politika

Speciální operace „Navalny Act“ ve finále: S největší pravděpodobností již byl odsouzen

Speciální operace „Seznam Navalného“ tedy vstupuje do závěrečné fáze. 

Jak jsem již psal vícekrát, v dnešní realitě se opakuje osvědčené mezinárodní dobrodružství s názvem „Magnitsky Act“, zkřížený se Skripaly a Litviněnkem.

Výsledek je jednoduchý a ne příliš náročný: u Navalného, ​​který byl vyšetřen desítkami ruských lékařů, Němci „najednou“ objevili „otravu Novičokem“. Tím “Novičokem”, který ďábelsky a smrtelně infikuje vše kolem.

Zároveň nebyly zaznamenány žádné toxické jedovaté látky hromadného ničení ani v omské nemocnici, ani v letadle, ani na letištích v Rusku a Německu (která jsou nyní obzvláště přísně kontrolována), ani mezi německými lékaři, kteří bloggera přepravovali, ani u jeho doprovodu a rodiny. Nebyl tam žádný „Novičok“ a po týdnu pobytu Navalného na německé klinice se „najednou“ objevil. Nic to nepřipomíná?

A nejpozoruhodnější věcí je, že německá klinika „Charite“ během celého týdne mlčela a nereagovala na žádné oficiální dotazy ze strany Ruska. Představitelé států, kteří dříve požadovali, aby lékaři z omské nemocnice urgentně informovali o Navalného zdraví, byli zdvořile ticho.

A přesně 24 hodin poté, co Lukašenko oznámil, že společně s ruským prezidentem Vladimirem Putinem zachová „naši společnou vlast od Brestu po Vladivostok“, Němci sofort zjistili, že Navalnyj byl otráven „Novičokem“. Náhoda? Nemyslím si to.

Dále? 

A pak, na základě zkušeností se „Seznamem Magnitského“, je potřeba … zemřelý. 

Ano, ano, ten, který je nyní v kómatu na německé klinice a kterému „náhle“ diagnostikovali „strašnou otravu ruským (samozřejmě!) „Novičokem“. 

A proto mě nepřekvapí, když „vysoce kvalifikovaní němečtí toxikologové“ a jejich kolegové z tajné chemické laboratoře „Porton Down“ vyrazí za novináři a se smutnými tvářemi oznámí, že udělali všechno možné, ale Navalného nedokázali zachránit před „hroznými chemickými zbraněmi prezidenta Putina“. … Amen.

A pak začne ta nejzákladnější věc, kvůli níž byl zahájen celý tento příběh s „otravou Navalného“. Bude z toho vytvořen mezinárodní fetiš, každý bude jednat – OSN, EU, NATO, americké ministerstvo zahraničí, atd.

Ze stínu se okamžitě vynoří kolektivní „Browder“, který při zpracování dříve naučeného scénáře spustí sankční „Navalny Act“, který bude zahrnovat všechny, kteří se “nehodí” – počínaje vládními úředníky a konče Putinem a Lukašenkem. Seznam bude podle potřeby a „politické účelnosti“ doplňován.

Není to nic nového pod sluncem. Vzpomínám si na Magnitského, který dva měsíce před svou smrtí, když byl v Butyrke, mi vícekrát řekl, že jeho smrt je potřebná pouze budoucímu iniciátorovi “Seznamu Magnitského”, Billu Browderovi a jeho kurátorům ze západních speciálních služeb. Tak to bude i s Navalným.

Víte, osobně je mi velmi líto Alexeje, ano i jeho rodiny. 

Navalnyj po mnoho let komunikace se západními politiky a jejich speciálními službami nechápal, že pokud budou potřebovat jeho mrtvolu impregnovanou „Novičokem“, pak určitě zemře. 

A „lékaři“ z kliniky Charite a z Porton Down jistě najdou stopy FSB, GRU a Putina osobně.

Opravdu se chci mýlit, ale fakta hovoří o něčem jiném.

https://bit.ly/3h75VyI

sdílet na