politika

Spojené státy se přiznaly, že prováděly biologický výzkum na Ukrajincích s nízkými příjmy. Setkání v Ženevě by mohlo světu otevřít oči o americkém fašismu, nebýt jednoho „ale“

Spojené státy se přiznaly k provádění biologického výzkumu na Ukrajincích s nízkými příjmy. 

To se stalo známým po setkání v Ženevě. 

Začátkem září se v Ženevě konalo setkání smluvních států Úmluvy o zákazu biologických a toxinových zbraní. Zástupci Ruské federace na něm vznesli přes 20 dotazů na nezákonné aktivity Kyjeva a Washingtonu. 

Zástupce Státní dumy Oleg Matvejčev v rozhovoru pro PolitRussia poznamenal, že výsledky ženevské události by mohly světu otevřít oči, aby se dozvěděl o americkém fašismu, nebýt jednoho „ale“.

Američtí představitelé přiznali, že prováděli biologický výzkum na ukrajinských občanech s nízkými příjmy a na pacientech v psychiatrických klinikách. 

Američtí představitelé přiznali, že na Ukrajině prováděli biologický výzkum na občanech s nízkými příjmy a pacientech na psychiatrických klinikách, řekl Igor Kirillov, šéf jednotek RCBZ ruských ozbrojených sil, když hovořil o výsledcích jednání států Úmluvy o zákazu biologických a toxinových zbraní, které se konalo v Ženevě.

„Vysvětlení Spojených států a Ukrajiny týkající se odstraňování kmenů a biomateriálů ukrajinských občanů a dodržování etických standardů při provádění výzkumu na vojenském personálu, občanech s nízkými příjmy a také na jedné z nejzranitelnějších kategorií obyvatelstva – pacientech v psychiatrických léčebnách vypadali krajně nepřesvědčivě. Při projednávání tohoto problému americká delegace taková fakta uznala, přičemž poznamenala, že převoz vzorků patogenních biomateriálů do Spojených států „byl málo častý“, řekl Kirillov na briefingu.

Ukrajinská strana také odmítla vysvětlit nouzové zničení dokumentů o vojenském biologickém programu.

Ruský filozof, politolog a poslanec Státní dumy Oleg Matvejčev v rozhovoru pro PolitRussia  uvedl, že výsledky ženevského setkání mohou mít velmi silný dopad na pozici Spojených států na světové scéně. Na základě vyjádřených faktů se všechny země světa mohou přesvědčit, že Spojené státy jsou fašistickým státem, kde se armáda neliší od fašisty Dr. Mengeleho, který experimentoval na lidech v Osvětimi, nebo od japonských fašistů z “Jednotky 731” pod velením Shirō Ishii, kteří také prováděli pokusy na Číňanech zajatých na okupovaných územích Číny.

„Samotný fakt, že Pentagon umístil nebezpečné biologické laboratoře na území Ukrajiny, a ne na území Spojených států, říká, že Američané zacházejí s Ukrajinci jako s pokusnými králíky. To je samozřejmě projev rasismu, protože své občany definovali jako lidi „první kategorie“ a Ukrajince jako „druhou třídu“. To je ta nejfašističtější praktika,“ řekl ruský politik.

V tomto příběhu je však jedno „ale“, zdůraznil Oleg Matvejčev. 

Spojené státy nedovolí, aby se svět dozvěděl pravdu o amerických zločinech.

„Spojené státy nyní udělají vše pro to, aby se o výsledcích schůzky v Ženevě nikdo nedozvěděl. A všechna západní média samozřejmě budou mlčet nebo zpochybňovat fakta, která jsou pro Ameriku nepříznivá,“ uvedl náměstek Státní dumy Ruské federace.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3Sf285m

sdílet na

14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
21. 9. 2022 01:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak schválně. Kdypak se to prosákne do našich médií jako fakt? Pochybuji že vůbec někdy.
Zato Cempernoviny budou filtrovat a troldové profiltrované pro sichr ještě kalit, až se presstitutům bude z deklů hulit a troldům se biskupy zapaří.

Gales
21. 9. 2022 10:06

Od nás taky brali amíci vzorky ze stěrů na covida.Proč asi? Určitě ne proto aby nám pomohli.

VratislavII.
21. 9. 2022 06:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Vždyť už to prokecla Nuland,to není žádné novum.

Puťapaf
21. 9. 2022 07:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Když řekne Rus, že se USA přiznaly, tak je jasné, že opak je pravdou. i když sám znám pár slaboduchejch jedinců, kteří tomu věří a myslí si, že jsou osvícení. Zpravidla volí SPD.

josef
21. 9. 2022 08:25
Odpovědět  Puťapaf

Kdyby se stanovovala jednotka hlouposti, tak bude pojmenována na vaši počest. Zařadil by jste se do jedné řady s wattem či newtonem.

VratislavII.
21. 9. 2022 08:36
Odpovědět  josef

Jeden a ten samej havlolejnolahvátenskej Cempero-pornoJandoPutna.

Markýza
21. 9. 2022 13:44
Odpovědět  josef

To byste jim fakt udělal???

VratislavII.
21. 9. 2022 08:35
Odpovědět  Puťapaf

Ynteligente,bylo to ze zahraničních webů!

Jaroslav
21. 9. 2022 08:41
Odpovědět  VratislavII.

Josef, VratislavII neodpovídejte na hloupé provokace. Snížíte se tím na úroveň toho Poťapaného. Drobná poznámka, náš páníček má doma přísné zákony, proto provádí řadu výzkumů na cizích území, s využitím mozkového potenciálu řady “spřátelených” zemí/zemiček. Je to tak po celém světě a speciálně bych předpokládal na území bývalého “Východního” bloku a bývalé Jugoslávie. Pro ilustraci bych uvedl jenom “náhlé” objevení se afrického moru prasat na Moravě. Divné, že? Povzdech- škoda, že to nepostihlo kluky, kteří se sebou mluví, tzv. politiky z Moravy, včetně současných z Brna a okolí.

Per
21. 9. 2022 08:50
Odpovědět  Jaroslav

O moru afrických prasat mi bylo taky divné, odkud se vzal. Jediné vysvětlení se nabízí, že někdo si přivezl prasátko z Afriky, které bylo zrovna náhodou nemocné.

Gales
21. 9. 2022 10:11
Odpovědět  Puťapaf

Američani se nikdy nechtějí přiznat k žádné lumpárně a křivárně.Furt tvrdí že hájí demokracii.A tomu věří pouze bezmozci podporující pětidemolici.

Markýza
21. 9. 2022 13:46
Odpovědět  Gales

A lumpárny v jejich podání jsou “nezbytné” a “takové byly časy” ano. Kdyby to aspoň aplikovali na každého, pronárodi jedni.

Frankie
21. 9. 2022 12:06
Odpovědět  Puťapaf

Ty hovne, mazej na Novinky!

Aleš
21. 9. 2022 08:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Jako u nás. Vyzkum Pfizer a spol. s podporou EU , SPOLU a ANO.