politika

Stručně a jasně

Bývalý velitel americké armády v Evropě, generálporučík ve výslužbě Ben Hodges varoval, že Spojené státy zasadí Ruské federaci „drtivou ránu“, pokud Rusko použije jaderné zbraně na Ukrajině. 

Řekl to v rozhovoru pro deník Daily Mail, uvádí Gazeta.ru.

Hodges, který v letech 2014 až 2018 velel americkým silám v Evropě, věří, že reakce USA „nemusí být jaderná“, ale pokud budou jaderné zbraně na Ukrajině použity, USA by se mohly pokusit „zničit Černomořskou flotilu nebo zničit ruské základny na Krymu.”

Dmitrij Medveděv stručně a jasně:

Výsledky rozhodnutí nejvyššího vrchního velitele (Vladimira Putina, pozn.red.) ze dne 21.09.22:

1. Budou se konat referenda a donbaské republiky a další území budou přijaty do Ruska.

2. Ochranu všech území, která se připojí, výrazně posílí ruské ozbrojené síly.

3. Rusko oznámilo, že k takové ochraně mohou být použity nejen mobilizační schopnosti, ale také jakékoli ruské zbraně, včetně strategických jaderných zbraní a zbraní založených na nových principech.

Proto různí vysloužilí idioti s generálskými frčkami nás nemusí strašit řečmi o úderu NATO na Krym. Hypersonické zbraně jsou zaručeně schopné dosáhnout cílů v Evropě a Spojených státech mnohem rychleji.

Ale západní establishment obecně, všichni občané zemí NATO musí pochopit, že Rusko si zvolilo svou vlastní cestu. Není cesty zpět.

Oficiální TG kanál D. A. Medveděva
https://t.me/s/medvedev_telegram

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3Lyx7Yh

sdílet na

13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jaroslav
23. 9. 2022 13:00
Ohodnotit příspěvek :
     

generálporučík ve výslužbě Ben Hodges vyrostl v době studené války. Bál se a zároveň nenáviděl SSSR, stejně jako teď nenávidí Rusko, jako jeho “dědice”. To dědictví je sice více méně ekonomické- splacení dluhů bývalých republik SSSR, no přesto si ho někteří asociují s minulostí. Technicky vzato, USA mají zanedbatelné množství taktických jaderných zbraní. Aby je získali, tak např. na ponorkách snižují výkon stávajících strategických hlavic na úroveň taktických (někde pod 10kt). Zato Rusko si ponechalo snad všechny TJZ, četl jsem číslo 15 000, slovy patnáct tisíc! Tím má Rusko řádovou převahu v TJZ nad celým NATO. Tak kdo asi vyhraje? Spolu s hyperzvukovými zbraněmi a kdoví co má která strana ještě v rukávu bych se na místě toho vysloužilého pohrobka studené války radši modlil k americkému Pánubohu. Jsou výjimečný národ, jistě tam mají protekci. Na západě je mnoho podobných pohrobků, sám jsem se s jedným potkal, z Kanady a ten prohlásil “stejně bychom vás bývali porazili”- sloužil v Německu na našich hranicích. Musel jsem mu připomenout, že se zpozdil nejméně o 10 let (bylo to již dávno) a že “Cold war is over”.

Masunta
23. 9. 2022 16:04
Odpovědět  Jaroslav

Američané nejsou národem, i když se to tak běžně říká. To až budou USA perestrojkovány. Ale je to celkem detail. Například v Evropě jsou národní státy, nyní pod snahou vyrobit euroobčana – blbost; ani čechoslovák se nepovedl… Národní státy jsou výplodem židů. Protože národní stát se snadněji zmanipuluje na povstání, občanskou válku – viz třeba Jugoslávie. Brnkne se například na šovinismus, utiskování, a hned se najdou zarytí bojovníci, změn žádající. Každý ví, na jakou strunku se brná na Ukrajině. Po přestavbách budu zde nám známé státy unitárními. Stalin, mimochodem, chtěl udělat ze Sovětského svazu unitární stát, ale už to nestihl. Prý proto byl údajně zavražděn. A po jeho smrti tam vládli už jen trockisté. KGB spolupracovala s USA, CIA. Ty dva subjekty i řídily u nás události v r. 1989. Nejdříve se vytasily s lidskou tváří, svobodou slova a že nejsme jako oni, s pozlátkem Západu a podobně. Vykonavatelem byla StB. Zdi v listopadu 1989 náměstí Václavského polepeny byly vrstvou souvislou papírky a plakátky s důkazy o špatnosti Československa. Nově vzniklé plátky, časopisy, zdůrazňovaly, že jsou svobodné a nezávislé. Jakoby to v praxi vůbec možné bylo.

Masunta
23. 9. 2022 16:17
Odpovědět  Masunta

Čerchmanti, každý je na někom závislý, je ovlivnitelný. V textech novin patřících psychopatům pamatuji za větami třeba 10 vykřičníků. Tyto plátky měly krátkou životnost.
Mnozí doufali v pomstu. Že to bude jako v Maďarku, tedy hon na “čarodějnice”. Sovětský velvyslanec v Československu Lomakin si pozval na kobereček Havla a vysvětlil mu, vo co kráčí. Hon na čarodějnice rozhodně ne. Havel byl ihned také pozván do Sovětského svazu a vše mu bylo vysvětleno. Hon na čarodějnice rozhodně ne. A zde jsou as kořeny revoluce sametové už v názvu. Pak Havel řekl: divili byste se, kolik lidí bylo ochotných vrhnout se na kost jako pes. Slyšel jsem ve vinárně později jednoho čl. ODS, že podle něho mělo být zabito tak 5000 komunistů. Havel toto nedopustil. Z počátku to myslel celkem dobře a splnil i úlohu ikony. Řekl třeba: Nikdo neříká, že by nemohl socialismus pokračovat. Potom ho zaškolili, dostal v zednářské lóži P2 jeden z nejvyších postů. Stal se z něho válečný štváč. Alespoň, že odmítl sionNobelovu cenu za mír. Proto ji dostala Matka Tereza…. už budu raději končit.

23. 9. 2022 20:33
Odpovědět  Masunta

Národní státy výplodem židů…

Děti, pojďte se podívat, blbost kvete!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
23. 9. 2022 20:59

Bez tolerance, globalistiku ovládá opravdu, ale opravdu, málokdo. Většina lidí si u nás příkladmo plete bolševismus s trockistickým pojetím státu například. Je to složité téma. Lev Trockij: Jako šéf Čtvrté internacionály Trockij pokračoval v exilu, aby se postavil proti tomu, co nazýval degenerovanými dělníky. U nás byl socialismus švihlý totalitním trockismem… Skutečný socialismus jsme nezažili.

24. 9. 2022 03:25
Odpovědět  Masunta

Nemanipuluj. Mícháš jabka s hruškama. Zakladatelem prvního národního státu po Kristu v Evropě je sjednotitel Franků Chlodvík I. (5 stol.) a to je od tebou zmiňované doby, i od počátku nadvlády židovského měšce, sakra daleko.
Že historici tvrdí, že národní státy vznikly až v 18 století a do té doby sladce hnípaly v kokonu gensu, dokud je buditelé neprobudili, obroditelé neobrodili, vlastenci si nepřivlastnili a historici nevymudrovali, mám u pr-dele – stejně jako mám u pr-dele jejich zvučná jména.
Pažravý spratek německého pangermanismu se z kokonu gensu nevyklubal a hlasitě se nerozeřval až někdy v 18 století, ale o třináct století dříve, stejně jako Drang nach Osten nezačalo až s nástupem Rakušáka s knírkem, ale už když Kódl v r. 771 zapíchnul svého bráchu Karlomana (před oltářem!), čímž povyrost a stal se Kódlem Velikým, ať si celá vědecká obec historiků žvástá co chce.
Zajímavost – o vraždě Karlomana, stejně jako to, že Vatikán Němcům odmítl jmenovat Kódla svatým právě z tohoto důvodu, se na internetu už nedá nic dohledat, zatímco ještě před cca deseti roky naprosto bez problémů. Teď si Karloman v požehnaném věku dvaceti let prostě usmyslel zemřít.
Zvláštní, že.

23. 9. 2022 13:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Ať se na světě vrtneš kam chceš, všude narazíš na pitomce – ale v USA jakoby je vyráběli.

VratislavII.
23. 9. 2022 16:54

Vždyť z degerátů, vrahů a zlodějů vznikla celá uSSa demokracie,tak co ten údiv?🤣

PENNYS
24. 9. 2022 11:37

Když postavíš do řady 10 američanu tak,9 znich je rodilí pitomec,gééj ,zloděj podvodník nebo vrah!

Masunta
23. 9. 2022 15:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Podle mě myslel Medvěděv to použití jaderných zbraní jednak jako reakci – zastrašování USA, aby nepřisouvaly moderní zbraně na Ukrajin. A potom také jako zrcadlovou reakci na možné a případné použití jaderné zbraně ze strany USA nebo nějakého jejich pohůnka. Termobarické zbraně jsou účinností srovnatelné se zbraněmi jaderými. Ty nejsilnější z nich, nebyly dosud na Ukrajině použity. Rusko má svou nejsilnější termobarickou (dříve vakuovou) zbraň 4krát silnější, než je ta americká. Myslím, že dosahuje i vyšších teplot než ta americká.
Ruské letectvo má také zbraň, myslím na suchojích, která bere energi z okolí a dokáže vylikvidovat najednou celu skupinu letadel, či raket, dronů. Se zbraněmi na nových fyzikálních principech žádná strana na veřejnost nevychází.

Pozor
23. 9. 2022 16:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Stručně a jasně to Medvedev povedal.

Masunta
23. 9. 2022 18:09
Odpovědět  Pozor

Českoslovenština ? Hádam len nie naozaj pánko veľkomožný !

PENNYS
24. 9. 2022 11:38
Ohodnotit příspěvek :
     

DEBILBLOCK,táhněte, když neumíte vládnout pro lidi. Tato vládní politická koalice na lidi kašle.