“Tohle naše budoucnost!” Bílé ženy líbají nohy černošskému rasistickému gangu na ulici ve Washingtonu

“Tohle naše budoucnost!” Bílé ženy líbají nohy černošskému rasistickému gangu na ulici ve Washingtonu. Bizarní, děsivé VIDEO.
“Lízejte prach z našich bot. Teď půjdete do otroctví vy.”

Nejen násilí, rabování a kácení soch vládne dnes ulicích USA pod vlajkou údajného protestu proti rasismu. Skupina černochů z rasistického gangu: “Lízejte prach z našich bot. Tohle je vaše budoucnost!
Bílé liberální zfanatizované ženy dělají, co jim poručí.

https://www.facebook.com/100017141707517/videos/647349789179739/

Rasistická skupiny ISUPK na ulici Washingtonu. Plná verze videa

VIDEO na zdroji facebook bylo smazáno


“Dělej! Hni se! A ještě tady! A tady!” Gang nabušených černochů z rasistické organizace ISUPK ukazuje ženám, co mají dělat: Líbat jim vojenské boty.

Prý za všechno, co jim provedla “bílá Amerika”. Partneři žen, zjemnělí, vysátí, liberální bílí muži jen přihlížejí.

A pak dělají totéž: Líbají boty černým rasistům.

Černoši z rasistické skupiny ISUPK: “Bílá rasa je zlo.”

Bílá žena líbá boty skupině černochů na ulicí ve Washingtonu.

Černoši z organizace ISUPK (Izraelská škola UPK) věří, že běloši jsou ztělesněné zlo. Tato supermacistická skupina je považována za extrémně rasistickou. Prohlašuje se za součást hnutí Black Lives Matter, které je spolu s militantním hnutím ANTIFA označováno prezidentem Trumpem za organizátora násilných protestů.


Členové ISUPK se netají se tím, že většina z nich prodávala drogy a byla ve vězení za násilné trestné činy. Ta správnou cestu je však prý přivedla bible. Hlásí se k symbolice čísla 666. Ježíš byl podle nich černoch.


Na svých přednáškách pod širým nebem, pořádaných o hlasitosti 80 decibelů, skupina ISUPK obviňuje bělochy a homosexuály z ničení černošské kultury a označuje je je za otrokáře a “bílé ďábly”.

“Já už nemůžu! A navíc se mi zařízly kalhotky!” prosí žena

Žena se při lízání bot málem zhroutila

Liberální pár klečí před černými rasisty

V čele ISUPK, která se považuje za izraelský kmen, stojí tzv. generál Yahanna. Americké úřady několikrát usilovaly o postavení ISUPK mimo zákon, nebo aspoň o snížení hlasitosti kázání pod širým nebem. Všechny snahy ale selhaly na liberální ideologii.


Statistika vyvrací rasismus

Je dokola omíláno, že policie je v USA proti černochům zaujatá a že proti nim používá větší násilí než proti bělochům. To však bylo mnohokrát vyvráceno statistikami i vědeckými studiemi.


Černoši tvoří 13 % obyvatel USA. 13 % zaměstnanců policejních složek v USA tvoří černoši, jde tedy přesný “politicky korektní” poměr vůči složení obyvatelstva

V roce 2019 tvořili černoši 53 % pachatelů vražd a 60 % pachatelů loupeží (oproti 13% v populaci). Analýzy ukazují, že neozbrojený černoch je častěji zastřelen černošským či hispánským policistou než bělošským.

Černoši tvoří třetinu všech trestanců, do vězení se aspoň jednou dostane každý třetí z nich. Třetina černošským dětí vyrůstá bez otce (u bělochů) jsou to dvě třetiny)

Zdroje statistik: ZDE a ZDE

Argumenty a fakta
https://bit.ly/3cKCQai

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Danuška
9. 6. 2020 00:13

Tak to jsou placení aktivisté, za 100$ olízají cokoli.

Danuška
9. 6. 2020 00:18

Ale jestli si Afričané připadají v USA jak doma v Zimbabwe, že budou okrádat a vyhánět bílé (v Zimbabwe farmáře), tak je třeba sáhnout po zbrani.
Padni, komu padni, nedá se nic dělat.
Už je čas.
Proto také, když vypukl koronavirus, byly v USA hned dlouhé fronty před obchody se zbraněmi.

Vladimír
9. 6. 2020 01:16

Asi nějaký ochotnický spolek nedělní školy teploušů…