politika

Simplicius: Bidenovo provolání k národu – Hanebné pokrytectví a poslední hřebík do americké rakve

Tak to je, lidičky. Dnešní večer může být velmi dobře posledním výdechem le siècle Américain.

Bidenův odporný projev k národu byl plný bezprecedentního nedostatku povědomí o tom, co se děje. Nabubřelý arogantností ukázal nahou tvář bezohledného a ubohého otroctví USA globalistům, kteří podkopali nejen americkou zahraniční politiku, ale i domácí – a vše mezi tím.

Musíte být v nějakém zdrogovaném oparu nebo pod kouzlem vyprávění establishmentu, abyste si nevšimli toho děsivého pokrytectví, které dnes večer proudilo z Bidenových dementních, lékařsky deformovaných úst. Ve stejné větě odsoudil Putinovu „barbarskou invazi“ na území svého menšího souseda a prosil o desítky miliard pro Izrael, aby ten… provedl barbarskou invazi na území svého menšího souseda.

Jak je možné, že tolik lidí tak spí, že v tom nevidí zjevné pokrytectví? Máme věřit, že ​​„kruté a nespravedlivé“ bomby Putina zabíjejí Ukrajince, zatímco „správné“ bomby Izraele pouze „zajišťují“ Palestince.

V čase ~2:50 (video zde: https://simplicius76.substack.com/p/bidens-address-to-nation-shameful) má dokonce tu drzost přirovnávat Hamás k Rusku v tom, že „oba chtějí vyhladit sousední demokracii“. To je “vysvětlení” historických rozměrů – a Biden miluje historická tvrzení, koneckonců během projevu se přirovnal k Abrahamu Lincolnovi.

Je dobře známou a prokázanou skutečností, že jediným cílem Izraele je zcela vyhnat Palestince z Gazy a poslat je do Egypta, což je doslovná definice odstranění sousední země, vzhledem k tomu, že Gaza následně přestane existovat. 

Zadruhé, vzhledem k tomu, že celá OSN uznala Palestinu jako národ, ale Izrael odmítá uznat Palestincům jejich státnost, znamená to, že je to z definice Izrael, kdo se snaží doslova vymýtit národ na svých vlastních hranicích; a nejen se snaží, ale účinně to již udělal.

Zde jsou velmi staré noviny, které dokazují, že plánem Izraele vždy bylo zatlačit Palestince z Gazy na Sinaj a ty ze Západního břehu do Jordánska:

“Chtějí vyčistit pásmo Gazy od jeho obyvatel”

“Naléhavé zprávy z arabských zemí požadující zastavení izraelského plánu na vystěhování 300 000 arabských občanů z pásma Gazy”

Nyní se Izrael záměrně zaměřuje na nemocnice, mešity a kostely, aby zbavil severní Gazu veškerých zařízení, památek nebo kulturních míst, vedle kterých stojí za to žít, aby Palestincům nezbylo nic jiného, ​​než uprchnout na jih.

Ano, lidi, je to tak, taková je dnešní realita. Už ani nepředstírají. Už se to ani nesnaží skrývat:

https://www.theguardian.com/world/2023/oct/10/right-now-it-is-one-day-at-a-time-life-on-israels-frontline-with-gaza

Je to všechno o čisté destrukci a účelové genocidě s cílem vystěhovat Palestince v nové Nakbě ([an-Nakbah] „šok, katastrofa, kataklyzma“ – Termín používaný řadou arabských a levicových zdrojů k označení exodu přibližně 725 000 palestinských Arabů po arabsko-izraelské válce a šestidenní válce, pozn. red.).

Ale pokrytecké paralely starého dementního šosáka pokračují.

Vysmívá se Putinovi za tvrzení, že Sovětský svaz vytvořil Ukrajinu – to znamená, že v podstatě obhajuje skutečnost, že Ukrajina má právoplatný mandát k existenci, přestože je spíše umělým konstruktem. I Palestina byla rozřezána a její pozůstatky se změnily na svévolné, umělé státy – neměly by tedy mít také právo na existenci? Co dává Izraeli právo upřít Palestině její vlastní zákonné právo na státnost, které je vlastní původnímu plánu rozdělení schválenému OSN?

Dále říká, že Ukrajina se jen snaží osvobodit svou zemi od vetřelce – haló? A o co se podle vás snaží Palestinci?  Nejen v bezprostředním smyslu, vezmeme-li v úvahu, že se Izrael chystá zahájit pozemní invazi doslova do jejich země Gazy, ale v širším smyslu, že samotný stát Izrael existuje na historické a palestinské půdě předků. Je zajímavé, že když bylo v roce 1947 vytvořeno rozdělení, 62 % území Palestiny bylo přiděleno židovskému státu, přestože Palestinci převyšovali počet Židů 2 ku 1. To je tedy spravedlnost!

Ale Biden odvede nemotornou práci, když to všechno spojí dohromady. Vidíte, je to monumentální neúspěšný pokus o klasické, učebnicové gaslighting. Začne tím, že obviňuje rasistickou arabskou genocidu, a poté zakončí  svou odpudivou hantýrku tím, že ukáže, „jak moc miluje muslimy“ tím, že se dovolává nekontrolovatelné „islamofobie“ v Americe a pojmenuje muslimské dítě nedávno zabité v Chicagu kvůli událostem v Izraeli, atd. 

Klasika – je to jako násilnický manžel, který bije svou ženu, pak se snaží apelovat na její city a manipulovat ji, aby si myslela, že to udělal z lásky a soucitu k ní.

“Protože mi na tobě tolik záleží, musím tě mlátit do bezvědomí!”

Tak proč jsem začal se zdánlivě banálním prohlášením, že tohle je poslední hřebíček do americké rakve? Nebyla to jen senzacechtivost – myslel jsem to vážně. To proto, že v tomto klíčovém historickém okamžiku – který sám Biden přesně definoval jako inflexní bod – Biden navždy zatlačil Ameriku na špatnou stranu dějin. Odhalil celému světu, že morální postavení Ameriky kleslo; odhalil nahou tvář naprosté morální degradace a degenerace Ameriky.

Zítra se chystá vznést zásadní požadavek na podporu genocidy ve výši neuvěřitelných 74 miliard dolarů, a to jak na pokračující barbarské vyvražďování civilistů na Ukrajině, které trvá 9 let, tak na barbarské etnické čistky Izraele v Palestině.

Tento inflexní bod může být pro svět „bodem, odkud není návratu“. Mnozí nyní přiznávají, že se zdá, že svět směřuje k velmi temnému obratu. 

Je stále pravděpodobnější, že samotné USA nebudou mít v roce 2024 volby, nebo pokud ano, budou znamenat bezprecedentní sociální otřes a potenciální občanskou válku. To je to, co jsem myslel tím posledním hřebíkem.  Události se vymykají kontrole a je velká šance, že „už nikdy nic nebude jako dřív“, pokud Izrael skutečně stiskne spoušť a Biden dostane své peníze.

Stále existuje šance, že zvítězí rozumnější hlavy a odvrátíme určité fatalistické možnosti. Ale tak či onak, morální krutost a laxnost, jíž jsme byli svědky v západním světě, nyní dosáhla svého vrcholu. Svět už je unavený do očí bijícím pokrytectvím, dvojím metrem a přímým rasismem elitářů z Borrellovy „Evropské zahrady“.

Nyní jsme opakovaně viděli, jak dehumanizují každého, kdo nesouhlasí s jejich vyprávěním. Rusové mohou být dehumanizováni jako Orkové, Syřané, Palestinci atd. mohou být zabíjeni podle libosti a označeni za „teroristy“ aniž by uronili slzu. V Evropě je povoleno otevřeně pálit Korán jako „svoboda projevu“, ale nyní je každý, kdo protestuje proti Izraeli s palestinskou vlajkou, uvězněn za „porušení“ nějakého zákona:

https://www.theguardian.com/politics/2023/oct/10/people-supporting-hamas-in-uk-will-be-held-to-account-says-rishi-sunak

Přečtěte si to znovu a zamyslete se nad tím: je naprosto legální pálit Korán jako „svoboda projevu“, ale je nezákonné nosit palestinskou vlajku, protože je to „necitlivé“ vůči izraelskému lidu.

Svět je otrávený do očí bijícím pokrytectvím a dvojím metrem Západu. Proto se domnívám, že dnešní projev představuje stěžejní bod, ke kterému se jednoho dne, za mnoho let, můžeme ohlédnout. Biden je dokonalým symbolickým „prezidentem v posledním tažení“ – nemocným, chátrajícím, geriatrickým, zbabělým a nemorálním, uměle držený pomocí léků, umělohmotným panáčkem, který představuje nevyléčitelně nemocné poslední dny svého upadajícího impéria.

“Kdybys jen věděl, jak špatné věci skutečně jsou.”:

Tohle jsou děsivé obrazy perverzního národa v úpadku. A všichni vidí, že císař nemá šaty. Nechám vám ukázku dnešního projevu z několika zdrojů. Všimněte si poměru „To se mi líbí“:

A nová anketa:

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://1url.cz/fuFj9
https://1url.cz/guFjP

sdíletj na

30 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Helena
27. 10. 2023 09:18

USA a Izrael jedno jsou. Takový tandem na ovládnutí světa. A tomu je teď konec. Proto tak šíleně všude po světě vyvádějí, v záchvatu paniky se rychle snaží to co nejdřív zase zvrátit, ale už to nejde. Pravda vybublala na povrch – i ti afričtí křováci už je prokoukli. Celý svět teď vidí, že jediní vrazi, rabijáci, kradáci na planetě Zemi je USA a Izrael. Dokonale se odkopali. Jen ti naši pyjaloví zmetci čumí jak péro z gauče a ničemu nerozumí a stále čekají na signál. Pasák má úplně jiné starosti.
Přemýšlejte: 74 miliard dolarů na válku na ukradině a v Izraeli – dobrá natisknou si 74 miliard-tak do týdne-ale kdo jim za ty doláče prodá železo a další suroviny na výrobu zbraní? NIKDO-kdo ty suroviny má. Ze Sýrie a Iráku už usáky vyhnali, doteď tam kradli ropu. USA ani Anglie už nemá žádnou moc, tím skončil i Izrael. A teď nastane dominový efekt.

Helena
27. 10. 2023 10:04
Odpovědět  Helena

A ten dominový efekt způsobuje, že arabové dlouhá desetiletí vykrádaní západem, si jdou dnes to své vzít zpět. Francie končí, Německo končí, Itálie končí, Anglie už je vlastně takový Indický okres. Izrael-takový hlídač pro umožnění kradení surovin na BV končí také. EU ještě třepe nožičkama a chtějí zmařit jakési právo veta a zavést jakýsi grýndýl – pozdě. Žádné právo EU neexistuje, neexistuje ani žádná rádoby vymahatelnost “evropského práva”. Díky arabům v Evropě se nebude konat ani násilné vymáhání “EU teroru”. Je to jen výkřik a umaštěný cár papíru.
Díky arabům v Evropě.

Gales
27. 10. 2023 11:32
Odpovědět  Helena

Nepřátelé přeskupují síly a chystají se k poslednímu úderu.Ať sípnou.

Vladimír
27. 10. 2023 17:19
Odpovědět  Helena

Ten starý chudák se sice oprávněně přirovnal k Linkolnovi,ale pochybuji,že je si vědomý, že Linkoln jako správný fašista má i na svém pomníku ne křesle svazky prutů,což je fašistický symbol.

josef
29. 10. 2023 19:23
Odpovědět  Vladimír

Pane Vladimíre, nedokončené věci bývají nebezpečné. Stejně jako konstatování, že Lincoln má u svého křesla svazek prutů jako symbol fašismu. Ovšem to je jen polovina symbolu. K úplnosti chybí dvoubřitá sekyra vetknutá do onoho svazku. Rozebírat tento symbol by bylo na dlouhý večer, při dobrém vínu v dobré společnosti. Vždy by však z toho měla vyjít ochrana JEDNOTY ŘÍMSKÉHO NÁRODA. Symbol přímo předurčený k zneužití! Nebo k záchraně národa – Svatoplukovy pruty a sekyra jako hrozba. Kdo ví?!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sergej
27. 10. 2023 09:29

U nás v zemi kde ne zítra ale už dnes je včera pořád máme zrůžovokřivoliníky. 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=E-H0jvWosC8
Neprat ani na soutoku divoké a tiché bye čwy!!Lotři

Albi
27. 10. 2023 10:11

Biden za to asi nemůže – je víc než pravděpodobné, že on sám by nedokázal napsat jakýkoliv projev, natož tenhle.
Autoři (nejen toho projevu) jsou určitě jinde. Jenže jsou bohužel anonymní, dobře “zakopaní”, tedy mimo náš zorný úhel. To je taky jejich neúčinnější ochrana před vším – od odhalení, souzení a odsouzení – až po atentát na ně.

Můžeme si jen přát, že ten hřebík je pevně zatlučen v dobře vyrobené rakvi. Proto taky doufejme, že takových “projevů” bude víc a – je-li to možné – i ostřejších.
Čas letí a katastrofa v podobě 3. světové je už téměř na dohled.

Gales
27. 10. 2023 11:30
Odpovědět  Albi

Můžeme doufat že v záchvatu demence a ztrátě sebekontroly prozradí ty loutkovodiče.

Albi
27. 10. 2023 16:16
Odpovědět  Gales

Možná, že je ani nezná.
Ale ano, bylo by dobře, kdyby je znal a v nějakém záchvatu je opravdu prozradil. Ovšem obávám se, že je tak dobře hlídaný, aby se něco podobného pokud možno nestalo. 🙂

PremekJ
27. 10. 2023 20:55
Odpovědět  Albi

Snahy o její rozpoutaní ChM má, ale současně ztrácí jeden zdroj a jednoho spojence a služebníka za druhým. Jeden tribunál již funguje, další se připravují. Těšme se na svět bez těchto nelidí.

Jaris
27. 10. 2023 10:23

Spousta lidi si preje, aby dalsim prezidentem byl Trump.Slibuji si od nej spasu MAGA (Make America Great Again). Podle mne se jednoho senilniho dedka Bidena zbavi a dalsiho dedka si chteji zvolit. Tim, ze hochstapler a vyzily playboy Trump bude podporovat Izrael je zla novina nejen pro USA, ale pro cely svet. Trump je predevsim ambiciozni tluchuba, ktery zadne projekty za sve vlady nedokoncil.

ModrýKlokan
27. 10. 2023 15:46
Odpovědět  Jaris

@ Jaris

Nejzajímavější na tom je, kolik lidí to nechápe a myslí si, že Trump spasí svět. Jako u nás s Babišem. Ti jeho voliči nedokážou pochopit, že je členem stejnýho divadelního souboru, který jim tak hezky hraje.

Na každým divadle je milovník, klaďas, záporák, naivka, šašek, král a chuďas. Každý má pro obecenstvo svou vymezenou roli. A ovce sedí, čumí, občas zabečí a hlavně si kupujou lístky na představení. A po představení si soubor v zákulisí za prachy ovcí, užívá společně mejdan.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris
28. 10. 2023 01:31
Odpovědět  ModrýKlokan

Zidak Babis je pohrobek zoufalce Zemana,ktery ho do politiky pres protesty lidi dosadil. Babis je chorobne ambiciozni, pomstychtivy a nebezpecny. Hloupy rozhodne neni. Bohuzel pozoruji, jak vetsina Cechu zapomina o jakeho lotra, smelinare a mafianskeho kmotra se jedna. Lidi zrejme maji radi takovehle draby nad sebou.

ModrýKlokan
28. 10. 2023 05:15
Odpovědět  Jaris

Nemají, jde o biologickou konstrukci lidského mozku. Ten automaticky synchronizuje kognitivní funkce s okolním kolektivem. Riskovat vyčlenění z kolektivu názorem odlišným od předpokládaného názoru kolektivu, lze pouze vědomým kognitivním procesem.

Luboš
29. 10. 2023 19:28
Odpovědět  Jaris

Víš o někom lepším?

Slovan
29. 10. 2023 19:35
Odpovědět  Luboš

Lidi jsou, ale každý nemá tak pokroucenou páteř a hlavně není dosazen židobolševiky. Takže lidi máme, jen je tam nikdo nedosadí.

PremekJ
27. 10. 2023 20:57
Odpovědět  Jaris

Mnoho o DJT nevíte. Doposud pouze vyvolával zdání kašpara a hochštaplera, ale kupodivu jej jeho Američani znají a chápou a jdou za ním. WG1WGA

Jaris
28. 10. 2023 01:39
Odpovědět  PremekJ

Tak nedelejte tajnosti a vypiste ony Donaldikovy uspechy za jeho vlady. Americany nakonec zradil. Mejte na pameti, ze kazdy, uplne kazdy prezident ci premier, ktery podporuje teroristicky a nelegalni Izrael je krivak do morku kosti.

ModrýKlokan
28. 10. 2023 05:17
Odpovědět  PremekJ

Trump je stejný kuokuot jako ostatní američani.

Frank1
27. 10. 2023 10:40

Izrael se potrebuje zmocnit posledniho kousku jejich byvaleho uzemi v Gaze a tim jim ukradnout cele uzemi, ktere jim kdysi patrilo. To se nesmi stat. Palestina se musi obnovit ve svych puvodnich hranicich pred vznikem statu Izrael. Ted chapete, proc tam Izrael stale valci.

Pablo
27. 10. 2023 17:54
Odpovědět  Frank1

Není to tak jednoduché a jasné. Tyhle dvě náboženství se spolu hrdlí o území už nejméně 3 tisíce let. *tps://www.antickysvet.cz/25907n-judaea
a taky *tps://www.antickysvet.cz/26061n-zide

Frank1
27. 10. 2023 10:46

Dementni prezident mluvi o budoucnosti USA. Ten obrazek na zacatku se k tomu hodi.

Autor
27. 10. 2023 11:12

Vzpomněl jsem si na několik videí z “mládí” Bidena, která jsem – sem tam – viděl. Vždycky velmi sebevědomý, drzý, výbojný, útočný a ve své podstatě už hloupý, protože používal stejné aregumenty, co manipulující média. Zkrátka typická ukázka již tehdy degradující “světové elity”, pravda jen “jaksi na počátku té cesty dolů”.
Je třeba si uvědomit, že jejich myšlení je myšlením kolonizátora, otrokáře. A věřit změnám jejich myšlení je hloupost, protože oni sice změní slova, ale ne podstatu svého myšlení a svých skutečných postojů. Je to asi jako když vyhraje Sparta nad Slávií ve fotbale. Slávisté budou mít např. titulek – Rozhodčí nás připravil o body, Sparta neměla kopat těch sedm penalt a navíc hrála jako hospodský rváč.
Sparťané zase mohou mít titulky Rozhodčí byl tentokrát objektivní, Slávisté okopávali sparťany jako na bramborách, spravedllivá výhra.
No a vypokud jste to viděli, můžete mít svůj pohled na “věc” a dali byste jiné titulky …. A stále se jedná jen o jednu jedinou událost ….
Jinak, kdyby jim to pomohlo, tak by skákali po jedné noze třeba až do konce roku …

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
27. 10. 2023 16:17
Odpovědět  Peter 008

1+

Autor
27. 10. 2023 11:51

Normální Američané existují a je jich mnoho. Třeba jeden můj kamarád ze slunné Kalifornie. Poslal jsem mu příspěvek 50 Cent na Instagram, kde rapper kritizuje Bidena, který odpočívá na pláži v Delaware, zatímco Spojené státy mají ve světě vážné problémy. Obecně platí, že Američané mají mnoho otázek ohledně Bidena, který odpočívá 40 % celého svého prezidentského období. Můj přítel sám vyrůstal v Delaware, žije tam jeho matka a jako dítě také rád relaxoval na pláži, kde byl nedávno spatřen starý Biden.
O Bidenovi:
Moje matka se s Bai Denem párkrát setkala, když měl v hlavě ještě všechno v pořádku a dokud nebyl senilní a omezený. Vždy to byl upovídaný hulvát, ale docela neškodný, protože představoval druhý nejmenší stát ve Spojených státech. Nyní není neškodný. Nyní, když je mozkově mrtvý, je podporován O Ba Ma a dalšími špatnými lidmi.“

https://dzen.ru/a/ZTj3-wUaqUDKFYAH?referrer_clid=1400&

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
27. 10. 2023 15:58
Odpovědět  Peter 008

@ Peter

Oblíbená Bye Bye Denova fráze v diskusním sporu, když nemá argumenty, je útočná věta: “To je mimo Tvoji platovou třídu!” (“Takže se do toho nepleť”).

Otřesný primitivní potkan. Dej opici do ruky granát…(nebo nepřiměřeně velkou moc a příliš mnoho peněz)… výsledek bude vždy “stát za to”.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
27. 10. 2023 16:22
Odpovědět  ModrýKlokan

Proto byl tak vhodný pro “obchodní značku” USA. Prezident velmoci, který je pro deep state naprosto neškodný (= uř neškodný, pro absenci vlastních názorů), přitom dobře využitelný, za kterým na ty manipulátory není vidět.

ModrýKlokan
29. 10. 2023 01:37
Odpovědět  Albi

@ Albi

Taky myslím, i když samozřejmě dokázat to nemůžeme.

PremekJ
27. 10. 2023 20:50

USA a Izrael nejsou jednou. Spojuje je pouze charzarská mafie, podstata deep state. Stále více Židů se ostře staví proti Chzarům v jejich vládě, tak jako spousta Američanů má plné zuby bidenovského deep state prorostlého zejména demokratickou partají. Nepaušalizujme, rozlišujme. Pouze vrchnost a ti ji řídící za oponou si nesou tíhu chazarské karmy. A tak také skončí v temnotách pekelných, jimž tak usilovně sloužili.

Petr
28. 10. 2023 18:37

Židi obsadili Palestinu v roce 1947 a posléze ji ukradli původnímu obyvatelstvu,po vzoru židovských kamarádičků z USA. Je to hnus. Proč brání utvoření státu Palestina. Hlavně jak se ohánějí Ježíšem,kterého nechali ukřižovat.