The Saker: Pár obrázků jako metafora pro náš svět :-)

Podívejte se na tyto dva obrázky:

1.

2.

První obrázek je dokonalou metaforou západní civilizace: Všechno na tomto obrázku je dokonalé, včetně jedinečně britského BoJo a jeho oh tak upřímného homopride.

Druhý snímek ukazuje skutečný západní triumf. 

Na základě zcela nepodložených tvrzení jednoho přeběhlíka, který byl v Rusku trestně stíhán, kolektivní Západ prostřednictvím WADA a MOV zakázal Rusku na olympiádě říkat „Rusko“. Žádná vlajka. Žádná státní hymna. Žádná země. Pouze „ROC“ (Ruský olympijský výbor). 

Koneckonců, VŠICHNI *víme*, že ruští sportovci jsou plní drog a dopingu, když se zrovna nenamáčejí do levné vodky. Zde je několik dalších důkazů:

Sjednocený Západ má tedy stále dostatek kontroly nad organizacemi, které vytvořil a ovládal, aby urážel a ponižoval Rusko. Bravo, to je triumf! Že jo?

Nic z toho nezabránilo ruským sportovcům získat medaile, a to ani v těchto hrozných podmínkách!

Ano, toto je žena. 
Alespoň podle západních standardů…

Ale nebojte se, Západ má také několik úžasných sportovců.

This creature může dokonce získat medaili jako žena: (viz foto vpravo)

Západ ve skutečnosti jde od triumfu k triumfu: zmocnil se ruských diplomatických budov, unesl několik ruských občanů a uvěznil je, obvinil z havárie MH17 Putina osobně, vyrobil falešný útok na Skripala i Navalného (a oba je zpackal!!) a nyní zbavil ruské sportovce národních symbolů, aniž by to popíral, že „ano, toto je forma kolektivního trestu, tak co? 

Pokud jde o Bidena, ten jen prohlásil, že v Rusku kromě raket a ložisek ropy není nic (možná si myslí, že se „stal Obamou“).

Určitě to vše jistě ukazuje, že Západ vyhrává, Rusko je poražené, špatné, a lidská práva a „demokracie“ zvítězí na celé naší planetě.

Je dobře, že západní ziomedia jsou opravdu poctivá a nikdy se nezapojují do propagandy (jako to dělá ruský nebo čínský tisk):

Pokud jde o největší armádu v historii Galaxie, ta rozdrtí Rusko odvážnou kombinací (budoucích) hypersonických raket a (současných) homo-vojáků 🙂

Ale nebojte se, další generace genderově proměnlivých amerických dětí se již připravuje:

Ale nebojte se, Rusko se zhroutí a Čína také.

Takže vše je v pořádku, není třeba si dělat starosti (nebo poslouchat „ruskou propagandu“). 

Západ si vede SKVĚLE a jeho budoucnost je ještě větší.

Že jo?

Saker

PS: zejména pro „alternativně nadané“: protože se nebojím neznamená to, že nenávidím homosexuály, nebo homosexualitu jako takovou, nejsem „homofob“. To je jen „nabitý termín“, jehož jediným účelem a funkcí je diskvalifikovat jako „nenávistného“ (nebo strach, nebo obojí) bigotního kohokoli, komu nebyl vymytý mozek. 

Také proto byl hodnotově neutrální termín „homosexuál“ nahrazen výrazem „gay“. Říká se tomu „rámování diskuse“ (za účelem potlačení jakékoli ideologické opozice). 

Osobně je mi opravdu líto chudáků lidí, kteří jsou skutečně zasaženi genderovou dysforií (politicky korektní termín DMS-5 pro to, co bylo dříve známé jako „porucha genderové identity“) nebo jakoukoli jinou psychologickou dysfunkcí. Odmítám jednoduše deklarovat, že porucha osobnosti je ve skutečnosti zdravá jen proto, že ti, kterých se to týká (malá, ale hlasitá a nepříjemná menšina) nechtějí být považováni za nic jiného než za zcela zdravé a „normální“. 

Úplně *poslední* věcí, kterou tito chudáci potřebují, je říkat jim, že by měli být na svoji dysfunkci hrdí. Potřebují uzdravení, ne povzbuzování k popření (zvláště u komorbidity, která téměř vždy doprovází poruchy genderové identity!).

https://bit.ly/37arRXa

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
BB Rad
30. 7. 2021 11:08

V padesátkách se mladí zapojovali do propagandy práce , alespoň to. Dnešní výkvět mládí si tak jedině může notovat s bukvicemi a jiným neřádem -KUPŘEDU LEVÁ , KUPŘEDU LEVÁ . Jen doufám , že Ten neřád zůstane na Západě & přidružených blbečků . Jinak mr. Saker jako obvykle výborný