politika

Útok na Izrael jako americká falešná vlajka?

Nálet zasáhl nemocnici v pásmu Gazy. Podle předběžných odhadů zemřely stovky lidí. Tato událost vyčnívá v konfliktu i ve srovnání s ostatními událostmi za poslední týden a mohla by se stát nekontrolovatelnou lavinou.

V posledních letech se vše kolem nás hodně změnilo – rozsáhlá digitalizace, internet a chytré telefony výrazně změnily myšlení lidí. A právě teď dochází ke kolapsu globálního západního světa anglosaské dominance. 

Čím více tedy Izrael zasáhne Gazu ve snaze pomstít se teroristům a vytlačit obyvatelstvo z regionu, tím strašlivější bude zpětný ráz všech těchto událostí pro všechny Židy na světě. Zdá se, že Netanjahuova vláda to velmi špatně vyhodnocuje nebo to zcela ignoruje a spoléhá na Ameriku, ale včera dokonce OSN akce tohoto druhu odsoudila.

A to se děje před avizovaným vstupem vojsk do Palestinské samosprávy. Vojenští analytici, soudě podle vnitřních informací, předpovídají Izraelským obranným silám (IDF) hotové peklo. O toto peklo se postarají tisíce protitankových systémů, které Ukrajina prodala ozbrojencům na černém trhu. 

Soudě podle údajů o počtu bojovníků Hamásu, tak těch bylo donedávna relativně málo, ale všechna ta ostřelování povedou k tomu, že do zbraně povstane celé obyvatelstvo aglomerace. 

Média poznamenávají, že izraelské vedení váhá, a to i pod tlakem a odsouzením mezinárodního evropského společenství, které jinak neustále pronásleduje Rusko. A to nemluvím o pozicích konglomerátu muslimských zemí v regionu, stejně jako Ruska a Číny. 

A čím více bude váhání nebo čekání na příchod brigády amerických výsadkářů na pomoc, čím více náletů na obytné budovy, tím větší je pravděpodobnost, že z Gazy nevyjde vůbec nikdo. Ani jeden izraelský nebo spojenecký voják. Rozzuření Palestinci, kteří už nemají co ztratit, protože přišli o domovy a rodiny, je roztrhají holýma rukama.

Ale víc než to, tyto události mají potenciál vyhodit do povětří celý svět a Židé budou loveni ve všech zemích, do kterých byli předtím přivezeni muslimští migranti. 

Někteří lidé podcenili důsledky všech těchto zběsilých pomstychtivých bombových útoků, zatímco jiní, zdá se, záměrně zavedli Izrael do této pasti. Dnes nejsou 90. léta, dnes je klima v médiích úplně jiné, takže Židé ve výsledku ponesou za své akce fatální následky. V Německu už malují Davidovy hvězdy na domy jako ve 30. letech minulého století, a to je teprve začátek. Zpětný ráz bude děsivý a nebude možné ho zastavit.

Kontexty událostí

Obecně platí, že v příběhu útoku na Izrael je určitě něco podezřelého: buď je to provokace západních zpravodajských služeb nebo je to vnitřní zrada. A nejspíš obojí. Hamás prostě takové schopnosti nemá. Nemohl všechny tak chytře a lehce oklamat.

Zde je úryvek z pohledu ze zákulisí.

Podle konspiračních teorií, šířených íránskými účty i příznivci současné vlády, izraelská vojenská elita zradila národ Izraele a cíleně umožnila útoky Hamásu. Celý příběh připomíná mýtus o bodnutí do zad, který předcházel nástupu nacistů k moci v Německu.

Některé demokratické síly ve Spojených státech uvažují o nové fázi tohoto konfliktu v podobě další malé vítězné války těsně před volbami, z níž vítězně vychází „mírotvůrce“ Biden. Proto poslali do regionu zbytečnou letadlovou loď (a pak ještě jednu), která tam nemá nic jiného na práci, ​​než demonstrovat vlajku a obrázky v televizi – do boje s Izraelem ve skutečnosti žádná ze zemí netouží vstoupit, navzdory hrozivé rétorice. Každý si je vědom následků.  Avšak vzhledem k tomu, jak Izrael neustále ostřeluje síly Íránu nebo území Sýrie, samotné slovo „válka“ již nemá žádný právní charakter. Nikdo ji neoznamuje, ale otevřeně ji vede.

Není příliš jasné, jakou rybu chce Washington v takové vodě chytit -zde následky páchnou hůř než ve Vietnamu  Proto tam byla vyslána letadlová loď – aby se připravila na další Tonkinský incident? Američané sami už nejsou schopni nikde bojovat, zvláště na pozadí Speciální vojenské operace na Ukrajině, udělají to tedy rukama Izraele?

Zde jsem mimochodem popsal, proč Američané mohli vše zařídit právě teď.

Co by se mohlo stát dál

V konečném důsledku budou mít akce Izraele opačný efekt, než zamýšlel. Kredit počáteční sympatie kvůli teroristickému útoku bude vyčerpán a nenávist se zvedne na vlně, kterou nebude možné utišit. Ve skutečnosti se to již děje. Možná, že v tom je podstata akcí Anglosasů: provokovat a tlačit Izrael, aby se v Gaze choval co nejkrutěji, a pak si nad tím jednoduše umýt ruce. Letadlová loď, jak připlula, tak se vrátí zpět, stejně jako všichni ti američtí konzultanti-poradci. A pak zůstanou Židé sami s celým muslimským Blízkým východem, který povstal v neutuchajícím hněvu. Tady příběh sporů o vlastnění Jeruzaléma skončí…

Na druhou stranu je dost možné, že se další události budou vyvíjet právě tak. Po úderu na nemocnici s tisíci oběťmi bude Izrael napaden ze všech stran. Ten na oplátku zesílí nálety na cíle kolem sebe, včetně na Írán, který bude vtažen do války. Dále Američané zorganizují provokaci s potopením své první letadlové lodi a obviní z toho všem je známo koho a z druhé (proto je tam potřeba – pracují vůbec ve dvojici?) zahájí taktický jaderný úder na Írán v odpovědi – kvůli které byla celá tato speciální operace zahájena. Volby v Americe budou zrušeny. Poté všechny problémy posledních let definitivně svalí na Bidena a ten se vydá na hřbitov.

Další se dokonce bojím předpovídat …

Pak opravdu všichni zapomenou na Ukrajinu, jak předpověděl Žirinovskij.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://1url.cz/ZulnQ

sdíletj na

60 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ModrýKlokan
19. 10. 2023 00:44

Nějak se nám to svíjí v křečích. Bude možná zábava. Presstitutky mečí jak o život a podsvinčata budou kvičet. Ovce chvílemi ani nebečí, jen čumí. Snad mi nedojde popkorn a nevypnou elektriku dřív, než se dodívám. Salám a lejkum

Milan ze Zahrady Čech
19. 10. 2023 02:51
Odpovědět  ModrýKlokan

Svíjí se očekávaně, řekl bych.

Helena
19. 10. 2023 08:32
Odpovědět  ModrýKlokan

V křečích se svíjí USA, Anglie a západní kámoši. Na Zemi už jsou jen 2 místa, kde můžou rozpoutat pod falešnou vlajkou válku: Ukrajina spojená s býv. vých. blokem a Izrael – jen tam se ještě najde pár trotlíků, kteří jsou nuceni ty emerický a anglický svině slepě poslouchat a americkou válku vést rukama svých obyvatel, až do posledního mrtvého chudáka. Viz Ukrajina. Ani Pyjala a spol. nechce vést americkou válku rukama svých obyvatel, protože ví, že mezi prvními by zařvali oni – proto raději americkou válku financují našimi penězi, proto udělali z ČR obrovský penězotok na Ukradinu i do USA – protože amíci už na to nemají. Viz koupení z USA zajíce v pytli – F 35, jaderné palivo do JE, plyn – což je utopie.Izrael je ve stejné situaci jako ukradina – slouží k americké válce, na obyčejných izraelcích nikomu nezáleží, ti ať klidně v té amiválce zařvou. USA a západ zoufale potřebují suroviny, proto chtěli vyrabovat Rusko, Izraelsko-palest. konflikt slouží také jen k tomu, aby mohl západ vyrabovat to bohatství pod zemí Blíz. východu. Bez ukradených surovin USA už nevyrobí ani dětskou pistolku. O nic jiného nejde: JDE JEN A JEN O SUROVINY.

Dag
19. 10. 2023 08:44
Odpovědět  Helena

Vztah Izraele v vlastním občanům byl odhalen v celé kráse za kovidu: šikana,uzávěry,všichni nuceni k očkovani jako pokusná zvířata. Stát jako nepřítel vlastního lidu..No,u nás vlastně také.

Frank1
19. 10. 2023 09:40
Odpovědět  Dag

Skrze USA a Izrael stvoreny HAMAS slouzi k zazihani vecneho konfliktu mezi Palestici a Izraelem. Pritom jsou obyvatele Izraele i Palestiny na zbytku uzemi co zbyl z Palestiny v Gaze pouzivani jako obetni beranci a nemilosrdne vrazdeni.
Netanjahu a vlada Izraele jsou ti, kdo se staraji, aby posledni zbytky Palestincu byli zlikvidovani a vytlaceni z Gazy. Na jihu Gazy jsou pod morem velka naleziste plynu, kterych se Izrael potrebuje sam zmocnit a s Palestinci se nehodla delit. Proto ta neskutecna brutalita Izraele pri vrazdeni Palestincu. Hodi i ohromnou bombu na spital, kde zahynulo 500 lidi a 500 je vazne zraneno. Pacienti, zdravotnicky personal. To se neda nicim ospravedlnit a je to zacatkem konce Izraele. Proroctvi se asi musi naplnit a loutky v Izraeli pro to delaji maximum.

Bety
19. 10. 2023 22:30
Odpovědět  Dag

Nedávno zemřel OSMILETÝ izraelský kluk na INFARKT!! Ironií osudu byl tváří vakcinační reklamní kampaně!!

ModrýKlokan
20. 10. 2023 00:02
Odpovědět  Bety

Karma je zdarma… Jeho rodiče a prarodiče jsou lékaři… Asi Mengeleho studenti…

katango
20. 10. 2023 09:55
Odpovědět  ModrýKlokan

Poslušnost se u lékařů tvrdě vyžaduje a neposlušnost tvrdě trestá. Zkuste léčit mimo doporučené postupy. Pokud se dostaví problém, a ten se může dostavit vždycky bez ohledu na to, jak a čím léčíte, tak máte sakra velkou smůlu. Prostě odborné společnosti nějak rozhodnou a neposlechnete-li, budete v případě nějakého problému potrestán. A doktoři si jdou tvrdě po krku. Ta představa lidu obecného, že si navzájem kryjí svoje průsery, je naprosto mylná. Ony totiž věci vypadají jinak z odborného a jinak z laického hlediska. Takže některá rozhodnutí vypadají jako že si doktoři navzájem krejou záda, ale není to tak. Jen je to jinak, než si neznalí věci myslí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
24. 10. 2023 02:39
Odpovědět  katango

@ Katango

To co říkáte akceptuju, vcelku nic překvapivého ani záhadného.

Ovšem diagnostikovat a léčit na pokyn farmaceutických obchodníků a politiků, nemá myslím s lékařskou etikou nic společného.

Lékaři přece mají i ze zákona určitou autonomii a odbornou subjektivitu, v podstatě je to i jejich povinný závazek. Přece se nemůžou při každé diagnóze radit s lékařskou komorou, manažerem farmacetické distribuce nebo nějakým retardovaným politikem. Pokud podlehnou tlaku moci a neléčí de lege artis, ocitají se v dichotomické situaci, v podstatě v roli dozorce v koncentráku, který se hájí tím, že plnil rozkazy. Samozřejmě obhajoba neuspěla. Příslušné rozkazy vydali politici na základě zákona a dle jiných zákonů jich neměl dozorce uposlechnout. Politici tak byli vyviněni nebo dostali polehčující okolnosti a obhajoba dozorců nemohla uspět.

Je to poučení z historie. Je rozumné, když si to aktéři podobných dilemat uvědomí. Pozdě bude pozdě.

Jaris
21. 10. 2023 03:16
Odpovědět  Dag

Vite, zajimalo by me, kolik zidochazaru v Izraeli na vakcinu proti kovidu zahynulo.
Ja vim akorat o tom malem osmiletem chlapci.

Bety
22. 10. 2023 09:10
Odpovědět  Jaris

O tom se oficiálně nemluví, v Izraeli ani nikde jinde. Já viděla asi dvouhodinový dokument z Izraele o těžkých zdravotních postiženích, ale úmrtí se připisují obvyklým chorobám – infarkty, rakovina – jen ty počty nějak záhadně narostly a postihuje to věkové skupiny, kde se to dřív nečekalo.
Ale to nevadí, jede se dál, jede se dál, kočárem černým kol bílých skal ( i když já bych řekla, že ten kočár je spíš pruhovaný s hvězdičkama).

ModrýKlokan
25. 10. 2023 01:06
Odpovědět  Jaris

@ Jaris

Podle posledních opravdu nezávislých studií, činí celosvětový počet obětí kokovidové vaginace cca 17.000.000 kousků. Ukazuje se tedy, že vaginace je kvalitní a účinná. Řady tupých ovcí řídnou.

Autor
19. 10. 2023 09:10
Odpovědět  Helena

Těch míst možných konfliktů je víc. Bohužel. Stále opakuji, že je nutné sledovat i tisk a zprávy nejen “co obvykle”, protože ne všude jsou u moci lidé, kteří pracují pro svůj národ. Ale je pravda, že málokdo či vlastně skoro nikde není taková “vhodná situace”.
A stačí se podívat třeba jen na to, jak se stará Pašinjan z Arménie … nebo Moldavsko, i když to je u Ukrajiny. Něktreré asijské země rovněž nejsou až tak nadšeni vidinou multipolárního světa, protože je k moci dosadil tak či onak Západ.

Standa
19. 10. 2023 09:48
Odpovědět  Peter 008

Sledovat tisk a média?Čí? Česká? Madarsky neumím.Většinou jsou zprávy zkreslené režimem a presttuty.Od LN, MF, Právo či Novinky nebo Seznam.ČT,Nova.Odebírám 4 tisky i 5-tý německý( mám to v režii kanceláře) a všude je to jinak a bubnují na Izraelské či Ukrajinské bubny…než např. zde nebo ru.Vše je v režii vlád a židů.Ještě ,že jsou zde alternativy.Proto je chtějí zakázat a blokují je!Zajímavá je El-Jazíra.Ha-arec, The Jerusalem Post..

Helena
19. 10. 2023 10:14
Odpovědět  Standa

Stačí koutkem oka sledovat kam jede na “návštěvu” ta černá americká vopice Lojd, Blinkal a Bidet a pár jejich kámošů a hned víte, kde bude americká válka. Není to zas tak složité. Jejich postupy jsou pořád stejné. Jen těch, kdo by si tyhle emerické panáky pozval a vpustil na návštěvu je míň a míň.

Standa
19. 10. 2023 11:10
Odpovědět  Helena

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-palestina-pasmo-gazy-usa-americka-armada-namornictvo-pechota-letadlova-lod-uss-gerald-ford-dwigh.A231018_124133_zahranicni_dtt
————————————————
Nejvyšší americký generál na plánování válek letěl do Izraele).

Putinovec
19. 10. 2023 19:44
Odpovědět  Helena

Když se na tyto procesy podíváte , tak to “chrastítko” ohledně surovin , to je jen vějička , která má za cíl svádět k akci .
Zkuste si to představit jako šachové pole . Máte zde mnoho šachových figurek , které představují nástroje řízení – skupiny , státy , národy .
A ten , kdo je informačně posunuje , využívá toho , že má přehled po celé šachovnici – Globální politikou . Takže figurky provádějí omezené kroky , ve vzdálenosti jejich působnosti a vůbec si neuvědomují , že jejich hemžení spadá do jim Nadřazeného řízení toho , kdo je využívá k naplnění vlastní strategie .

Helena
20. 10. 2023 08:11
Odpovědět  Putinovec

O suroviny tu jde především. Bez surovin ti Nadřazení nebudou mít světlo, teplo, jídlo a hlavně zbraně-které mají sloužit k jejich ochraně a dalšímu násilnému okrádání těch, jejichž země ty vzácné suroviny skrývá. Je to takový koloběh suroviny-výroba-spotřeba, jen na tu spotřebu chtějí hodně zredukovat nadbytečné spotřebitele-kterým říkají plebs.

Gales
19. 10. 2023 09:20
Odpovědět  ModrýKlokan

Salám lajkuj.. Další vývoj je těžké,vzhledem, k mentalitě arabáčů,předpovědět. Pokud vše bude probíhat tak jak to probíhá,potom se to tam začne všechno řezat.

ModrýKlokan
19. 10. 2023 16:47
Odpovědět  Gales

@ Gales :-D))

To je dobrý, došlo mě to až teď: “Salám a lajkuj!”

Slovan
19. 10. 2023 18:42
Odpovědět  ModrýKlokan

to já mám nejraději ” Salám a koukej krájet”.🤣

Frank1
19. 10. 2023 09:26
Odpovědět  ModrýKlokan

Ovcani budou jako vzdy jen cumet kolem sebe a do mobilu a divat se na TV noviny.

Janko z hor
19. 10. 2023 14:30
Odpovědět  ModrýKlokan

alejkum salaam

Milan ze Zahrady Čech
19. 10. 2023 02:49

ALBI až sem zabruslíš, klikni si sem:  Milan ze Zahrady Čech , ju? Za chvíli to zmizne z nabídky a když už jsem si dal výjimečně tu práci…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
19. 10. 2023 02:59

Právě jsem dočetla a odpověděla. A – tvými slovy – jdu od toho.

Milan ze Zahrady Čech
19. 10. 2023 03:26
Odpovědět  Albi

Taky jdu od toho.

Albi
19. 10. 2023 08:48

Jsem ráda, že se shodneme. Nechtěla bych se s tebou ani s Markýzou nijak rozhádat. KoZa a zvlášť ta jeho anglosaská část za to nestojí.

Standa
19. 10. 2023 10:16
Odpovědět  Albi

Ahoj, bylo to dobré shrnutí , ale poněkud jednostranné. Napsal jsem k tomu cca 3 poznámky, ale všechno zmizelo. I tady už začíná řádit cenzor.

Milan ze Zahrady Čech
19. 10. 2023 13:42
Odpovědět  Standa

Jednostranné proto, že ten druhý úhel pohledu je každému notoricky známý (a k čemu nosit dříví do lesa), přičemž ale všechny ty úhly pohledu, a to včetně ruského, pomíjejí pro mě klíčovou otázku – jak, proč, a kdy, to všechno začalo. Kdo to do toho samospádu popostrčil.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
19. 10. 2023 13:24
Odpovědět  Albi

Přinejmenším se shodneme, že se občas neshodneme. 🙂

Standa
19. 10. 2023 09:52

Dík za to!

Aleš
19. 10. 2023 08:09

Vinu nese pouze Hamas, palestinci by měli vyměnit vedení.

Frank1
19. 10. 2023 09:47
Odpovědět  Aleš

HAMAS je nastrojem izraelske vlady.

Helena
19. 10. 2023 10:28
Odpovědět  Aleš

V této oblasti jsme před x lety při našem cestování pobývali. Jsou tam velké rodinné klany, které se nenávidí leta letoucí. A stejné je to v izraelských vesnicích. Tam je tak strašně jednoduché rozdmýchat jakýkoli konflikt a ukázat na kohokoliv a rozpoutat strašlivé akce pomsty. Mají svojí mentalitu, kterou nepochopíme. USA ji ale dokáže využít a zneužít.

Albi
19. 10. 2023 08:45
Odpovědět  Slovan

Už jsem nechtěla na celou tu Izraelsko-palestinskou kauzu reagovat, ale to zásadní – závěr z tvého odkazu je tady v češtině

“…. Centrum pro boj s dezinformacemi tureckého prezidentského Úřadu pro komunikaci uvedlo, že tvrzení Izraele o útoku Hamasu na nemocnici Al-Ahly v Gaze je nepravdivé. Jak poznamenala agentura Anadolu, centrum zjistilo, že snímky distribuované izraelskými propagandistickými účty, které tvrdí, že „raketa Hamasu zasáhla nemocnici“, byly pořízeny v roce 2022″.
https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2023/10/pri-utoku-na-nemocnici-al-ahly-al.html#more
Něco nám to připomíná, že? Čím to tak asi může být? 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
19. 10. 2023 08:58
Odpovědět  Albi

Ještě jednou ahoj a hezký den. Mi řekni, já nevěřím že jsou to až takový blbci, že dělají takové kopance které si lze “snadno” alespoň časem ověřit při dnešní technice. 🤦‍♂️

Standa
19. 10. 2023 10:26
Odpovědět  Slovan

Mě se zalíbilo tvrzení, že raketa Hamásu omylem nebo závadou spadla na místní hřbitov, vedle nemocnice, asi tam Hamás chovává něco před Izraelci.Prý závadou palestické rakety, výbuchy byly na videu dva ! Že by se porouchaly hned 2 rakety na stejném místě? Právě tak na Seznamu bylo, že charaketristický svist nebyl při porovnání slyšet a tak to nebyla americká raketa dodaná Izraeli.BYL!
Už mi cenzor od rána smazal několik příspěvků a připomínek k Zahradníkově dobrém článku, kde jsem poněkud uváděl věci na správné místo a fakta.

Slovan
19. 10. 2023 11:14
Odpovědět  Standa

Tohle se neututlá, však mají všude satelity a já nevím co ještě. Je to jen mediální šaškárna pro lidi. Teď jde ještě o to co připravují pro nás. Asi to Alláhu Akbar, proč by je sem jinak navozili. Vše jsou jen lži a intriky.

Albi
19. 10. 2023 10:37
Odpovědět  Slovan

No – často se tu psalo, jak třeba k zaručeným zprávám o zničení ukrajinských objektů (většinou škol či nemocnic) ruskou armádou přidávájí “autentické” fotografie z nějakého zemětřesení před 10 léty někde úplně jinde apod.
Novináři holt umějí! 🙂

Mimochodem – mohlo by se – nejen tobě – líbit.
Náhodou jsem našla (když jsem samozřejmě hledala něco jiného) lístek, kam jsem si kdysi zapsala slova Milana Lasici

“Pamatujete na ty časy před internetem, kdy jsme si mysleli, že lidská hloupost je způsobena nedostatkem informací?
Tak tím to nebylo.”

Standa
19. 10. 2023 11:05
Odpovědět  Albi

Albi, podívejte na face. Pirka zastřelili, jednou utekl napadání, dostal vTV pěstí přímo ve studiu od nějakého němce ( příliš mluvil o podvodech ve farmaci a poměrech v Ikemu) němec ho povalil na zem.Než to vypnuli. Nyní neutekl . Prý je našli v autě z jiným zastřelným.Ověřte!

Slovan
19. 10. 2023 11:22
Odpovědět  Albi

Jo Lasica tohle řekl, ano. No a také jako opíchanec dopadl. Ale netvrdím že to bylo z toho. Včera jsem někde četl, že na 1400 sportovců záhadně zemřelo, tedy za dva roky zpět.
Také je hezké čtení o Izraeli na https://deníkreferendum.cz/clanek32122-rozumni-zide.nakonec-uz-nebudou-chtit-v-izraeli-zit
Přišlo mě to od kamaráda, ale mám to v telefonu a neumím to se přenést. Tak snad jsem to napsal dobře.

Slovan
19. 10. 2023 11:39
Odpovědět  Albi

Tak nevím co jsem podělal.🙄🤦‍♂️
S takovým snažením a úsilím jsem ti napsal příspěvek a z telefónu opsal odkaz na článek o Izraeli, kde se píše o jeho založení atd. Je to zajímavé. Tak jsem to přenesl a koukám že ten odkaz je modrý, tak jsem to chtěl vyzkoušet a bum pryč fšechno.
Tak to udělám takto, je to na denikreferendu článek 32122 a rozumní ide nakonec už nebudou chtít v izraeli žít.
Snad to nezmizí. 🙋‍♂️

Pavel z Moravy
20. 10. 2023 09:28
Odpovědět  Albi

Tak tím nedostatkem informací lidská hloupost způsobena fakt není. Ale rozebírat to, to by asi bylo na diplomovou práci z psychiatrie. Měj se.

Dag
19. 10. 2023 08:40

Dnes je opravdu jiná doba,nic se neutají. Družicové oči pravděpodobně vše vidí,takže je určitá naděje,že se na nikoho nedá nic svést a každý viník by měl být zjištěn.Nicnéně,kdo si dovolí pohnat k zodpovědnosti spojené státy? Doteď nebyl pohnan k zodpovědnost viník sestreleneho leradla nad Ukrajinou a za sabotaž plynovodu také ne….

Slovan
19. 10. 2023 09:00
Odpovědět  Dag

Ale možná že se voda už začíná perlit a nebude dlouho trvat a bede se vařit.

Albi
19. 10. 2023 10:41
Odpovědět  Dag

Přišlo mi mailem:
Definice stupidity:
“Znát pravdu, vidět pravdu, ale přesto věřit lžím”.

Pavel z Moravy
20. 10. 2023 09:34
Odpovědět  Albi

No vidíš a přesto těm lžím věří téměř 90 % národa. Človíček je totiž z většiny tvor, který alespoň v současné době nemá moc chuť myslet. To totiž bolí.

Frank1
19. 10. 2023 09:28

Prilis optimismu tady. Jeste zdaleka neni KoZa tak daleko. Ani na Ukrajine. Pry uz nemaji vojaky a porad je tam melou po stovkach kazdy den.

Albi
19. 10. 2023 10:56
Odpovědět  Frank1

Náhodou! 🙂
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-skrznaskrz-zkorumpovana-ukrajina-neni-to-pravda-mini-expertka-a-rika-proc-238529
Analytička Orysia Lutsevych se domnívá, že Ukrajina už v tomto směru ušla dlouhou cestu „Je to těžký boj, ale ukrajinská společnost zůstává velmi ostražitá, “ míní….. „Ukrajina má nyní vidinu členství v Evropské unii a udělá všechno, co musí, aby se s korupcí vypořádala,“ dodává. ….

Ukrajina se touto cestou naplno vydala po Revoluci důstojnosti (ukrajinská revoluce z roku 2014, pozn. red.). Zavedla řadu změn, ustavila nové protikorupční instituce ….

Ukrajinští vojáci, kteří bojují na frontě, vzkazují: „Až se vrátíme domů, chceme, aby byla tato země čistá. My to skončíme s Ruskem, vy mezitím skoncujte s korupcí.“

Tak aspoň něco. Začínají mít smysl pro humor. 🙂 🙂 🙂

Slovan
19. 10. 2023 11:43
Odpovědět  Albi

Zajeď semrknout do Monaka co tam jezdí za auta a hlavně komu patří. A my to snad tuna platíme drahými energiemi. Budeš zírat.

Helena
19. 10. 2023 12:03
Odpovědět  Albi

TO JE NEJLEPŠÍ FÓR OD VÁNOC !!

Frank1
19. 10. 2023 09:45

Resenim je zanik moci USA, ochrance Izraele a jednopolarniho sveta. To bude i konec loutek USA ve vsech vladach US vazalu po celem svete.
Jestlize Izrael ridi USA, pak musi zaniknout prvni.

Standa
19. 10. 2023 10:37

Americký multimiliardář Elon Musk zvažuje, že jeho síť X (dříve Twitter) už nebudou moci využívat lidé v rámci Evropské unie (EU). Vadí mu údajně nový Akt o digitálních službách (DSA), který slouží právě pro dohled nad velkými internetovými platformami. Serveru Business Insider, který o plánech Muska informoval v noci na čtvrtek, to prozradil zdroj obeznámený se situací.

ČlánekPodle EU je DSA důležitým krokem v boji proti dezinformacím. Tento zákon řeší systémová rizika, která se týkají například šíření dezinformací na síti. Vybrané společnosti budou muset více dbát na soukromí uživatelů a důsledněji postupovat proti nelegálnímu obsahu a dezinformacím.
Jejich povinností bude také informovat uživatele o tom, proč jim doporučují některé příspěvky, a dát lidem možnost upozorňovat na nelegální posty. Nové evropské nařízení je založeno na myšlence, že co je nelegální mimo internet, by mělo být považováno za nelegální i na internetu.
——————-Šrouby se utahují.

zuzana
19. 10. 2023 12:04

Západní média jsou spoluviníkem Izraelských válečných zločinů

https://aktax.cz/zapadni-media-jsou-spoluvinikem-izraelskych-valecnych-zlocinu/

zuzana
19. 10. 2023 12:38

Analýza toho, jak pro-Izraelská lobby, která proniká do mainstreamových médií i Západních zemí a podporuje Izraelská zvěrstva ve jménu „sebeobrany“, zároveň schvaluje cenzuru Pro-Palestinských nálad a solidarity.

https://aktax.cz/palestina-vs-ukrajina-jak-pro-izraelska-lobby-zajistuje-dvoji-metr/

primak
19. 10. 2023 15:39

A teď zase napadli Capitol:
Více než 300 zatčeno poté, co se shromáždilo v komplexu Capitol na protest proti válce mezi Izraelem a Hamásem
Rozsáhlá demonstrace navazuje na podobnou akci v Bílém domě.
Přibližně 300 lidí bylo zatčeno policií Kapitolu během středeční rozsáhlé demonstrace proti válce mezi Izraelem a Hamásem, uvedl mluvčí Capitolské policie.

Většina z nich byla podle mluvčího zatčena za demonstraci v Kapitolu.

Stovky lidí se ve středu před zatčením shromáždily v komplexu amerického Kapitolu i mimo něj a volaly po ukončení konfliktu mezi Izraelem a palestinskou militantní skupinou Hamás, která začátkem tohoto měsíce zahájila teroristický útok v Izraeli.

https://abcnews.go.com/Politics/protesters-detained-after-gathering-capitol-complex-israel-hamas/story?id=104103420

(zajímavé ale je, že nikde není zmíněno, co je to za lidi a proti komu vlastně protestujou. Nějak jim ta vypadlo, že to jsou židi a pár rabínů s nima – jak čtu někde jinde – jestli to není disinformace – a že protestujou proti Izraeli. Není to zvláštní, že nám to ty noviny taktně zamlčely?)

primak
19. 10. 2023 15:43
Odpovědět  primak

Tady to píšou trošku jinak a je tam video: (že by to byl fejk?
Pro-Hamas demonstranti zaútočili na budovu amerického Kapitolu
https://www.shorenewsnetwork.com/2023/10/18/pro-hamas-protesters-storm-u-s-capitol-building/

primak
19. 10. 2023 15:52
Odpovědět  primak

A sakra, sakra. Je to vůbec možné?
Také skandovali „svobodná Palestina“, „nechte Gazu žít“ a „jsme s vámi“.

Demonstranti na demonstraci řekli Just the News, že se také zasazují o ukončení americké finanční podpory Izraeli.

Demonstranti uvedli, že hlavní organizací stojící za demonstrací byl Židovský hlas míru (Jewish Voice of Peace).

https://justthenews.com/world/middle-east/pro-ceasefire-demonstrators-overrun-capitol-hill-demanding-end-israel-hamas

(pozor na to, 6.1. 2021 dostali za podobnou návštěvu Kapitolu někteří 20 let a další ještě sedí. Zatímco, když se v Kijevě při Majdánu nabourali do Parlamentu, tak to bylo demokratický počin only, náš kníže jim k tomu pomáhal. Tak kdo se má v tom teď vyznat?)

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
primak
19. 10. 2023 16:08
Odpovědět  primak

Ti protestanti opravdu nevypadaj jako Palestinci, ti přece nenosej jarmulku na hlavě…
https://nypost.com/2023/10/18/chaos-erupts-as-pro-palestinian-protesters-take-to-the-capitol-at-least-three-arrested/