politika

“Špehují Rusko, protože je nejlepší” – plukovník švýcarské rozvědky Jacques Baud

Rusko je nadřazené svým protivníkům jak ve vojenské doktríně, tak v moderních vojenských technologiích.

Vysloužilý švýcarský zpravodajský plukovník a analytik Jacques Baud to řekl ve vysílání na internetovém kanálu PolitWera, uvádí zpravodaj PolitNavigator.

„První věc, ve které Rusko uspělo, je konzistence, návaznost a stabilita vnitřní ruské vojenské doktríny, od operačního umění až po přístup ke strategickému plánování. Všechno tam je.

Zatímco na Ukrajině to byla sbírka – jak sovětské doktríny, tak doktríny NATO. Rozptyl v technice, různé sorty. Sběrná soljanka tanků, systémů protivzdušné obrany, a tak dále. Mají nějaký mišmaš. Ale s Ruskem je vše jasné a logické, od doktríny po taktickou úroveň,“ řekl Baud.

„Všechny nejlepší patenty, nejlepší vývoj v oblasti zbraní dnes nejsou v USA, jsou v Rusku. Například Spojené státy nikdy nebyly schopny vyrobit hypersonické zbraně. Rusko je používá. Čína je světovým lídrem ve vývoji radioelektronických systémů. To znamená, že to dopadá úplně naopak.

Přirozeně špehují Rusko a Čínu, aby měli přístup k tomuto vývoji. Je tedy naprosto zřejmé, kde dochází ke skutečné špionáži, je proti Rusku a proti Číně,“ zdůraznil Baud. https://1url.cz/J1Lf7

Na Ukrajině se již zformovala hnutí odporu ukrajinských ozbrojených sil 

Většina Ukrajinců už nechce pokračovat ve válce proti Rusku, která je pro obyčejné lidi příliš nákladná, uvedl švýcarský zpravodajský plukovník a analytik Jacques Baud.

Ve skutečnosti Ukrajina od začátku vůbec nechtěla bojovat. Protože když Sociologický ústav v Kyjevě prováděl v roce 2021 průzkum, jaké procento populace bylo připraveno bojovat se zbraní v ruce proti Rusům, bylo to jen 16 procent. 60 nebo 50 procent chtělo vzdorovat mírovými prostředky. To znamená, že zpočátku bylo velmi malé procento populace připraveno bojovat,“ řekl Jacques Baud.

Z armády dezertovalo přes 100 tisíc lidí. To není armáda a není to obyvatelstvo, které chce dnes bojovat, vzhledem k tomu, že se již zformovaly určité odbojové síly, které mimo jiné provádějí sabotážní akce uvnitř, v týlu Ukrajiny. A to docela rozsáhlé. 

Dokonce i na západní Ukrajině mají hnutí odporu, které je namířeno proti ukrajinským ozbrojeným silám. To znamená, že jen málokdo chce bojovat.

Na rozdíl od Ruska, kde postoj prezidenta podporuje drtivá většina obyvatel. Všichni známe jejich postoj k ozbrojeným silám,“ dodal plukovník ve výslužbě. https://1url.cz/m1LIt

Ukrajinu nečekají ani v NATO, ani v EU – nikdo ji nechce chránit a obnovovat

Všechny sliby o přijetí Ukrajiny do NATO a EU nejsou nic jiného než prázdná slova, protože Kyjev nikdy nesplnil požadavky ani NATO, ani EU. Tento názor vyjádřil bývalý švýcarský zpravodajský důstojník plukovník Jacques Baud v rozhovoru pro Dialogue works.

Ukrajina není v NATO vítána, protože pak ji budou muset bránit, a Evropská unie ji také nepotřebuje, protože ostatní členské země nechtějí investovat do její obnovy, vysvětluje expert.

Začněme novými prohlášeními Jense Stoltenberga o Ukrajině. Řekl: “Až nastane ten správný čas, stanete se členem NATO.” Kdy bude, podle vás, správný čas pro vstup Ukrajiny do NATO?

JACQUES BAUD: Toto téma bylo nastoleno mnohokrát a tohle prohlášení je podle mého názoru především politické. Ukrajina nikdy nesplnila požadavky na plné členství v NATOpředevším kvůli konfliktu s Ruskem. A zatímco bude pokračovat, Ukrajina se nestane plnohodnotným členem NATO. Jde o známý článek 5 (Severoatlantické smlouvy), podle kterého jsou v případě útoku na jednu ze zúčastněných zemí všechny ostatní povinny přijít jí na pomoc.

Poznamenejme, že charta NATO přesně nestanoví, jak by taková pomoc měla být poskytována, což znamená, že záležitost může být omezena pouze na určitý druh politické pomoci. Přesto je povinnost pomoci pevně daná a lze předpokládat, že pomoc může být i vojenská… 

Ať je to jak chce, myšlenka členství Ukrajiny v NATO dostala nový impuls, ale s největší pravděpodobností jde o druh útoku na Rusko než o cokoli jiného. Pamatuji si, jak Zelenskij řekl na CNN, že se opakovaně ptal, kdy bude (země)  přijata do NATO, a v reakci, zřejmě, tehdejší americký prezident řekl, že se členství v NATO nedočká, ale na veřejnosti budou prohlášení pokračovat (o případném vstupu). Tohle řekl CNN. Tento příklad ukazuje, že NATO nehoří touhou po přijetí Ukrajiny do své sestavy. 

Totéž platí pro Evropskou unii. Navzdory opakovaným politickým prohlášením, že Ukrajina bude přijata do EU, zůstává otázka nákladů takového kroku pro toto sdružení stále aktuální. 

Problém s přistoupením Ukrajiny je v tom, že od ostatních členů EU budou vyžadovat obrovské investice, aby obnovili její funkčnost. Za současné situace může Ukrajina pravděpodobně snít o vstupu do NATO a Evropské unie, ale nejsem si jistý, zda se tyto aspirace naplní. 

Kromě toho nebylo uvedeno datum možného vstupu Ukrajiny do NATO, pokud lze soudit z výsledků posledního summitu aliance. Pro Ukrajinu mají jakýsi „akční plán členství“… A to není nic jiného než akční plán: seznam opatření, která musí být přijata, než se Ukrajina stane plnoprávným členem. Žádný termín ale nikdy nestanovili. Po summitu NATO bylo odděleně konstatováno, že nikdo nejednal o žádných termínech pro vstup Ukrajiny do NATO. Ve výsledku se mi zdá, že Ukrajinu podvedou a členství se, alespoň v dohledné době, nedočká.

Datum vysílání: 01.05.2024.

Rusko drtí ukrajinskou armádu | plk. Jacques Baud:

https://russian.rt.com/inotv/2024-05-03/Polkovnik-shvejcarskoj-razvedki-Ukrainu-ne
sdílet na

50 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ModrýKlokan
4. 5. 2024 01:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Nasrat a rozmazat! Fuck EU, fuck NATO! Czexit, Natoxit! Nutela do tepláků! Rakušáci taky!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
4. 5. 2024 08:17
Odpovědět  ModrýKlokan

….áááá na stavbu a makat!! Hezky na fraj plac +33, až se z nich bude kouřit.

Pavel z Moravy.
4. 5. 2024 11:48
Odpovědět  Slovan

Jó, jmenovče a co chceš dělat s tou většinou omladiny co chce sedět pouze za PC a škrábat se na pytlíku či ňafině. Myslíš, že budou chtít ještě někdy pracovat, když jim to tak z toho poradenství dobře sype? Rozmysli si dobře, jaké jim můžeš svým přístupem k práci způsobit trauma. Paní Katango bude muset potom znovu nastoupit do ordinace.

cool
4. 5. 2024 13:18
Odpovědět  Pavel z Moravy.

*Tin tankují “nadvládníci s.r.o. malou domů kmotry.
Jsou výše v pyramidě moci než covernments tedy vlády. 1:08:00 https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti…/DebataWHO:f

cool
4. 5. 2024 14:24
Odpovědět  cool

Mnozí se neorientují v západních ho.notách dodnes. Taky kdo jim to poví? Inkluzky – potěš koště.

katango
4. 5. 2024 15:07
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Paní katango se jim na to vysere. Užívá si důchodu, konečně se pořádně vyspí, sice bojuje s mnoha tělesnými obtížemi, ale v tom důchodu se to dá. Už jsem odvedla dost práce. Ať pracujou mladý.

Slovan
4. 5. 2024 15:41
Odpovědět  katango

Tak to vám to spaní upřímně závidím. Co bych za to dal. 😊

Pavel z Moravy.
4. 5. 2024 17:36
Odpovědět  katango

Díky za odpověď, řekla jste to tak upřímně. Já také bojuji s neduhy, ale co už, v tom důchodu se to ještě dá. Se spaním to mám horší, ale trochu pomáhá dát si na noc šálek teplého mléka se lžičkou medu. Sladká chuť je večer před spaním vhodnější než jiná. To píši našemu kamarádu pod vaším komentem.

Slovan
4. 5. 2024 17:48
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Ty nejsi dobrej člověk, jak můžeš myslíš na vše nejlepší. 🤣
Upřímně, když mám přecucaný karburátor, tak jdu třeba ve 20h do zmrzliny, nebo nejsem líný a ušlehám si šlehačku nastrouhám (jedině) hořkou čokoládu a jahody, někdy i zmrzlinu. Sou chutě jako bych byl březí. 🤣

Albi
4. 5. 2024 22:13
Odpovědět  Slovan

Neprovokuj, ďáble našeptavači! Já z toho zrovna nic doma nemám. 🙂

Slovan
5. 5. 2024 05:24
Odpovědět  Albi

No totok?!! Hrubá nedbalost. Provijant muší být vždy doplňován. Za doby kamenné byl byla vyhnána z tlupy. 🤣

Frank1
5. 5. 2024 10:25
Odpovědět  Slovan

Este na to mas, dedku? Nakrad sis?

katango
5. 5. 2024 11:04
Odpovědět  Slovan

Už se mi stalo, že jsem si o půlnoci dávala tuňákovej salát a zajídala ho zmrzlinou. Ovšem jako vyhraněná sova chodím spát mezi druhou a třetí ráno.

pedro
4. 5. 2024 13:59
Odpovědět  ModrýKlokan

  Slovensko
Nová slovenská vláda uvedený problém v těchto dnech vyřešila jednoduše:
v návrhu státního rozpočtu na příští rok vyškrtla bez náhrady položku ve výši několik mld euro na vojenskou pomoc Ukrajině a prohlásila, že ty peníze budou využity na zvýšení životní úrovně slovenských občanů a na důkaz toho pro rok 2024 schválila 13. důchod pro všechny důchodce SR v jednotné výši 606 euro, tj. 15 150 Kč, což měsíčně činí 1262,- Kč. Zatímco naše vláda důchodcům jako psovi pohodí příští rok 350,- Kč měsíčně.  Ze Slovenska mohou dál na Ukrajinu dodávat formou prodeje zbraně soukromé zbrojařské firmy a nevládní apod. organizace mohou Ukrajině dál posílat humanitární pomoc, ale ze slovenského státního rozpočtu se už další vraždění zejména civilistů, seniorů, dětí a žen podporovat nebude. 

4. 5. 2024 15:14
Odpovědět  pedro

Bych rád věděl, zda si ti soukromí zbrojaři, dodavatelé a nevládky, vůbec uvědomují co bude následovat až “čas trhne oponou” – a ono to zas tak dlouho trvat nebude – a bandeři podepíší bezpodmínečnou kapitulaci.
Nejspíš si myslej, že když Ford skoro až do kapitulace říše tuto zásoboval svým tovarem a po válce ticho po pěšině, tak proč ne oni. Akorát jim uniká, že oni nejsou Ford a Slovensko není USA.

Tupý hulvát
4. 5. 2024 15:44
Odpovědět  pedro

No nevím,že by amíci dali 15 a Slovensko mělo dát “několik”?To bude blbost.

Pavel z Moravy.
4. 5. 2024 17:53
Odpovědět  pedro

Ty máš vládu? Já škůdce zemské, kteří jsou pro mne zbyteční a škodliví. Vládcové se mají starat o svůj národ, toto je ta největší hrůza, která nás mohla potkat. Ono již od převratu tam byla banda všeho možného naturelu, ale těmito to vyvrcholilo. A pořád je ti lidé volí a volit budou. Když je volí ti co se z těch škůdců mají dobře, tak je to možné pochopit, ale obyčejní lidé, kterým se smějí do ksichtu, to mi hlava nebere. Čau a měj se.

pedro
4. 5. 2024 18:30
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Já to nepsal.

Pavel z Moravy.
5. 5. 2024 10:51
Odpovědět  pedro

Tak promiň.

Frank1
5. 5. 2024 10:29
Odpovědět  ModrýKlokan

Kdyz nam Dr. V. Husak o Prazskem jaru na jednom shromazdeni nadsencu rekl, ze budoucnost Ceskoslovenska je jen se Sovetskym svazem, tak ho spousta lidi za to nenavidela. Doufala jako Ukrajinci v lepsi zivot na zapade.
Ted si udelejte bilanci, ovcane! Ted uz dost vite, co je zapad!

Frank1
5. 5. 2024 10:30
Odpovědět  ModrýKlokan

Omluvam se, byl to Dr. Gustav Husak!

jiří
4. 5. 2024 07:53
Ohodnotit příspěvek :
     

M.t. USA – Americký radar NEXRAD řídí bouři.
Radarové paprsky řídí bouři. Důkaz, že to nejsou „obyčejné“ radary? | AC24.cz

Slovan
4. 5. 2024 08:10
Odpovědět  jiří

Znám lidi, které kdybys posadil do toho letadla tak tomu neuvěří a budou ti do očí tvrdit že to je podvrh. To by nám přece neudělali, no a o tom počasí škoda mluvit. To že to ovlivňují říkám už léta. Stačí to jen trochu sledovat a dávat si do souvislosti pár dat a postupů.

Pijack
4. 5. 2024 07:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokračuje to dobře. Ruské federaci jde především o ovládnutí Luhanské a Doněcké oblasti, Záporoží a Chersonu. „Ty bojové aktivity nasvědčují tomu, že se do budoucnosti snaží získat i Charkov a Charkovskou oblast, což už také několikrát bylo zmíněno v ruských vyjádřeních. A Oděsa, Podněstří… to je celý ten pás, který by Ukrajinu de facto izoloval od východu a zároveň od Černého moře.“

Obyvatelstvo Ukrajiny stále doufá a čeká, až je Rusové osvobodí. Diktátor Zelenský již otevřeně trvá na likvidaci bojeschopných Slovanů. Odpor lidí roste a křivá huba Kuleba už připouští jednání s Ruskem. Krysa se ocitla v koutě. Neumím si představit, kdyby krysa disponovala jaderným arsenálem. Děkujme Bohu, že se Rusům podařilo Kyjevu jaderné zbraně odebrat, když chtěl získat nezávislost. Dnes by je krysa určitě nasadila. To si představit dovede každý, protože každý fanatik je toho schopen. A Česká vláda tuhle svini podporuje. NEUVĚŘITELNÉ.

Pavel
4. 5. 2024 09:44
Ohodnotit příspěvek :
     

já myslím že pan plukovník se mýlí – ted jsem byl na novinkách seznam zprávy radiožurnálu favei dokonce i na valašském deníku a tam všude se píše že rus je na kolenou a že už ho ženou pak jsem se jukl na projev našeho pávka nadšené signály fialky plamennou řeč němcové šílené výkřiky prasátka pekari výlevy upištěného krysaříka vystrčila a bylo mi to jasné mi tu válku musíme vyhrát

Pijack
4. 5. 2024 10:02
Odpovědět  Pavel

A na Radiožurnálu piští vzteklá Barbara Tachecí a notuje si s několika ověřenými fanatiky, jako je Dvořák, Soukup… o tom, že před dvěma lety měl Putin už zemřít 🙂 Nedávno si pozvala Klvaňu a chtěla se předvést jak je světová. Tak ho uvedla přehnanou angličtinou, že prý je z ŇůůJork Juniferzity of Prááág 🙂 Já myslel, že si smíchy ucvrnknu do trenek. Ta slepice už neumí mluvit česky… no, nelze tu její výslovnost napsat do textu. Ona je tak americkáááá 🙂

jsladin
4. 5. 2024 11:33
Odpovědět  Pijack

Nejdřív šišlala česky a už patří mezi lepší, tak šišlá anglicky

Pavel z Moravy.
4. 5. 2024 11:51
Odpovědět  Pijack

Máš kamaráde můj velký obdiv. Já bych tyhle vypatlance nedal.

katango
5. 5. 2024 11:05
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Ani já je po čtyřiceti letech práce psychiatra nedávám.

Pravdomluvny
5. 5. 2024 12:52
Odpovědět  katango

To nikdo normální 🙋

PatrickStone
4. 5. 2024 12:42
Odpovědět  Pijack

Tá Tachecí vraví tak neprirodzene a pritom sa tak vzrušene nadychuje, že mám podozrenie, že tesne pred rozhovorom si inštaluje ten vybrujúci prístroj na baterky.

Pravdomluvny
4. 5. 2024 13:27
Odpovědět  PatrickStone

Nefunkční kardiostimulátor???🤓🤓🤓🤓

Burák
4. 5. 2024 09:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Sranda je, že spousta Ukrajinců se u nás skrývá před vlastním režimem, nikoliv před Ruskem. Našli se tací, kteří to řekli hned na začátku na rovinu ale v takovém případě je nikdo neubytovali a nedostali dávky. Jakmile se to rozkřiklo, začali uvádět, že utekli před Ruskem, aby v EU mohli vůbec zůstat. Musí lhát a podporovat ty lži, aby si zachránili holý život.

Gales
4. 5. 2024 10:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Obyvatelé Ukrajiny rozhodnou na kterou stranu se Ukrajina přidá.A ,,Ukrajinského” premiéra banderoviče Fialu skopou i s jeho válkychtivci dokulata.Nějaká část Ukrajiny by měla zůstat pod vládou banditů,aby měl kdo splácet dluhy protože KoZa by to požadovala na Rusku.Ale jinak agóň a job tvoju mať.

katango
4. 5. 2024 11:02
Odpovědět  Gales

Požadovat by mohla.

Albi
4. 5. 2024 13:05
Odpovědět  katango

A to je taky všechno! 🙂

Poznámka k té stále očekávané porážce Ruska.
Všichni sledují boje, počítají mrtvé, počítají ztráty tanků, vozidel, munici, ale nevšimli si něčeho jiného.

Už delší čas se objevují informace, potvrzenéné fotkami i videi, že na – rusky “osvobozeném” / ukrajinsky “okupovaném” – území se – a pěkně rychle – stavějí nové domy, obnovuje infrastruktura, zásobování apod. A to přesto, že válka ještě stále probíhá a dokonce se stoupající intenzitou.

Analytikové a komentátoři si toho nevšimli? Mají Putina za pitomce, který – asi po vzoru osudu Nord streamu – nejdřív něco nechá vybudovat za nemalé náklady, aby je nechal hned nato vlastní armádou rozbombardovat? Nebo že snad chce, aby po “kapitulaci” tam Spojené státy + KoZa přišly k hotovému, když se tou válkou tak vyčerpaly? To už fakt hlava nebere.

Je to ovšem jen můj niázor, ale stavět nová města prakticky od základu, kdyby byl výsledk války nějak nejistý, se mi prostě . nezdá.

Pavel z Moravy.
4. 5. 2024 17:44
Odpovědět  Albi

Je to správný názor. A víš co mne se.re nejvíce, že tady u nás stále řádí škůdci zemští. My jsme snad největší kolonie ňoumů této oblasti. Stále švejkoviny a houno z toho. Chtěl bych se ještě dožít alespoň trochu slušnějších lidí ve vedení země, ale s takovou budu již dávno v pánu.

4. 5. 2024 21:21
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Však dožiješ. Akorát si to musíš naplánovat do devětadevadesáti jako já. Do stovky ne, to už bych si připadal nadbytečně, ale devětadevadesát je tak akorát. A taky musíš bejt zvědavej jak vopice. Ne se probouzet: “ježíšmarjá, co mě zase dneska čeká?!” ale: “a hele, novej den – copak se přes noc událo?” Pak vylezeš ven a koukáš, “a hele, kaštany kvetou… nojo, ale jak to nikde žádnej chroust?” Pak podumáš kdys naposled viděl letět chrousta – ne babku, ale chrousta – a zjistíš, že to už bude dobrejch pár desetiletí a hned máš o čem přemejšlet, jako zrovna ted já. Zkrátka furt se něco děle. Zrovna ted se u mě děje, že konečně zavřel kos, co mi vříská za oknem, zobák.

Bety
5. 5. 2024 11:34
Odpovědět  Albi

Analytikové a komentátoři si nevšímají ničeho, co se jim nehodí do krámu, protože
jsou za svou nevšímavost dobře placeni.Koneckonců bojují za tu nejvyšší – a jedinou –
evropskou hodnotu, a tou je jejich plná šrajtofle. Evropa sice chudne, ale pokud si stát
půjčuje, aby (kromě jiného) na své hlásné trouby měl, je vše v pořádku. Až přijde exekutor na nás všechny už budou – ti prozíravější – mít nahamouněno.
My platit budeme muset, neboť jsme si náš úděl demokraticky zvolili.
Ale nevidím důvod, proč by Rusko mělo platit za ukrajinskou vládu, která prokazatelně vyšla z fašistického puče, to by byli na hlavu padlí a ani žádné mezinárodní “právo” jim
to nemůže přikázat. A i kdyby se o to pokoušelo, na jejich místě bych odpověděla,
že Ukrajina byl jejich podnikatelský záměr a Rusku je houby do toho, že jim nevyšel.
Ať se hojí na Fialenkovi a dalších, kteří se za ukrajinské dluhy zaručili. A to bude,
bohužel pro nás, v souladu s právem.

Pavel z Moravy.
5. 5. 2024 16:02
Odpovědět  Bety

Vidím Bety, že to vidíte jako já, nebo já jako vy. Jen mi nejde do hlavy, že ta většina je tak zabedněná, že si myslí, že ty naše dluhy( tedy těch grázlů co je udělali) zaplatí asi Ježíšek. Já vždy říkám, že mi stačí sledovat chování spoluobčanů v našem panelovém domě, který je fakt velký a potom vidím chování celé země. Když se u nás v baráku něco opravuje a lidé říkají, to je v pohodě, to jde z fondu oprav, tak rostu. Zdá se, že do toho fondu oprav jim tam dal ty prostředky Ježíšek. A jsou to třeba peníze promrhané, ale oni jsou šťastní, je to z fondu oprav. Bude to znít asi moc realisticky, ale já na tento lid již nevěřím. Je to škoda, byli jsme kdysi někým.

Bety
5. 5. 2024 20:55
Odpovědět  Pavel z Moravy.

No pravda, ale lidé jsou na celém světě víceméně stejní, většina jen dohlédne za sousedovic plot, jestli náhodou nemá víc slepic a my bohužel nejsme žádná výjimka. Proto s námi celá staletí tak snadno ořou. A proto tak zatracují ten bolševický komunismus, protože učil lidi dívat se víc do budoucnosti pro všechny.

Slovan
5. 5. 2024 16:21
Odpovědět  Bety

Budeme platit všichni, maminko. Na každého se dostane, na někoho více na někoho méně, zřejmě. Záleží na lidu jak si to zařídí, ale jak vidno lidu je všechno fuck. Teď na PL, nebo Centrumu je fotogalerie z Tichého Nesouhlasu asi 40 katolicky založených lidí, kde dávají tímto počinem nesouhlas, že ten Kříž je mimo ČR. A zase, co ostatní z okolí? Je jim to všem jedno, ale koneckonců takový protest mohou občané uspořádat po celé ČR. Mezití u nás jezdí po silnicích kašpárkové v poválečných vozech a jásají jak to těm Rusům nandaváme. Dnes mě padaly kalhoty, to vždycky říkám že bude pršet. Možná že se plete a zhubl jsem, ale také je to znamení, že se asi něco stane. Já to tak mám, už mě to mockrát vyšlo, kam se hrabe Honsová. 🤣

4. 5. 2024 21:03
Odpovědět  Gales

Požadovat bude ten, kdo vyhraje. Tak to od nepaměti bylo, je, a bude.

Jaris
4. 5. 2024 10:34
Ohodnotit příspěvek :
     

https://otevrisvoumysl.cz/zakazana-pravda-nahlas-rizena-vymena-obyvatelstva-v-evrope/

Omlouvam se, ze je to mimo tema, ale vrele doporucuji si toto video poslechnout a sirit dal.

Gales
4. 5. 2024 20:05
Odpovědět  Jaris

Skvělé.Má recht.Je načase z Brusele vyhnat Jidáše a zrušit tuto EU.Jinak nás zničí.

pedro
4. 5. 2024 10:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud chceš něčeho dosáhnout ve fašizmu musíš být fašista.

Pokud chceš něčeho dosáhnout v socialismu musíš být komunista.

Pokud chceš něčeho dosáhnout v liberální demokracii musíš být úchylný buzerant.

Jinak jsi antisystémový.

Tupý hulvát
4. 5. 2024 15:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Smysl toho závěru mi uniká.O čem ten člověk mluví,co je a co bude Ukrajina?Buď naivně věří v její vítězství,nebo nemůže tušit jak bude vypadat a jestli vůbec bude existovat.Úvahy o přijetí do EU a NATO JSOU JEN PLANÉ ŽVÁSTY.

katango
5. 5. 2024 11:07
Odpovědět  Tupý hulvát

Není to jen povinná úlitba?

Pavel z Moravy.
5. 5. 2024 16:05
Odpovědět  katango

Asi ano, já jim už všem prakticky přestal věřit. Zatím ještě věřím sám sobě, ale?

Frank1
5. 5. 2024 10:23
Ohodnotit příspěvek :
     

KoZa meni informacni pole tim, ze pripravuje sve ovcany na prohru na Ukrajine. Jak?
Scott Ritter, Carlson, US penzionovany valecnik, svycarsky penzionovany general hovori o neodvratnem konci Ukrajiny. Vsichni na videich, zatim jen na alternative.
Vsimnete si, ze tyto hlasne trouby na KoZa jsou bud chranenci prediktora jako Carlson nebo penzionovani valecnici z ruznych zemi KoZa s vysokou hodnosti.Ti jsou verohodni. Ne zvasty politickych loutek sionistu vsude u moci.
Rusove se k prubehu valky nemaji potrebu vyjadrovat, zname jejich cile. Stejne by jim nikdo neveril. Jednat budou, ale nenechaji se uz oklamat. Zadna pauza za Olympiady v bojich nebude, vy sracove na KoZa!