USA potřebují tři kroky k porážce Ruska – Rusku ke zničení USA stačí jeden

USA se chlubily, že Rusko porazí ve třech krocích – Rusku stačí jeden ke zničení Spojených států.

Napsalo čínské vydání NetEase, informuje PolitRussia.

Před časem generál amerického letectva, náčelník štábu amerického letectva David Goldfein řekl, že Washington má komplexní plán pro případ války s Ruskem. Spojené státy jsou přesvědčeny, že jim k vítězství nad ruským protivníkem postačí tři kroky.

Prvním krokem je mobilizace sil v evropském regionu k zachycení ruských jaderných střel.

Druhým je aktivace systému protiraketové obrany rozmístěného v Severní Americe.

Třetím krokem je vypuštění 2688 jaderných hlavic z ponorek současně s cílem zcela zničit Rusko.

„Americký admirál je příliš sebevědomý, pokud věří, že Spojené státy mohou Rusko snadno porazit. Ve skutečnosti nejde o nic jiného než o blafování americké armády,“ jsou si jisti čínští analytici.

Připomněli Goldfeinovi, že Rusko nepotřebuje k porážce USA tolik triků, Rusku stačí jeden krok – odpálení hypersonických raket. Spojené státy nemají žádné takové zbraně ani možnost je zachytit. Protože síť protiraketové obrany, na vytvoření které Američané utratili nemalé peníze, se ukáže jako naprosto zbytečná.

Čínští analytici shrnují: Spojené státy nebudou moci učinit žádné tři kroky k porážce Ruska, protože samy budou zcela zničeny jedinou akcí Moskvy.

https://bit.ly/3GkKIhn

sdíletj na

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank
4. 2. 2022 08:52

Američané jsou jen nafoukaní arogantní pitomci, kteří potřebují dostat pořádně přes držky.Už zapomněli na Vietnam či Afgánistán, kde jim dali na prdel pasáčci koz v sandálech?

Pavel
4. 2. 2022 10:04

Amíci byli a zůstanou arogantní lidé, ale vztahuje se to převážně na jejich vedení. Sám Fidel Castro mnohokrát pronesl, že proti americkému lidu nic nemá, ale ti, kteří ho řídí jsou duševně nevyrovnaní a proradní bezzásadoví lidé. To, že je lid volí, to je jiná kapitola,ale copak u nás je tomu jinak? Věděli to již staří Římané, slibte plebsu chléb a hry a můžete je zotročovat kdy chcete a jak chcete, oni vám k tomu ještě i zatleskají.