím se dostáváme k samotné podivné operaci mezi Paříží a Prahou. Včera dopoledne totiž z Paříže odletělo francouzské vládní letadlo ve speciální úpravě s nemocnicí na palubě.

Premiéři ČR a Francie popřeli, že by nějaké letadlo vůbec odletělo z Francie. Lékaři z FN Brno ale hovoří úplně jinak

Všechno to bylo dojednáno velmi rychle, v neděli česká vláda oznámila, že transport pacientů zajistí francouzská vláda pomocí vládního letadla ve speciální úpravě pro přepravu pacientů. Kromě prezidentského Airbusu francouzského prezidenta, který má na palubě nemocnici s operačním sálem, je pro podobný převoz uzpůsobeno i několik letadel francouzské vládní letky a armády. Do Brna totiž včera odletělo letadlo jen se 6 pacienty. Jenže letadlo nikdy do Česka nedorazilo. Andrej Babiš včera odpoledne uvedl, že situace ve Francii se zlepšila, a proto se Paříž rozhodla nikoho do ČR neposílat. Francouzský premiér Édouard Philippe toto komuniké pouze zopakoval [4] a na Twitteru uvedl, že děkuje Andreji Babišovi, ale že situace ve Francii se zlepšila, a proto není potřeba nikoho do Brna letecky posílat. V neděli tedy narychlo Francie požádala ČR, všechno se dohodlo, ale v pondělí už to nebylo potřeba?

Fakultní nemocnice Brno

Jenže, to není ta největší záhada a podivnost. Fakultní nemocnice Brno, kam mělo 6 pacientů přicestovat, sdělila českým médiím úplně jiný důvod [5], proč pacienti nepřicestovali. Podle nemocnice se během letu jednomu z pacientů zdravotní stav natolik zhoršil, že letadlo bylo nouzově ve vzdušném prostoru Lucemburska obráceno zpátky do Francie. Podle informací naší redakce se vládní letadlo vrátilo na letiště Orly v Paříži. Letadlo vládní letky bylo ve speciální úpravě a pacienti měli na palubě potřebnou péči, včetně ventilátorů.

Návrat do Paříže z Lucemburska proto nedává smysl, protože stav žádného z pacientů na palubě se nemohl zhoršit natolik, s čím by se nedalo počítat, tedy v případě kritického stavu by se kvůli jednomu pacientovi letadlo nevracelo zpátky, prostě by do Brna přiletěli všichni a pokud by bylo nejhůř, jeden z pacientů by na palubě zemřel. A pokud by zemřel ve speciálně upraveném vládním letadle, zemřel by dozajista i na zemi v přeplněné francouzské nemocnici. Takže, proč premiéři ČR a Francie tvrdí, že letadlo vůbec neodletělo z Francie, zatímco brněnská nemocnice mluví o náhlém obratu stroje nad Lucemburskem?

Gilead si vybral FN Brno jako jedinou nemocnici v Evropě, kde se bude testovat Remdesivir. A pacienty smí být jen čeští občané, ne cizinci…

Podle našich informací došlo včera v pondělí k zásahu americké strany, která varovala českou stranu, že společnost Gilead nedovolí používání léku Remdesivir v ČR pro cizí státní příslušníky, tedy bez souhlasu americké strany. Minulou neděli totiž Roman Prymula oficiálně oznámil, že společnost Gilead se rozhodla, že Remdesivir se bude testovat na pacientech právě ve FN Brno, kam mířilo francouzské vládní letadlo. Podle našeho zdroje došlo k blamáži a francouzské letadlo se muselo obrátit, protože cesta by byla zbytečná, Gilead neumožní testování léku v Brně na občanech jiných evropských zemí. Z tohoto důvodu bylo letadlo nad Lucemburskem obráceno zpět. Pokud by k tomu nedošlo, reálně by hrozilo, že Gilead zruší své rozhodnutí a nebude Remdesivir vůbec v Česku testovat. Není jasné, zda-li pacienti na palubě byli třeba prominentní rodinní příslušníci s vazbami na vysoké francouzské politiky, kterým Francie nachystala vládní stroj s cílem cesty v Brně.

Francouzský premiér Édouard Philippe

Stanice France24 koncem března přinesla informaci [6], že 150 technologických firem a NGO organizací sepsalo výzvu, aby Gilead přestal uplatňovat patentovou exkluzivitu na Remdesivir a umožnil jeho testování i ve Francii a v dalších zemích Evropy. Americká farma společnost to ale odmítla a v neděli Roman Prymula oznámil [7], že Američané si v Evropě vybrali FN Brno pro exkluzivní testování. Američané tak zatahali za šňůrky a letadlo se muselo vrátit zpátky. Aby bylo zabráněno ostudě obou premiérů a blamáži, oba dva premiéři zametli jen 1 den starou dohodu z neděle pod koberec, jako kdyby neexistovala, situace je prý ve Francii lepší, děkujeme, ale zapomeňte. Jenže, provalení informace z FN Brno, že stroj s pacienty byl už na cestě a obrátil se nad Lucemburskem, ukazuje skutečné a děsivé obrysy v této biologické válce. Aeronet je první médium, které o této blamáži přináší informace.

Hrozba blamáže měla být zažehnána tvrzením, že za 24 hodin od neděle se situace ve Francii prý náhle zlepšila a není potřeba letadlo posílat

Zatímco premiéři ČR a Francie popírají, že by nějaké letadlo odstartovalo, lékaři ve FN Brno měli všechno nachystané a věděli, kdo je na palubě, kde je zrovna letadlo, jaký je časový harmonogram příletu atd. A když se jich novináři zeptali, tak jim řekli pravdu, jak to je. Letadlo bylo nad Lucemburskem otočeno zpět. A proč neletěli do Prahy? No, protože v Praze se Remdesivir testovat nebude. Ten bude k dispozici a pro testování jen ve FN Brno. Znovu tak vidíte, že v informačním poli se objevují zásadní trhliny, kterými prosvítá světlo se skutečnou pravdou.

Remdesivir

Přestože Česká republika pomohla Slovinsku, Španělsku a Itálii, v případě 6 pacientů z Francie byla vystavena stopka a letadlo na cestě se muselo otočit a letět zpátky. Procesy globálního resetu jsou velice tvrdé a američtí neoconi použijí Remdesivir v zemích V4 jako nástroj na posílení vlivu Pax Americana uvnitř hnízda globalistické Evropské unie. Je to obyčejné, hrubé, syrové a neotesané americké řízení na 5. prioritě na jejich brutální a hulvátský způsob. Oni to jinak ani neumí.

Na Češích otestují Remdesivir, protože český politik je poslušný partner neoconů (rovná se vazal), protože jak Ami pískat, tak česká vláda skákat, Koněva poslušně odstranili z podstavce, ministr zahraničí Tomáš Petříček dokonce vyhuboval [8] Rusku, že nezabránilo následným protestům před českou ambasádou v Moskvě, no prostě český politik je věrným služebníkem americké moci, ale Francouzi jako největší odpůrci Pax Americana v historii v rámci Evropy prostě nic nedostanou. Je to drsné, ale je to realita. Češi a Francouzi si v neděli něco dohodli, ale Američané jim to v pondělí dopoledne zatrhli. Teď vidíte, jaká pravidla má tato biologická válka. Servítky se neberou. Buď máváš americkou vlajkou, nebo tou evropskou. Nic mezi tím není dovoleno v procesech konceptuálního řízení, které nyní v Evropě probíhá téměř výhradně na 5. prioritě.

-VK-Šéfredaktor AE News https://bit.ly/3a36LsS

sdíletj na