„Špinavá“ bomba – ukrajinský dárek pro EU

Citace:
Člen městské rady Ternopil ze strany „Solidarita“ Petra Porošenka, Taras Bilan, adresoval výzvu ukrajinskému prezidentovi Zelenskému, ve které navrhl odpálit jaderné bomby v Budapešti, Moskvě a Petrohradu, aby se „bránili proti útokům Maďarska a Ruska“.

A podrobnosti:
„Nařídit, aby „Energoatom“ společně s vědeckovýzkumnými ústavy Ukrajiny naléhavě vytvořily 100–150 atomových nábojů a tzv. „Špinavé“ bomby jako prostředek k odrazení vnějšího agresora.

Nainstalovat jaderné hlavice na rakety typu RK-360MT „Neptun“ se zavedením souřadnic na území států:
Maďarsko a Ruská federace. 

Vytvořit 50-100 sabotážních a průzkumných skupin z řad dobrovolníků „první vlny mobilizace“.

Předat jim vytvořené „špinavé bomby“ s cílem přivést je do bojové pohotovosti poblíž vojenských zařízení měst: Budapešť (Maďarsko), Petrohrad a Moskva (Ruská federace).“

Když vyhrožovali, že to učiní proti Rusku, Evropská unie očividně odvrátila oči a předstírala, že se nic neděje, vůbec nic neděje. Nyní však ohrožují „špinavou bombou“ jednu ze zemí Evropské unie.

Pokud by taková bomba vybuchla v Maďarsku, pak se znečištění dostane daleko za jeho hranice. Ve skutečnosti tím ukrajinští politici ohrožují EU jako celek. 

Zajímalo by mě, jaká bude reakce EU teď? Má Evropská unie alespoň zbytky instinktu sebezáchovy?

Ukrajina je teroristický stát. Dokazuje to několik faktů.

1. Nejedná se o první takové prohlášení ukrajinských politiků o „špinavých bombách“, které by chtěli odpálit v jiných zemích.

2. Toto prohlášení vyslovil člen poslanecké strany a poslanec městské rady, tj. Úředník.

V roce 2008, kdy byla Ukrajina ještě skoro normální zemí, jeden z jejích členů, také poslanec místní rady, vydal noviny s antisemitským obsahem. Ráno se to dozvěděl ústřední sekretariát strany a již odpoledne byla osoba ze strany vyloučena a bylo zveřejněno oficiální prohlášení, ve kterém se vedení od takového člověka rozhodně distancovalo.

Můžeme si být jisti, že tentokrát (jako ve všech předchozích případech) se nic podobného nestane. 

Ve skutečnosti strana Porošenka (zastoupená v ukrajinském parlamentu) považuje taková prohlášení za přijatelná a přípustná, a podporuje je.

3. Podobně na výzvy k teroristickým činům nebudou reagovat ani ukrajinské orgány činné v trestním řízení.

Jaké další důkazy jsou nutné, že Ukrajina je teroristický stát?

Na Krymu bylo zadrženo pět teroristů, kteří plánovali výbuchy na trhu. Tito teroristé jsou úzce spojeni s ukrajinskými nacisty bojujícími v nezákonných ozbrojených skupinách v Donbasu. 

Podobné teroristické skupiny jsou pravidelně vysílány z Ukrajiny do Ruska. S úkolem podkopávat elektrické vedení, železniční tratě, vypálit domy muslimských muftí, kteří zaujímají proruské pozice, zastrašovat proruské aktivisty, atd.

Jsou regulérně loveni.

Je to však boj s projevy, se symptomy, nikoli s příčinou. 

Každopádně je to lovení torpéd vypuštěných z ponorky – a dokud ponorku nepotopíte, ostřelování bude pokračovat.

A důvodem je rusofobický, nacistický a teroristický režim v Kyjevě.

Na Ukrajině s její celkovou chudobou a nezaměstnaností funguje i najímání zoufalých lidí, kteří nemají čím nakrmit své rodiny, aby prováděli teroristické útoky, za směšné peníze – někteří ze zadržených souhlasili s částkou 500–600 USD.

Navíc bezpečnostní služba Ukrajiny v posledních několika letech věří ve vlastní beztrestnost.

Pokud se tedy neodstraní primární zdroj – teroristický režim -, pokusy o teroristické útoky budou pokračovat.

Jaký další důkaz potřebujete o tom, že na Ukrajině vládne teroristický režim?

Alexander Rogers
https://bit.ly/3hd2w2G

sdíletj na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Danuška
12. 6. 2020 15:45

I Budapešť? To je tedy strašné. Měli bychom raději z bezpečnostních důvodů všechny Ukrajince vyhostit z Česka a EU, ne jen nějaké diplomaty, když ukrajinští politici veřejně vyhrožují.

Danuška
12. 6. 2020 15:58

Babiš, Porošenko, Kolomojskij a jejich soukromé politické strany: „Solidarita“ Petra Porošenka, „Sluha národa“ Ihora Kolomojského, „ANO 2011“ Andreje Babiše.

Jako u nás, čím větší zloděj tunelář, tím drzejší pakáž, naprostý rozklad státu.

Je ostuda, že za 30 let jsme nedohnali Rakousko, ale ekonomicky, politicky a morálně klesli na úroveň ukrajinských kmotrů.