Ubohost americke ambasady

Ladislav Větvička

Su věci, kere se nerobi.

Jakysik šašek, co obsluhuje twitr amerycke ambasady v Praglu napsal, že zme mala země. Když zme mala země, tak co tu kura robi amerycka ambasada? Zeberte se a tahněte do jakesik větši země.

Třeba do Afghanystanu. Ten ma tři razy vic lidi jak my.

O Švedsku, Švycarsku, Bělorusku, Řecku nebo Izraeli byste vy vyžrani ameryčti ignoranti tež řekli, že to su male země? Každa z nich ma meně obyvatel, než žije u nas.

Za druhe – co nas tahate do svojich špinavych polityckych her? Polityka do sportu nepatři. Vysmivat se sportovcum, že nemožu reprezentovat svoji zem pod svoju vlajku, to je prasarna. To možu zrobit ja, bo sem z Ostravy. Ale to nemože napsat oficialně Ambasada USA. To neni fair play, to je prostě svinstvo.

V době Olympiady se prostě bojovat nema, take bylo puvodni mirove poselstvi Olympiad. Už Olympiadu v roce 2008 zprasil gruzinsky přisluhovač, kery v den zahajeni olympiady začal raketama ostřelovat obytne čtvrti. Mirovy duch Olympiady v roce 2014 zase zničil masakr v Kyjevě, kdy najati vrazi postřilali během par minut skoro stovku lidi, aby urychlili převrat.

A za třeti – už pul roku jede naplno vaše propaganda ohledně zahajeni valky na Ukrajině. Jak je vidět, aji pitome vitězstvi hokejistu je vam dost dobre, abyste ho využili pro propagandu.

Jenže na valce nema zajem ani Ukrajina, ani Rusko. Ukrajina vi, že nemože vyhrat. A Rusko nepotřebuje vydrancovany vychod Ukrajiny. Jediny, kdo ma zajem na valce, ste vy, chlapci. Je třeba zabranit propojeni Německa a Ruska, to je to, o co tady už přes sto roku ide. Bo to, jak řekli vaši experti, je jedine, co by vas mohlo ohrozit. Propojeni ruskych zdroju a německych technologii.

Takže my vime, že zrobite všecko proto, aby valka byla. A tež vime, kdo za ni stoji.

Ladislav Větvička

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank
15. 2. 2022 09:41

Američané byli, jsou a budou vždy jenom sprosté a zločinecké kurwy. Jsou to přece potomci dobrodruhů, zločinců a té největší pakáže, která se tam nastěhovala z Evropy. Vyvraždili původní obyvatele a vraždí dodnes. A protože geny jsou geny, tak dokud nedostanou pořádně přes držky, tak se na tom nic nezmění.