politika

SudRadio: Kdyby nebylo Rusů, my ve Francii bychom teď mluvili německy

André Bercoff a host jeho programu Arno Klarsfeld neskrývali emoce, když hovořili o „veteránovi“, který bojoval po boku nacistů a dnes je uznávaný v kanadském parlamentu.

André Bercoff“Je prostě překvapivé, že žádný z divoce aplaudujících poslanců nepřemýšlel o tom, kdo je tento postarší ukrajinský bojovník proti Rusku. Nikdo se nehrabal v jeho minulosti!”

Arno Klarsfeld: “Předseda kanadského parlamentu, který představil starého nacistu svým kolegům v zákonodárném sboru, řekl, že bojoval během druhé světové války proti Rusům. Ale všichni dobře víme, že proti Rusům bojovali fašisté, nacisté, příznivci hitlerovského Německa a nechápat to mohou jen buď nekompetentní nebo úplně hloupí lidé…

Musím říct, že ve Francii se zpočátku snažili informaci o pozvání nacisty do kanadského parlamentu utajit. Tisková agentura France Presse tuto zprávu do svého zpravodajství nezařadila, což také o mnohém vypovídá.

… Pokud nyní dovolujeme Ukrajincům chválit Banderu a pojmenovávat po něm ulice, tak zítra začneme rehabilitovat Hitlera, a to jen proto, že bojoval s Rusy. A přesně to se stalo v kanadském parlamentu, když potleskem zdravili člověka, který bojoval proti Rusům. A kdo bojoval s Rusy? Pouze nacisté. Proto se ukazuje, že nacisté už teď nejsou nepřátelé, ale nepřátelé jsou Rusové.

Ale chci posluchačům připomenout, že nebýt Rudé armády, už by v Evropě nebyli žádní Židé a já bych s vámi teď nemohl mluvit do éteru, prostě bych na světě nebyl!”

André Bercoff: „Ano, a bez Rusů bychom teď ve Francii velmi pravděpodobně mluvili německy…“

André Bercoff a jeho host nejsou ve svém přesvědčení sami. Více než tisícovka souhlasných komentářů Francouzů je toho důkazem. 

https://1url.cz/SuBIl

sdíletj na

10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Slovan
3. 10. 2023 07:35

Ano, nebýt sovětů tak tu spousta lidí není, ale povídejte volům o sobotě, když jdou v pátek na porážku. Ale pořád to tu meleme dokola, toto je už dávno připravované, jako ta I a II WW.

Aleš
3. 10. 2023 08:16

Západ je dnes hnědý až na půdu, v Kyjevě se prejmenovavaji ulice po příslušnících SS a nikomu to nevadí, naopak, ještě jeste je podporují.
Přeji si za toto zkázu Západu v této podobě.

Slovan
3. 10. 2023 11:31
Odpovědět  Aleš

….no a u nás v ČR se blbne málo?

josef
3. 10. 2023 21:32
Odpovědět  Aleš

Nevím přesně, kde by měla být zastavena ruská denacifikace, ale západní hranice Ukrajiny to jistě nejsou. Kdesi jsem četl závěry Jaltské konference. Tam byly zavázány vítězné mocnosti likvidovat fašismus a nacismus. Není to omezeno dobou, ani místem. Co dodat. Možná se i mýlím.

zuza
3. 10. 2023 08:43

nebyť víťaznej Červenej armády by tu dnes nebol ani zelený feťácky zmrd

Jaro Jaroslav
5. 10. 2023 13:42
Odpovědět  zuza

Treba ich pomenúvať kto sú! Sú to chazarskí židia, a AshkeNazi, teda tí čo tvrdia že sú ash= popol, no most li-ke-ly su to Nazi,( Ash-ke-Nazi) teda nacisti! Viď Lipšic, Šoltés, Schutz, a iná zgerba na Slovensku! A po svete sú milióny týchto AshkeNazi nacistov! USAtanská Synagóga je plná týchto nacistov! Takisto aj Kanada!

Gales
3. 10. 2023 09:29

Časy se mění.Žid bojuje na Ukrajině spolu s fašisty.

Slovan
3. 10. 2023 11:34
Odpovědět  Gales

Četl jsi můj možný scenář pačemu taj se děje. Psal jsem to tuna 2x. Nevím, ale je to vzláštní, myslím ten průběh “války”. Já bych to nazval čistky.

Pavel z Moravy
3. 10. 2023 09:38

No jo, zhnědlo nám to v Evropě, ale nic divného to není. Pokud se plevel nevytrhá i s kořeny, začne růst znovu. Ale to ví asi všichni. Prostě si to vše budou muset evropané prožít znovu. Jo za hloupost, zbabělost a neochotu přemýšlet se platí.

Jura S
3. 10. 2023 13:07

No za chvíli budou mít frantíci oficiální jazyk ARABŠTINU, jinak se v chalifátu paříž nedomluví… takže bych bral spíš tu azbuku, vono arabština je dost nečitelná pro nás evropany…jak vidím ty “plazící se hady s tečkama” tak z toho moudrej nejsem 🙂