Trump se začal mstít republikánům

Bývalý americký prezident Donald Trump oznámil svůj záměr vést kampaň proti znovuzvolení senátorky Lisy Murkowski z Aljašky. Murkowski je členem americké republikánské strany, ale podpořila návrh impeachmentu Trumpa.

Trump řekl, že „za žádných okolností nebude podporovat Lisu Murkowski,“ protože „nereprezentuje dobře svůj stát a stranu ještě hůř“. V roce 2022 má Trump v úmyslu navštívit Aljašku a vést „kampaň proti velmi špatnému senátorovi“, uvádí TASS s odkazem na Politico.

Na Aljašce budou v roce 2022 uspořádány volby. Republikánská strana se obává, že Trump by mohl zabránit republikánům v získání kontroly nad Kongresem podporou radikálnějších kandidátů místo umírněných v těch státech, kde není zřejmé zda zvítězí demokraté nebo republikáni.

https://bit.ly/3qoj4bp

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
8. 3. 2021 00:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Aljaška je Ice cream. Ajs Krym.
Otázka času.

BB Rad
8. 3. 2021 15:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Mr.Trumpeta by se měl vytratit z veřejného života a ukončit tu marnou snahu . Z důvodů jen jemu známých neudělal čistku ve vojenské lobby “ okamžitě a střelhbitě “ po uvedení do prezidentského postu. Asi největší chyba byla vůbec před koncem volebního boje začít vykřkovat.že s nimi zatočí,chyba ,velká chyba víme jak to dopadlo. Teď to je jen jeho osobní boj – daně, rozkol u Republikánu v neposlední řadě osobní život. Takoví neví kdy ukončit karieru — ego je víc než zákon zdravého rozumu.