politika

SwebbTV: Rusko porazí Západ jak v proxy válce na Ukrajině, tak v otevřené konfrontaci

Lars Bern ze Swebbtv mimo jiné věří, že válka na Ukrajině přeroste v otevřenou válku mezi USA a Ruskem.  Takovou válku ale Západ prohraje. Západní mocnosti “nemají šanci”, částečně proto, že Rusko má mnohem větší průmyslovou kapacitu. Proto to přeroste v jadernou válku, protože Západ nemůže vyhrát konvenčním způsobem. A pak Rusko použije své 100tunové mezikontinentální rakety vyzbrojené jadernými zbraněmi, které mohou vyhladit celé země.

Úplný kolaps ukrajinské armády je jen otázkou času, ale Spojené státy nikdy nepřipustí oficiální porážku.  Ukrajinský konflikt přeroste v otevřenou válku mezi Spojenými státy a Ruskem, ale Západ prohraje, řekl analytik Lars Bern v rozhovoru pro SwebbTV. 

Lars Bern v nejnovější analýze Swebbtv říká, že souhlasí se závěry několika dalších analytiků, že válka na Ukrajině povede k větší válce mezi Západem a Ruskem.

Je jen otázkou času, kdy se ukrajinská armáda zcela zhroutí.

Spojené státy nikdy nepřipustí oficiální prohru.

– V této ukrajinské válce je v sázce tolik prestiže, že nepřijmou vítězství Rusů nad Ukrajinou. Je jen otázkou času, kdy ukrajinská armáda bude muset definitivně hodit ručník do ringu. Tato vysoce nafouknutá ofenzíva prováděná západními zbraněmi je fiaskem.

– Je to totální selhání. Nic nedokázali.

Jakmile si ale západní média myslí, že vidí byť jen sebemenší úspěch na straně Ukrajiny, nafouknou to jako velký úspěch, i když možná vůbec nebyl. Děje se tak cíleně, aby dodávky zbraní a válka mohly pokračovat. 

Ukrajina uspěje pouze v jednom druhu války – v propagandistické válce na Západě. Ve vojenské válce už prohrála. Proto musí propaganda pokračovat.

Došlo to tak daleko, že Ukrajině docházejí muži. A nyní se budou muset přihlásit do ukrajinské armády i ženy.

Postižena ale není jen Ukrajina. Rusko je „na pokraji odzbrojení celého NATO“, říká Lars Bern.

– To přeroste v otevřenou válku mezi USA/NATO a Ruskem.

– Už je to válka, ale je to proxy (zástupná) válka mezi Ruskem a NATO, kde vykořisťují tyto ubohé ukrajinské lidi a vraždí je po statisících. To je morálně zavrženíhodné.

Ale i v otevřené válce mezi Západem a Ruskem Rusové vyhrají, říká Bern, protože mají mnohem větší průmyslovou kapacitu.

– Západ nemá šanci vyhrát konvenční válku proti Rusům. Je bez šance.

A kvůli tomu se západní mocnosti jako první uchýlí k jaderným zbraním, věří Lars Bern.

– Je to jediný způsob, jak se pokusit zachránit si tvář.

Moskva může použít své 100tunové mezikontinentální balistické rakety schopné nést jaderné zbraně. Mohou nést 15 jaderných hlavic.

– A pak má Rusko rakety Sarmat. Jedna nálož Sarmatu může zničit celou Velkou Británii nebo Francii.

– Rusové mají naprosto groteskní zbraně, které mohou použít proti Západu. Co to tedy naši politici dělají? Nechápu, jak uvažují.

Západní politici nerozumí tomu, co říkají.

– Pro Rusko je to existenční válka a Rusové těmito zbraněmi odpoví.

Předsedkyně sociálních demokratů Magdalena Anderssonová nedávno prohlásila, že „nemůžeme nechat Rusko vyhrát tuto válku“.

– To, co říká Magdalena Anderssonová, automaticky vede k totální jaderné válce. Myslím, že to vůbec nechápe.

A to Larse Berna děsí.

– A takoví lidé v naší zemi vládnou.

– Naši politici jsou tak zaslepeni svou nenávistí k Rusku, že to všechno omlouvá. Bez povšimnutí prochází, že masivně podporujeme nacistický režim, který je jednoznačně nacistický. Hlavní ukrajinskou politickou postavou ve všech kategoriích je Stepan Bandera, který byl supernacistou, který ve 40. letech páchal plnou genocidu. A teď je to hrdina číslo jedna.

Celý program zde:

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://1url.cz/Pu2Pf

sdílet na

63 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Trojta
17. 9. 2023 01:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Nemyslím si, že k jaderné válce dojde. Alespoň v nejbližší době ne. Putin je velký stratég a je si dle mého názoru tohoto nebezpečí vědom. Může válku udržovat alespoň doutnající, dávat západu pocit, že ještě není nic ztraceno a čekat na výsledek voleb v říši zla. Pokud se podaří Trumpovi zvítězit, svět má velkou šanci na život. Vždyť ani neoconi by nechtěli žít život v podzemí, když ten venku bude zničen a Země neobyvatelná po tisíciletí.

Jaris
17. 9. 2023 02:21
Odpovědět  Trojta

Ale starou belu! Trump opet vykrikoval ve svych predvolebnich kecech, ze stoji jeste pevneji za teroristickym krvavym Izraelem. Uz davno mohl pochopit, ze prave Izrael je nejvetsim nepritelem USA. Trump je v tomto pripade nepoucitelny trouba. Jen si toho tluchubu Ameriko opet zvolte. Pokud se Amerika bude lisat k proklatemu Izraeli, valky vedene USA po svete NIKDY neprestanou. A samozrejme, pokud USA chce zmenit soucasny system sesnerovany zidy, musi ‘dropnout’ Izrael a prestat ho konecne financne a militaristicky podporovat.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frank1
17. 9. 2023 09:21
Odpovědět  Jaris

Trump stoji proti snaham hegemonii USA odstranit.

17. 9. 2023 12:28
Odpovědět  Frank1

Jakkoliv má některé dobré názory na světovou politiku, tak se hegemonie jistě nevzdá, to je to největší, co Američany drží při sobě. A co jinde mají jako kulturní zázemí a historii. A tak i nadále se bude bojovat proti Číně, Iránu, Venezuele a j. Pochopitelně i proti Rusku, ale zřejmě chytřeji.

katango
18. 9. 2023 11:10
Odpovědět  primak

Zřejmě? Neřekla bych. Maximálně snad.

17. 9. 2023 12:23
Odpovědět  Jaris

Pokud chce být někdo v USA zvolen, tak musí být schválen Izraelem, přes to vlak nejede. A to Trump velmi dobře ví, proto si ten vztah s nimi dost pěstoval.

Jaris
18. 9. 2023 03:21
Odpovědět  primak

To je prave ta tragedie. Prakticky by nelegalni Izrael nemel USA do prezidentskych kandidatu zasahovat, ale kdyz si to amici nechaji libit a pestuji si Izrael jako ves v kozichu, je to jejich vec. Trump je vsak skutecny ctitel a milovnik Izraele. Zadny jiny prezident pred nim nelezl Izraeli tak vdecne do prdele, tak jako Trump. Ma je take v rodine a Ivana Zelnickova byla zidule jak vysita. Nakonec je to vec amiku, pokud si toho obstarozniho playboye zvoli. Bohuzel by se za jeho znovuvedeni USA nic nezmenilo, jak si to mnozi naivkove maluji.

ModrýKlokan
17. 9. 2023 02:28
Odpovědět  Trojta

Uvidíme. Hlavní je být nad věcí. Z mýho pohledu nepotřebuju žít v totalitní teroristické nesvobodné západní zemi. Život v této západní žumpě mi k ničemu není, proč bych měl litovat, že bude svět zničen? Svět má pro mě smysl, pokud v něm můžu svobodně žít. Bez této podmínky mě zničení planety fakt nezajímá. K čemu mi bude planeta, když chcípnem na frontě? Nezájem.

17. 9. 2023 03:52
Odpovědět  ModrýKlokan

Gaia se s toho vylíže; ta se od nějakých olysalých primátů hned tak zničit nenechá. Co pro ní znamená pár set milionů sem či tam? No a až za nějaký ten milion let roztají ledovce polární zimy a sníží se radioaktivita, ožijí bakterie a všechny ty mrňavci – třeba i ty prastarý, co už teď miliony let chrní pod ledem Grónska a Antarktidy, že se za tu dobu kontinenty zase posunou a Antarktida tak třeba skončí někde v subtropech – a zas uplyne pár milionů let, a zase bude Gaie veselo, že živo. Pravda, s úplně jinými živými bytostmi a s jiným “inteligentním” druhem než jsme my.
V uvozovkách proto, že to do třetice třeba už bude skutečně inteligentní druh. Ne jako ten, co ved jaderný války pomocí vimánů, ani jako ten, co se k další jaderné válce rychtuje pomocí raket.

Albi
17. 9. 2023 08:02

Hezká vize s jednou výhradou: “… s jiným “inteligentním” druhem než jsme my”. Ani vysoká inteligence si neporadí s “potravinovým řetězcem”. I bez přítomnosti lidí a jejich ničení všeho, co jim zrovna nejde pod nos, každý život je a bude boj o přežití. Od mikroorganismů po homo blb vulgaris (blbec obecný)..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
17. 9. 2023 15:47
Odpovědět  Albi

Jo. Ale jenom jeden druh ve velkém opakovaně yvražďuje sám sebe až do sebezničení, že. O tom mluvím. Ne že máme žrát jen rostliny. Protože to je hovadina, páč i rostliny jsou živé bytosti s emocemi a dalšími zajímavostmi.
P.S. Možná poradila. S řetězcem. Chemie. Umělé maso atd. atd.
Ale nevím. Nestojí mi to za průzkum, protože nepřirozené.

katango
18. 9. 2023 11:11

Umělé maso, údajně pěstované z rakovinných buněk?

ModrýKlokan
18. 9. 2023 17:54
Odpovědět  katango

@ Katango, Milan

Taky bych se tady do větších akcí s umělým masem nepouštěl. Moc rozsáhlý, odborný, složitý, emoční, kontroverzní…. A navíc masa je na světě dost….

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
19. 9. 2023 00:58
Odpovědět  ModrýKlokan

Někde jsem to četla.

Ovšem nemá-li být umělé maso nějaká lisovaná směska neidentifikovaných složek, musí být z buněk. Jak píšou, že se nedá odlišit od skutečnýho masa. No a které buňky se nejrychleji a nejradostněji dělí?

ModrýKlokan
18. 9. 2023 17:51
Odpovědět  Albi

@ Albi, Milan

Homo vulgaris… to je hezký termit, máš za 1+ :-D)))))

17. 9. 2023 15:29

opr. …ledovce radioaktivní zimy.

Pavel z Moravy
17. 9. 2023 10:37
Odpovědět  ModrýKlokan

Přesně tak, k čemu by mi byl život otroka? Já už jsem sice na konci cesty, ale kdybych byl mladší, zájem o otrocké žití mezi degeny bych tedy neměl. Včera se mně kdosi v příspěvku ptal proč ten sajrajt tak nervali do černochů a muslimáků. Moje odpověď, asi proto, že ti nemají takový strach ze smrti jako zdejší bílé plemeno, které se kolikrát bojí zemřít i v 85 letech. A potom také, že zde konkrétně v Evropě byl ve většině zemí velmi slušný sociální systém a ten potřebovali předně zničit. A to, že jsou mladé evropské generace rozmazlené a zhýčkané je zřejmé. Moc důstojnosti nemají a tak jsou lehkým předkrmem pro globál. To s těmi, kteří žijí v tvrdých podmínkách to nikdy tak jednoduché není. A to je asi příklad těch mimoevropanů.

PENNYS
17. 9. 2023 18:37
Odpovědět  Trojta

S tím americkým “trempem” si nedelejte iluze!!
!Za 250 let se v americe nenarodil prezident ,ktery by vevedl válečné tažení!!!!
ZÁPADU SE UŽ NEMÁ VĚŘIT!

jiří
17. 9. 2023 18:54
Odpovědět  Trojta

Přesně, jakmile by byli zahájeny přípravy k odpálení, tak jim to Rusové vypnou (EMP).
K tomu podzemí, existuje spoustu takzvaných DUMBS (Deep Underground Military Bases System – Systém podzemních vojenských základen), které jsou uzpůsobené k dlouhodobému žití – utajovaná volná energie, střídání dne a noci, podzemní jezera a řeky, soběstačnost v potravinách. Jsou to rozsáhle propojené podzemní vojenské komplexy, které jsou spojeny po celé zemi tunely a dálnicemi a využívajícími MAGLEVS (Magnetic Levitating Trains – vysokorychlostní vlaky využívající magnetické levitace), které jsou schopny vyvinout rychlost až 17,000 mil za hodinu a spojují veškerá zařízení, základny a podzemní vojenské základny po celém světě.
https://tadesco.org/?s=V%C3%A1lka+v+podzem%C3%AD+prob%C3%ADh%C3%A1+pr%C3%A1v%C4%9B+nyn%C3%AD+&post_type%5B%5D=any&search_limit_to_post_titles=0&fs=1

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
17. 9. 2023 05:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Mimo mísu: Nebyla včera na Václaváku nějaká demoška? Čtu to na PL, Idnes, Hovinky. Ale nevidím to tady, možná že kecaj?

Václav
17. 9. 2023 16:35
Odpovědět  primak

byla, fotky najdete zde. to je ta Fialova “pravda” seznam a média informují o 10 tisícich. Sám posuďte jestli tohle je 10 000 lidí. řekl bych 10x vic.Přes 100tisíc občanů skandovalo na Václaváku: Demisi, demisi, demisi… – INFOKURÝR (infokuryr.cz)

Albi
17. 9. 2023 17:48
Odpovědět  Václav

Jojo – vidím jen pár náhodných kolemjdoucích. 🙂 🙂 🙂
Jakkoliv je kritika Rajchla oprávněná, ať na demošce řekl cokoliv, co se nám nelíbí, za takovou demonstraci bych mu je prominula – aspoň podmíněně.
.
A ne, že to vládě nevadí. Že se tomu směje. Jak to víme? Byli tam aspoň někteří členové? Promluvili k účastníkům na pódiu? Byli tajně mezi lidmi a “nasávali” osobně to naštvání ?

Nebo budou mít odvážné a provokační řeči a sliby až v pondělí na kameru s ochrankou za zády?

Boomer
17. 9. 2023 18:46
Odpovědět  Albi

.. z toho se může vyvrbit tak maximálně další kontrolované převzetí moci lidem.. jestli zase zapěje neposlankyně Marta tu svoji Modlitbu, drapnu pohotovostní bágl a zdrhám rovnou za nosem.
Nikdy dvakrát do stejné řeky, sakra!!!

Albi
17. 9. 2023 22:53
Odpovědět  Boomer

No – skoro není kam. Jediné opravdu spolehlivé místo vede přes řeku Styx, ovšem obávám se, že i tu už kontroluje KoZa, protože převozníkovi nutno zaplatit a nevím o nikom, kdo by věděl v jaké měně a množství.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
18. 9. 2023 11:12
Odpovědět  Albi

Staré řecké báje a pověsti napoví. A myslím, že mince byla jenom jedna.

ModrýKlokan
18. 9. 2023 17:59
Odpovědět  katango

@ Boomer, Albi, Katango

Přátelé neklesejte na mysli. Na Zemi už není kam zdrhnout, ale až voda stoupne, povolám z orbity svůj intergalaktický koráb a odvezu vás na svou rodnou planetu Osho. Můžete tam žít s námi, vyspělými plyšovými modrými bytostmi.

Boomer
18. 9. 2023 19:01
Odpovědět  katango

.. stříbrný obolus, dával se mrtvým pod jazyk, aby ho měli při ruce, až Charón nastaví dlaň.

katango
19. 9. 2023 00:59
Odpovědět  Boomer

Díky.

Boomer
19. 9. 2023 08:07
Odpovědět  katango

.. není zač. Po bájném převozníkovi do říše mrtvých je symbolicky pojmenován útočný nůž 2-CH-00 Cháron, který má ve výzbroji 71. výsadkový prapor.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Velitel
17. 9. 2023 07:17
Ohodnotit příspěvek :
     

“– Jedna nálož Sarmatu může zničit celou Velkou Británii nebo Francii.”
Tahle věta plně stačí k pochopení, že článek píše někdo kdo moc netuší o čem píše. Je to technický a fyzikální nesmysl.
Na uvod Sarma neni 100tunová raketa, strtovací hmotnot ke 208 tun, čili je 2x těžši, ale i tak není schopna zničit ani Frncii ai Británii i když jde o nejvýkonnější raketu světa.
Sarmat je shcpna nést max 15 (16) hlavic, max ráže hlavice pro Sarmat je 1MT, v této konfiguraci jich SArmat ae neunese plny počet, ale i kdyby unesl.
Pokud shodíme na Eiffelovku 1MT tak ohniv kole bude mít průměr 1km, oblast kde dojte ke kolpsu budem bude mít 7km a oblast s smrtelnou radiaci cca 12km. Sečteno podtrženo v Poissy to je město v neptropolitní oblastipaříže cca 24 km od Eiffelovky budou celkem vysmátí a vše mohou sledovat s popkornem v ruce. Jen na metropolitní oblast Paříž by se muselo použít 5 MT hlavic, aby byla zničena a když se podíváte na mapu v rozloze Francii je to flíček.
Jaderné zbraně jsou svinstvo z pohledu dlouhodobého působení , ale z pohledu ničení jak je chpáno z válečného pohledu to zas tak mega výkonné neni.

Velitel
17. 9. 2023 07:23
Odpovědět  Velitel

USA po čas Korejské války zcela vážně uvažovali o nasazení jádra a zjistili,že nemají šanci, KLDR je hornatá země kde je řada hor a údolí kde by prkticky na každé udolí museli shodit jadernou bombu a ani nasazeni 200ks JZ by negarantovalo zničení pidi země jako je KLDR. USA v té době neměli 200 atomovek a tak hrozilo, že se zesměšní a jaderné zbraně ztratí odstrašující potencil a JZ nepoužili. Koneckonců SSSR shodila 50MT drobečka na Novou zemi a žádná zničená France nenastal i když to byla vedla Sarmatu mega ráže.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
unor 2022
17. 9. 2023 08:44
Odpovědět  Velitel

Sedmihlava san ma sedm hlav. Lec jen jedno srdce.

Boomer
17. 9. 2023 12:20
Odpovědět  unor 2022

.. protijaderné kryty mají omezenou kapacitu, a hádejte kdo v nich má svoje místo jisté?

David
17. 9. 2023 15:45
Odpovědět  Boomer

Představa, že z těch krytů, až bude po všem vyleze Černochová, Pekarová, Pavlová a další – osoby, které mají dávno po sezóně, ve mě vzbuzuje jenom smích. Co tu budou dělat?

Albi
17. 9. 2023 17:52
Odpovědět  David

Zářit. A potom to záření šiřit v krytech místo fialových signálů. 🙂

Pijack
17. 9. 2023 08:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Vtip měsíce – Historici říkají, že když se Napoleona zeptali: “Proč nosíte červenou košili
během nepřátelských akcí?”, odpověděl: “Aby si moji vojáci v případě zranění nevšimli krve.” 
Proto je Zelenskyj vždy v hnědých kalhotách 🙂

Frank1
17. 9. 2023 09:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to volani na pousti zapadnich analytiku. Media KoZa nikdy nebudou vysilat takovou analyzu a tak pujde vse dal jako dosud. Ukrajina se vylidni a hospodarsky zhrouti. Nezaplati pujcky a KoZa ji nepomuze. Ceho se zapad (jeho vladci) obava, je jaderna valka. K ni ale muze dojit skrze provokation, false flag operaci, ktera opet oznaci Rusko jako agresora. Jedno je jiste. Zapadni chazari maji jeste ke kapitulaci daleko. Jim se nic nedeje, sami ziji v luxusu a bezpeci a utrpeni lidi je nezajima.
Cilem toho vyvoje je devastace zapadu a jeho zivotni urovne, nedostatek potravin, depopulace dalsim utokem na lidi novym ockovanim a nesmyslnymi pandemickymi opatrenimi.
Tomu mohou lide zabranit pouze hromadnymi demonstracemi proti zradcovskym vladam a obcanskou neposlusnosti.

Pijack
17. 9. 2023 09:38
Odpovědět  Frank1

Já pořád nechápu západ a Ukrajince, proč se tak vztekají. Vždyť to byli první Ukrajinci, kteří za pomoci Američanů začali vykřikovat na celý svět, že je třeba všechny Rusy zabíjet. Bylo to jako mor. Z ničeho nic spustili politici na Ukrajině štvanici proti Rusům. Nikdo jim nic nedělal, Rusové je nechali budovat vlastní stát… a místo prosperity se začal budovat mafiánský klan. To se nedá pochopit. Mohli se mít dobře a místo toho zešíleli syndromem z nenávisti k Rusku. Už jsem zažil dost a tohle kvičení o zabíjení Rusů mi silně připomnělo Henleinovce u nás před druhou světovou, když začali zabíjet české četníky a sedláky v Sudetech. Srovnání Hitlerjugend s ukrajinskými nácky je oprávněné.

Autor
17. 9. 2023 09:59
Odpovědět  Pijack

To je jednoduché. Od samého počátku byla Ukrajina,m tedy to území pod jakýmkoli názvem, připravováno jako antiRusko. To je již za dob Rakousko-Uherska (a i předtímbyly pokusy)! Američané v kontinuitě “západní civilizace” to jen převzali a proto se od počátku po rozpadu SSSR nikdo nestaral o pozitivní rozvoj Ukrajiny. Protože to by sebrala značnou část zisků západním podnikům. Pro Západ bylo důležité dokončit dílo rusofobie a vytvořit nové “Německo” – jako pro II. sv. válku – proti Rusku. Nic víc, ale také nic méně. Proto bylo každému z nich fu(c)k, jestli se tam všechno rozkrade nebo ne. Ostatně kapitalismus, resp. jeho západní varianta, je založen na zločinech, loupežích, okrádání, podvodech i vraždění nepohodlných lidí i národů.
Však stejné chování bylo plně podporováno Západem u ruských liberálů a tehdy vždy jásá Západ, že tak je to správně.
A ta paralela se zabráním našeho území Německem Adolfa Hitlera není vůbec náhodná …

me2d44
17. 9. 2023 10:51
Odpovědět  Peter 008

Mimochodem, my, starší vidíme, že jsme ve stejné, ne-li horší, situaci, jako v době zabrání Sudet a následných událostí. Jenže, před 1990 nám SSSR rozvoj ekonomiky nebrzdil. Naopak, sověti nás považovali za “malou Ameriku” – byli jsme bez dluhů a bez sankcí, soběstační v potravinách a na strojích – někdy i z první republiky jsme dokázali vyrábět tak, že západu lezly oči z důlků. Proto se po “sametu” první “hon” podnikl na zemědělská družstva a státní statky – odstranit soběstačnost, pak na průmysl – rozprodat, a po 1995 na armádu – poservefinální služba, jako kontingent NATO a USA

me2d44
17. 9. 2023 11:02
Odpovědět  me2d44

Ještě doplním: snad jediná brzda ze strany SSSR byla (když pominu zácpy, v důsledku přesunu jejich techniky), že když Škodovka navrhla auto lepší, než VAZ, tak musela pokračovat ve vývoji. Ono taky, Škoda-Ferat byl jediný originál pro film. Výsledek byl, že nastoupila Š-105, které se na Boleslavsku říkalo “DoDo” – dodělej doma. Designově Ferat předčil i “západní automobily” – otázka je, jak na tom byl motoricky.

17. 9. 2023 12:31
Odpovědět  me2d44

Zatímco dnes, když je Škodovka lepší než VW, jak to asi dopadá?

Boomer
17. 9. 2023 12:17
Odpovědět  me2d44

.. ten útok na zemědělství obecně měl jedinou podstatu, honem rychle to rozkrást, odrbat v restitucích malé lidi, o nějakou likvidaci soběstačnosti jim nešlo, to byl až následek umocněný zásahy zemědělské politiky EU.

ModrýKlokan
18. 9. 2023 23:15
Odpovědět  me2d44

@ Medvěd44

Čau Méďo, jsem rád, že jsi se po dlouhé době zase objevil. Naprosto s tebou souhlasím a je potřeba tyto informace co nejvíc rozšiřovat.

Pijack
17. 9. 2023 11:05
Odpovědět  Peter 008

Ano ano, ostatně celý svět ten vývoj na Ukrajině sledoval a dokonce i ČT nám tehdy přinášela “zajímavé” poznatky z Kyjeva, ke kterým by se dnes už vůbec nehlásila. No a Evropští politici se předvedli – jako opravdu neschopní parazité. Opak parazita je produktivní tvor. Takový tvor by reinkarnaci nacizmu v Evropě určitě zabránil. A žádná válka by nevypukla… ehm… pardon, chtěl jsem věci pojmenovat správným jménem – oprávněná speciální operace Ruska, jako naplnění Minských dohod. Správně by bylo, kdyby se této speciální operace aktivně zůčastnili Francie, Německo a další signatáři dohody. Oni prostě chtěli poslechnout USA… a já pořád nevím proč.

zuza
17. 9. 2023 14:20
Odpovědět  Peter 008

Ukrajinský národ stvorilo Rakúsko-Uhorsko za prispenia Nemcov a Poliakov ako zbraň proti Rusku. Vznik a existencia ZSSR to oddialili, ale semienko antiruskej nenávisti bolo zasiate veľmi hlboko a v prvých rokoch bolo náležite opatrované, takže sa zakorenilo veľmi dobre. Počas II. svetovej sa prebralo k životu a darilo sa mu, potom zas na pár rokov bol rast utlmený, ale po r.1990 začal nekontrolovaný rast, ešte aj podporovaný západom..

ModrýKlokan
18. 9. 2023 23:23
Odpovědět  zuza

@ Zuza

Přesně tak. A posledních 30 let na UA do vládních a mocenských struktur tlačili parchanty z SSA a Kanady. Tam si ukrofašisty a ukrajinský nácky pečlivě hýčkali a pěstovali 40 let od II. světové války, aby je nasadili jako parazity po r. 1992. Byly jich tisíce, kteří utekli před svými válečnými zločiny. Američani si je vycvičili pro podvratnou činnost.

ModrýKlokan
18. 9. 2023 23:08
Odpovědět  Frank1

@ Frank 1, Pijack, Peter 008

Čau Franku. Velká pravda. Je potřeba to dále šířit, aby to pochopili i neinformovaní lidé.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
David
17. 9. 2023 11:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Sázím na velké nepokoje, nedej Bože na občanskou válku v USA. Dojde tak k jejich oslabení a tím pádem pomine akutní nebezpečí války.

Gales
17. 9. 2023 11:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Amerika se musí hladit,hladit a hladit,až se vyhladí.

Pijack
17. 9. 2023 12:52
Odpovědět  Gales

Z průzkumů vychází v USA velmi nízká podpora Ukrajiny mezi obyvatelstvem a dokonce stabilně klesá. Oni ti obyčejní Američané nejsou zas tak blbí, když sledují NHL a jiné sporty, ve kterých dominují Ruští sportovci. A nejdou blbí ani ti, kteří sledují umění v divadlech a koncertních sálech. Nám naše média předkládají pouze pop kulturu přeplněnou buznami, lesbami, negry a tranďáky. Ale opravdový svět kdepááák. ONI totiž zjistili, že Ukrajinci mají pouze slavné mafie, kdežto o Rusech mají jinou představu, protože vědí, že je to vysoce kulturní národ. Ukrajina lidem v USA neříká NIC. A tak se snaží média tento průzkum zlehčovat, ale nějak jim to nejde, protože internet je válcuje. Ten klesající trend mi dokonce sdělila ČT. Oni v té redakci ani netuší, co hlásají. Když totiž řeknou, že obliba pomalu klesá, ve skutečnosti je to rychlý pád. Prostě všechno jinak 🙂

Pavel z Moravy
17. 9. 2023 17:04
Odpovědět  Pijack

Předkládají to, co jsou sami. Do řízení států dosazují ty co v této degeneraci jedou. Je to velice prosté Watsone.

Tarch
17. 9. 2023 12:57
Ohodnotit příspěvek :
     

V USA musí být prezidentem Kennedy,jinak se nic nezmění…Trump je kůň 🐎 sionu

Pedro
17. 9. 2023 14:17
Odpovědět  Tarch

Zabili by ho, už ted se ho bojí a sere je. Pomstil by vyvražděnou familii Kennedyů.

17. 9. 2023 14:25
Odpovědět  Pedro

Včera už zachytili dva, co se na něj chystali při jeho řeči v L.A., blízko toho, kde zastřelili jeho tátu. Kritizuje tedy, že mu stát nedal specielní ochranku (od Secret Service), co vždy kandidáti na prezidenta dostávaj. Nicméně, jeho táta i jeho strejc byli zastřeleni a Secret Service okolo jak by smet…

zuza
17. 9. 2023 14:34
Odpovědět  Tarch

Trump je hlavne sebestredný namyslený blb. Milujem tie jeho velikášske hlášky, ako napr. že keď bude ON prezidentom, tak ukončí vojnu na ukroRuine za jeden deň. Lebo on chytí Putina a Zelenského za golier, posadí ich k jednaciemu stolu a nedovolí im vstať, kým nepodpíšu mier. A o Latinskej amerike sa tiež vyjadril, že on ich dá všetkých do laty a budú poslúchať na slovo, tak ako predtým.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pedro
17. 9. 2023 15:26
Odpovědět  zuza

Na americké blbce, zvyklé na ramba a jiné píčoviny to stačí.

Albi
17. 9. 2023 17:57
Odpovědět  Pedro

Nejen že stačí, je to přímo nutné. Na jinou rétoriku nejsou “stavění”, nepochopili by.

Boomer
17. 9. 2023 18:50
Odpovědět  Albi

.. černá versus bílá, dobro/zlo, americké/neamerické, akorát LGBT jim motá šišky.

ModrýKlokan
18. 9. 2023 23:27
Odpovědět  Boomer

@ Boomer

Bukvice a lesby už si vykopaly hrob. Akorát to zatím netuší. Páč jsou tupý jak bambus.

katango
18. 9. 2023 14:31
Odpovědět  Albi

Jo. A nechápou, že ten jejich overkill tady na nás nefunguje.

JoFa
17. 9. 2023 18:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Vážení Česi, ak náhodou obdivujete situáciu na Slovensku, rád by som vám objasnil situáciu. Víťazstvo Fica a Smeru je viac menej isté, ruské židovské peniaze urobili svoje a národ zase volí staré zlo ako záchranu. Povolebné spojenie Smeru, Hlasu a SNS je dokonalým obrazom židopolitického ťahu, opäť budeme lavírovať, tentokrát medzi Ruskom a EÚ. Budeme ruským bodákom po boku Maďarska proti no i pre EÚ. Sorošovská progresívna banda bude síce eliminovaná, no Slováci opäť nič nezískajú, nie nebudeme mať nič a zase budú rozhodovať iní.
Určite ste si všimli vývoj Ukrajinského frontu, to isté – z brehu na breh=židovina západ – východ, nie je víťaz a presne to nám dajú naše voľby.
SNS pohltila celú našu alternatívnu scénu a všetci sa nechali či už nachytať alebo kúpiť.
U vás zatiaľ hrá prím Sorošjugend a ste na tom trošíčku horšie/NWO/, takže uvidíme čo bude s vami..
Tak ako ste sa nepoučili z našich prezidentských volieb, vyzývam vás, poučte sa aspoň z tých našich parlamentných!

JoFa
17. 9. 2023 19:34
Odpovědět  JoFa

Mohli by ste mi niekto ozrejmiť, že kto bojuje momentálne na Ukrajinskom fronte? Hlavnú ruskú ofenzívu tvorili Kadyrov a Prigožin. Prigožin je mŕtvy a žoldáci rozpustení a Kadyrov je polomŕtvy a jeho bojovníci mimo. Kto tam vlastne bojuje, keď Surovikin je v Alžírsku? Ping-pong ukrajinských dronov a ruských rakiet. Toto je Putinova vojna! Veľká ofenzíva z jednej alebo druhej strany je kde ako sa písalo? Robia si z nás riť a nechávajú zbytočne zomierať ruských chlapov a ukrajincov a ešte tam chcú nahnať ukrajinských mladíkov do 20 rokov. Toto už je genocída vážení, ale tá slovanská!!