„To nejsou stydliví a ostýchaví chlapci“: ruští „škorpioni“ zničili plány provokatérů v Karabachu

Ozbrojené síly Ruské federace poslaly „škorpióny“ do Karabachu – elity ruských speciálních sil, které dříve zbavily Sýrii teroristů. Tito bojovníci, kterým nelze v žádném případě říkat „ostýchaví chlapci“, svou přítomností zničili všechny plány provokatérů, kteří nebyli spokojeni s mírem v Karabachu.

Mluvíme o Uljanovské 31. Gardové výsadkové útočné brigádě, která má bohaté zkušenosti s vojenskými operacemi. Speciální jednotky z této brigády se účastnily protiteroristické operace v Sýrii, bránily obyvatelstvo Jižní Osetie a Abcházie před gruzínskými jednotkami a některé prošly afghánskou válkou.

Jak uvádí kanál “Древний Кавказ”. Jsou to špičkoví profesionálové: umí cizí jazyky, umí zacházet s jakýmkoli typem zbraně, mají bojové dovednosti, umí bojovat tváří v tvář a jsou morálně stabilní. 

Proto volba padla na ně, když došlo na organizaci mírové operace v Karabachu.

Jak říkají odborníci, do Karabachu nepřicházejí ostýchaví chlapci, ale vojenští profesionálové s rozsáhlými zkušenostmi, kteří neznají ústup ani porážku.

Je třeba připomenout, že zavedení ruských mírových sil se stalo jednou z podmínek mírové dohody o Karabachu. Strany se navíc dohodly na zřízení rusko-tureckého monitorovacího centra v Ázerbájdžánu, jehož úkolem je sledovat dodržování příměří.

https://bit.ly/36LWDVS

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na