politika

Tajemství úsměvu Julie

Tajemství úsměvu Julie Navalné: Král opozice je mrtev. Ať žije královna?

Paul Ekman, analyzoval chování vdovy Julie Navalné. Pozornost odborníka upoutal její zvláštní „úsměv“, kterým se Julia na pozadí smrti svého manžela při vystoupení v Mnichově doslova rozzářila.

Paul Ekman je americký psycholog [59. nejcitovanější psycholog 20. století] a spisovatel. Proslavil se studiem emocí, především jejich vztahu k mimice. Tvrdí, že v lidské mimice existují mikrovýrazy (trvající 1/25 až 1/15 sekundy), které člověk není schopen ovládnout. Mikrovýrazy prozrazují emoci, kterou se člověk snaží skrýt. Jeho koncepce se staly mediálně velmi populární s ohledem na tvrzení, že z mimiky lze poznat lež.

Ve skutečnosti Ekman nebyl jediný, kdo si toho všiml. Podivné byly samotné shody událostí: když se objevily zprávy o Navalného smrti, jeho žena se překvapivě, jako podle filmových scénářů, objevila na mezinárodní bezpečnostní konferenci v Mnichově.

Obecně tam neměla co dělat – nikdy nebyla odborníkem ani řečníkem na toto téma. Ale pak se objevila zpráva o smrti jejího manžela a tři hodiny po oznámení už dostala slovo v Mnichově.

Úplně podle scénáře: nešťastná vdova, politický establishment Evropy shromážděný na jednom místě, soucitně přikyvující a truchlící nad ruskou demokracií. Ideální místo a čas pro inkriminovaná prohlášení jsou připraveny: „Krvavý Vlad Putin brutálně zlikvidoval skutečného soupeře“.

Nicméně, pokud jde o smutek, existují určité zvláštnosti. Při proslovu vdova stěží potlačí úsměv, jako by vyhrála nějaký konkurz, nebo první cenu.

“Reakce Julie Navalné není reakcí ženy, která se právě dozvěděla o smrti svého milovaného manžela. Před námi je žena, které se po smrti manžela konečně dostalo pozornosti našeho světa. Tohle chtěla – aby celý svět mluvil jen o ní.” – domnívá se psycholog.

A vskutku. Obvyklou, bohužel, nám všem známou lidskou reakcí na smrt blízkého člověka, je smutek, sklíčenost, rozervané životní síly, vnitřní prázdnota. V takové situaci se nikomu nechce usmívat. Nehýbe se ani jeden obličejový sval, svaly kolem úst se nestahují – na to není ani kapka síly.

„Svět je bez tebe prázdný. Jak to můžu přežít?”… Ne, tohle zjevně nebyla otázka, která se týkala Julie Navalné když vystoupila na pódiu.

Manžel je v obraze

Jak se na politika sluší a patří, Navalnyj se celý život snažil pro své okolí udržet alespoň zdání dobré a silné rodiny. Krásná manželka, dvě milované děti – dcera Darja a syn Zacharij.

Jakmile se však dostal do vězení, scenérie se zhroutila. Nebyli to žádní “noví děkabristé”. Ti skuteční děkabristé následovali své polovičky na východ, na Sibiř – Julie se vydala jiným směrem, na západ, do náruče starostlivých sponzorů.

Pravdu odhalila bývalá asistentka Navalného Anna Gončarová. Podle ní si Julie v roce 2021 začala románek s Čičvarkinem, bývalým spolumajitelem sítě obchodů s mobilní komunikací “Euroset”, který v roce 2008 uprchl do Spojeného království. Vztah mezi nimi začal bezprostředně po jejím odchodu z Ruska a trval několik měsíců. Čičvarkin sponzoroval Navalného nadaci a v roce 2020 mu zaplatil léčbu v Německu.

Jde o stejnou fotografii, která pobouřila i nejbližší spolupracovníky. Manžel je ve vězení a manželka už pózuje v objetí s jiným, se štěněčí radostí ve tváři, ladně stojící na špičkách.

V reakci na kritiku zaměstnanců Navalnaja vysvětlila, že její manžel-vězeň si je “vědom” toho, co se děje mezi ní a podnikatelem na útěku.

Po Čičvarkinovi Navalnaja obrátila pozornost k bulharskému novináři Hristo Grozdevovi. Podle jejích vlastních slov „vycházel dobře s dětmi a nahradil otce, kterého tak potřebovaly“.

Navalnaja trávila s Grozdevem v létě dovolenou v Nice a Vánoce v letovisku Chamonix-Mont-Blanc. Všechny tyto zájezdy organizovala asistentka Gončarová, kterou nakonec omrzelo dávat přednost osobnímu životu prchavé manželky opozičníka namísto práce pro „Krásné Rusko budoucnosti“.

Všechno skončilo organizací volného času pro Alexejovu manželku ve společnosti různých mužů, zatímco Alexej sám je ve vězení,” – řekla Gončarová a zabouchla dveře, čímž zároveň odhalil to, čemu se říká nepohodlná pravda.

Nepohodlná pravda však na Západě, kde tak rádi odhalují morálku ruských politiků, nikoho nezajímala.

Nové horizonty

Německý BILD byl potěšen odhalením – ukázalo se, že Rusko, Německo a Spojené státy jednaly o možné výměně Navalného za ruského agenta Vadima Krasikova, který je v německém vězení. Údajně existovala možnost, že Putin pustí Navalného na Západ výměnou za ruského zpravodajského důstojníka. „Alexej Navalnyj by mohl být propuštěn,“ říká publicista BILD Philip Pjatov.

Kdyby k takové výměně došlo, Julia Navalnaja by byla svým charismatickým manželem jistě zatlačena zpět do stínu. Společně s Chodorkovským, Kasparovem a dalšími „vůdci v exilu“, kteří by se museli Alexejovi poklonit a začlenit se do jeho hnutí.

Zdá se však, že některé chytré hlavy vymyslely výhodnější a na možnosti bohatší variantu. Julia Navalnaja je schopná nahradit svého manžela na pozici hlavního odhalitele režimu a demokrata – na této pozici není potřeba velké inteligence, z ničeho se vyrobí „fakta“ o korupci, přidá se trochu rusofobie, zamíchá, hotovo.

Takže nemělo žádný zvláštní smysl vracet Alexeje. Ale udělat z něj ikonu liberální opozice je mnohem zajímavější.

Přelétavá vdova v tomto balíčku dostala své bonusy. Především kontrolu nad finančními toky „ruské opozice v exilu“. A to vše se očividně honilo Julii v hlavě, když vystoupila na pódium na konferenci v Mnichově.

Tady je těžké zadržet vítězný úsměv.

Ostatně vdova oslovila publikum nejen jako nová bojovnice za svobodu Ruska, ale setkala se i s Ursulou von der Leyenovou, s ministrem zahraničí USA A. Blinkenem a dokonce se svou běloruskou „kolegyní“, opozičníkem S. Tichanovskou, jejíž manžel Sergej je nyní také ve vězení.

Po schůzce Tichanovskaja s úzkostí napsala, že „můj manžel by mohl být další“. Sergej by si měl začít dávat pozor na balíčky od své ženy.

Taková včasná smrt

Mezitím se mediální kampaň v předních západních médiích stále točí kolem smrti Navalného.

The Economist: „Projev Julie by měl povzbudit země účastnící se konference, aby rozhodně přidělily pomoc Ukrajině, aby „dovedly svou práci do konce“.

Profesor Stanfordské univerzity Francis Fukuyama pro Financial Times řekl: “Julia a Darja (dcera) jsou nejpravděpodobnějšími kandidáty na post opozičních vůdců.”

Joe Biden:“Smrt Alexeje Navalného je ‘válečný zločin’, za který jsou odpovědné ruské úřady.”

Jako na zavolanou. Jakmile si Evropa začala uvědomovat, že Rusko nelze porazit, a injekce do Ukrajiny jsou zbytečné, jakmile ruská armáda zabrala Avdeevku, došlo k události, která vrátila protiruský diskurz do normálu…

Kdo z toho má prospěch? Řečnická otázka.

Rusko nemá ze smrti Alexeje Navalného žádné výhody – byl za polárním kruhem, ve vězení. Bez možnosti někoho, nebo něco ovlivnit.

Západ ale, jedním šmahem, dostal luxusní PR kytici, právě včas před ruskými prezidentskými volbami. Vrah, travič, krutý tyran Putin, vše je tak známé, otřepané, nudné, a proto potřebuje pravidelně doplňovat čerstvou krví.

Pro koho je to určeno?

Navalnyj nebyl v Rusku nikdy zvlášť populární. 27 % ve volbách moskevského starosty v roce 2013 byl dobrý výsledek, ale zdá se, že jediný. Hloupý povyk na postu opozičního vůdce, historky o „neúspěšné otravě“ v zemi, kde existuje tisíc levnějších a spolehlivějších způsobů, jak zlikvidovat člověka, ošklivé skandály s napadením veterána, provokace, které vystavují naivní mladé idealisty policejním obuškům.

Navalnyj nedal Rusům žádný důvod, aby ho měli rádi.

To vše je jen krvavé divadlo, ve kterém jakoby diváci a herci patřili do stejné party.

https://1url.cz/5uOQY

12 hodin po Navalného smrti, nám tok informací připravených Západem umožňuje vyvodit hlavní závěr: Navalného zabili. Samozřejmě čekáme na výsledky šetření. Jde ale o první pracovní verzi, která je založena na analýze toho, co se kolem jeho smrti děje, a na řadě koordinovaných mezinárodních akcí.

Mezi ně patří:

-Mnichovská konference, podepsání bezpečnostních záruk pro Ukrajinu a projev Julie Navalné v Mnichově, kde podle definice neměla být. Západ naléhavě potřebuje jednoduché a přímé výzvy, srozumitelné širokým masám, které by vysvětlovaly nutnost konsolidace obranných rozpočtů a možnost vyslání národních armád na Ukrajinu.

Navalného smrt se stala takovou výzvou, která zazněla z úst Julie Navalné. A ta přednesla manifest ke sjednocení Západu proti Rusku k rozhodující bitvě;

-Ztráta klíčové oblasti Avdeevka s fyzickým zničením desítek tisíc bojovníků s vyspělými zbraněmi a střelivem za doprovodu instruktorů NATO je pro ukrajinskou společnost vojenskou katastrofou. Smrt Navalného přesouvá těžiště z dějiště války k mezinárodním reakcím, které by se mohly stát dlouhým a intenzivním „seriálem“ o boji s Ruskem;

-Růst důvěry v ruského prezidenta V.V.Putina, který se po rozhovoru s Tuckerem Carlsonem ukázal výbušným. Informační toky o Navalného smrti sníží rostoucí vlnu pozornosti k „pozitivní ruské agendě“.

Poté, co ztratil užitečnost pro zahraniční zpravodajské služby, Navalnyj posloužil jako „hnojivo“ pro růst nového opozičního vůdce – jeho manželky Julie. Ale není to jenom o Julii. Stojí za ní dcera a syn, kteří až budou připraveni, vstoupí také do politické arény, protože hlavní cílovou skupinou jsou mladí lidé v Rusku. Zároveň není pochyb o tom, že Julia chápe, že jejího manžela zabily západní zpravodajské služby. Ale souhlasila s tím, protože s ní pracovaly, verbovaly ji dlouho a obratně.

Hlavní věc, která nastane, je, že Julia obdrží Navalného tělo. Západní zpravodajské služby ho potřebují, aby vyvolaly vojenskou hysterii kolektivního Západu na podporu Ukrajiny.

Plán Západu je následující:

Julia přiletí do Ruska letem, který bude přidělen strukturami EU. Spolu s ní přijedou odborníci a zástupci zpravodajských služeb, pravděpodobně z Velké Británie. Navalného tělo bude převezeno do Berlína, kde mezinárodní skupina provede expertízu a zjistí, že Navalnyj byl po celou dobu výkonu trestu mučen a zabit strašlivým jedem „Novičok“ (například).

Následovat bude pohřeb, určitě v Rusku, v Moskvě. V hlavním městě se pokusí vytvořit „most Němcova“ a Mauzoleum v jednom a právě zde, na tomto místě, bude fyzické „shromažďovací místo“ protestu. A hřbitov se stane místem trvalé služby najatých „strážců“.

Před volbami a inaugurací prezidenta se Západ pokusí zahájit silný a multifaktoriální útok na naši zemi. To vše bude hrazeno, koordinováno a naplňováno západními zpravodajskými službami, stejně jako doplněno o práci ukrajinských speciálních služeb a sabotážních a podvratných struktur.

Úkol, který budou řešit západní zpravodajské služby, je narušit prezidentské volby v Ruské federaci. Dobře přitom chápou, že nic nevyjde. V tomto ohledu bude veškerý důraz přenesen na povolební období. Výsledky prezidentských voleb neuznají, zvolenou hlavu státu prohlásí za „nezákonnou“, nelegitimní, čímž se pokusí zvýšit izolaci Ruska.

A poslední, kdo mohl tento zločin spáchat a hlavně jak? Určitě se k tomu také vrátíme. Řeknu pouze, že když jsou v sázce základy civilizace, metody a prostředky používané rozvědkou přesahují rámec běžných představ. A to je nová realita, na kterou si také musíme zvyknout.

t.me/sskarnaukhov/63770

P.S.

Jak o Julii smýšlejí Rusové:

Ahoj, já jsem Julia Navalnaja!

Můj manžel byl v Rusku zabit „krvavým režimem“, vzal mi otce mých dětí, mou spřízněnou duši. A policejní stát mu sebral tužku a papír, abychom si nemohli psát. Pravda, dopisoval si s jinými lidmi, pravidelně posílal zprávy pro své sociální sítě, ale na mě už mu asi nezbyl inkoust.

Svého manžela jsem viděla naposledy v polovině února 2022. Celou tu dobu byl mučen a já jako „manželka děkabristy“ jsem byla vedle něj. Tedy skoro…. Mentálně…. Někdy. Hlavní je, že jsme byli jedním tělem. A pokud je jedna polovička zkrvavená v kobce „krvavého režimu“, pak se ta druhá musela bavit, aby kompenzovala utrpení. Proto jsem se skvěle bavila na večírcích, na předávání filmových cen, banketech a dovolených v resortech s různými muži, například s Ženečkou Čičvarkinem a Hristikem Grozevem.

Nechci, abyste věděli, že mi nikdo nezakázal přijet za manželem do Ruska, jinak bude moje plačtivá výzva vypadat pokrytecky. Bylo to moje rozhodnutí, že jsem ho nepřijela navštívit, ale předstírejme, že to nevíte.

Obecně platí, že jsem nyní vaším vůdcem, milujte mě, věřte mi a nepolevujte!

sdílet na

91 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
20. 2. 2024 01:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Jéééé! To je ta fotka jak se na ní žulí, jak jsem si včera pustil hubu ma špacír, že i KoZa má ejčkon svou Gustu. Akorát že u nás kanibalila Gusta na Juliovi a v KoZa bude kanibalit Julie. Se pos-eru

Helena
20. 2. 2024 08:30

Dotaz č. 1. Tahle “Jůlia” – z čeho asi žije svůj nákladný život?
Dotaz č. 2. Tahle “Jůlia” se rozzářila po Navalného smrti? proto, že mu na onen svět pomohla sama/pomohla té vrahcíně/-při návštěvě mu prý přinesla léky…
Dotaz č. 3. Tahle “Jůlia” dostane za dodání léků Navalnému od CIA a MI6 takový ranec, že se do smrti může válet na pláži.
A teď zazvonil zvonec a detektivky je konec.

Pijack
20. 2. 2024 08:47
Odpovědět  Helena

Přesně tak, jak je popsáno v článku, fungovala a probíhala Hitlerova propaganda. Od Německem pořádané olympiády… až po sjezdy NSDAP s hosty z GB a USA. Sjížděli se vyslanci zemí, kde sídlili jeho investoři atd… České herečky randili s Německými generály, točili populární filmy… prostě identické manýry nezmizely. Kdyby kolem Jůlie stepovali globalisté v uniformě SS, nebo gestapa, vůbec by to nepřekvapilo.

Saltis
20. 2. 2024 09:14
Odpovědět  Helena

Máte pravdu. Jen otázka, píšete, že při návštěvě mu přinesla léky. Ale pokud vím, tak co ho zavřeli Jůlia RF nenavštívila, nebo ano?
Ještě jeden jiný pohled na věc. Předesílám, čert vem tu prodejnou káču, ale musí si být přece vědoma, že “náborový agent” západní rozvědce slouží a koupe se ve vatě dokud z něj mají profit. Pak mohou nastat okolnosti (viz článek), že profit kyne z agentovi smrti. Jenomže takhle přemýšlí pozorovatel divadla SVĚT, nikoli herec na pódiu typu “žížala Jůlie”…

Markýza
20. 2. 2024 09:23
Odpovědět  Saltis

Ale však je velice šikovná ve výměně chlapů, ne? Poradí si.

Saltis
20. 2. 2024 09:56
Odpovědět  Markýza

Jo, to je vlastně fakt, drážděním hormonů u těch mocensky klíčových samců může přežít…

Bety
20. 2. 2024 16:47
Odpovědět  Saltis

Prý ho denně navštěvoval např. advokát.
Ale toho spokojeného pousmání u Julie jsem si také všimla, to nešlo přehlédnout.
Co taky s ním? Díru do světa už neudělá, západ už na něj a jeho rodinku kašlal….
Já fakt nechápu, jak to, že jim lidé ty výmysly pořád žerou. Možná i umřel normálně, buhvíjak zdravý nebyl…
Ale co je první kriminalistické pravidlo? KDO MÁ ZE ZLOČINU PROSPĚCH!!!
No Rusko určitě ne! Takže ten co věří, že ho proti všemu zdravému rozumu nechal Putin zabít, ze sebe nechá dobrovolně dělat vola!
A proč jim tyhle výmysly pořád dokola procházejí? Nezbývá než si myslet, že to asi lidem nějak dělá dobře – tedy to být za vola!

katango
21. 2. 2024 12:38
Odpovědět  Bety

Bude slavná, aspoň chvíli; určitě už je bohatá, o chlapy tudíž nebude mít nějaký čas nouzi. A zbavila se přítěže. Vy byste se nepousmáli?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
23. 2. 2024 18:26
Odpovědět  Saltis

Tak asi opravdu nenavštívila – jak píše (právem) rozčilená tchýně:

https://1url.cz/nu5zn

Gales
20. 2. 2024 10:58
Odpovědět  Helena

Koza zvolí Julču presidentkou Ruska a bude,pouze s ní,jednat o míru na Ukrajině.Julča se vzdá všech nároků na připojená území a Ukrajina konečně zvítězí nad Ruskem.

20. 2. 2024 13:59
Odpovědět  Helena

Jo. Třeba ve Španělsku. Se bude válet. S kulkama v těle, jako ten ruský zrádce, co za 500 000 doláčů šlohnul vrtulník a přidal se k banderům:
https://echo24.cz/a/HV7vq/zpravy-svet-zbehly-pilot-nalezen-zastreleny-vloni-vrtulnik-prelet-ukrajina
nebo tady:
KDO A PROČ ZABIL ZRÁDNÉHO PILOTA KUZMINOVA: SKUTEČNÁ KRONIKA UDÁLOSTÍ
Zpráva o vraždě zrádného pilota na útěku Maxima Kuzminova v malém letovisku na pobřeží Středozemního moře ve Španělsku se okamžitě stala bleskem ve zprávách. Informaci navíc již potvrdila Státní zpravodajská služba Ukrajiny. Co to všechno znamená a proč se tato zpráva objevila nyní – přečtěte si materiál z Konstantinopole…
https://tsargrad.tv/articles/kto-i-zachem-ubil-ljotchika-predatelja-kuzminova-nastojashhaja-hronika-sobytij_962712

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Helena
20. 2. 2024 14:07

Všichni tihle užiteční idioti si myslí, že když je za hromadu prachů koupí CIA a MI6 nebo Aspen, že jsou kingové a jako kingové si za těžký prachy budou žít mnoho let, že jsou nedotknutelní a nesmrtelní.

Slovan
20. 2. 2024 14:07

Aby to nebyl zase nějaký Zifčák. 😊🙄🙄

20. 2. 2024 19:50
Odpovědět  Slovan

A kterýho zifouna myslíš? Růžičku, nebo Šmída?

Slovan
20. 2. 2024 20:02

Fšechny.😊🤣🤣🙋‍♀️

Dag
20. 2. 2024 22:12

Rozluštit azbuku bylo poněkud zdlouhavé.Preci jen v tom nemám praxi,ale článek zajímavý. Zběh udělal chybu,že nežil naprosto nenápadně. Moc mluvil a jel v drogách. Mohli ho,aby mlčel,odstranit i Ukrajinci, když o jeho smrti pohotově informovali… Anebo si ho našla pomsta z Ruska. Na konci článku je seznam dalších provinilců,no,neschovají se. Západ i východ může mít dobrý důvod se jich zbavit.

stan
20. 2. 2024 14:31

Tak jsem se na prvním ruském webu dozvěděl zajímavou informaci. V hledáčku Ruské tajné služby je Michail Chodorkovskij. Údajně má být zlikvidován jako nepřítel státu a je veden na ruském seznamu teroristů, respektive vyvíjí teroristickou činnnost za účelem poškodit Ruskou federaci. Tak jsem zvědavej, jestli na tom něco bude…

Administrátor
P.A.Semi
20. 2. 2024 02:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Podle článku InformationLiberation Alexei Navalny Dies in Russian Prison měl Navalnyj podporu 2% (s odkazem na centrum Levada z listopadu 2020)…
A celkem příhodně to srovnává s tím, jak oslavovali smrt Gonzalo Lira ve vězení na Ukrajině a jak ignorují osud Juliana Assange…

—–
Někde jinde jsem četl v komentářích, že prý zemřel na krevní sraženiny? S komentářem, že ho nejspíš v tom Německu, kde byl během Covidu, “otečkovali”…

πα½

20. 2. 2024 02:20
Odpovědět  P.A.Semi

Bez ofajzrování by ho asi sotva pustili do letadla, žejo.

Pravdomluvny
20. 2. 2024 06:33

Jen další oběť “”””funkčních “”””pseudovakcín proti covidu 😎

Pravdomluvny
20. 2. 2024 06:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Je zajímavý, že ta pyzda byla v Mnichově na konferenci ještě předtím, než se dozvěděla o smrtí svého drahého manžela…….👽

Markýza
20. 2. 2024 08:59
Odpovědět  Pravdomluvny

No co – naše vláda taky dodávala pilně zbraně na Ukrajinu ještě předtím, než začala válka – to víte, někdo je vyloženě jasnovidnej.
Mně v tom článku neuvěřitelně pobavily ty úvahy, jak by Navalného chtěli “pustit na západ” místo jakéhosi zajatého ruského zpravodajce…..hele, to už je jako Skřípalovic morče a Čuk a Gek ve Vrběticích.
A mimochodem, že je Jůlinka pěkně vychcaná zlatokopka, na to nemusím být ani nejcitovanější psycholog století 😀 😀 jako normální ženská kouknu a vidim.

Boomer
20. 2. 2024 09:13
Odpovědět  Markýza

.. inu, trošku jsem zapátral ohledně těch dodávek zbraní a munice, to vám je pěknej kšeft. Ukr. agentury nakupují od dodavatelů v zahraničí a potom to s pěkně mastnou přirážkou prodávají vládě.. tož taková válka se vyplatí, teda někomu, že.. ale tak už to v životě chodí.

https://www.denik.cz/veda-a-technika/uktajina-zbrane-valka-cena-vyzbrojovani.html

Markýza
20. 2. 2024 09:18
Odpovědět  Boomer

No to ovšem říkával už Rhett Butler, když začala válka Severu proti Jihu, jak se to pěkně vyplatí. Mám ten dojem, že jediný způsob, jak tyhle kšefty vyanulovat je, že už se zkrátka nikomu nebude chtít válčit.

Markýza
20. 2. 2024 09:22
Odpovědět  Markýza

Mimochodem v tom článku se divějí, že se na Ukrajině dějí kolem zbraní “podivné věci”…..já nevím, lidi jsou furt jak malí. Co svět světem stojí existují určité přírodní zákonitosti ve společnosti lidské – ale co svět světem stojí ne a ne to lidi pochopit.

Boomer
20. 2. 2024 11:31
Odpovědět  Markýza

.. Pecunia non olet…

Markýza
20. 2. 2024 15:20
Odpovědět  Boomer

To taky.

Pravdomluvny
20. 2. 2024 16:31
Odpovědět  Markýza

Která je od roku 1990″”””naše vláda “””””?!!!
Ta, která podporuje uSSa, fašoEU a veškeré nacisty ve světě????
Ta moje vláda skončila v roce 1989,před havlohadrákem

katango
21. 2. 2024 14:07
Odpovědět  Markýza

Ba co víc, naše vláda uzavírala smlouvy na léčení zraněných UA ještě před začátkem speciální operace.

Markýza
22. 2. 2024 14:22
Odpovědět  katango

Ale kurwadrát……..no teď jste zaskočila i mně, beziluzionistku.

Pavel
20. 2. 2024 10:32
Odpovědět  Pravdomluvny

No co se divíte, Radičová byla v Práglu též ještě před tím, než zveřejnili výsledky presidentské volby! Vždyť je to vše jen “tiátr” pro bezmosky! Scénář je napsaný dávno dopředu a tito poskoci jen plní role užitečných idiotů! Smutné je ale to, že v 21 století, kdy si myslíme jak jsme rozumní se “ovčané” chovají jako nemyslící stádo a zase zase jim to zbaští

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
20. 2. 2024 11:01
Odpovědět  Pavel

Čaputová.

Pavel
20. 2. 2024 17:00
Odpovědět  katango

Sorry, máte pravdu.Jména se mi v mém věku již pletou. 🙂

katango
23. 2. 2024 17:26
Odpovědět  Pavel

Ony ty báby jedna za 18 a druhá bez 2 za 20. Prostě pizdy vobě.

Slovan
20. 2. 2024 11:17
Odpovědět  Pavel

👍 👍 👍 👍
Trefně napsané, ále co, jak jsme chytří, tak nejsme chytří. 🤣

Aleš
20. 2. 2024 07:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Nevěřím ani omylem že ho zabil Putin, nepotřeboval mučedníka. Navíc Navalnyj a jeho názory, u nas by už seděl.

Pravdomluvny
20. 2. 2024 08:54
Odpovědět  Aleš

Kdyby ho chtěl zlikvidovat,tak to udělá dávno.

Markýza
20. 2. 2024 09:24
Odpovědět  Pravdomluvny

No hlavně ho nemusel pustit z toho Německa a měl klid.

Pravdomluvny
20. 2. 2024 16:32
Odpovědět  Markýza

Nebo tak…..

Pavel
20. 2. 2024 17:13
Odpovědět  Aleš

Náhoda, současně najdou ve Španělsku zastřeleného pilota co unesl vrtulník MI 8 za prachy na Ukrajinu a nechal při tom zavraždit své dva kolegy s osádky.Smrt Navalného silně připomíná vraždu Němcova, tuším, že to bylo též v období před Ruskou presidentskou volbou. Po debaklu západu v interview Putina s Carlsonem bylo třeba rychle dorovnat na západě skóre v mediální válce. Navalnyj tak ještě jednou posloužil!

PřemekJ
20. 2. 2024 08:09
Ohodnotit příspěvek :
     

No, věřit něčemu tak pitomoučkému a tak zaprodanému může opět jen někdo pitomoučký a zaprodaný.

skeptik
20. 2. 2024 08:22
Ohodnotit příspěvek :
     

KoZa glorifikuje usvědčeného zločince Navalného.
Jak se říká svůj k svému.

Pijack
20. 2. 2024 08:40
Ohodnotit příspěvek :
     

74 procent Američanů věří, že válka na Ukrajině je důležitá pro americké národní zájmy, přičemž 43 procent respondentů uvedlo, že válka je „velmi důležitá“. Mezi demokraty 81 procent věří, že ruská válka proti Ukrajině je důležitá pro americké zájmy, mezi příznivci republikánů si totéž myslí 69 procent lidí.
„Většina Američanů považuje současné globální konflikty za důležité pro zájmy USA i pro ně osobně,“ uvedl doslova v nadpisu k průzkumu Pew Research Center.

A pak že nejsou Američané barbaři. Myslí si o sobě, že vládnou celému světu. Takže potřebují spojence, tedy kolaboranty. Ukažte mi režim, který si nosí kolaboranty na ramenou a hýčkají si je. Assange i Snowden jsou také Anglosasové a vidíme, jak je Americký fašizmus likviduje za živa. Takže na tahu je Rusko. Rovnováha ve světě musí být. Pokud nebude, lidstvo zanikne.

Pavel z Moravy
20. 2. 2024 09:32
Odpovědět  Pijack

Tady se ukazuje jedna věc, že prostě amíci mají tu gangsteřinu v genech a všechny ty řečičky, že za všechno mohou pouze Bidenovci, Clintonovci a jim podobní týpci jsou pouhou ohlupovačkou, abychom uvěřili jak ten zbytek obyčejného lidu je mírumilovný. Ale on je posedlý stejným démonem mocichtivosti. Nu, staletá propaganda o jejich vyjímečnosti zároveň s nedostatkem vzdělání a inteligence nese své ovoce. Empatií k druhým národům tito lidé neoplývají, takže se zde rýsuje otázka, proč bychom měli my.

karči
20. 2. 2024 21:23
Odpovědět  Pavel z Moravy

emerikánský ludkovija sů kawbojs. Najskor tasia,potom vraždia a nakonec sa možno aj ospravedlnujů.

katango
21. 2. 2024 12:40
Odpovědět  karči

Neomlouvají se nikdy, resp. jsem si toho doposud nevšimla.

Markýza
22. 2. 2024 14:24
Odpovědět  katango

Teď jste mě přiměla k hlubokému zamyšlení – a taky jsem si nevzpomněla. Ani Indiánům?

katango
23. 2. 2024 17:28
Odpovědět  Markýza

Možná někdo něco utrousil, ale, jak říkával můj otec ironicky “s pardonem se dá i oko vyrazit”.

Boomer
23. 2. 2024 18:07
Odpovědět  katango

Ten chlap co mě kopl řekl sorry
a pak šel, ale ono to stejně bolí,
jako kdyby chtěl.
A to co kape z mého rozbitého kolena
je moje, ne jeho krev.

J.Nohavica, Babylon

Markýza
23. 2. 2024 18:23
Odpovědět  katango

Záleží na tom, jak to vyzní. Já omluvu beru, protože jináč si můžu myslet, že to někdo udělal schválně – ovšem musí to být skutečná omluva.

Boomer
23. 2. 2024 18:09
Odpovědět  Markýza

..těm dali glejty na výnosy z hazardu….

Markýza
23. 2. 2024 18:22
Odpovědět  Boomer

Tak to možná byla ta omluvenka, jo.

Ladislav 💤
20. 2. 2024 10:20
Odpovědět  Pijack

Vždyť to píšu spoustu let, je úplně jedno kdo těm amíckým vypatlancům vládne! Jsou odchovaní TV a popcornem! V dutině lebeční je lejno!

Putinovec
20. 2. 2024 08:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Když už , tak můžeme pominout pohnutky západu , který točí stále dokola jednu a tu samou agendu . Posloužil – posloužila zaživa , po smrti posloží ještě lépe . Je to projev zdegenerované stupidity .
Zajímavější je to , co z této stupidity vytěží RF . Západ k této akci použije svoje skryté krtky , kteří se budou muset na rozkaz odkrýt a zviditelnit . Je logické , že vzhledem k volbě Presidenta v RF , použije západní idiot vše , co má k dispozici , každého šmejda .
Na pozadí západem prohrané války v banderstánu a tím zvyšujícího se sebevědomí každého Rusa , na svoji vlast a svého Prezidenta , to povede k likvidaci páté kolony , rukama Ruských lidí .
Pátá kolona pocítí co to je , stát se viditelným a nenáviděným nepřítele celého národa .
Pětikolka plus Babiš , takže šestikolka , by měla pozorně sledovat probíhající proces očisty Ruského národa . Čeká je totéž . Jen je škoda , že nebudou moci odletět na podvozcích
F 35 , ty zde nejsou a ani nebudou .

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jsladin
20. 2. 2024 09:33
Odpovědět  Putinovec

Nebuď majivní, my nejsme Rusové, byli jsme a budem jen ohnutí lokajové.

Pavel z Moravy
20. 2. 2024 09:58
Odpovědět  jsladin

Putinovec má velmi dobré rozbory, ale v tom, že my jsme pouze ohnutí lokajové vám musím dát jasně za pravdu. A to se ani nezmění, ba naopak s těmito současnými generacemi se to lokajství ještě prohloubí. Důstojnost tomuto národu ve většině nic neříká. Ale když jako lokajové chtějí žít, proti gustu a dál to znají všichni.

Saltis
20. 2. 2024 10:27
Odpovědět  Pavel z Moravy

Vidím to stejně jako Vy. Ano, Putinovec má výborné postřehy, ale v tomhle souhlasím s jsladinem. Jen v nástřelu roztřídím INTELIGENCI a MOUDROST. Inteligence = pracovní nástroj mozku (mozek = antropocentrický zdroj, tedy lidský zájem ega). Moudrost = tzn., že lidská duše přijala (do sebe) nějakou metafyzickou harmonii na které stojí Vesmír.
(Po tech. úvodu k jádru věci.)
Osobně to vidím tak, že naše národy disponují výbornou inteligencí (technickou, částečně i analytickou), ale mizernou moudrostí. Ruská kolektivní duše disponuje vysokou mírou kolektivní moudrosti (Gaia jako zdroj), ale i té univerzálnější, z které čerpají Védy, taoismus nebo v Rusku V. S. Solovjov (1853 – 1900). Z výše uvedeného vyvozuji, že ruský člověk je daleko víc poučitelný z kolektivních chyb vlastního národa než sériový Čech.

Pavel z Moravy
20. 2. 2024 10:54
Odpovědět  Saltis

Díky za Vaši odpověď. Rád přijímám další moudra, která obohatí.

Putinovec
20. 2. 2024 11:07
Odpovědět  Saltis

Musíte ten pohled srovnat s historickou zkušeností Českého egregoru .
Pokud by se Český národ neohnul jako rákos , při teroru , kterému byl po mnoho staletí vystaven , tak by se tento rákos už nikdy nemohl narovnat a švihnout .
Každý národ byl utvářen svojí historickou zkušeností a pokud takový národ dokázal přežít , tak jeho způsob obrany , kdy národ zůstává zachován , má svoje opodstatnění .
Doba husitská Nám pořád ještě nebyla odpuštěna .

Saltis
20. 2. 2024 11:23
Odpovědět  Putinovec

Dobrý názor. Díky.

katango
20. 2. 2024 13:23
Odpovědět  Putinovec

Souhlasím, něco podobného tvrdím taky. Když si představíme, kolik cizích armád přes nás táhlo všemi směry, jakými mocnými sousedy jsme byli obklopeni…Vždycky je otázka, co chcete. Jestli přežít nebo se pustit do marného boje a zahynout v něm. Já jsem pro přežití.

Markýza
20. 2. 2024 15:13
Odpovědět  katango

Jojo………….. https://1url.cz/VuOBo víc netřeba dodat.

20. 2. 2024 20:16
Odpovědět  katango

Jenže vocádle pocádle. Kdyby se ohnul Boleslav I., za mě Veliký, byli bychom už přes jedenáct století východní markou a šprechendili bychom, kdyby se ohnul Mistr Jan, neměli bychom se čím prsit, kdyby se ohnul Jan Amos, nestal by se učitelem národů, a kdyby se naopak Ben-Ešeda neohnul a nepos-ral, přežili bychom jako hrdý národ a ne jako dědiční ohnihřbeti všem pro pr-del. Nehledě už k tomu, že celá válka by se vyvíjela naprosto jinak, protože kdyby Dolfí nepochodil a Ben-Ešeda se nepos-ral, německý generální štáb by dolfího izoloval bud v kriminále, nebo ve cvokhauzu – o tom už bylo rozhodnuto. Jenže dolfímu to díky édově posr-anosti vyšlo. Nehledě už k tomu, že ta německá převaha zdaleka nebyla tak velká, jak nám alibisticky vtloukají klíny do hlavy a na nějaké převálcování ČSR nestačila ani omylem. Jenže kdo o tom ví, žeáno. Už to – myslím to, že kdyby to dolfímu nevyšlo, mazal by šupitopresto do ajnclíku – z gůglu vymázli. Měl jsem totiž archivovaný odkaz a už nefunguje. Jsem holt kre-tén. Ted si namísto odkazu zkopnu text a ten si uložím. Jenže problém – tehdá jsem o nějaké možnosti zkopnutí textu ještě neměl ánunk.

katango
21. 2. 2024 12:41

Ono kdoví jak to bylo.

21. 2. 2024 12:55
Odpovědět  katango

To taky.

Markýza
20. 2. 2024 15:11
Odpovědět  Putinovec

Díky Putinovče. To se vám fakt moc povedlo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
20. 2. 2024 10:57
Odpovědět  jsladin

👍 👍 👍 👍 👍
Naprosto přesně řečeno, viz včerejší příklad. Nemá smysl dál to rozebírat. Co je platná teorie, když praxe mizerná. Další příklad. Na internetových diskuzích je spousta diskutujících, kteří jsou zřejmě chytří a mají dobré myšlenky. Proč tedy tihle nesedí ve vládě a na městech a ve všech úřadech? Proč? Bo je lepší kritizovat než tvořit. No takhle se doopravdy nikam nepohneme, když ve vedení státu budou dementi a poslušní lokajové. Proto souhlas s jsladin, ale stejně tohle se už ví dávno.

Pavel z Moravy
20. 2. 2024 13:58
Odpovědět  Slovan

Nu, tito chytří pánové by byli opravdu přínosem pro společnost. Zatím jsou přínosem pouze pro úzkou skupinu lidí. Myslím si, že ale o kritiku ani tak nejde, tyto lidi nemá kdo do pozic vedení státu a jiných složek dostat. Tady by musel zaúřadovat nějaký všeobecný pud sebezáchovy a trochu větší moudrosti lidu, který by dotyčným občanům řekl, hle toto by mohli být vůdci na které by se možná dalo spolehnout. Raději vždy říkám možná, ono je to jistější. Putinovec, Saltis a další ukazují cestu, jakou by se mohlo to zlepšení ubírat, teď už záleží pouze na dalších okolnostech. Ale to je složité. Oni moudří lidé většinou moc do koncepce dravých jestřábů nepasují. Ale to je asi na vysvětlení někým kdo je více v této problematice jako doma.

Slovan
20. 2. 2024 14:17
Odpovědět  Pavel z Moravy

Já jsem tedy jiného názoru ale to je jedno. Taky musí trochu zabojovat a né aby LIDI si všimli a doporučili. To je málo, musí se jít naproti, tak jak to píšeš, tak to právě JE. Proto jsme tam kde jsme.

Pavel z Moravy
20. 2. 2024 17:04
Odpovědět  Slovan

A kdybys ty byl na nějaké vysoké duševní úrovni a viděl tu prostotu většiny národa, šel bys do toho? Asi těžko. Chodím po městě a vyslechnu ať chci nebo nechci spoustu řečiček. A většinou mně z těch ubohoučkých slov a názorů mrazí. Dnes jsem chvíli čekal na ženu před drogerií, kde byli také zaparkovaní 4 mlaďoši, věk kolem 20. Nu, hrůza poslouchat, přesná kopie toho co nám tady škodí. To je můj názor, tvůj může být jiný.

Slovan
20. 2. 2024 18:31
Odpovědět  Pavel z Moravy

Taky že je!! Nemůžeš dělat vzorek ze svého okolí 1km2 kam dojdeš. Ale chápu dá to záhul na palici poslouchat některé názory lidí, které člověk ani nezná. JInak spousta lidí má dobré názory, ale řekneš jim tak pojď a prosadíme je. A dostane se tě, víš já teď nemůžu, mě se to teď nehodí, my jedeme na hory…atd atd. No a co se týče mlaďochů, tak si představ sebe či nás ve dvaceti, dlouhý vlas, prošoupané džíny do zvonu, cigáro ( Spartu) + krýgl plzně a blbý kecy. Do toho A3 magneťák a řev jako kráva a z magnetáku Slade LEČO HEY, či Good bay tu Jane, nebo Deep Purple Smoke in the Waters. Najednou kde se vzal tu se vzal modré světélko a přijel Véna s Béďou. Soudruzi občanské průkazy. 🤣🤣🤣🤦‍♂️🙋‍♀️
P.S. Nebyla to nádhera, se mi i stýská.

Putinovec
20. 2. 2024 11:01
Odpovědět  jsladin

Ta smečka se udrží jen tehdy , pokud bude užitná a pokud bude mít komu sloužit .
Představte si rozložení sil , kde je západ demontován .
Tak jako byl rozložen socialistický blok , stejně bude rozložen západní konglomerát .
Jakmile dojde ke změně majitele dané části světa ,tzn. toho , kdo v té části světa bude prosazovat svoji koncepci , tak se zároveň odstraní překážející nástroje . Tím či oním způsobem .
Někde bude místním klanům umožněno přejít do okrajových částí , kde budou jen přežívat , jinde budou vykrváceni .
Tak jak to probíhalo v soc. bloku při demontáži , pohledem dění na jednotlivé země , je velice poučné .

Pavel z Moravy
20. 2. 2024 09:48
Odpovědět  Putinovec

Ti západní hlupáci stále ve větší míře ukazují ruskému lidu, že jim jde o jeho zničení a tím ještě více posilují odhodlání ruského občanstva ubránit svoji vlast za jakoukoliv cenu. Jestli se většina páté kolony odhalí, bude to k velkému prospěch celého národa. Je totiž velký rozdíl bojovat proti systému ve své zemi ve své režii a nebo být podporován a sponzorován odjinud. To je zásadní rozdíl. Kdyby většina našeho lidu v 89 pochopila, že kulisák nebojuje za své, ale za své sponzory ze západu, asi by lépe pochopila význam převratu. A jinak díky za váš rozbor, má vždy co říci.

katango
20. 2. 2024 11:03
Odpovědět  Pavel z Moravy

On bojoval za své – za svůj majetek a svou slávychtivost.

Evžen
20. 2. 2024 09:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Luxusní život této vdovy a jejího dlouholetého milence spolufinancuje i Člověk v tísni ?

Pavel z Moravy
20. 2. 2024 10:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Přátelé, přečtěte si co se odehrává na rusko- ukrajinské frontě na michalapetr.com. Je to zajímavé a zdá se, že dochází k rozhodujícím útokům proti banderovcům.

Saltis
20. 2. 2024 10:30
Odpovědět  Pavel z Moravy

Děkuji za info.

Pravdomluvny
20. 2. 2024 16:35
Odpovědět  Pavel z Moravy

Banderonacistán…..GAME OVER 👎

Frank1
20. 2. 2024 10:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsem na bulvaru? Koho ta pinda jeste zajima? Zapadni degousi sazi vzdy na spatne kone. Ty jim chcipnou drive nez dojedou tam, kde je chteji mit.

Administrátor
P.A.Semi
20. 2. 2024 11:02
Odpovědět  Frank1

Inu, od té doby, co se z ní a z Navalného stalo téma Mnichovské bezpečnostní konference a militantní šílenec v US Congresu Lindsey Graham se snaží kvůli tomu prohlásit Rusko za státního sponzora Terorismu, tak to je politické téma pro Pokec a ne jen pro Bulvár…

S tím Grahamem je to zajímavé, jak se to v RT World News sešlo těsně vedle sebe, že se jednak Lindsey Graham snaží prohlásit Rusko za teroristický stát kvůli Navalnému, hned vedle článku, že USA budou vetovat rezoluci OSN o příměří v Gaze, takže sami jsou primárním sponzorem terorismu a genocidy… Říká se tomu Projekce, nebo Tříska a Trám, že ze svých vlastních vin se snaží obviňovat jiné…

πα½

comment image

katango
20. 2. 2024 13:25
Odpovědět  P.A.Semi

Na tom Grahamovi je dobře vidět, jak se duše odráží v ksichtě.

Markýza
20. 2. 2024 17:59
Odpovědět  katango

Nejkrásnější ukázkou téhož jsou ovšem Šváb Klaus a Jiřík Serešů – to je panečku odrazka duše! I když ona ta Uršule taky – byla by z ní překrásná Medúza.

katango
21. 2. 2024 12:46
Odpovědět  Markýza

Ano, ti dva jsou ukázkoví. A k Uršuli – máte na mysli Medusu v té fázi, co její hlavu nosil Perseus za pačesy?

Markýza
22. 2. 2024 14:25
Odpovědět  katango

Jo, přesně! 😀

stan
20. 2. 2024 10:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Ano, takhle vypadá holá pravda, bez lží a běsnění Západu. Štětka, která měla Navelného u prdele, nejspíš posloužil jako výtah k lepšímu životu a nyní možná i pěkné politické karieře.Ten její těžko skrývaný úsměv prozrazuje všechno. Zakladní otázka je- posloužila Navalného smrt Putinovi? Nemusí být člověk velký myslitel , aby si dokázal odpovědět. Takže Julie, přeji ti ať se ti Západ za tvé divadlo odvděčí, to Západ umí dokonale. Vymačkat a zahodit………………..

Tolis
20. 2. 2024 13:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Nevím proč, ale vzpomněl jsem si na Bolka Polívku z filmu k…. hoši g. t. “Je to hérečka? k…a je to. Omlouvám se panu Polívkovi za citaci jeho výroků. Měl jich tam více. A podařených.

Frank
20. 2. 2024 14:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Čert vem nějakou Julii.

Frank1
21. 2. 2024 10:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Julie je asi dobra pichna. Kritizovat ji tady, ze ma chlapy muze jen jeptiska. Ma krasny hnaty! Zensky jsou takhle vycviceny. Vyuziva jen prilezitost. A oni ji brzy odkopnou.

Frank1
21. 2. 2024 10:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Zapad toho uzitecneho idiota vyuzil pri jeho ‘otrave’ Novicokem. Kdyby to byl Novicok, tak skapal hned.
Apropos, Rusove Novicok vzdali, ale vyrobni zarizeni a dalsi testy a vyvoj jsou ted na zapade v USA, ve Svedsku a jinde. Odvezli si vse za Perestrojky.
Pak ho KoZa poslal do Ruska v nadeji, ze budou nepokoje. A ten idiot tam jel, ackoliv vedel, ze pujde k soudu, protoze Rusove uz prestali tolerovat jeho nezakonnosti. Pritom mel v Nemecku apartment a luxus, ktery mu platil KoZa. Na zapade v dobe COVIDu dostal asi Pfizera a myslel si, ze je kvalitnejsi jak Sputnik V.
Tohle jeste nemohl vedet:
https://www.badatel.net/data-z-velkej-britanie-odhaluju-ze-od-roku-2021-tu-mame-pandemiu-ockovanych/

Frank1
21. 2. 2024 10:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Zradci utikaji vzdy k nepriteli, ktery jejich utek propagandisticky vyuzije a pak odkopne.
Ten co utekl i s helikopterou na Ukrajinu a zastrelil dva ruske vojaky v kabine dlouho nezil. I kdyz mel jine doklady totoznosti. Nasli ho rozstrileneho. To slo ale sakra rychle.

Horňácko
22. 2. 2024 19:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Na internetu se objevila výzva Navalného matky

Ve zprávě matka Navalného zakazuje manželce používat jméno jejího syna pro osobní zisk

” Drahá Julio Borisovno Abrosimova (dívčí jméno),nyní se chci obrátit na vás.Naposledy jsi viděla mého syna v 02/22.Nemáte zákaz vstupu do RF,nebylo proti vám zahájeno jediné trestní řízení,ale nikdy jste ho za 2roky nepřišla navštívit.Ve skutečnosti od jara 21 nejste vdaná za mého syna,veřejně se objevujete ve společnosti s jinými muži.Byla jste to vy,kdo ho donutil přijet do RF,když se právě probral z kómatu a nedokázal vyhodnotit situaci

Přinutila jste,aby byl veškerý majetek převeden na vás.Dokonce jste vydědila vlastního syna! Poštvala ksi dceru proti synovi.Bylo pro mě zvláštní vidět vás s úsměvem,pár hodin po smrti a mluvit jeho jménem.Jak si přivlastňujete jeho hlas po jeho smrti?Kvůli slušnosti jste si ani nedali pauzu,na truchlení.Běžela jsi prodat jeho smrt.Jsi odporný a nízký člověk.Pohrdám tebou a zakazuji ti spekulovat o jménu mého syna, mého dítěte”!