politika

The Buffalo Chronicle: pomohla Bidenovi ve volbách mafie? Svědectví mafiánského bosse ‘Skinny Joey’

Pravděpodobného vítězství Joe Bidena v amerických prezidentských volbách bylo možné dosáhnout díky mafiánské skupině z Filadelfie. Píše o tom Buffalo Chronicle s odvoláním na zdroje blízké bossovi filadelfské mafie Joeyovi Merlino, známému také jako ‘Skinny Joey’. 

Podle mediálních zdrojů byly výsledky hlasování v jednom z klíčových států – v Pensylvánii – zmanipulovány členy mafie. Několik set tisíc hlasů bylo údajně vhozeno ve prospěch Bidena. 

Podle jednoho ze zdrojů, na zakázku zástupců Bidena, podřízení bosse Merlina vyhotovili za tři dny 300 000 falešných hlasovacích lístků a dostali za to 3 miliony dolarů.

V publikaci uvedli, že několik hodin před uzavřením volebních místností dali zástupci demokratického kandidáta Merlinovi několik krabic s prázdnými hlasovacími lístky. Ten je odvezl do dvou soukromých domů na jihu Filadelfie, kde jeho lidé vyplnili formuláře ve prospěch „správného“ kandidáta. 

Ze 3 milionů dolarů vyplacených mafiánskému bossovi dostali 1 000 dolarů za hodinu práce. Potom Merlino odvezl tyto hlasovací lístky do počítacího centra ve Filadelfii.

Merlino je nyní připraven svědčit v Kongresu proti Bidenovi, ale pouze za určitých podmínek, uvedly zdroje. 

Za svědectví proti politikovi chce mafián anulovat všechna svá minulá odsouzení a také „odpustit“ jeho účast na falšování prezidentských voleb. Merlinův důvěrník pod podmínkou anonymity také dodal, že „ze všeho nejvíce chce vděčnost lidí“ za odhalení Bidena.

“Nevadila by mu malá porce slávy. Nebo velká.“

„Skinny Joey“ Merlino byl předčasně propuštěn z dvouletého trestu odnětí svobody na začátku tohoto roku. Pokud je prezident Trump ochoten nabídnout mu úplnou milost za současné přestupky a anulovat minulé přestupky, pravděpodobně by Merlino před Kongresem nabídl ohromující svědectví o tom, jak byly volby ukradeny. 

https://bit.ly/36HV1wg
https://bit.ly/2ILj8Cj

sdíletj na