To nevymyslíš… ve Finsku tancem učí migranty, aby přestali znásilňovat dívky

Finská obec tancem učí migranty aby přestali znásilňovat dívky. 
Video láme rekordy.

V sociálních médiích se šíří videoklip ukazující určitý druh “bezpečnostního tance”. 

Tanec je součástí projektu ve finském Oulu a má sloužit jako metoda k zastavení znásilňování. 

Finská obec Oulu po vlně migrantů zaznamenala prudký nárůst sexuálních zločinů. Mezi oběťmi je velká část nezletilých dívek. Rozsah znásilnění mj způsobil, že obec zakázala migrantům navštěvovat školy v rámci různých typů integračních návštěv.

V rámci ambice oslovit mladších lidí v obci občanská organizace nedávno vyrobila videozáznam označovaný jako “bezpečnostní tanec” se sloganem:

“Přestaň, nedotýkej se mě tam, toto je moje zóna”

Projekt byl údajně financován z prostředků Evropská unie s názvem Safe Oulu (Bezpečné Oulu) v částce
2 500 000 EUR a má zabránit znásilňování. 

Peníze samozřejmě nešly například na zpřísnění imigrační politiky na úrovni obcí, ale spíše pro liberály, kteří podporují přistěhovalectví. V zásadě jde o plýtvání penězi, protože projekt se nebude zaměřovat na skutečné problémy nebo proveditelné řešení, ale bude hledat řešení utopickými prostředky.

Projekt Safe Oulu  byl spuštěn a jeho praktický provoz byl zveřejněn. Projekt si zřídil vlastní účet Tiktok, který publikuje videa lidí středního věku, kteří se snaží mluvit s teenagery o tom, jak komunikovat.

Účet zveřejnil video, ve kterém pět členů projektového týmu tančí v komunitní službě populární tanec, aby vzdělávali oběti, aby pedofilům řekly, že by se určitých míst neměli dotýkat. 

To znamená, že když je 10-leté dítě v bytě obklopeném pedofily, vedoucí projektu říkají, že dítě by mělo pedofilům jen říct:  “zastav, nedotýkej se, toto je moje ….”  A ukázat na svá citlivá místa.

Občanská aktivistka Tiina Wiik  umístila video na svůj Twitter účet, kde ho za prvních 24 hodin sledovalo přibližně 1,5 milionu lidí. 

Video se tak stává celosvětovým hitem.

https://bit.ly/3ajUhNX

sdíletj na