politika

Super skandál v Georgii. Chyceni při činu. Video

Advokát prezidenta Donalda Trumpa, bývalý starosta New Yorku Rudy Giuliani, poskytl do očí bijící videonahrávky, které podle všeho dokumentují případy, kdy byly hlasovací lístky v krabicích vytaženy zpod stolu v okrese Fulton ve státě Georgia.

K údajnému incidentu došlo ve 22:30 v «State Farm Arena» poté, co se počítání údajně zastavilo a kdy bylo nařízeno pozorovatelům a dalším pracovníkům jít domů.

Žena, která vypovídala, uvedla, že viděla vytáhnout čtyři „kufry“ zpod stolu. Stalo se tak poté, co organizátorka „se světlými copánky“ řekla pracovníkům dohledu, aby opustili místnost. Čtyři lidé, včetně ženy s copánky, která řekla ostatním, aby odešli, prý zůstali a pokračovali v počítání hlasů.

„Co tam tedy tyto hlasovací lístky dělaly odděleně od všech ostatních hlasovacích lístků, a proč je počítají, až když je místo očištěno od svědků?“ – obrátila se na senát Georgie s otázkou Jackie Peaková, dobrovolnice Trumpova právního týmu. 
 
Peaková uvedla, že skryté počítání probíhalo od 22:30. A trvalo asi do jedné ráno. Podle právničky se počítání hlasů obnovilo hned poté, co místnost opustili republikánští pozorovatelé a zástupci médií.

Jenna Ellisová, členka právního týmu Trumpa, uvedla, že to ukazuje na „podvod“.
“Tisíce hlasovacích lístků byly vytáhnuty zpod stolu v kufrech a skenovány,” řekla o “šokujících” důkazech.

Peaková konstatovala, že počet hlasovacích lístků spočítaných poté, co pozorovatelé a média opustili místnost „poskytl požadovaný rozdíl“, který nebyl pod 13 000 hlasů.

Řekla, že použila video důkazy, aby potvrdila detaily v čestných prohlášeních republikánských pozorovatelů.

Použité zdroje:  Kanál YouTube Donalda J. Trumpa
https://bit.ly/39Kv2aO

sdíletj na