politika

Tak có, bruselska pětko? Na Čechy si trufate, cizich se bojite?

Ladislav Větvička

Neni krasnějšiho přikladu neschopnosti vlady bruselske pětky, než situace, keru dovoluje ten udatny hrdobec v čele minysterstva vnitřku.

Na jedne straně plati darmožrouty, keři se chvastaju tym, že bojuju za rasovu čistotu internetovych fejkňus a nuti sukrome firmy k aktyvitam, z kerych by jeden blul a za kere by se nestyděl ani stary Franco, kdyby tenkrat už byly ty internety.

Na straně druhe dovoluje, aby do republiky vstupovali indyvidua, proti kerym nesmi policajti a uřednici zasahovat a keři zneuživaju dobrotu českych občanu (černych, žlutych aji bilych) a parazituju na rusko-amerycke kryzi, kera se odehrava na Ukrajině.

Viš, co synku? Cosik ti poradim.

Až tě na jaře vyvali pro neschopnost a nebudeš mět co robit, tak když mate tak radi ten gryndyl, zeberte se s tyma vašima “piratama ve stanu” kola a zajeďte se projet podel řeky Tisy k Beregovu.

Ne nemusiš se bat, žadna valka tam neni, ta je tisic kilaku daleko. Ledaže by u Čopu vyletěl do luftu jakysik transport zbrani, kere tam posilate jak blbci zadarmo.

Jedine, čeho by ses měl bat je to, abys nelapnul jakusik choleru. Určitě ti ale zustaly z koronopodfuckove kampaně jakesik ty šprycungy na ruky, tak se pravidelně dezynfikuj a udržuj na kolach dvumetrovy odstup. A nos tu haderku na pysku! To pomaha!

A klidně si tu haderku přetahni aji vyš.

Bo z teho, co uvidiš, by ti mohla očka z dulku vypadnuť, že aji sedma davka bustru by ti byla prd platna.

Ti lidi, co tam žíju, fakt neumi použivat mikrovnku a splachovaci hajzel. A viš čemu? No protože tam mnozi nemaju do tych chatrči zavedenu ani eletryku, ani vodu a běhaju tam polonazi jak ta indyvidua v Pendolinu! A viš, na co by jim byla mikrovlnka a splachovaci hajzel bez eletryky a vody, hrdobče?

No spravně, vidiš, že sis odpověděl sam.

Ale fčil se vratim zpatky, synku. Kdybys taku štreku na kolach podstupil už dřive, třeba misto teho, abys Čechy buzeroval za svobodu projevu, davno bys věděl, že ne každa osoba s ukrajinskym pasem je automatycky uprchlik. A mnozi z těch, keři okupuju naše vlaky, nadraži a ulice, nesu žadni uprchlici. Su tam aji ti, keři se přišli ubytovat a seznamit se s eletryku a pitnu vodu.

Doufam, že lidi brzo pochopi, jake neschopne žvanily si nainstalovali do te strakate akademie a vyženu je klackama.

Nastavjat policajty na hranice okresu a buzerovat nas, to vam šlo. Postavit policajty na vlakove hranični přechody a poslat zpatky ty, keři se neumi chovat, zpět do prvni bezpečne země odkud přišli, to neumite?

Neumite? Tak tahněte od koryt, rakušaci bruselšti!

Foto: autor v EuroCity Ostrava – Praha

Info pro rasisty černe i bile: ne každe indyviduum a degeš je černe a ne každy vojak musi byt bily, jak ukazuje reportaš z bojišťa.

Ladislav Větvička

sdíletj na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan
20. 5. 2022 01:15

Ale maj to dobrý. Z tama k nám valej jako ukromaďarský Cikáni a k nám přijedou, tu máš káčo lívanec, jako ukrajinští Romové. Dokonce i v překladu se transformují z Cikánů na Romy. No není to paráda co hrajem? P.S. Kdybych svej kámošce Kristině řek že je Romka, vyškrábala by mi oči. Že prej se jako Cikánka narodila a jako Cikánka chce i umřít.

qwertz9
20. 5. 2022 14:06

to je zajímavé, cikánským harem mávají z hradu vždy, když potřebují přikrýt svoje genitálie, před svými fanoušky , a hle funguje to na 150% , hop hop hop, kdo neskáče, není ukáčko

janle57
20. 5. 2022 18:39

Nejchytřejší věc na světě je dát cikánům do rukou zbraně,na to mohli přijít tak akorát
na Ukrajině,tihle inteligenti,pokud se nepostřílí navzájem,vyrazí do nejbližší vesnice
pro chlast,cigarety a mladé holky, s AK 47 v ruce jim to půjde jedna radost,ale co
by jsme my Ukrajinci všechno neudělali,abychom toho Putina nakonec nezastavili !!

KORNILOV
21. 5. 2022 17:20

Jdu blejt velebnosti..