Stálý zástupce Běloruska při OSN autorům sankcí: vejdete do dějin jako zločinci a sérioví vrazi

Stálý zástupce Běloruska při OSN Valentin Rybakov sériovým vrahům, kteří si říkají „představitelé civilizované společnosti“:

Chtěl bych oslovil ty, kteří tyto sankce vypracovávají a realizují. Berete lidem základní právo – právo na život, ale poté máte tu drzost poučovat nás, jak máme respektovat lidská práva – podle vašeho chápání, samozřejmě.

Dříve nebo později budete prostě smeteni buď svými vlastními národy, nebo miliony těch, kteří k přijdou k vám ze zemí, které dnes ničíte.

A tito lidé k vám přijdou, ale ne pro mytická lidská práva, ale pro kus chleba, aby nakrmili své rodiny, své děti. A vy, myslím, vejdete do dějin ne jako politici, ale jako zločinci a sérioví vrazi”

Zástupce Běloruska při OSN Valentin Rybakov na zasedání Rady bezpečnosti OSN (31. října 2022, New York):

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3UqNCsG

sdíletj na

4 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Paulen
3. 11. 2022 20:55

Sloboda slova je top prioritou na našom portáli https://cekni.to – našim cieľom je vytvoriť čo najrozmanitejšie záujmové komunity a umožniť v rámci nich aj medzi nimi slobodnú diskusiu bez cenzúry, ako alternatívu k Facebooku na Slovensku a v Čechách.

Navyše sme bez reklamy, podporujeme anonymitu (registrácia je možná bez emailu) a bežíme na open source.

Vlado71
3. 11. 2022 21:37
Odpovědět  Paulen

Sorry, ale spamom sa sloboda slova nešíri. Keď som ten oznam videl prvý krát, povedal som si že možno nádejná stránka … ale keď to na mňa vyskakuje aj zo záchoda tak viem že tam tak ľahko nepôjdem.

Gales
4. 11. 2022 13:13

Prej dojde i na Baboše.