politika

Udej mámu, posílíš mír?

Proč? Martiny Kociánové: Udej mámu, posílíš mír?

https://www.youtube.com/watch?v=Wxt5s-PDQ4Q

sdíletj na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ankmorpo
28. 4. 2022 22:57

analogicky k rybímu hejnu ( ryby se tlačí do středu hejna ( centrum konformity ) a vytlačují tamní k okraji, kde krouží predátor) je biologická potřeba homo bohemicus dotlačit se do středu konformity,, “souřadnice” tohoto středu konformity sdělí tvorům státní televize aktuálně v oblíbené formě bonzáctví a udavačství podle potřeb predátorů

Pat
29. 4. 2022 07:08

Myslím si že cílem této špinavé vládní kampaně je zlomit ducha národa a tím ho konečně ovládnout.
Pokud vládní šmejdi budou systematicky velebit, protěžovat a formou dotací odměňovat duševní mrzáky, co své sousedy udávají za ideozločiny, tak by se jim to i mohlo podařit.
Vyčůránků a duševních mrzáků bude přibývat, protože se to nyní vyplatí, a navíc duševní skrčci dostanou možnost se realizovat.
A slušných lidí s vlastním rozumem a rovnými postoji bude ubývat, protože část bude v kriminále, část vyhozena a bez práce, a ten zbytek se raději zlomí, bude držet hubu a krok, a v určených dnech bude v oknech vyvěšovat EUpolitbyrem určené vlajky.

PENNYS
29. 4. 2022 07:10

Vysr ali jsme se na Východ a hovna jsme si nasadili ze Západu, tak  s ODS a Debilblockem přichází na NÁROD opět doba TEMNA!
 Jeden NEJVĚTŠÍCH ZMRDU Z ODS premier Mirek Topolánek to byl hnuj ten by dnes měl chodit kanálem a ne se ukazovat v ČT?
A to jsme si  mysleli,že Nečas je špatný premier (a to ods vubec nemusím)
,kam si všici hrabou na toho FIJALOVÉHO HNUSA s deseti tituli .
UBOŽÁK JEN   MÁVÁ RUČIČKAMA
  a umí velké HO a malé vno!!!! 

Milan ze Zahrady Čech
29. 4. 2022 09:47

Možná by bylo vhodné doplnit další osud Pavky Morozova. Tak tedy trolíci a svazáci, vězte, že Pášku, retardovaného, samohonkou kojeného bl-bečka navštěvujícího třetím rokem 1 třídu, poté, co tento nahlásil svého otce, oblíbeného předsedu místního sovětu a odpůrce kolektivizace, utratila jako škodnou “rodinná rada starších” ve složení jeho děda Sergej, babička, kmotr a jeho syn Danila, který i vykonal rozsudek – ne obyvatelé vesnice, ani zabiják NKVD, jak opisuje jeden blb od druhého, včetně wikipedie. Tož jen práskejte, práskejte. Třeba se i z vás stanou mučedníci..