Slavnostni odhaleni „Pamatniku česko-německeho otroctvi“

Ladislav Větvička

Zatimco v Praglu život tak nějak multykulturně stagnuje, na koncertach su slyšet aktyvistyčti muzikanti, televize oblbuju lidi svoju ukrajinsku propagandu a minyster Valky se chysta na štvrtu vlnu opichani, v regionach to žije.

Na Ostravsku byl u přiležitosti 80. vyroči zahajeni utoku na Stalingrad uspořadany poetycky večurek a odhaleny pamatnik česko-německeho otroctvi. Na rozdil od mnoha nesmyslnych cypovin financovanych z nadnarodnich bruselsko-německych zdroju zde došlo k instalaci hodnotne připominky dluholete česko-německe spoluprace (a navic ze sukromych peněz starousedliku).

Narod, reprezentovany fialovym panačkem se tak može lepe uvědomit, v jake dupě se nachaza a že už mu brzy ani bruselske nakradene dotace nebudu nic platne.

„Tuž, co ste si zvolili, to mate“, řekl si lokalni patriot Helmut z Ludgeřovic, odsunuty do rajchu kratce po prohrane valce a požadal lokalni umělce, jestli by nemohli vytvořit pamatnik naši doby.

Umělci nevahali a vytvořili umělecky symbol. Připadne vam toto umělecke dilo jako cypovina? Ano, je to cypovina. Ale je to symbol s vyrazně vyššim poselstvim, než su třeba ti dva multykulturni švajnehundi, čurajici na Česku republiku v Praze (to je to město dočasně pod spravou neomarxistycke multykultury).

Na hruby pytel hruba zaplata. Když vy chčijete na Česku republiku, tak se z lesa ozyva. Projev a poděkovani investora Helmuta bude nasledovat v dalšim blogu, až ho přeložime z originala.

Ladislav Větvička

5 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Lev Prch
13. 8. 2022 22:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Větvo ,dobře Vy👍👍👍👍

Markýza
14. 8. 2022 09:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak to mě rozveselilo :-))

Gales
14. 8. 2022 09:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Rakušan z toho bude mít oči až na vrch hlavy.

Lev Prch
14. 8. 2022 09:54
Odpovědět  Gales

Bude z něj ještě větší baseďák, než normálně 😁

Nadia369
14. 8. 2022 11:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Takovy pekny uvod do dnesniho rana. Hned mam lepsi naladu. Z toho asi par vladnich ratliku dostane psinku.