politika

USA v šoku: Putin zaútočil na americké námořnictvo pomocí UFO (VIDEO)

Ano, ano je to tak. Jednoduše proto, že obdržené informace potvrdily západní zpravodajské služby a již je oznámil Berny Torre v britském Daily Star. Materiál se jmenuje Vladimir Putin stojí za „pyramidovými UFO, která se rojila nad lodí amerického námořnictva – tvrdí to bývalý americký senátor.

Vladimir Putin stojí za „pyramidovými“ UFO, která byla natočena jak se rojí nad lodí amerického námořnictva, uvedl bývalý senátor. Podle Harryho Reida „o tom není pochyb.“

Toto prohlášení učinil poté, co Pentagon potvrdil autentičnost záznamu, který se dostal na veřejnost.

Záběry z července 2019 ukazují objekt ve tvaru trojúhelníku nebo pyramidy vznášející se vysoko nad torpédobercem Russellem. Mluvčí ministerstva obrany USA rovněž potvrdila, že video vyšetřovala pracovní skupina Pentagonu pro Neidentifikované létající objekty.

“Přicházejí v rojích jako včely, jako hmyz, je jich tolik,” řekl Reed pro zpravodajský web Mystery Wire UFO.

Na otázku, zda by tato zařízení mohla být vyspělou čínskou technologií, Reed odpověděl:

„Vždy pamatujte na to, že Rusku, Sovětskému svazu, vládne muž, který řídil KGB. Měli najednou nejméně 31 tisíc agentů. Za tím stojí Rusko, o tom není pochyb”.

“Ruský prezident strávil 16 let jako zahraniční zpravodajský důstojník v KGB, než v roce 1991 odešel do důchodu a začal se věnovat politice. Stalo se tak poté, co bývalý důstojník amerických zpravodajských služeb prozradil, že UFO deaktivovalo americkou infrastrukturu jaderných zbraní”.

Tato prohlášení vyvolala obavy, že by Čína nebo Rusko mohly ovládat „mimozemské nepřátelské technologie“.

“Mezitím může být senzační video „pyramidového“ UFO pouze začátkem, protože osoba v pozadí publikace tvrdí, že existuje dalších „devět“ videí. Jeremy Corbell šokoval svět, když zveřejnil záběry neidentifikovaných objektů vznášejících se nad torpédoborcem Russell u pobřeží San Diega.“

https://bit.ly/3aYtV7g

sdílet na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavla
4. 5. 2021 12:29
Ohodnotit příspěvek :
     

proslýchá se, že Rusko spolupracuje s jinými MZáky než USofA, ale že byla TR-3BÉČKA zrovna ruská?

Drak
4. 5. 2021 19:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Další pitomec se zviditelňuje.