Spojené státy zastrašují země Latinské Ameriky kvůli Rusku

Ruský velvyslanec v USA Antonov: Země Latinské Ameriky jsou přitahovány k Rusku.

MOSKVA, 5. února – RIA Novosti. 

Latinskoamerické země přitahuje Rusko, i když jsou nuceny se ohlížet na názor Washingtonu, řekl ruský velvyslanec ve Spojených státech Anatolij Antonov.

“Američané považují Latinskou Ameriku za dvorek Spojených států a vy, Rusové, tam nelezte… A latinskoamerické země to táhne k nám. Ano, jsou nuceny se ohlížet, protože stejný sankční klacek visí i nad nimi – jenom zkuste udělat krok směrem k Rusku a Číně, vytáhneme ho na vás,“ řekl Antonov ve vysílání kanálu Solovjev Live YouTube.

https://bit.ly/330snJ3

sdíletj na

4.7 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
6. 2. 2022 10:10

Je opravdu zapotřebí, aby je vyvedli z omylu, že mohou všechny ovládat a diktovat světu svá pravidla. Naši patolízalové by se měli připravit na to, že jejich sen býti věrným služebníčkem anglosaských zájmů bude v brzké době ukončen a potom jim už nezbude nikdo o koho by se mohli opřít. Naše země dostala možnost uskutečňovat vyváženou politiku, bohužel určití zabedněnci to nikdy nepochopí, oni vlastně ani nechtějí, ještě na to duševně nedozráli.

BB Rad
6. 2. 2022 15:14

Zastrašování je nejen dnes jejich parketa, kterou zvládají na 1*. A táhne se to s nimi celou dobu od konce WWII . Velmi mne těší, že už jim to pomalu ale jistě končí . Jak se říká – po ukončení poslední ZHASNE !!

PENNYS
12. 2. 2022 11:08

Předpověď na příští týden: Válka na Ukrajině. USA už opět vydaly pokyny zahájit válku s Ruskem