politika

Srbské vydání Informer odhalilo šílený plán NATO unést Lavrova během jeho návštěvy Bělehradu

ZAJETÍ LAVROVA, ABY VYVINULI TLAK NA PUTINA: ŠÍLENÝ PLÁN NATO NA STRÁNKÁCH INFORMERU

Srbská média trvají na tom, že Britové plánovali zatknout ruského ministra zahraničí Lavrova.

Srbský informační portál Informer uvedl, že „západní mocnosti zvažovaly myšlenku dopadení Lavrova“ během jeho návštěvy Bělehradu. 

 Informer:

Ohlášená návštěva ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova v Srbsku vyvolala skutečnou diplomaticko-zpravodajskou válku, která vážně hrozila uvrhnout celou Evropu do totálního chaosu, odhaluje Informer.

Hrozné zprávy: Pouze prezident Vučić ví, jaké zprávy obdržel a ze kterých stran. Vučić se však nedal a návštěvu nezrušil.

Jak jsme se dozvěděli, již týdny, daleko od očí široké veřejnosti, vznikají velmi nebezpečné plány, v jejichž středu je Srbsko. Rusko se snažilo najít způsob, jak by se jeho ministr zahraničí dostal do Bělehradu, zatímco na druhé straně západní mocnosti dokonce uvažovaly o myšlence „zajmout Lavrova“ u nás!?

Jde o další pád Evropské unie, která nechává pakt NATO jednat jejím jménem. Podle zpráv, nejenže nepodporují, ale také se snaží zabránit dialogu a konverzaci.

Silné tlaky

Dobře informované diplomatické zdroje našeho listu uvádějí, že konzultace o ohlášené návštěvě ruského ministra zahraničních věcí v Bělehradě probíhaly ve vedení paktu NATO déle než měsíc.

– První myšlenkou Bruselu a Washingtonu bylo donutit Srbsko zrušit ohlášenou návštěvu ruského ministra vydíráním a výhrůžkami. 

Následoval silný nátlak, jako nikdy předtím! Pouze prezident Vučić ví, jaké zprávy obdržel a ze kterých stran. Vučić tomuto bezprecedentnímu tlaku nepodlehl, a tak museli v NATO přejít na jiné plány… – vypráví náš partner, vysoký úředník jedné z nejmocnějších západních ambasád v Bělehradě. 

– Britové podle jeho slov v jednu chvíli, v posledních květnových dnech, předložili NATO více než šokující plán: zajmout Lavrova, a to přímo v Bělehradě!?!

– Z Londýna také navrhli, aby ruské státní letadlo přeletělo některé území zemí NATO, konkrétně zmínili Bulharsko a hned nato se pro totéž letadlo úplně uzavře obloha kolem Srbska! Severoatlantická aliance plánovala zajmout ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova v Bulharsku. Plán zahrnoval vynucené přistání letadla Lavrova a únos diplomata.

Zdůraznili, že tak vznikne nová krizová situace a Putin bude muset jednat se Západem – uvádí zdroj, který říká, že tato myšlenka naštěstí nenašla podporu žádné jiné seriózní země NATO.

– Nechci ani myslet na to, co by se stalo, kdyby ten, nebo ten plán byl přijat a realizován. To by velmi pravděpodobně vedlo ke všeobecné, evropské a pravděpodobně i světové válce…

Poslouchali rozkaz

Západ nakonec uplatnil dlouho osvědčenou metodu – nařídil zemím v našem regionu, aby zakázaly přelet ruského státního letadla.  Černá Hora, Severní Makedonie i Bulharsko poslušně běžely splnit rozkaz Washingtonu a Bruselu, takže návštěva Lavrova musela být oficiálně zrušena.

Zatímco vláda, ruská a západní ambasády nechtěly naše včerejší zjištění komentovat, experti a partneři našeho listu tvrdí, že krize kolem letu Sergeje Lavrova v jednu chvíli skutečně hrozila přerůst v otevřenou válku.

Pro Pokec přeložila Janinna.

https://bit.ly/3MzW0BI
https://bit.ly/3aETSey
https://bit.ly/3xHibBT

sdíletj na

7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
janle57
8. 6. 2022 21:50

Pane Putine,vypněte té zapráskané EU už konečně na půl roku ropu a plyn,
za půl roku je máte na lopatě a pak Vám přijdou zobat z ruky,ať si tu příští
zimu už konečně užijí,třeba tam uděláte ještě kšeft s ruskými papachami,
válenkami a vodkou pro zahřátí !!

Okolo
9. 6. 2022 00:26
Odpovědět  janle57

Souhlas. Tak jako tak si budeme muset sakra utáhnou opasky, vydržet krizi (nikdo nám nepomůže a nejméně fialový hnus a EU) a domnívám se, že takto by ta krize byla možná mnohem kratší, než to, co nám připravují magoři v EU, USA a čeští vlezdoprdelkové a to je to postupné se odstřihávání se od ruských zdrojů a to i díky šíleným plánům z dílny Schwaba, Sorose, Gatese atd., kteří veřejně připravují zvěrstva pro zbytky “normální” společnosti, pod krytím falešné vlajky, které nazývají “Green deal”!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
9. 6. 2022 00:22

Členům NATO se evidentně dostalo vzdělání nad jejich duševní schopnosti a já v tiché

úctě žasnu nad nezměrnou hloubkou lidské blbosti. Jsem přesvědčen, že ani černá díra není schopna blbost pohltit a že jako jediná látka ve vesmíru je schopna této odolat a putovat vesmírem na věky.
Jaroslav
9. 6. 2022 09:10

Oni žádné duševní schopnosti nemaj. Kvalifikační předpoklad je hloupost a všehoschopnost. Zřejmě zasáhla prozřetelnost, kdyby Lavrova zadrželi, již by nebyl Londýn a kdovíco ješte. Možno by také byl průliv mezi Kanadou a Mexikem (Poseidon)… Blahopřeji všem ke znovuzrození

Ladislav
9. 6. 2022 06:29

Bože, a my mezi tyhle zrádná západní prasata, vlezli dobrovolně!

Gales
9. 6. 2022 10:37
Odpovědět  Ladislav

A dobrovolně s nimi chcípneme.

Pavel K
9. 6. 2022 12:09
Odpovědět  Gales

? ? ? ?‍♂️ ?