politika

Ukrajina nevyšla, Bělorusko taky nic … tak zas Novičok

Jsem jediný komu přijde divné, že ti naši padouši (myšleno odpůrci exportu svobody a demokracie) provedou nějaký zločin ausgerechnet v době, kdy se jim to nejméně hodí? Začíná to být trapné.

Začal jsem si těch manipulací více všímat, když se všemožně rozšiřovala verze o “chemickém” Asadovi.

Měl jsem totiž klienta, kdy žena byla Češka, ale muž Syřan. A tehdá mi řekl – Asad se udrží, protože má podporu většiny Syřanů. Tak jsem se začal zajímat o fakta, která jsou velmi “nekorektní”.

Např. – na rozdíl od našich kámošů Saúdů v Sýrii probíhaly volby, přičemž v r. 2014 poprvé s více kandidáty.

Můžeme si o regulérnosti myslet co chceme, ale srovnejme to s těmi Saúdy (nebo i jinými režimy v regionu), kde nevadí ani veřejné stínání na ulici a o volbách se jim ani nesní. Zkrátka nepoměr a dvojí metr.
Asad dokonce souhlasil se zničením chemických zbraní a následnou kontrolou.

Mimochodem – dnes jsou USA tuším jediný stát, který se sice zavázal zničit tento druh zbraní, ale jaksi se jim to nedaří uskutečnit, na což občas škodolibě upozorňuje Rusko.

Ale zpět, Asad byl zvolen několikrát po sobě a to i v klání, kde síly lásky, svobody, demokracie a pravdy všemožně podporovaly protikandidáta. Nicméně úsilí vyšlo naprázdno, přestože světový policajt rozhodl,
že “Asad musí jít”.

Putin si zase umanul, že Asad jít nemusí a zrovna tak nemusí povolit výstavbu plynovodu přes své území (což je v podstatě pravý důvod potíží) … a začalo jít z tlustých do tenkých. Asadovi se dařilo rebely a odpůrce pacifikovat a když už bylo skoro hotovo, tak přišel “Asadův chemický útok”.

Naprosto nelogicky, jediný komu to mohlo uškodit a uškodilo byl Asad. Velmi vtipnou scénku k problematice natočila a odvysílala německá televize ZDF – je to pouhých 12 minut, doporučuji shlédnout hlavně závěr.

Pak zde máme Skřípalovic aféru.

Opět menší nelogičnosti jsou okamžitě trumfnuty většími, přičemž dostupná fakta min. vážně zpochybňují závěry mainstreamu. Můžeme začít tím, že Skřipal byl odhalený a potrestaný dvojitý špión, který byl předmětem výměny zajatých špiónů. tak se dostal na svobodu do Anglie.

Každému přitom musí být jasné, že tyto výměny jsou založeny na důvěře, která spočívá na faktu, že vyměněný Bond09 přestává být terčem odvety. Usmrcením Skřipala by tak Ruské tajné služby vážně ohrozily podobné výměny v budoucnu.

Zanechme ale teorie a podívejme se na fakta.

Novičok byl prezentován jako jed, kdy už jen pohled na skleničku s Novičokem uvnitř Vás zabije.
A ejhle – najednou je tady jeden, který neumírá ihned, ale spořádaně vyčká do příjezdu záchranky a co víc, ten nahoře nejvyšší vnukne záchranářům jakou mají použít protilátku. Fakt klika.

Media se nezastavují nad fotografií, kdy místo činu zkoumají specialisté v těch super-uper protichemických oblecích a vedle poklidně stojí policista spokojeně ukusujíc ze své svačiny nebo zevlují hasiči.

Novičok byl jednou na klice, podruhé v parfému … Nikoho nezajímá, jak se tak asi ten vysoce jedovatý
a i vzduchem se šířící smrtelný jed mohl na tu kliku dostat. To jako tam někdo přišel v tom super-uper protichemickém obleku a štětečkem to tam natřel? … nebo přímo posprejoval?

Když pak někdo poukáže, že ti dva Putinovi agenti Voloďa09 a Boris08 jsou pravděpodobně ti samí, kteří byli v týmu, jenž zajistil únik Janukoviče do Ruska, tak je okamžitě spuštěna hysterická reakce na téma konspirátoři a pravicoví extrémisté z Putinovi soldatesky.

Novinařina jak noha, fakt, hlavně nepátrat, neptat se, logicky nemyslet.

S vysokou mírou pravděpodobnosti je tady jedna osoba, které se “Putinův útok Novičokem” vyhnul.

Správně, Tichanovská, to je ta žena v domácnosti, kterou nikdo před půl rokem neznal, ale která je vydávána za zachránkyni svobody a demokracie v Bělorusku. Tam plány překazila zachycená nahrávka, se kterou Tichanovskou seznámili. Nahrávka obsahuje konverzaci, zda by neposloužila “dobré věci” spíše více jako mrtvá …

Zprávu ovšem přinesla jak jinak … prokremelská, konspirativní a nevím ještě jaká média. Hlavně opět nepátrat, zda by na tom mohlo být zrnko pravdy nebo, že to má hlavu a patu nebo-li logiku.

A jsme u Navalného.

K dokonalosti už jen chybí, aby v jeho kapse byla nalezena ampulka s Putinovým otiskem palce. Fakt si tady někdo myslí, že Putin v době, kdy díky situaci v Bělorusku, ze všeho nejméně potřebuje negativní popularitu se rozhodne jen tak mimo termín zlikvidovat někoho, kdo ho neohrožuje? .. a pojistí to tím, že zavolá do nemocnice v Omsku, kde lékařům nařídí, aby nezveřejnili to, co za chvíli zveřejní němečtí lékaři?

Tohle je zkrátka podle šablony pro inkluzivně vzdělané.

A opět se opakují nekorektní fakta – zatím co je najednou Navalnyj v bio-hazard boxu, tak jeho spolucestující si vesele skotačí po světě … a že v letadlech moc místa není, v kontaktu s tím extrémně nebezpečným Novičokem muselo být hodně pasažérů … a co teprve ta toaleta … dům v Salisbury zbourali, tak co to zamořené letadlo … už je sešrotováno?

Za mě – lež a účelovost z toho čouhá, jak pomyslná sláma z bot.

Evidentním cílem je jakýmkoliv způsobem útočit na Rusko. Však mediální kanonáda už je spuštěna …

Autor: David Dvořák
https://daviddvorak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=756668

sdíletj na

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
4. 9. 2020 20:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Koukám, že asi v Rusku vyvinuli variantu novičok retard, s odloženým účinkem. Tato nová varianta dostala název čajičok, česky čajíček 😛

Editor
6. 9. 2020 10:11
Odpovědět  Janinna

možná hlavou vymyslejí ne novičok, ale staričok, který je ještě zákeřnější, protože má paměť !