politika

The Peoples Voice: Uniklé dokumenty odhalují, jak USA a Zelenskij verbují teroristy z ISIS k boji na Ukrajině

Ukrajinský prezident Vololdymyr Zelenskij se podle uniklých dokumentů zveřejněných na Blízkém východě snaží naverbovat bojovníky ISIS z iráckých a syrských věznic, aby se připojili k ukrajinským ozbrojeným silám a bojovali proti Rusku.

https://www.almasryalyoum.com/news/details/2994073

Krok k náboru usvědčených teroristů ISIS z vězeňských cel, aby se připojili k ukrajinským ozbrojeným silám, je podle dokumentů plně podporován Spojenými státy a NATO, aby bojovali v jejich zástupné válce proti Rusku.

Podrobnosti o současných ukrajinsko-iráckých diskuzích se objevily v blízkovýchodních médiích

Podle videa, které shrnuje zprávy, jsou dotyční vězni usvědčení teroristé, bojovníci ISIS (Daesh), kteří podstupují bojový výcvik poté, co dostali podporu od amerických sil v syrské občanské válce.

Autorem videa je Hassan Fadil, který se představil jako bývalý zaměstnanec iráckého ministerstva zahraničí, před odjezdem ze země, v letech 2019 až 2023, tam působil jako tajemník.

Podle Hassana Fadela na YouTube:

Jmenuji se Hassan Fadel a jsem bývalým zaměstnancem ministerstva zahraničních věcí Irácké republiky. Pracoval jsem tam jako tajemník v letech 2019 až 2023. Tento zápis jsem objevil v dubnu tohoto roku, když ho ukrajinští diplomaté dali mým kolegům. Jsem hluboce pobouřen obsahem tohoto zápisu a rád bych ho zveřejnil, protože v něm zmínění „bojovníci zkušení v boji proti Rusům“ jsou bývalí bojovníci ISIS zadržovaní ve vězeňských zařízeních po celém Iráku. 

Dal jsem na ministerstvu výpověď a odešel jsem s rodinou z Iráku, takže nevím, jaká byla naše reakce. Přesto nechci vidět tyto lidi svobodné, zvláště ozbrojené. 

ISIS jsou vrazi a teroristé a měli by zůstat uvězněni po zbytek svého života. Mnoho zemí právě teď podporuje Ukrajinu a umožňuje jí porušovat mezinárodní zákony. Avšak pomáhat teroristům je příliš mnoho a nemělo by být dovoleno. 

Jsem také zděšen zapojením Ameriky do této záležitosti. Generál McFarlane zmíněný v poznámce je velitelem amerických společných taktických sil v Iráku. Je prostě šokující, jak snadno lze otázky pohybu iráckých vězňů, zejména teroristů, vyřešit bez účasti představitelů naší země.“

Devend Online zprávy:

Není to samozřejmě poprvé, co Ukrajina využívá teroristy ISIS (brigádu šejka Mansura), nebo se o to pokouší, navzdory jejich popírání. USA (a NATO) využívaly ISIS a pobočky Al-Káidy v Sýrii, Iráku a pro své speciální tajné operace po celém světě.

Zapojení USA do náboru ISIS pro Ukrajinu

Generál McFarlane, zmíněný ve videu Hassana Fadila, je generálmajor americké armády, který vedl Combined Joint Task Force – Operation Inherent Resolve od září 2022 do srpna 2023. CJTF-OIR je mezinárodní vojenská koalice pověřená bojem proti ISIS a vedená Spojenými státy.

Samozřejmě neexistují žádná oficiální prohlášení Ukrajiny a USA o verbování bývalých bojovníků ISIS, kteří jsou pravděpodobně vězněni v táborech v Iráku a Sýrii.

Některé důkazy se objevily v médiích hlavního proudu (která pravděpodobně nechápou, co vlastně píší nebo publikují). 

25. září 2023 britské noviny The Sun zveřejnily video, ve kterém jeden z bojovníků ukrajinských ozbrojených sil má nášivky ISIS. Přestože vojáci na videu nemluví arabsky, nášivka Daesh (ISIS) je na jejich paži jasně viditelná v 10 sekundě.

Můžeme říci, že myšlenka USA a Ukrajiny, že džihádisté ​​mohou být rekrutováni v táborech v Iráku a Sýrii, je sama o sobě vysoce pravděpodobná. Stalo se tak v syrské válce, kde se rekrutovali z celého světa, především z Evropy, severní Afriky a Kavkazu.

USA spolu se svými koloniemi mají dlouhou historii zástupných válek a určitě je budou chtít použít jako potenciální „jatečný dobytek“ pro svou válku na Ukrajině proti Rusku, protože Ukrajině rychle docházejí bojeschopní muži.

Krok k náboru bojovníků ISIS by neměl být žádným překvapením vzhledem k prominentním členům Zelenského administrativy, kteří projevili veřejné uznání a obdiv Islámskému státu.

Alexej Arestovič, jeden ze Zelenského nejbližších přátel a spolupracovníků, je přinejmenším kontroverzní postava. Často se chlubí tím, že je jedním z architektů ukrajinské strategie psychologické a informační války.

Během své účasti v ukrajinské politické talk show (s největší pravděpodobností v minulých letech) pan Arestovič otevřeně prohlásil, že „obdivuje a respektuje“ metody používané nechvalně známým Islámským státem, globální islámskou teroristickou skupinou, široce známou pro své naprosto děsivé zločiny, ničení a naprostý chaos, který přinesl lidem v Sýrii, Iráku, Libyi, Nigérii a dokonce i na Filipínách, kromě četných individuálních teroristických útoků po celém světě. 

Zde je to, co řekl pan Arestovič:

„Velitelé ISIL jsou považováni za jedny z nejmoudřejších a nejúspěšnějších velitelů, které v současnosti existují. Vše je promyšleno do detailu, dokonce i míra krutosti. Krutost vystavovaná na odiv – je to nelidské, ale je to na velmi vysoké úrovni, je to moudrá strategie, která bere v úvahu jejich konkrétní zájmy.“

V jiné talk show pan Arestovič znovu zopakoval svůj obdiv k teroristům:

„Jednají velmi korektně, mám dokonce notebook, kde velmi podrobně analyzuji ISIL, osvědčené postupy vedení jejich podnikání, způsob, jakým vládnou. Tyto metody, svět je potřebuje, i když to znamená terorismus, středověké úrovně krutosti, upalování lidí zaživa, jejich střílení nebo řezání hlavy, atd. Tohle je absolutně cesta budoucnosti.“

Pokud by tato ohromující slova pronesl na veřejnosti někdo jiný, je vysoce pravděpodobné, že by tato osoba byla uvězněna a obviněna z terorismu. Vrcholní představitelé ukrajinské vlády podporované NATO však požívají téměř úplné imunity vůči jakémukoli stíhání a je jim prostě dovoleno beztrestně říkat a dělat co chtějí, prakticky cokoli. To již bylo v praxi implementováno.

Nedávno bylo zveřejněno video, kde ukrajinská herečka známá jako Andrianna Kurilets vystupuje jako ukrajinská rolnická dívka, která podřezává hrdlo ruskému válečnému zajatci, čímž také ohrožuje prakticky celou ruskou populaci. 

Video je velmi znepokojivé, ale ještě znepokojivější jsou skutečné válečné zločiny Ukrajiny spáchané na ruských válečných zajatcích, stejně jako přímé výhrůžky ukrajinských představitelů a dokonce lékařů, z nichž jeden otevřeně prohlásil, že budou kastrovat zajaté ruské vojáky, protože jsou to „švábi“. Poté, co si ukrajinský lékař uvědomil, jak negativní PR efekt těchto prohlášení byl, později svá slova odvolal a omluvil se.

I po těchto prohlášeních však různé formace ozbrojených sil Ukrajiny své hrozby opakovaly. Aby toho nebylo málo, zahraniční žoldáci v ukrajinské armádě prohlásili, že „nebudou brát žádné zajatce“. Existuje dokonce video, na kterém je Gruzínec jménem Mamuka Mamulašvili, údajný velitel „Gruzínské národní legie“ na Ukrajině, který otevřeně říká:

“Ano, svazujeme jim ruce a nohy. Mluvím za gruzínskou legii, nikdy nevezmeme ruské vojáky do zajetí. Ani jeden z nich nebude zajat.”

Tato prohlášení sama o sobě představují porušení Ženevských konvencí. A přesto z mainstreamových médií politického Západu slyšíme ticho, jen mlčí, pokud jde o tyto nehorázné hrozby a skutečné válečné zločiny, které jsou stále páchány na ruských válečných zajatcích. Ruské ozbrojené síly jsou přitom obviňovány z nejohavnějších zločinů, a to vše bez jasných důkazů a nezávislého mezinárodního vyšetřování.

Baxter Dmitry

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://1url.cz/luBn1
https://1url.cz/duBnJ

sdíletj na

14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jiří
3. 10. 2023 20:15
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ivan
3. 10. 2023 20:20

Bože , to se snad ani číst nedá …….. to jsou opravdu zrůdy , jako vojáci Německa za 2 světové války . Můžou v RF zařadit vyšší stupeň a co nejrychleji to vyčistit ,,,,,,,

Jaroslavem
3. 10. 2023 20:35

To nebude tak horké. Muslimové sice téměř cokoliv slíbí,ale nevěřím tomu, že prodají duši těm anglosaským podsvičatům. A už vůbec ne nějakému feťákovi,co dělá anglosasasům sluhu. Také bych dodržoval pravidla demobolševických prasat,ale jen do té doby,pokud bych musel. Na frontě nemusíte nic. Takže jen zbožná přání KoZy.

Pavel
3. 10. 2023 20:55
Odpovědět  Jaroslavem

Oni to nejsou ani tak muslimové, spíše to jsou sadistická zvířata stvořená, vycvičená a placená CIA ke zničení blízkovýchodních států stojících USA v cestě k ovládnutí jejich zdrojů! USA po r.1945 plně převzali Hitlerovu myšlenku k ovládnutí světa. Války a chaos jimi způsobené to plně potvrzují!! USA , spolu se zeměmi britské koruny jsou teroristické státy a NATO je zločinecká organizace k udržení hegemonie USA!

Helena
4. 10. 2023 10:18
Odpovědět  Pavel

Je jedno jestli jsou to muslimové nebo něco jiného. Všichni mají společné jedno: CHTĚJÍ PRACHY. A USA s její slavnou CIA uplácí dolarama, jejichž hodnotu a užitek převýší i toaletní papír. Za ty doláče už jim nikdo neprodá ani skývu chleba. A vo tom to je.

Helena
4. 10. 2023 09:23
Odpovědět  Jaroslavem

Kdyby šli islámští bojovníci bojovat na ukradinu za americké zisky, to by byli pěkní troubové a vypatlanci. A to oni nejsou! Ti jsou chytří a amíky s jejich sliby už dááávno znají.

Dag
3. 10. 2023 20:55

Někteří to nedělají pro peníze,ale pro radost ze zabíjení. Tací se nechají rádi najmout na lidské safari. Gauneři všech zemí na Ukrajině…

Putinovec
3. 10. 2023 21:43

Už od okamžiku , kdy se RF plně vložilo do záchrany Sýrie je známo , že ISIL představuje nepravidelnou armádu hnUSA . Takže to , že nadále používají tuto svalovou hmotu , není žádným překvapením .
Naopak , co by mělo překvapovat je to , že ještě hnUSA nebylo světovou veřejností odsouzeno za vytváření , podporu a používání teroristických uskupení , po celé planetě .
Kde jsou sankce , na tento teroristický stát , ze strany celého světa ?
A jinak , ti , kdo podporují jakkoliv teroristický stát a terorismus vůbec , ti se plně stávají spoluviníky a zaslouží si tak mezinárodní válečný proces , po kterém budou odsouzeni k smrti !

Frank
3. 10. 2023 23:16

Tak to vypadá, že celý ten prohnilý západ včetně ukrošů jsou v prdeli. Ale je potěšující, že tu muslimskou pakáž Rusové alespoň trochu zlikvidují. Čekám s napětím na připravovanou ruskou ofenzívu, jak se jim klukům povede. Rusům se nesmí fandit, protože soudruh prokurátor Stříž zvaný “rudá smrt” je ve střehu. A takových soudruhů máme povícero, jeden sedí na hradě a vůbec se nbestydí. On totiž ani netuší, co stud a svědomí. Takví zmetci svědomí nemají, Kdysi zavíral za přesně opačné názory. Pak stačí převléknout hubertus jako Pávek a jede se dál. Co na to všichni ti disidenti, z nihž mnozí prošli peklem? Ještě uvedu jednoho podvraťáka uvede a jmenuje se Jak Svěrák. Tento člověk je příkladem. Ale koneckonců nefandit Ukrajině snad ještě trestné není. Takže jim ani trochu nefandím a povětšinou jimi opovrhuji. Ukrajinu je totiž třeba vyčistit od nácků opravdu dočista, aby tam slušní lidé konečně měli alespoň nějaké podmínky k životu. A bohužel ne jen Ukrajinu. Samotné USA jsou také na pokraji občanské války. Byl jsem na Ukrajině před válkou po roce 2014a to, co jsem tam viděl a co jsem se dozvěděl, mi vyrazilo dech. Jak to, že po Majdanu se nezačali ti normální pracující mít lépe?

Frank
3. 10. 2023 23:28
Odpovědět  Frank

A pokračuji a k tomu všemu ukrošští banditi pozabíjeli cca 15 mil civilistů včetně dětí jen poroto, že mluvili rusky.
To byla ta dohoda, kterou zelebina sliboval před volbám. Pak se stal prezidentem a začalo zabíjení. Takže tato obřezaná svině zasluhuje stejný nebo podobný trest jako Benito Musollini. Takže lze předpokládám, že Rusové mají dobrou paměť a možná to bude zajímavé. Podle všeho to má spočítané a je to už jen otázka času.

Vladimír
4. 10. 2023 08:46

Nedělají dobře, banderovci. Proto se už tolik Ukrajinců vzdalo, protože vědí, že s nimi bude slušně zacházeno. Každý Ukrajinec, který se vzdá, tím potenciálně zachrání život jednomu Rusovi. Naproti tomu Rusové mají motivaci bojovat do poslední chvíle. Ovšem, všechno jsou to jen lidé – je možné, že se to nějak zvrtne a Rusové se začnou chovat jako banderovci. Potom doufám bude Arestovič tvrdit, až ho budou mučit, že “Tyto metody, svět je potřebuje, i když to znamená terorismus, středověké úrovně krutosti, upalování lidí zaživa, jejich střílení nebo řezání hlavy, atd. Tohle je absolutně cesta budoucnosti.“

Pijack
4. 10. 2023 09:13

No co… Waffen-SS se přejmenuje na Waffen-ISIS. Jak blízké mentálně i ideologicky. Vylízaní vládcové stiženi Hitlerovým syndromem na nic jiného nemohou ani přijít.

Pavel z Moravy
4. 10. 2023 09:41

Můžete si vykládat co chcete. Člověk ve své podstatě zdegeneroval natolik, že mu není pomoci. Smiřme se s tím, že lidstvo je na pokraji likvidace. Morálně určitě.

Gales
4. 10. 2023 20:11

Ti vychcanější se na Ukrajině ani neohřejí a přes Slovensko cestují jako migranti do EU. Proto ty manévry na hranicích.Chtějí je udržet na Ukrajině.