politika

Šojdrová našla v uprchlických táborech padesát válečných sirotků. Teď žádá o schůzku premiéra

Europoslankyně Michaela Šojdrová požádala o schůzku premiéra Andreje Babiše a ministra vnitra Jana Hamáčka. Chce s nimi probrat přijetí válečných sirotků, za kterými se v říjnu vydala do uprchlických táborů v Řecku.

VIDEO – super rozhovor premiéra Babiše s novináři

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/sojdrova-nasla-v-uprchlickych-taborech-padesat-valecnych-sirotku-ted-zada-o-schuzku-premiera-59968?dop-ab-variant=3&seq-no=2&source=hp

Související obrázek

sdílet na

6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
8. 11. 2018 20:39
Odpovědět  josh-xy

Ahoj Joshi:) na tu Šojdrovku by už někdo konečně měl hodit síť. jací sirotci? za těmi náctiletými bez doprovodu se po přesídlení k nám objeví nejméně desetihlavá saň, to bychom se divili co mají strejčků a bratranců a další famílie.
Ten rozhovor je fakt super. Babiš se nedal. A ten novinář s novinářkou, tak ti byli oba na pěst – ženská neženská, když emancipace tak se vším všudy:)
U mě Babiš získal plusový bod, že nechce abychom podepsali ten pakt OSN o migraci.

Jenom ještě…. sice jsi v emailu řekl, že to píšeš zjednodušeně pro pochopení, ale asi jsem to nepochopila…. promiň – na něco mám prostě dlouhé vedení:(
Prostě nevím jak si to myslel s těmi odpověďmi na komentář. Teď mi na tebe také nešlo reagovat, přitom jsem přihlášená. Když kliknu u tvého komentáře na odpovědět, tak … nic – nevyskočí mi to okénko. Tak jsem musela vlézt dozadu:)

Editor
8. 11. 2018 21:55
Odpovědět  josh-xy

Ahoj:)) řekl bych, že necouvne:)
Tabulka je dobrá, díky …. budu se s ní muset ale drobátko poprat. Tomu F5 moc nerozumím. No, když mi to nepůjde, tak to budu šudlat jak jsem zvyklá:))

Editor
8. 11. 2018 21:59
Odpovědět  Janinna

Teď jsem ti odpověděla bez toho, abych se zde přihlásila. Jsem z toho jelen:) A ta tabulka pod mým komentářem s tvým emailem a jménem tady předtím nebyla.

Editor
8. 11. 2018 20:40

Visitor Rating: 5 Stars

Anonymní jméno komentáře
8. 11. 2018 22:13

Visitor Rating: 5 Stars

Anonymní jméno komentáře
9. 11. 2018 00:58

Visitor Rating: 5 Stars