Štvrta vlna fašizace je tady

Ladislav Větvička

Tajak zme popisovali v kronyce koronopodfucku, pokud se lidi nepostavi proti šikaně, vladce bude pokračovat a jeho arogance přeroste ve fašizaci.

A pokud nebude odpor proti fašizaci, přijde teror a koncentraky.

Vzhledem k temu, že nas režimni medyja masiruju a připravuju na štvrtu vlnu, zme fčil kajsik mezi fašizaci a terorem.

Jarni šikana v podobě zavřenych okresnich hranic a nesmyslnych hadru na pysku je za nama. Jakysik nepatrny odpor se sice zvednul, dokonce aji pravnici a soudy se pokušali upozornit na to, že tu cosik neni v pořadku, ale co se budeme povidat – bylo to slabe.

A proto može vladce pokračovat a přesune se z oblasti šikany do oblasti otevřene fašizace. (PS: Neni podstatne, o jakeho vladce ide, každy využije přiležitost, keru mu doba nabizi, ať už je to oligarch nebo kdokoliv z Bruselske pětky).

Fašizace se projevuje nerespektovanim zakona, soudy rušena opatřeni byla mnoho razy nastolena v nove formě – to bylo na jaře. Fčil přišel čas na dalši krok – vladař už zapomněl na kecy o dobrovolnosti očkovani a otevřeně nastavil segregačni a aparteidova pravidla pro ruzne skupiny občanu.

Přestože opichany člověk može šiřit nemoc tajak čistokrevny, maju opichani neopravněne vyhody v cestovani, zaměstnani nebo třeba nutnosti testovat se. To všecko asi proto, aby mohl roznašat nemoc po celem světě.

No a vzhledem k temu, že lid ani tentokrat neprotestuje, vladař pokračuje v zavaďani dalšich totalitně fašistyckych praktyk. Aparteid se prohlubi a zdravym, čistokrevnym občanum se zakaže navštěvovat sportovni, kulturni a jina představeni, pravě tajak navštěva restauraci a jidelen. Jestli vas napada paralela s fašizaci veřejneho prostoru za Němcu, ide o naprosto totožny postup.

Zkusil sem se teda podivat na aktualni vysledky hlašenych koronopozityvnich osob.

Vybral sem dva staty, kere byly vybrane jako testovaci polygony fašizace – tedy Česko a Slovensko. A jako protipol sem vzal tři staty, kere fašizujici opatřeni nezavedly praktycky nikdy – Švedsko, Bělorusko a Dominykansku republiku.

Schvalně sem na ty grafy nedal popisky, bo nesu podstatne. Ve všeckych statach je pruběh grafu podobny, v testovacim prostoru Česko-Slovenska je však situace podstatně horši, přestože fašizace postupuje milovyma krokama.

Kdybyste chtěli vědět, kery stat je kery, přesna čisla najdete tady. Všecky staty maju přibližně 10 milionu obyvatel, kromě Slovenska,

No a to je tak pro dnešni report o postupu fašizace všecko. A pokud nepřijde odpor proti tomuto bezpravi, bude vladař pokračovat, za tyden vyrukuje s terorem ve formě nehoraznych pokut za nedodržovani nelegalnich opatřeni, pak stejně zavře všecko tajak vloni a občani budu moct sedět doma, přemyšlat, kaj se asi tak stala chyba a z ona pozorovat komanda honici čistokrevne spoluobčany, kerym fašistycka vlada zakazala chodit do roboty

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Minsk Coronofree

sdíletj na