Svobodná Bolívie budoucnosti

Pučisté střílejí na stoupence Moralese z helikoptéry:

Terror in La Paz – https://twitter.com/redfishstream/status/1194241731811794952

Kromě toho byly vydány přepisy zvukových záznamů pučistů s americkým velvyslanectvím a senátory USA, kde diskutovali o přípravách na převrat. 

Byly odhaleny Erbolem, bolívijským digitálním médiem. 
Tento zpravodajský server citoval 8. října opozici v Bolívii. Na základě zvukových záznamů popsal spiknutí opozice
s podporou USA destabilizovat zemi a získat podporu od ozbrojených sil, aby ignorovali domorodého prezidenta.

Řada 16 zvukových nahrávek představujících opoziční vůdce, kteří organizovali destabilizační plány před a po volbách 20. října, jejichž cílem bylo zabránit tomu, aby prezident Evo Morales zůstal u moci.

Nahrávky ukázaly, že plány destabilizace byly koordinovány s americkým velvyslanectvím v zemi.

Reyes Villa v rozhovoru s aktivistkou Miriam Pereirou
a novináři Carlosem a Chanetem Blackoutem hovořili
o plánech svrhnout prezidenta.

Pereira spojuje plán s opozičním zástupcem a rezidentem Spojených států Carlosem Sanchezem Berzanem, který chce podnítit občanskou válku v Bolívii a má financování půl milionu dolarů.
Pereira řekl, že Chulupi chce krev, pracuje na tom, financování jeho výdajů je půl milionu dolarů.

Další zvukový záznam, ve kterém je slyšet Reyes Villa, zmiňuje podporu, kterou opozice získala od evangelické církve a vlády Brazílie, zejména údajného důvěrníka brazilského prezidenta Bolsonara.

V další konverzaci prezident Národního vojenského výboru bývalý bolivijský plukovník Julio Cesar Maldonado Leoni nařídil podniknout veškeré možné kroky proti kubánskému velvyslanectví a jeho diplomatům, aby inspiroval strach a nenávist vůči Kubáncům, aby je donutili opustit zemi. 
Více informací na https://bit.ly/2CBEXxm .

K tomu všemu portál First Line zmiňuje, že zpravodajská zpráva říká, že bolívijský volební kybernetický systém byl Spojenými státy hacknut v noci 20. října, aby zasahoval do výsledků.
Podle něj byly volby hacknuty s cílem vytvořit mezeru v systému Nejvyššího volebního soudu a zkreslit výsledky, ověřit pravost zpráv o údajném podvodu a vzniku zmatku a chaosu
.
https://www.jornada.com.mx/ultimas/politica/2019/11/12/revelan-audios-que-ligan-a-la-oposicion-y-a-eu-en-la-asonada-6709.html

Do Bolívie přišla svoboda a demokracie:

https://colonelcassad.livejournal.com/5419642.html

Ohodnotit příspěvek (5 / 1)

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ohodnotit příspěvek :
     

Ahoj. grin

Já to čtu tak, že pokud to propojení bude průkazné, je to další „pravomoc“ pro Trumpa zlikvidovat tu židovskou (olbrajtovskou) žumpu v kongresu a senátu atd.