politika

Trumpa může zastavit pouze smrt – MSNBC

Jediný plán, který mají demokraté proti Trumpovi v roce 2024, je „doufat, že zemře“.

Jen smrt může zastavit Trumpa v roce 2024, shodli se diskutující v pořadu Meet the Press z 10. července na MSNBC.

V nedělním pořadu NBC Chucka Todda bylo řečeno, že demokraté a republikáni nemají žádný plán jak bojovat proti bývalému prezidentovi, který bude v roce 2024 znovu kandidovat, než doufat, že zemře.

Moderátor se svých hostů zeptal, jak by Trump přijal prohru, kdyby znovu kandidoval, na což redaktor National Review Rich Lowry reagoval, že existuje pouze 15% šance, že Trump kandidovat nebude.

Todd pak navrhl, že „jediná odpověď [na tuto otázku] je smrt”.

Jeden z hostů, Mark Leibovich (žurnalista The Atlantic), připustil, že i Trumpovi odpůrci v Republikánské straně nemají pro volby jiný plán než naději na jeho smrt.

Jediný plán, který máme je, jak mi řekl jeden bývalý republikánský kongresman, sedět a doufat, že [Trump] zemře,“ řekl Leibovich.

K oběma poznámkám nebyly žádné námitky.

Připomeňme, že hodnocení Demokratické strany a prezidenta, který ji zastupuje, je nejnižší od inaugurace Bidena. A pokud v USA začne recese, pak volby v roce 2024 budou pro demokraty ohrožením, protože obyvatelstvo USA neodpustí vládnoucí straně vysokou nezaměstnanost a rekordně vysokou inflaci.

Trump je podle průzkumů aktuálně nejpopulárnějším politikem v USA a první desítce dominují republikáni. Joe Biden zaujímá až čtvrté místo, i když ho tisk ukazuje v tom nejpříznivějším světle. Trump se ho snaží buď ignorovat, nebo očerňovat.


Poznámka redakce: stojí za povšimnutí, že Spojené státy mají tradici vražd prezidentů (posledním z nich byl J.F. Kennedy) a také prezidentských kandidátů (například R. Kennedy). Proveditelnost takové akce závisí na tom, zda si to přeje tajná služba, která několik let hlídá jak prezidenty ve výslužbě, tak prezidentské kandidáty.

Smrt Šinzó Abeho ukázala, že pokud ochranka nepracuje jak má, pak může samotář bývalého politika zabít.

V této souvislosti připomínáme, že šéf americké tajné služby v červenci rezignoval a nahradí ho jiná osoba, možná loajálnější k demokratům.

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

https://bit.ly/3RsAa6E

“We Have No Plan – Except Sitting Around Hoping He Dies” – NBC Hacks Openly Wish for Trump’s Death

Video: The Only Plan Democrats, RINOs Have Against Trump 2024 Is “Hoping He Dies”

Sums up how hopeless Joe Biden’s presidency is

sdíletj na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Ladislav
12. 7. 2022 06:29

V tom maji svině usa velkou praxi!

Pavel
12. 7. 2022 08:24

Tak, když mohou ruští vojáci plazením po plynovodu NORD STREAM 2 dobýt Evropu, jak prý psali někteří analytici z našich západních krajin, /ještě stále jsem z těch idiotů v šoku/, tak to, že Trump vyhraje v roce 2024 volby se zdá být velmi pravděpodobné, na rozdíl od těch magorů s tím potrubím. On je to možná také podivín, ale mezi těmi současnými, co tu jejich zemi řídí je to úplný normál.

zuza
12. 7. 2022 10:20

trumpeta tiež nie je žiadna výhra, mnoho hnUSAckeho svinstva, ktoré vyplávalo na povrch teraz, začalo alebo nerušene pokračovalo za jeho éry (kovid, dr. mengele fauči a jeho neobmedzená moc, laboratóriá na UA či inde, bordel na UA, Sýria, zrada Kurdov, riadená anexia EU mohamedánmi….)

Ladislav
12. 7. 2022 10:30
Odpovědět  zuza

1* tam ať se klidně po – – – ou, hlavně aby se nemontovali do Evropy!

Pavel
12. 7. 2022 12:41
Odpovědět  Ladislav

Oni se ale bez nás neobejdou, protože potřebují stále někoho kolonizovat. Když to řídí vojensko- průmyslový komplex a jak říká paní Zuza Fauči a spol, my klid mít nikdy nebudeme, to bychom tu museli mít jinou generaci a ne tyto vygumovance, lidi, kteří by pochopili na čí straně stát. Tomu ale nevěřím, až takový snílek fakt nejsem.

Milan ze Zahrady Čech
12. 7. 2022 15:18
Odpovědět  zuza

Také v Plechové hubě, která vydá příkaz k zavraždění diplomata jakoby se nechumelilo protože First Amerika, žádný extra přínos pro svět nevidím.

Autor
12. 7. 2022 17:24
Odpovědět  zuza

Zuzo, máte plnou preavdu. Navíc se pro nás nic skutečně důležitého tím nezmění. Je to prostě Američan se vším všudy, tím jen konstantuji fakt. Navíc jej budou zajímat především zájmy jeho osobních sponzorů, tak jako všechny americké prezidenty. Zájmy obyč. lidí budou tak jako tak na konci. Ostatně, kdyby chtěl něco změnit, nestčí mu čas. K tomu by potřeboval tak dvacet let řádově (podobně jako Putin). Protože by musel měnit všechno. A to základní – myšlení lidí, to se mu asi nepodaří vůbec. Já bych byl velmi opatrný.

Gales
12. 7. 2022 19:05

Taky se jim na to může vy*rat…..