nezařazenépolitika

Tihle tak brzy neumírají. Nečekaná smrt hlavního Rothschilda vyvolá řetězec neočekávaných scénářů…


Oběť války elit?

V 57. roce života zemřel baron Benjamin de Rothschild, který vedl skupinu Edmond de Rothschild Holding . 

To je uvedeno ve zprávě rodiny, uvádí Le Parisien.

Baronova manželka a jeho dcery oznámily, že zemřel 15. ledna na infarkt v rodinném domě ve Švýcarsku.

Benjamin de Rothschild je potomkem sedmé generace zakladatele dynastie Rothschildů. Byl považován za jednoho z nejbohatších členů této rodiny.

De Rothschild vedl Edmond de Rothschild Group, nezávislou rodinnou skupinu společností, která se specializuje na správu aktiv a osobní bankovnictví. 

Po smrti svého otce v roce 1997 se stal šéfem holdingu. 

Edmond de Rothschild není spojen s francouzsko-britskou bankou Rothschild and Co, Le Parisien.

Náhlá smrt hlavního Rothschilda zasáhla „Deep State“ Spojených států.

Nečekaná smrt hlavního Rothschilda vyvolá řetězec neočekávaných scénářů…

Smrt šéfa skupiny Edmond de Rothschild barona Benjamina de Rothschilda bude mít zásadní dopad na rovnováhu světové moci.

Benjamin de Rothschild zemřel 15. ledna 2021 na rodinném statku Chateau de Pregny poblíž Ženevy.

Ačkoli jako oficiální příčina smrti je pojmenován infarkt, někteří odborníci se domnívají, že náhlá smrt takové ikonické postavy nemusí být přirozená.

Ale ve větší míře zájem není způsoben skutečností, že Benjamin de Rothschild už není, ale tím, jakým důsledkům bude svět v blízké budoucnosti čelit…. Navíc na pozadí rostoucích globálních turbulencí, ve kterých klan Rothschildů vedl jednu z nejdůležitějších stran.

Není žádným tajemstvím, že miliardář měl významný dopad na mnoho ekonomických a politických procesů. Zejména se říká, že to byl Benjamin de Rothschild, kdo kombinací aktiv francouzské a britské větve rodiny vyprovokoval bankrot Lehman Brothers a začátek globální finanční a ekonomické krize v letech 2008-2010.

Kromě toho je spojován s nástupem Emmanuela Macrona k moci ve Francii, zvolením americké viceprezidentky Kamaly Harrisové a dokonce se vznikem COVID-19.

O současném francouzském prezidentovi Emmanuelovi Macronovi se téměř všeobecně věří, že jej k moci přivedl klan Rothschildů. Podle některých zpráv je navíc současná výkonná ředitelka Mezinárodního měnového fondu blízkou příbuznou (neteří) první manželky barona Edmonda Adolfa de Rothschilda, který zemřel v roce 1997, – Benjaminova otce.

Stejným způsobem byl Rothschild podezírán z účasti na vzniku COVID-19 a přemýšlelo o tom, jak se pangolin a jezdci Apokalypsy objevili na obálce londýnského časopisu Economist, ovládaného klanem Rothschildů, dlouho před začátkem pandemie (Nemá smysl hovořit o obrazu jamajské vlajky na volební urně v souvislosti
s nominací a zvolením viceprezidentky Spojených států Kamaly Harrisové, která má jamajské kořeny – stačí si této skutečnosti všimnout).

Co tedy znamená tato smrt? 

V situaci „tady a teď“, kdy jsou Spojené státy na pokraji kolapsu a občanské války kvůli „zombie prezidentství“ Joea Bidena a stále neexistuje jistota ohledně jeho inaugurace 20. ledna, je náhlá smrt šéfa domu Rothschildů mnohými vnímána jako silná rána proti těm silám, které se v americké projekci nazývají „Deep State“ a působí proti Donaldovi Trumpovi .

Ano, svět velkých peněz – nebo spíše velmi velkých peněz – je velmi nebezpečný a agresivní. 

A ani u rodiny Rothschildů nebyly udělány žádné výjimky.

Například 8. července 1996 byl v pařížském hotelu Bristol v koupelně svého apartmánu nalezen 41letý 
Amschel Mayor James Rothschild, čtvrtý baron Rothschild, visící na opasku svého vlastního županu. 

Jeho smrt, po dlouhém vyšetřování, byla označena jako sebevražda. 

V roce 1997, v souvislosti s připojením britského Hongkongu k ČLR, začala asijská finanční krize a v listopadu téhož roku se tehdy 35letý Benjamin de Rothschild musel stát hlavou „francouzské“ větve rodiny v souvislost se smrtí jeho 71letého otce …

Z tohoto pohledu – byl uvězněn bývalý šéf MMF Dominique Strauss-Kahn, který prosazoval myšlenku opuštění dolaru jako „světové měny číslo №1“. V roce 2011 byl obviněn ze sexuálního obtěžování zaměstnankyně newyorského hotelu Sofitel, uvězněn a na tomto základě zbaven funkce a … ještě snadno
se z toho dostal.

Jen tři dny před Rothschildem, skonal 87letý miliardář Sheldon Adelson – „Trumpova peněženka“. Zemřel na lékařské klinice – „na komplikace způsobené léčbou (tj. Nikoli nemocí, ale její léčbou!) Hodgkinova lymfomu“ … 

A 15. srpna 2020, 11 dní před 72. narozeninami, zemřel mladší bratr Donalda Trumpa Robert , který hrál důležitou roli ve finančních záležitostech klanu 45. prezidenta USA, na následky mnoha vnitřních krvácení …

Ale všechny tyto skutečnosti, samozřejmě, ve srovnání se smrtí Benjamina de Rothschilda lze považovat za mnohem méně významné.

A pokud je na vrcholu globálního finančního systému skutečně otevřený „oheň v ústředí“, pak je jasné, že nezůstane nezodpovězený. 

Ale i jinak smrt Benjamina de Rothschilda značně mění rovnováhu světových sil, a proto se významně zvyšuje pravděpodobnost některých neočekávaných scénářů vývoje událostí.

Na základě toho existují všechny důvody domnívat se, že ve velmi blízké budoucnosti bude svět čelit globálním šokům. Je možné, že první rána dopadne na Spojené státy, které jsou na pokraji kolapsu a občanské války kvůli skandálu s volbami Joea Bidena.

Pokud k tomu dojde, pozice sil, které se nazývají „Deep State“, budou velmi otřeseny.

Vladimir Vinnikov
https://bit.ly/3sDbKLnsdíletj na