Stanovisko Evropského židovského kongresu je nezajímavé

Ruské ministerstvo zahraničí reagovalo na návrh Evropského židovského kongresu, aby se Lavrov „omluvil“ za srovnání akcí Západu na Ukrajině s akcemi nacistického Německa proti SSSR.

O tématu zde: https://www.pokec24.cz/politika/konecne-reseni-ruske-otazky/

“Názor organizace, která dlouhá léta ignorovala katastrofální míru antisemitismu na Ukrajině, není zajímavý. Evropskému židovskému kongresu se podařilo přehlížet symboly SS, hákové kříže a glorifikaci nacistických kolaborantů kyjevským režimem. Struktura se v tomto směru zdiskreditovala.” (c) Ruské ministerstvo zahraničí.

https://colonelcassad.livejournal.com/8113211.html

sdíletj na

5 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
anonym
20. 1. 2023 21:55

Ratata bum! 🙂

sergej
20. 1. 2023 22:02

Tak určitě nemají mentalitu zaprděných gutlinkářů sborových zpěváčků slonovinové věže, zleva zprava ale jedné party aspenistů. O čem že tu máme voblby sčítání společností s daňového ráje na kajmanech hewlet packard.  21:34:50 
https://pravyprostor.net/?p=155131#comments

Aleš
20. 1. 2023 22:08

Ano, ukronacismus je tolerován EU a vyzbrojovan zároveň. Tolik let po válce je dokonce nacistický pozdrav pouzivan premiérem Fialcenkem a mafianem na vnitru.

Jaris
21. 1. 2023 01:46

ma poklona M. Zacharovove. Nejenze je krasna, ale i chytra.
Leze mi na nervy ta vecna zidacka ukrivdenost, To, ze zidaci sami maji za sebou potoky krve, o kterych se muzete docist v Bibli, se jaksi prehlizi. Zajimave je, ze zidy zadny narod nemel v oblibe. Z mnoha zemi byli vyhnani pro lichvu, intriky proti statum, ritualnim vrazdam, spinavym obchodum, podvracenim poradku v hostitelskych zemich atd. Nikdy a nikde se s hostitelskym narodem neszili, ale vytvareli stat ve state a skodili. Byli za svou ne zrovna mirumilovnou historii vyhnani z ruznych uzemi vice nez 100x!
Bohuzel, situace s nimi je pro obycejne lidi cim dal horsi. Za kazdou lumparnou, spinavym obchodem, valkami, revolucemi, statnimi prevraty najdete na konci zidaka.

Pavel K
21. 1. 2023 08:57
Odpovědět  Jaris

Já Marušku zbožnuji, je hezká i chytrá. Líbí se mi jak někdo konečně nastavuje zrcadlo těm křivým a ulhaným šmejdům. Za to jí vřelé díky.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Spam Bety
21. 1. 2023 10:16
Odpovědět  Jaris

Řekla jim to na rovinu. Ostatně si myslím, že že téhle vysoké židovské sortě záleží na
obyčejných Židech asi tak, jako na loňském sněhu. Před II. světovou měli dohodu s Hitlerem
o vystěhovalectví do Palestiny. Ale vybírali si jen mladé a zdravé, vhodné na práci. Příliš mladé
a starší a staré nechali s lehkým srdcem Hitlerovi a jeho koncentrákům. Po válce pak nejvíc
řvali o židovských obětech – které tímto nijak nezlehčuji – tak, že všechny oběti jiné víry, národnosti a politického přesvědčení co nejvíc upozadili, třebaže jich bylo několikanásobně víc.

Pijack
21. 1. 2023 08:57

Krásná žena. Aj chytrá. Aj moudrá. Aj dokonce inteligentní. Kam se na Máriu hrabou ty odpudivé prdelaté a zfetované gertrůdy “západního” bloku 🙂 Jejich intelekt nesahá Márii ani po kotníčky. A oni to vědí. Proto se zajíkají vzteky 🙂

Pavel K
21. 1. 2023 09:13
Odpovědět  Pijack

Vidíš máme i stejné myšlenkové pochody. Taky na to myslíš každých deset minut? 😂😈🙋‍♂️

Gales
21. 1. 2023 11:12

Má recht.Žid s hakenkraicem na prsou je fakt inspirující.