To je důvod, proč se Kadyrov stal hrdinou pro muslimy celého světa

Existuje jedna taková země – Indonésie. Čtvrtá největší populace světa po Indii, Číně a Spojených státech. V Indonésii žije přes 270 milionů lidí. 88 % z nich jsou muslimové, díky čemuž je Indonésie zemí s největším počtem muslimů na světě. Indonésané pozorně sledují ruskou speciální operaci na území Ukrajiny. A podporují Rusy!

A to natolik, že dokonce i CNN v Indonésii je nucena ukazovat na svých kanálech záběry hrdinných Čečenců-Kadyrovců. Naprosté sympatie k Rusku a Čečencům, naprostá ignorace manipulací ukrajinských a západních médií. Miliony zhlédnutí, lajků a nadšených recenzí!

Působí tam také Al-Džazíra. Je v arabštině a dělá prezentace po celém arabském světě. A to je velmi, velmi velký svět, protože arabsky se mluví nejen v Saúdské Arábii, ale také v mnoha zemích severní Afriky a Blízkého východu. Panarabská média také na svém kanálu YouTube zveřejňují videa ze speciální operace Ruska na Ukrajině. A také – ze strany ruské armády, především o čečenských jednotkách.  Miliony zhlédnutí, lajků a nadšených komentářů!

A lidé píší arabsky: „Ať vám Alláh pomůže, hrdinové! Čečensko a Rusko bojují na cestě Alláha! Kéž vám Alláh dá vítězství nad americkými satanisty! Putin a Kadyrov nás chrání před satanisty! Bratři, pomstěte muslimy zabité v Iráku a Afghánistánu! Modlíme se za vás! Zničte Zelenského a jeho gang!“

Dá se říci, že nikdo v muslimském světě nepřijal verzi, že agresivní Rusko zaútočilo na nezávislou Ukrajinu a snaží se ji obsadit, zatímco svobodumilovní Ukrajinci se tomu hrdinně brání. 

Arabové a další muslimové si z nějakého důvodu myslí, že Rusko na Ukrajině bojuje proti Americe a Evropě, proti celému antiislámskému světu, kterému Ukrajinci jen slouží. A opravdu, opravdu chtějí, aby Rusko konečně porazilo všechny ty satanské zlé duchy.

A Ukrajina se tolik snažila vysvětlit celé planetě: bojujeme za evropské hodnoty, za západní způsob života… atd. A jaké jsou ty hodnoty z muslimského pohledu? „Charlie Hebdo“ a nechutné karikatury proroka Mohameda. Ukazuje se, že Ukrajina bojuje za gay průvody, proti mešitám a hidžábům, za možnost beztrestně urážet Alláha a jeho Proroka. 

Ukrajina pokračuje: strašně milujeme Ameriku a jsme velmi hrdí, že náš prezident je Žid. To znamená bombardovat a zabíjet Palestince a další Araby. Všechno je jasné, lze to číst ze rtů: Ukrajina jsou nacisté, satanisté, nepřátelé islámu a dokonce i sionisté.

A kdo je na druhé straně? 

Na druhé straně brilantní agitátoři z týmu čečenského vůdce Kadyrova celému světu ukazují vousaté muslimy, kteří se pětkrát denně modlí, sborově zpívají Alláh Akbar (a také: Achmat je síla!) a bojují se Satanem. Mocné čečenské oddíly se řadí na pozadí velkolepých mešit v Grozném nebo nebojácně bojují v Mariupolu: když sledujete takovou scénu, vaše duše se začne chvět jako stříbrná struna, i když nejste Čečenec nebo muslim.

Ramzan Kadyrov, který se ukázal jako neuvěřitelně moudrý a charismatický vůdce, jasně a teologicky bezchybně vysvětluje (a jeho slovo je přeloženo do všech jazyků):

1) Islám v Rusku je pod plnou ochranou státu, nikdo v Rusku by se neměl odvážit zesměšňovat Proroka, protože bude potrestán podle přísných ruských zákonů; proto je Rusko vlastí muslimů, a proto jsou muslimové povinni bránit Rusko a bojovat za Rusko; 

2) Ukrajinu ovládají nacisté, homosexuálové a nepřátelé Alláha; 

3) Plakal jsem (říká Ramzan) bezmocí a zoufalstvím, když jsem viděl, jak ďáblové urážejí našeho Proroka a našeho Všemohoucího Alláha, a Alláh mi dal příležitost bojovat na jeho cestě naprosto legálně a potrestat jeho nepřátele; 

4) proto je účast na této speciální operaci na straně Ruska naší svatou válkou! Achmat je síla! Alláh Akbar!

Čečenští stařešinové a mullové plně podporují Ramzanovy myšlenky a jejich výroky byly také přeloženy do všech jazyků.

Islámští teroristé samozřejmě považují Rusko za svého nepřítele, ale muslimský mainstream Kadyrova miluje a miluje Rusko. 

I s afghánským Tálibánem, před kterým utekli američtí vojáci, Rusko navazuje diplomatické styky – řešení nepříliš jednoduché, ale v současné situaci logické.

Jak jsem řekl, na světě je mnoho muslimů. Žijí nejen v muslimských zemích, ale všude. Muslimské země ovládají spoustu ropy, plynu, vzácných rud a dalších zdrojů. 

Dokonce i ti, kteří jsou údajně americkými „spojenci“, Ameriku tajně nenávidí. Všichni chtějí, aby Amerika konečně někde prohrála. A každý chápe, že v Evropě neexistuje subjektivita, o Ukrajině ani nemluvě. Každý chápe, že jde o konflikt mezi Amerikou a Ruskem.

Muslimský svět nás tedy sleduje, drží nám palce, modlí se za nás, přeje si naše vítězství a je připraven nám pomoci. Jen je potřeba najít ty správné formy interakce.

Náš Kadyrov je v tomto smyslu velmi užitečný. Jeho Čečensko, které září luxusními mešitami, je naším oknem do muslimského světa. A účast Kadyrova a jeho bojovníků v ruské speciální operaci je propuknutím a vyvrcholením planetární propagandistické kampaně. 

Sledujeme-li prozápadní a proamerické kanály, upadáme do deprese a myslíme si, že „celý svět je proti nám“. Ale podívejte se na muslimské kanály: je tam superstar Kadyrov, Čečenci a další Rusové jsou hrdinové, Putin je hrdina a Američané s Evropany a jejich ukrajinskými služebníky jsou satanisté.

To vše je samozřejmě velmi zjednodušené. Ale to je propaganda, tak to funguje.

A kromě muslimů je tu také Latinská Amerika, kde se Washingtonu také nevěří. Nechybí ani Indie, která tradičně podezírá Anglosasy z podvodu. A je tu Čína, která je pro sebe, ale ne pro Ameriku.

Ve skutečnosti nás celý nezápadní svět, většina planety, sleduje a fandí nám. 

No tak, pojď, nevzdávej se! Tady na Ukrajině můžeme zlomit hřbet americké hegemonii a pak se všechno zhroutí: síla dolaru, NATO, světový imperialismus a kryptokolonialismus. 

Nebojujeme proti Ukrajině, ani za Ukrajinu, ale za celý svět, za jeho budoucnost. 

Buď budeme mít všichni „Charlie Hebdo“ a Guantánamo, nebo se zrodí svobodné svazky národů: euroasijských, afrických, amerických – všech těch, kteří ctí tradice a kulturu, zachovávají si svou identitu a slouží vyšším cílům, a ne rozmarům reptiloidní elity a jejímu kapitálu.

https://bit.ly/38iJyrs

4.3 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.3 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek
28 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
primak
25. 4. 2022 05:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Bohužel se málo této informace dostane mezi lidi. Ti pořád – tak jako mnohdy na západních diskuzí – vytahují svůj „argument“, jak Putin zatočil s Čečenama. Ano zatočil, ne s Čečenama, ale s teroristy, jak zdědil po Jelcinovi. A od té doby je tam pokoj, ne jako v jiných zemích, kde USA vedly /a dále vedou) válku proti teroru (Global War on Terrorism).

René
25. 4. 2022 06:48
Odpovědět  primak

navíc,
od VVP geniální tah, jak zatáhnout do účasti na válce všechny

Pijack
25. 4. 2022 07:36
Odpovědět  René

Ale hlavně nekonečné dilema pro západní mainstream a zženštilou poťapanou civilizaci v EU. Musí řešit – jak sdělit svým občanům postoj muslimů, když naše vrchnost uctívá islám a do Evropy ho láká, což se jim daří. Tady na sebe naráží podlost se lží proti pravdě. Ti Evropští, kteří vítají islám najednou nemohou o islámské podpoře Rusku NIC dělat. Z toho by jim měly popraskat ty kebule plné pilin.

Albi
25. 4. 2022 15:41
Odpovědět  Pijack

Mám na to stejný pohled.

Albi
25. 4. 2022 15:40
Odpovědět  primak

Před několika léty jsem někde četla, že Kadyrov prohlásil:
„Jsem muslim a ruský vlastenec“.

Že bych ale byla nadšená z muslimského náboženského šílení, to nejsem. Ať si každý,- ale i muslimští fanatici – ponechají víru – ve své mysli, ve svém soukromí, ale ve světě se chovají stylem „žij a nech žít“. Platí pro věřící i ateisty, platí i pro Evropu (tedy EU), která evidentně islám protežuje (nebo se ho bojí?) , takže v podstatě tu nenávist mezi lidmi sama vytváří (stejně jako k Rusku) a přitom tak pokrytecky a vehementně kritizuje a trestá.

Milan h
25. 4. 2022 16:33
Odpovědět  primak

a taky vedel a rekl to na plnu hubu ze Rusko vi kdo za tema Cecenskyma teroristama stoji a podporuje je oni to ani nebyli vsichni Cecenci ze

Milan ze Zahrady Čech
25. 4. 2022 07:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Zatím fajn. Ale udržet později, až Rusko dokončí specoperaci, svět ve vyváženém stavu vzájemného respektu, nebude žádná sranda. Ono zatím mimoruským muslimům uniká, že sice ve Federaci nesmí nikdo urážet Proroka a muslimy, ale stejně tak ve Federaci nesmí nikdo urážet Panenku Marii a křesťany – jinak stejný trest jak pro toho, tak pro toho, padni komu padni. A že se to týká všech náboženství Federace. A že jen díky této jediné možné, více než století tvrdě prosazované linii – já pán, ty pán – je ve Federaci možná mírová koexistence národů a náboženství.

Evžen
25. 4. 2022 08:31

Kdybyste tam někdy na ještě nerozpadlem Rusku byl,tak tam měli a možná dosud mají společné hřbitovy čili muslimský vedle křesťanského a to co se tam děje dnes je dílem USA…! Štvaní národů proti sobě a Ukrajina je toho jasným příkladem!

Josef
25. 4. 2022 09:01

Asi se máme na co těšit. Tedy nejen my, ale i američani a celé NATO. Taky se nejspíše budeme hodně divit. I když čímpak asi mohou američani překvapit.

Albi
25. 4. 2022 15:43

Přesně tak.
Máme pro to i termín (možná nebude úplně exaktní) – oddělení náboženství od státu.

Pijack
25. 4. 2022 07:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Chtěl bych někdy rád pojmout tuto větu: „Nikdy jsem si nemyslel, že budou muslimové inteligentnější ve své formě života víc, než bílí a hloupí lidé západu“

Evžen
25. 4. 2022 08:33
Odpovědět  Pijack

Muslimové tu kulturu měli než západ (chamtivý) tu kulturu zničil

Milan ze Zahrady Čech
25. 4. 2022 12:10
Odpovědět  Evžen

Západ žádnou muslimskou kulturu nezničil! Regionálně jo, jak už to tak za války chodí, ale nezničil muslimskou kulturu jako takovou! Naopak, muslimové už přes tisíc let cíleně ničili, a ničí, kulturu křesťanskou všude kam „noha muslima šlápla.“

zdena
25. 4. 2022 13:04

Kromě Ruska, tam nesmějí ničit ničí kulturu a přijímají to jako samozřejmost, protože mají výchovu k respektu k jiným kulturám. Ruský muslim je pojem – to je kapitola sama pro sebe. A Kadyrov a jeho bojovníci jsou toho naprosto skvělým příkladem. Jak tady napsal VAL -mají i společné hřbitovy s křesťany, což jsem nevěděla… Díky za info, VALe 🙂

Milan h
25. 4. 2022 16:43

opet lez v dnesnim Spanelsku kde tehdy byli 2 kralovstvi zili pospolu obe nabozenstvi i zidovske a ten komu to vadilo byli jejich velicenstva a Vatikan a ti zacali s valkou proti muslimum a zidum papez jim udelil titul nejkrestanstejsi velicenstva

Milan ze Zahrady Čech
26. 4. 2022 08:36
Odpovědět  Milan h

Lež? Znovudobytí Andalusie a vyhnání Maurů z Pyrenejského poloostrova není zničení mus-limské kultury! To jako když se Francouzi vzbouří a vyženou mus-limy, kteří (nejen) Francii plíživě obsazují s jasným úmyslem dostat ji pod pod svou nadvládu, tak zničí jejich kulturu?! Nechci se toho dožít, ale něco podobného čeká v dohledné době i nás. Táhnou k nám ve velkém nositelé nac-istické kultury, neskonale agresivnější než než jsme my, a my na to nejen nejsme připraveni, ale navíc je vítáme! Ženy a děti? Jo? Ženy ze západního Banderstánu, to jest ženy nac-istů s nac-istickou výchovou a myšlením! Dokonce i ti u nás usedlí a doteď hodní Chocholové se už nac-ifikují! A nikdo to nevidí…

Jaroslav
26. 4. 2022 15:37
Odpovědět  Milan h

U nás na vsi jsou dva hřbitovy, jeden evanjelický a jeden katolický. Za živa lidé žijí pospolu, po smrti odděleně

Helena
25. 4. 2022 08:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Skvělý článek.
Naše vláda se snaží vymývat mozky občanům. Ale naštěstí se jí to nepodaří všem.

Pavel
25. 4. 2022 09:10
Odpovědět  Helena

Paní Heleno, malá oprava, že nás zaprodávají to ano, že by nám vládli, to asi ne. Vím, že jejich dopady licoměrnosti, pokrytectví a zbabělosti dopadnou na nás na všechny, já je ale se ženou za ty, kdo by měli řídit můj život nepovažuji a nikdy považovat nebudu. Vlastí musí být důstojnost a vlastní zemí člověka svoboda.

Olga
25. 4. 2022 10:17
Ohodnotit příspěvek :
     

To co dělá rusko na UA je opět HNUSNÁ SOVĚTSKÁ GENOCIDA. Trest je nemine.

Milan ze Zahrady Čech
25. 4. 2022 10:39
Odpovědět  Olga

Ááááá hup zpátky (_!_)

Ladislav
25. 4. 2022 13:29
Odpovědět  Olga

Bože, vyplachnutý Gebls24! Chronické, léčba marná!

PENNYS
25. 4. 2022 14:42
Odpovědět  Olga

íča

Milan h
25. 4. 2022 16:45
Odpovědět  Olga

tahni soplano do toho branme cesko tam su tvoji guru

Pavel
25. 4. 2022 22:25
Odpovědět  Olga

že by posmrtný výkřik olgy havlové jenž nenáviděla socialismus a sovětský svaz tak že si od soudruhů nechala platit invaliditu kterou si jako mladá sama zavinila jo jo to se nám to hoduje to se nám to rebeluje když nám za to platí to se těch peněz neštítila to měla nataženu pazouru teda tu celou

ZMann
25. 4. 2022 22:28
Odpovědět  Olga

Ty to musíš mít v tý makovici pořádně vymetený , chudáci rodiče ty kdyby věděli co zplodí tak se radši nechají sterilizovat.

Gales
25. 4. 2022 15:06
Ohodnotit příspěvek :
     

„Pokud Ukrajina po mně něco chce, pak chci, aby si Volodymyr Zelenskyj stoupl před kameru a z pozice prezidenta Ukrajiny prohlásil ve vší vážnosti Stepana Banderu za zločince; chci, aby na Ukrajině byly přejmenovány všechny ulice, které po něm nesou jméno; chci, aby byly staženy všechny známky s jeho portrétem,“ poznamenal mimo jiné Hasenkopf. A pokračoval i dále.
„Chci, aby jeho oslavování bylo na Ukrajině trestné stejně jako oslavování Adolfa Hitlera a nacismu; chci, aby bylo stejně odsouzeno a aby byla stejně stíhána jakákoli podpora hnutí, které Bandera založil, vedl nebo je s ním jinak spojeno. To je moje cena,“ sdělil Hasenkopf. 
„Pokud ode mne nějaký Ukrajinec něco chce, chci, aby nejdřív odsoudil Stepana Banderu a banderismus. Jestliže můžeme chtít od Rusů, aby odsoudili invazi na Ukrajinu, než je například ubytujeme, a dokonce to máme posvěcené Ústavním soudem (II. ÚS 3212/18), pak obdobně to můžeme požadovat od Ukrajinců. Žádný slušný Ukrajinec s tím nemůže mít problém a od Bandery se distancuje s nadšením. To je moje cena,“ řekl.

„Bez toho jsem ochoten pomoci jen osiřelým ukrajinským psům a kočkám, protože u nich mám jistotu, že za nic nemůžou,“ dodal

PENNYS
25. 4. 2022 20:17