politika

Silný projev představitele Ruska před UNESCO vyvolal mezi představiteli Západu strach

Vynikající projev Tatjany Evgenjevny Dovgalenko, zástupkyně stálého představitele Ruska při UNESCO. 

Zvláště zajímavá je reakce předsedkyně schůze na samém konci videa – vypadala jako opařená. 

Přepis:

“Předchozí řečník emotivně a výmluvně popsal utrpení ukrajinského lidu. Chci říci – ano, je to pravda, ano, tato utrpení jsou strašná a ano, část ukrajinského lidu žije ve sklepích, bombardovaní po dobu osmi let a ano, stejně takto v některých jiných zemích lidé žijí také mnoho dlouhých let . 

Ale vždycky jste před tím přivírali oči. A oni podle vás nejsou lidé? A co děti z Donbasu, které mají pomník v Aleji andělů v Doněcku, jejich život nestojí za nic?

Mezi ty, kdo křičí nejhlasitěji, patří země EU, které v rozporu se svými mezinárodními závazky a směrnicemi dodávají Ukrajině zbraně a bojovníky. Oni zde mluví o svobodě slova, ale vždyť právě tyto země svým arbitrážním rozhodnutím uzavřely všechny zdroje alternativních informací – všechna ruská média. A právě tyto země celá ta léta mlčely o existenci stránky „mírotvůrce“ – ukrajinského nacistického zdroje, na kterém byli pronásledováni novináři a na kterém bylo po jejich smrti vyvěšeno slovo executed.

Většina řečníků žonglovala s fakty a nepodloženými obviněními. Nebyl uveden jediný spolehlivý fakt – pravda, jak je však známo, je první oběť jakéhokoli konfliktu. 

Těm, kteří zmínili Babí Jar (Babyn Jar), doporučuji zhlédnout video izraelského novináře Rona Ben-Yishaie. Těm, kteří zmínili zavražděného novináře New York Times Brenta Rena, chci říci, že zemřel v Irpenu a to rukou vojáků ukrajinských ozbrojených sil a jeho přeživší kolega to potvrzuje, stejně jako New York Times řekl, že nebyl jejich novinář.

Mohu dlouho vyčíslovat fakta, říkat, co je zač a kdo jsou nacističtí poskoci – Bandera a Šuchevyč, povýšení do hodnosti národních hrdinů Ukrajiny. Vyzvat vás, abyste porovnali nášivky praporu “Azov” a nacistické divize “Das Reich”. Najděte pár rozdílů ve sloganu „Ukrajina především“ a „Deutschland über alles“ a tak dále. 

Ale vy tohle všechno nebudete poslouchat, protože, jak řekl jeden americký prezident: «Somoza may be a son of a bitch, but he’s our son of a bitch» (Somoza je možná zkurvysyn, ale je to náš zkurvysyn – red.)

Všem milovníkům ruské literatury, kteří dnes nenašli jediné slovo na podporu ruské kultury a ruských umělců, kteří jsou v Evropě pronásledováni, přečtu jeden citát:

«Dlouho bylo možné předvídat, že tato zuřivá nenávist, která je na Západě každým rokem silněji a silněji podněcována proti Rusku, se jednoho dne utrhne ze řetězu. Tento okamžik nadešel. Je to celý Západ, kdo přišel vyjádřit své popření Rusku a zablokovat mu cestu do budoucnosti. Rusku je prostě nabídnuta sebevražda, zřeknutí se samotného základu svého bytí, slavnostní uznání, že Rusko není nic jiného na světě, než divoký a ošklivý fenomén, jako zlo, které je třeba napravit».

Fjodor Ivanovič Tjutčev*, 21. dubna 1854.

Děkuji.”

PS 

Pravda se nedá skrýt, stejně vyjde najevo a reakce dámy ze Západu na konci videa říká, že všichni tito upíři to chápou a bojí se, že se budou muset zodpovídat za všechny své činy a lži. 

Pravda je děsí tak, jako nůž děsí prase před porážkou.

https://bit.ly/3u5s49e

Ještě více informací zde – https://t.me/zampolitruk

* Fjodor Ivanovič Tjutčev (Tutčev) 1803 – 1873 byl ruský romantický básník a diplomat, považovaný po Puškinovi a Lermontovovi za třetího nejvýznamnějšího ruského romantického básníka.

sdíletj na

6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
18. 3. 2022 09:20

Je jasné, že pravda se těmto západním loutkám poslouchá velice těžce. Nu holt, oni se sice narodili s chodidly, ale chodí po kolenou.

ladik
18. 3. 2022 14:52
Odpovědět  Pavel

Oni pravdu neposlouchají. Nechtějí poslouchat. Kašlou s nekonečnou arogancí na jakékoli argumenty, jakékoli důkazy, jakákoli fakta. Jsou záměrně hluší a slepí k čemukoli, co je pravda. Jediné řeči, které jsou schopni porozumět, je zničující akce.

smrťák
18. 3. 2022 09:24

No strach vypadá trochu jinak. Mi spíše ta presidentka připadá, jakoby chtěla říct:
“Kdo skočí pro svačinu? Kdo je dnes na řadě?”
Až bude mít v té apatické mordě výraz té čubky ve sprše ve filmu Psycho, pak to bude strach.

Milan
18. 3. 2022 18:42
Odpovědět  smrťák

Spíš vypadá, jako kdyby někdo zas-ral a děsně to smrdělo, a ona by hledala kdo.

Nihil
18. 3. 2022 13:18

USA i s OSN potřebují konečně pořádně rozmrdat držky. Ta piča na konci videa se tváří jakoby nevěděla kdo byla divize SS Das Reich a měla to celé úplně na háku. Smrt fašismu!

BB Rad
18. 3. 2022 19:43

Mi to spíše připadá , že se rozhlíží a oči říkají s gesty : *KURWA , KDO TO TU PUSTIL
MY TO NEPOVOLILI * !!! ???Kdyby to nebylo tak hnusné , tak by se jeden i zasmál