politika

Spojené státy nacvičovaly jaderný útok na Rusko

USA nacvičovaly jaderný útok na Rusko – oznámil  The Drive s odkazem na Pentagon.

Americké letectvo B-1B Lancer a bombardéry B-2 Spirit se zúčastnily výcvikových misí u pobřeží Islandu, Grónska a Velké Británie. Vojenští experti se domnívají, že Pentagon může použít své bombardéry k útoku na ruská aktiva v regionu.

The Drive psal o něco dříve, že není těžké si představit budoucí konflikt, ve kterém skupiny strategických bombardérů B-1B Lancer a B-52 Stratofortress amerických vzdušných sil budou mít za úkol zasáhnout stejné společné cíle na obrovském území – od Kamčatky po Kaliningrad a od Krymu po Moskvu.

Také od 28. srpna do 4. září 2020 „americké bombardovací letouny prováděly výcvik v používání okřídlených střel na cíle v Ruské federaci ze vzdušného prostoru nad centrální částí Černého moře a území Estonska“.

“Současně dva B-52H, operující z kontinentální části Spojených států, cvičily podobné bojové výcvikové mise v arktických zeměpisných šířkách nad územím Kanady, ” řekl Sergej Surovikin, vrchní velitel vzdušných sil RF.

Pentagon oficiálně oznámil plány na provádění simulovaných raketových a jaderných útoků proti Rusku.

https://bit.ly/3tMMSjX

sdíletj na

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
24. 3. 2021 22:27

.Opravdoví vojenští experti Pentagonu se nedomnívají, že Pentagon může použít své bombardéry k útoku na ruská aktiva v regionu. To si myslí jenom magoři a politici. Experti vědí, že jakmile nějaký šílenec odpálí první střelu, svět končí.

Anonymní jméno komentáře
25. 3. 2021 13:17
Odpovědět  scipio

Ano, ano. Skončí svět, především USA a Kanada, neboť americký kontinent zanikne.