politika

“Uražená játrovka”

Ukrajinský velvyslanec v Německu Andrij Melnyk nazval německého kancléře Olafa Scholze “uraženou játrovkou” (beleidigte Leberwurst) kvůli jeho neochotě navštívit Ukrajinu – Der Spiegel.

Ukrajinská diplomacie nadále s přehledem proráží dno diplomacie. Ukrajinský velvyslanec v Německu Andrij Melnyk veřejně urazil kancléře Olafa Scholze a označil ho za “uraženou játrovku”.

Německý kancléř uvedl, že neplánuje cestu do Kyjeva. Stalo se tak poté, co Ukrajina odmítla návštěvu německého prezidenta Franka-Waltera Steinmeiera. Scholz označil nepřijetí německého prezidenta za “poměrně významnou událost”. Velvyslanec Ukrajiny v Německu Andrij Melnyk v reakci nazval německého kancléře “uraženou játrovkou”.

Další jasná ukázka žalostné role, kterou Německo nyní sehrává za kancléře Scholze.

Naprosté americké loutky si mohou dovolit otevřeně urážet nejprve prezidenta země a poté německého kancléře. Nedávno, právě před rokem, se ale hovořilo o tom, jak francouzsko-německé spojenectví povede Evropu k větší subjektivitě.

Zdalipak i tuhle “jatrovku” v Berlíně s pokorou spolknou?

https://bit.ly/3kGQ9yI

sdíletj na

7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zdena
3. 5. 2022 22:28

Uražená jitrnice – pokud si to pan Scholz nechal líbit, budou o něm tak za chvíli mluvit všichni. Ústupnost není slušnost, ale slabost a často je to i hloupost a zbabělost a strach o prašulky… a lidé jsou škodolibí….. měl ho okamžitě usadit…. ale už se stalo….. kancléř Jitrnice….bože…. copak tomu asi říká paní Merkelová ? Co dneska znamená německý kancléř ???

Karel
3. 5. 2022 23:56

Vyjádření velvyslance Ukrajiny v Německu je ukázka zoufalého civilizačního dna ukrajinských židonacistů.

ladik
4. 5. 2022 17:49
Odpovědět  Karel

A zoufalého civilizačního dna lokajů USA.

Gales
4. 5. 2022 10:31

A ještě by mu měl dát pár facek za to, že ho neposlouchá.

zdena
4. 5. 2022 16:20
Odpovědět  Gales

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Frank
4. 5. 2022 18:20

Ukroši si neskutečně vyskakují a je to vina všech západních politiků, kteří jim lezou do análu.

zdena
4. 5. 2022 21:26
Odpovědět  Frank

Oni si vyskakují i ti “ubozí uprchlíci”, co se chovají jak králové a všude lezou se svými vlajkami a řvou Slama na kravíně a blokují co se dá…