politika

SwebbTV: Fiasko – Západ všechno ztrácí a Rusko se stává silnějším

V současné době žijeme v éře historické změny paradigmatu světového řádu. Myslí si to švédský analytik Lars Bern, který se o svůj názor podělil v pořadu SwebbTV. Jasným náznakem globální změny je expanze BRICS, zatímco západní média se snaží význam mezinárodního sdružování bagatelizovat. Na tomto pozadí se příští rok sejdou země BRICS v Rusku, které v důsledku ukrajinského konfliktu posílilo svou pozici ve světě – a Západ by si neměl namlouvat nic jiného.

Ve světě právě probíhají obrovské změny. Neúspěšná zástupná válka na Ukrajině činí Rusko silnějším a Západ slábne. Zároveň v Africe jedna země za druhou povstává proti neokoloniálnímu systému západních mocností. A BRICS silně expanduje. 

Procházíme „mimořádně velkou změnou paradigmatu“, říká Lars Bern v Swebbtv. 

Ale ne každý tomu rozumí. Politici Západu nadále žijí ve svém vlastním vymyšleném světě. Lars Bern je obzvláště naštvaný, že do toho všeho šli i Švédští demokraté, kteří získali politickou moc.

Rusové uspořádají další velkou schůzku BRICS. Rusko zvýšilo svůj význam a po této válce získalo silnější pozici ve světě. Neměli bychom si představovat nic jiného, ​​zdůrazňuje Bern. Západní lídři se chovají velmi neobratně.

V současné době žijeme v historické změně paradigmatu, pokud jde o uspořádání světa. Vysvětluje Lars Bern v nejnovějším pořadu Swebbtv.

To v neposlední řadě ukazuje pokrok organizace BRICS, i když se západní média snaží její význam bagatelizovat.

Koloniální vláda západního světa byla oficiálně zrušena po druhé světové válce. Ale vlastně ne. Spíše globalisté změnili podobu na mezinárodní instituce.

– Například k dalšímu utlačování těchto zemí byly použity finanční nástroje, říká Lars Bern v Swebbtv.

Jedním z příkladů je Mezinárodní měnový fond, který podle Berna zcela ovládají globalisté.

– Aby si země mohly půjčit peníze od MMF, musí splnit řadu podmínek. Jednou z podmínek bylo rozprodat národní aktiva na světovém trhu, aby je mohli vlastnit globalisté.

Podobná situace nastává u půjček Světové banky, kde globalisté také trvají na podmínkách.

V Africe to převzaly velké globální zemědělské společnosti, poznamenává Bern.

Nyní si ale mladší generace v Africe začaly uvědomovat, co se skutečně děje, že vůbec nebyly dekolonizovány.  Proto se nyní proti tomuto systému bouří.

Dalším trikem, který západní globalisté použili, je „terorismus“. 

Do zemí, kde byli „teroristé“, vyslali vojenské kontingenty a tímto způsobem mohli vybudovat velké množství vojenských základen po celém světě. Například v Africe.

– Nyní si začali uvědomovat, že i tohle je forma kolonialismu. A víme, že Západ tyto teroristy někdy podporoval.  Dokonce byli vytvořeni. Například mudžahedíny v Afghánistánu vytvořili Američané, aby vedli zástupnou válku proti režimu v Afghánistánu.

Nyní ale Západ ztratil vše, co měl.

– Západ ztratil všechno, dokonce i Saúdskou Arábii (která byla nyní pozvána do BRICS), Afriku – vidíme, že se mladá generace Afričanů bouří proti starým koloniálním státům, které využívají jejich přírodní zdroje, říká Lars Bern v Swebbtv. 

– Ostatně ze západního světa, jak se tomu říká, jsme po celé poválečné období posílali pomoc Africe, aniž by došlo k jakémukoli rozvoji. Rozvoj v Africe začíná nyní, když tam vstupují Číňané, protože s jejich pomocí dochází k budování infrastruktury.

Tvrzení, že Rusko je ve světě izolováno, je naprosto směšné, říká Lars Bern.

– Země BRICS, všechny tyto země, jmenovaly Rusko do čela BRICS v roce 2024. Rusové uspořádají další velké setkání BRICS. Rusko zvýšilo svůj význam. Rusko po této válce získalo silnější pozici ve světě. Nesmíme si představovat nic jiného.

A na setkání BRICS v příštím roce se očekává, že za členy organizace bude přijato ještě více zemí. Tak se formuje nový svět a zároveň se snižuje zájem o západní mocnosti. 

Nyní se očekává, že čínský prezident Si Ťin-pching vynechá zářijový summit G20 v Indii.

– Nechce se setkat se západními vůdci. G20 ztrácí na významu.

To, čím se západní světová mocenská elita vymykala, už nefunguje.

– Západní vůdci se chovají tak neobratně.

Nedávno vyšlo najevo, že ruský prezident Vladimir Putin se nestaral o protiruské sankce Západu. 

(Poznámka redakce: Německý kancléř Olaf Scholz a francouzský prezident Emmanuel Macron byli šokováni tím, že ruský prezident Vladimir Putin během jejich telefonických rozhovorů v březnu 2022 neřekl ani slovo o sankcích proti Rusku. Informuje o tom Bild.

„Něco mě znepokojuje víc než vyjednávání: On [Putin] si vůbec nestěžuje na sankce. Nevím, jestli to udělal v rozhovoru s vámi [Macronem]. Ani se o sankcích nezmínil,“ citují noviny Scholze – co řekl Macronovi po jednání s Putinem. 

“Se mnou taky ne”, řekl Macron.

Prezident Ruska, poznamenal kancléř, nastínil svůj pohled na to, co se děje na Ukrajině. Putin mu řekl o svých představách, jak najít kompromis, o demilitarizaci, denacifikaci, o nutnosti uznat Krym jako součást Ruské federace a nezávislost DLR a LLR, které se nakonec staly součástí Ruska.

Scholz také řekl, že se během zmíněného telefonického rozhovoru snažil dosáhnout summitu k vyřešení konfliktu na Ukrajině.

„Když jsem se ho [Putina] zeptal, zda by dříve nebo později mělo dojít k jednání o Ukrajině s vámi [Macronem], mnou, [ukrajinským prezidentem Volodymyrem] Zelenským a jím, Putinem, zcela to nepopřel. Jmenoval ale dvě podmínky. Za prvé, neměl by to být důvod pro příměří. A pak mluvil jen o nás třech – o vás, mně a něm. Bez Zelenského”, řekl německý kancléř.

Macron během rozhovoru se Scholzem zase poznamenal, že zaznamenal podobné motivy. Ruský vůdce byl podle Macrona „odhodlán jít až do konce“ a nehodlal omezit vojenskou operaci na ukrajinském území. Pozn.red.)

A to, že se Putin o sankce nezajímá není podle Larse Berna nijak zvláštní.

– Je to proto, že Rusko je zcela nezávislé. Rusové si poradí sami. Oni nepotřebují Západ, ale my potřebujeme Rusko. To je problém! Pokračujeme v nákupu ruských hnojiv, nadále nakupujeme ruský plyn, nadále nakupujeme ruskou ropu, ale oklikou. My jsme s tím nepřestali. To nezvládáme. Protože jsme zcela závislí. Takže my na Západě se touto politikou střílíme do nohy.

Ve skutečnosti je to Západ, kdo se izoloval. A to je jen začátek. 

Podle Larse Berna jsou obyvatelé Západu „velcí poražení“.

BRICS bude sedět na světových ropných zdrojích, zatímco atraktivita EU bude rychle klesat, protože Evropa opět zchudne.

– Nebudeme si mít co říct. Budeme muset naslouchat zemím BRICS.

Mocnosti, které jsou v západním světě, se úplně vytratily.

– Zahájili jsme válku proti Rusům. Američané mluví o nutnosti zahájit válku proti Číně. Válečná rétorika zní v celém západním světě. Ale nejsou to Rusko a Čína, kdo na nás závisí. To my jsme ti, kdo na nich závisí!, pokračuje Lars Bern.

– Jsem velmi pesimistický ohledně našeho obchodního života. Měli bychom velkou šanci, kdybychom se osvobodili od Spojených států. Ale to jsme neudělali. Jsme závislí na Spojených státech více než kdy jindy, což je znamením vstupu Švédska do NATO.

– Naši politici nejsou moudří!, říká Lars Bern v Swebbtv. Celá tahle věc je tak šílená. Náš politický establishment se chová tak šíleně. A nejvíc mi vadí strana, která vstoupila do Riksdagu. Nevybočují. Jsou stejně militantní.

Kdo tedy ponese tíhu fiaska, když už ho nebude možné skrývat?

– Všichni naši politici. Stojí za tím celý politický establishment včetně Švédských demokratů. Všichni jsou velmi bojovní a chtějí dobýt Rusko, což je naprosté šílenství.

Podívejte se na celý program zde:

https://swebbtv.se/w/r7zT6MGEfpx3EJVDahSqmE

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://1url.cz/ruNAn
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Lars_Bern

sdílet na

48 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
6. 9. 2023 02:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Takže ONI to vědí! A vědí to až moc dobře.
Ale proč mlčí? Proč si nechávají ten svůj svět zlikvidovat, když vědí, že jim od Ruska nic nehrozí???

Frank1
6. 9. 2023 08:13
Odpovědět  Albi

To je vyssi divci.

Helena
6. 9. 2023 08:56
Odpovědět  Albi

PROČ? Zase: je to jednoduché, protože jsou líní jak prase/omlouvám se těm užitečným zvířátkům/ nejen hrábnout rukama, ale i myslet tím co mají na krku – a to je možné ze dvou důvodů – 1. jsou tak bohatí, že si nemusí sami ani na WC utřít p.del, 2. jedou těžce ve fetu. Na suroviny měli kolonie v Africe a b.východě i jinde, domorodci oddřeli tu nejhorší dřinu, vovce jim vyrobily vše co hrdlo ráčilo. Suroviny už jim afričani zatrhli, vovce se válí zfetované po ulicích a už neví proč jim narostly ruce a hlava. Jediné co na světě ještě funguje a je toho dostatek je: zásoba nerost. surovin v Rusku a ruce k výrobě – a právě po tomto západní pařáta chmatá.

Albi
6. 9. 2023 11:20
Odpovědět  Helena

Jistě, to vím.
Ale proč si kvůli tomu ničí svůj svět, na který jsou zvyklí a který si mohou bez problémů uchovat.
Stačí si ty suroviny koupit – a levněji, než tím, že je budou vozit přes půl svět , což se enormě prodraží, případně je nebudou mít vlbec. Mohou si budovat svůj konzumní svět a namlouvat si, jak je skvělý a ten “barbarský” – podle nich necivilizovaný- jednoduše ignorovat. Třeba se mu posmívat i kritizovat, radovat se, že se mu nedaří stejuně “dobře”, ale kvůli tomu, co změnit nemohou, jak už se dostatečně přesvědčili, se “zasebevražďovat”?

To nemá logiku ani pro retardované. Chovají se jak rozmazlený fracek, kterému berou hračku, kterou ale sám a úmyslně zahodil.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
6. 9. 2023 12:18
Odpovědět  Albi

Nehledejte logiku tam, kde není.
Copak zloděj, podvodník, vrah myslí logicky?
Kdyby tomu tak bylo, nekradlo by se, nepodvádělo by se, nezabíjelo …
To je podobná chyba – přenášet “svoji” logiku na jiné a jejich činy. Je to stejné, jako když s naprosto stejnými fakty, údaji dva lidé “vytvoří naprosto odlišný pohled na stejnou historickou událost.
Pokud vidíte nesoulad, pak i v logice, ať se to komu líbí nebo ne, určuje výsledek taková “hromada” záležitostí jako hodnoty, tradice, postoj k lidem, ke spravedlnosti, k životu všeho a vůbec. Proto je naprosto nevyhnutelné správně chápat hodnoty jednotlivého člověka i celých “skupin” lidstva.
Proto např. Západ nedokáže pochopit ruského člověka a jeho společnost, protože nedokáže pochopit ty tradice, hodnoty, vztah k životu. Proto ten, kdo se cítí znepokojen tím, že Rusko a Putin postupují “ne tak a ne tehdy” jak by “správně měli”, proto takový se nedokázal zbavit zcela “západnického myšlení”. Kdyby totiž Rusko takto postupovalo, čím by se lišilo od Anglie, USA a EU?
Zloděj má vždy pocit, že mu všechno berou, když není podle jeho. Proto kapitalistům tak leží v žaludku důchodové fondy států.

Helena
6. 9. 2023 12:19
Odpovědět  Albi

Ale má to logiku. Když přiletí na nádherný ostrov – co tam je – spousta lidí, lůzy, která jim připadá tak moc odporná. Když chtějí jet lyžovat – co tam je – spousta lidí, lůzy, která jim připadá tak moc odporná, když se projíždí v autě po silnici – zase spousta odporné lůzy – která jim ještě ke všemu ve svých autech spaluje “jejich” naftu, lůzy, která si doma svítí a spaluje jim “jejich” energii, notabene ta lůza ty své domovy dokonce vlastní a dovoluje si v nich být šťastná. Už chápete, co je to za hajzly?

zuza
6. 9. 2023 12:50
Odpovědět  Helena

teraz sme videli na príklade Maui, čo uobia, keď im lúza ide už moc na nervy

Ferko
8. 9. 2023 19:29
Odpovědět  zuza

Havajané se chtěli odtrhnout od USA a to bylo jakési varování.

Pavel K
6. 9. 2023 15:40
Odpovědět  Helena

Všude samej řezník Krkovička a Trautenberg. 🤣🤣🤦‍♂️

Prodost
6. 9. 2023 12:30
Odpovědět  Albi

Vidím to tak: “ONI” si svůj svět neničí, oni pouze opouštějí “západní” země, země plné degenerátů, feťáků a jinak postižených lemplů. Veškerá tato “elitní šlechta” je početná tak, že by se vešla do jednoho dreamlineru a 330 milionů Američanů, půl mld Evropanů včetně Britů mají spolehlivě u pr**le! Gottwald provolával “čelem k masám”. Oni nechávají provolávat žvásty mediím, ale sami se stěhují “blíže ke zdrojům”. A budoucí život v NWO? Žádné štěstí. Sledujte “sociální kredibilitu” v Číně a Rusko je první na světě, kdo zavedl CBDC, sice zatím paralelně, ale zavedl.

Pavel z Moravy
6. 9. 2023 11:56
Odpovědět  Albi

Protože všichni z nich pracují v žoldu globálního, svoje famílie si tito grázlové zajistí na věky věků a po svých lidech a národech je jim absolutně houno. Klidně je nechají pochcípat. Paní Helena to tady říká jasně a bez obalu. Já tedy vůbec nepřemýšlím proč to dělají, neb vím, že to chtějí dělat a jsou za to honorováni. A to je ta základní odpověď na otázku proč to dělají? PROTOŽE TO DĚLAT CHTĚJÍ, ZAVÁZALI SE K TOMU A BEROU ZA TO ZNIČENÍ NÁDHERNÉ ČMRDLÍKY. JSOU TO TOTÁLNÍ ZAPRODANCI VLASTNÍCH NÁRODŮ A SVÉHO LIDU. Toto je prosím třeba pochopit a ne se stále ptát a podivovat proč to dělají. Ti mají přašulky už dávno ulité v nedobytných rájích a jejich nemovitosti už někde pouze čekají až je tito služebníci globálního osídlí. A jak říká paní Helena, nám zbude absolutní houno. Jenže když ti o které se jedná nechtějí slyšet a vidět, není tomu tady pomoci.

Helena
6. 9. 2023 13:04
Odpovědět  Pavel z Moravy

Dotkl jste se toho nejdůležitějšího: že to chtějí dělat a jsou za to honorováni – a to jsou ti, kteří za ty opravdusuperboháče dělají tu špinavou práci na vyhlédnutých územích. To je Fialová “vláda”. To jsou ti, kteří z toho mají jen uslintané drobky a jejich pasák jimi pohrdá stejně jako námi. Ale byli za ty uslintané drobky dosazeni do vlád po celém světě. A právě tyto musíme mít na mušce, právě tihle musí být veřejně exemplárně potrestáni tak, aby si to příště někdo další rozmyslel, než se do těch služeb pasáků dá. Ve finále jsou tihle panáci velmi bojácní, je jich jen pár. Vždyť jak se do dějin zapsalo obyčejné vyhození z oken podobných šmejdů – kolik generací se o tom učí. Tudy vede cesta.

Pavel z Moravy
6. 9. 2023 14:35
Odpovědět  Helena

Myslím, že tady je nejdůležitější prověřovat důkladně jednotlivce i celé strany ze všech pohledů a směrů, pokud jim mám dát svůj hlas. Je nutné aby tito lidé jasně předložili svoji vizi vedení společnosti jak po stránce ekonomické tak sociální a nejenom takové to běžné kvákání, které je nic nestojí. Tady se musí jít do hloubky problémů a ti lidé musí dát jasné odpovědi jak budou stát řídit. Nebudete to dělat, vypadnete. A i to musí být jednoznačně ošetřeno. A dále si je potřeba dát pozor na řízené opozice, které jsou připravené naskočit v případě neúspěchu jedněch ale přitom nic neměnit. Myslím, že ty jsou již připravené někde za bukem a číhají na svou příležitost. Ale stejně je to pouze o lidech, bude li národ dostatečně vyzrálý a bude vědět co chce, potom ho žádní lumpové nemohou obelstít. Teď to ale vypadá, že taháme za kratší konec, moc těch vyzrálých zde není a přitom je jich potřeba většina. Pár procent těch myslících s tím nemá šanci nic udělat. Chtěl bych věřit, že snad někdy, ale to již může být opravdu pozdě.

Helena
6. 9. 2023 14:51
Odpovědět  Pavel z Moravy

Myslím, že těch probuzených je hodně, ale zatím mlčí a sledují, co se děje. Proto je důležité, aby se na demonstracích lidé stejných názorů scházeli, aby viděli, že tisíce dalších mají stejné názory. Většina lidí má problém vyjádřit se před lidmi, stydí se, chápu to. Proto všem říkám, aby své názory říkali ve svých obecních úřadech, na jejich schůzích, aby sledovali ty, kteří jim hospodaří přímo v obci a aby o tom mluvili se sousedy, kamarády, s rodinou, v hospodě, v garáži – tam je začátek této chobotnice. Proto jsou demonstrace důležité, zatím je jedno, kdo je svolává.

6. 9. 2023 15:16
Odpovědět  Albi

Z téhož důvodu, jako my svůj český svět…

Frank1
6. 9. 2023 08:11
Ohodnotit příspěvek :
     

KoZa si stale mysli, ze Putin blufuje, kdyz chce obsadit celou Ukrajinu. Je to vysledek lhani jejich informacnich kanalu, ktere tvrdi, ze Ukrosi vyhraji valku. Tato lez uz ztratila duveru KoZa, protoze KoZa se vycerpala a vysledek jejich investici na Ukrajine je vojensky videno nulovy. Okrajina nedostane prostredky, ktere potrebuje a zkrachuje.

Teuton
6. 9. 2023 08:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Z reakcí lidí okolo jsem pochopil, že Ukrošvábové už skoro všem lezou krkem a na nervy. Viní je z poklesu své životní úrovně a kvality života, protože to, co tomu zkorumpovanému ukrajinskému bordelu pravidelně posílá Fialova vláda, se zároveň snaží vyrazit z nás. Ať si Ukrajina válčí, ale ne za naše peníze. Mně jsou tihle samohonkou z pohanky nasáklí Vasilové naprosto lhostejní.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
tupý hulvát
6. 9. 2023 09:52
Odpovědět  Teuton

Co to pořád melete,že my nic,to Ukrajinci.Tu válku jsme rozpoutali MY ve spolupráci se západem,byli jsme a jsme jedni z nejaktivnějších,tak musíme platit.Ona je ta NAŠE válka drahá,to bývá každá.Jediná strana,která nenávistně neječela na Rusko,byli komunisté,VOLIL JSTE JE?Všichni kteří svým mlčením,tleskáním nebo volbou podporovali desítky let trvající propagandu proti Rusku by si měli nejdříve posypat hlavu popelem nebo držet hubu.

Pavel z Moravy
6. 9. 2023 12:01
Odpovědět  tupý hulvát

Máte naprostou pravdu. Jenže naši lidičkové sebekritikou netrpí.

Vaska
6. 9. 2023 08:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Z jiného soudku – tak jak to vlastné je s tím že “stát” musí důchody doplácet
https://t.me/selskyrozum/51676

Helena
6. 9. 2023 09:09
Odpovědět  Vaska

Do státního rozpočtu musí téct šílené množství peněz. Ale oni mají rozkaz dělat větší a větší státní dluh – a to doslova za každou cenu! Paradoxně to dělání dluhu je při takových tocích peněz do st. rozpočtu velmi složité a namáhavé. Proto rozhazují ukradincům, ukradině, skopčákům, amíkům, proto si musíme “kupovat” svoji vlastní elektřinu, proto si paradoxně musí stát brát půjčky-i když je nepotřebuje. To všechno jen proto, aby přece jen naši zemi zadlužili, aby to tu někdo pak skoupil za pár šušňů, nebo z toho udělali vojenský polygon. Vše je cílené na rozvrat naší země za každou cenu.

Helena
6. 9. 2023 11:04
Odpovědět  Helena

Možná někdo namítne: tak proč všechno nezlevní? To “vláda” nesmí dopustit – zlevnění je pasáky přísně zakázáno! Proto také hrají mrtvého brouka v otázce všeho předraženého. Ptáte se proč? Protože by ve lžiTV nebylo jak vovcím předložit další a další nasekané státní dluhy, protože by “přestala být krize”, kterou ty umělé mega dluhy ospravedlňují. A tahle cesta jede od Babišovo sekery za kovidu-kdy zasekl tu sekyru na rozkaz Bruselu. To co se tu už několik let děje je jen uměle vytvořené divadlo na legalizaci vyvlastnění všeho majetku občanů ČR.

Pavel z Moravy
6. 9. 2023 12:09
Odpovědět  Helena

Paní Heleno, rozumíme si naprosto přesně, výše v příspěvku o tom mluvím. Kolik lidí to ale chápe.? Vždyť většinu toho národa utáhnete na převařenou nudličku. Kujwa, to myšlení tak bolí, že nemusím přemýšlet Pepane? Nemusíš Járo, nemusíš.

6. 9. 2023 08:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Ruský vůdce byl podle Macrona „odhodlán jít až do konce“ a nehodlal omezit vojenskou operaci na ukrajinském území.
A Západním nafoukancům už cvakaj půlky 😀 Nečekali že se Slované zvednou… 😀

Vladimír
6. 9. 2023 09:03
Odpovědět  Veny232

Velmi malá část Slovanů. Většina je pod plnou kontrolou Západu. Ono se to slovanství dost přeceňuje, co se týče IQ to nebude nic moc…

Markýza
6. 9. 2023 09:47
Odpovědět  Vladimír

No jen aby to s tím íkvé nebylo jako s tím dépéhá. To je furt tabulky sem a tabulky tam a život si dělá, co se mu zlíbí.

tupý hulvát
6. 9. 2023 09:55
Odpovědět  Vladimír

Pokud máš pravdu,budeš Slovan jako poleno.

ModrýKlokan
7. 9. 2023 14:52
Odpovědět  tupý hulvát

To jelito vladimír si myslí, že jako patolízal dostane vod KoZy nějakou odměnu. Dostane kulový, ale s jeho íkvé 107 bude i tak spokojenej.

Vladimír
6. 9. 2023 08:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Že jsou sankce pro Rusko požehnáním je jasné minimálně rok. Je možné, že by to Sulc a Mikron pochopili až teď?? A že chudne Evropa je jedině dobře, snad to trochu zchladí touhu po válce. Vždyť ti naši vládní šmejdi už plánují mobilizaci.

Markýza
6. 9. 2023 09:44
Odpovědět  Vladimír

No ono to bylo jasné každému, kdo měl ve škole zeměpis a jen letmo mrknul na mapu světa. 😎

Albi
6. 9. 2023 11:33
Odpovědět  Markýza

A ještě lepší by bylo na glóbus.
Tam by viděli názorně i blbci ten nepoměr mezi titěrnou tzv. Evropou, která pro ně nekončí u Uralu, ale na východní hranici EU a která je v podstatě poloostrovem Asie.
Velkým poloostrovem, jak už tak má Asie tu velikost všeho v sobě “zakódovanou”. 🙂

ModrýKlokan
7. 9. 2023 14:59
Odpovědět  Vladimír

@ Vladimír

Je to přesně naopak, než jak píšeš. Chudnutí touhu po válce jen rozhicuje. Dřív takoví tukani jako ty buď četli, nebo pokud neuměli číst, poslouchali moudřejší, nebo alespoň starší. Rozhodně si dávali bacha, aby moc nežvanili, protože jim hrozila za jejich kydy držková. A už vůbec je nenapadlo, aby někam vypisovali takový koniny jako ty. Spláchni se do hayzlu a běž raději do lesa vykládat pohádky veverkám, jelito.

Ferko
8. 9. 2023 19:44
Odpovědět  Vladimír

Už verbují blbé vysokoškoláky k vojsku. Slibují jim za účast na výcviku a vojenském cvičení jakési kredity. A ti mladí vypatlanci o tom vážně uvažují, prý to může být vzrušující a zajímavé. Jak vidno, dvacet roků bez základní vojenské služby a střílečky na počítačích z těch mladých udělalo naprosté idioty. Oni si neuvědomují, že když se dobrovolně přihlásí, tak taky půjdou jako první do války.

Jura S
6. 9. 2023 09:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Válka s ČÍNOU ?? Co jako Čína KOZE tak hroznýho dělá ? Ty militaristické hnusy je třeba zlikvidovat.

Markýza
6. 9. 2023 09:46
Odpovědět  Jura S

Jak – co jim dělá! Odvažuje se být bohatší, Čína jedna zatracená! A nejhorší na těch povstalcích je, že si nechtějí nechat dobře poradit, že.

Jura S
6. 9. 2023 10:00
Odpovědět  Markýza

A mrchy šikmovocí jsou pracovití že, a nerabují…. je třeba je zničit

Albi
6. 9. 2023 11:37
Odpovědět  Jura S

Navíc mají jednoznačne nejvyšší IQ ve světové populaci, potvrzené všemi výzkumy – a to už si dovolili příliš, drzouni jedni! 🙂

Jura S
6. 9. 2023 12:18
Odpovědět  Albi

Je to hnus, že mají průměr IQ 107 jak náš prezident, kdežto v USA to je už údaj na prezidenta….

ModrýKlokan
7. 9. 2023 15:02
Odpovědět  Jura S

Nejvyšší íkvé západního prezidenta je 87. PePovi tam zapoměli dát desetinnou čárku: 10,7

jirik
6. 9. 2023 10:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Víte, že Česká vláda připravuje zemi na válku s Ruskem? Víte, že obranu České republiky nelze zajistit jen profesionálními vojáky a ministryně Černochová počítá s mobilizací občanů? Víte, že ve hře je i vystěhování civilních pacientů z vojenských nemocnic? A víte, k čemu používá ministryně Černochová armádní letadlo? Ukážeme Vám to. 
něco přes 7 minut
https://www.youtube.com/watch?v=Xw7hsDO-lC8

Standa
6. 9. 2023 11:20
Odpovědět  jirik

Jen at rozdají zbraně občanům ČR!Ty nám právě nyní chybí. Uvidí , jak to končí.Jako s rumunským presidentem.
Není Fiala derivátem slova Fia..sko?

Autor
6. 9. 2023 12:28
Odpovědět  Standa

Nezlobte se, ale to je jak Hurvínek vidí válku … zbraně by se dostaly především do rukou zločinců a Vy byste je dostal maximálně až někde poblíž fronty.
Nicolae Ceaușescu byl rumunský politik, v období od 9. prosince 1967 do 22. prosince 1989 prezident Rumunské socialistické republiky, od 22. března 1965 do 22. prosince 1989 generální tajemník Komunistické strany Rumunska a od 28. března 1974 do 22. prosince 1989 třetí předseda Státní rady Rumunské socialistické republiky.
A byl sprostě zabit, zavražděn podobně jako Kaddáfí, a bez oficiálního a řádného soudu, který byl jen slovní a ukázkový pro ovčany. A mimochodem – pomohlo to Rumunsku? Rumunsko prosperuje ekonomicky a hospodářsky, je tam klid?.

Ferko
8. 9. 2023 19:49
Odpovědět  Peter 008

Zbraně bez střeliva jsou vám na hovno. Snad si nemyslíte, že by vám dali k samopalu i střelivo? To já bych okamžitě vyrazil na srnčí, nějaký mladý divočáček by taky nebyl marný.

Oy Vey
6. 9. 2023 18:05
Odpovědět  Standa

aneb Fiat latrina

6. 9. 2023 11:50
Ohodnotit příspěvek :
     

novinkycz/clanek/ekonomika-obce-a-kraje-hospodarily-s-prebytkem-40442743
Pjotr banderovič Fialenko už vymyslí ,jak to z nich dostat 😀

zuzana
6. 9. 2023 11:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Využití pseudosekularismu k podpoře islamofobie: případová studie z Francie

https://aktax.cz/vyuziti-pseudosekularismu-k-podpore-islamofobie-pripadova-studie-z-francie/

Pavel K
6. 9. 2023 11:58
zuzana
6. 9. 2023 12:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Falešná naděje je nejlepším nástrojem globální tyranie k ovládání

https://aktax.cz/falesna-nadeje-je-nejlepsim-nastrojem-globalni-tyranie-k-ovladani/

Korovjev
6. 9. 2023 21:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Proc jde Zapad do kytek? Vysvetleni je velmi jednoduche.
https://www.tiktok.com/@crazy_videos_to_watch/video/7210711756082105605