politika

Sergej Naryškin: Nic se nezměnilo

Spojené státy se nadále řídí plány na zničení ruského státu, které vypracovaly bezprostředně po druhé světové válce. Na moskevské konferenci o mezinárodní bezpečnosti to prohlásil šéf zahraniční zpravodajské služby Ruské federace Sergej Naryškin, uvádí PolitNavigator.

“Není to tak dávno, co jsem narazil na mimořádně zajímavý historický dokument, jehož obsah však přímo souvisí se současností.

Aniž bych zabíhal do podrobností, řeknu, že jde o projev vedoucího americké vojenské mise v Číně generálmajora Davida Barra v roce 1948. V tomto projevu se plně odráží geopolitická strategie Washingtonu jak dosáhnout nadvlády nad světem v důsledku planetárního konfliktu.

Postuluje se nevyhnutelnost srážky mezi Spojenými státy a Sovětským svazem, který je doslova prohlášen za „nepřítele míru a ničitele humanismu“.

Válka, jak bylo zdůrazněno, neskončí do té doby, dokud nebude obsazeno celé sovětské území.

Státy západní Evropy jsou nazvány “chudými jehňaty”, které „je nutno vykrmit, aby vzbudila větší apetit u hladového ledního medvěda“, se kterým si americký generál naši zemi spojuje.

Na druhé straně, úkol zadržování SSSR na Dálném východě, cituji, „by měl být proveden krví Asiatů“, aby se „neprolévala krev amerického národa“.

Za 75 let, které od té doby uplynuly, se geopolitická strategie USA, jak vidíme, příliš nezměnila. A nejlepším důkazem toho je ukrajinský konflikt,“ řekl Naryškin.

https://1url.cz/suwlb

sdílet na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank1
25. 8. 2023 21:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Neni treba co dodat. Tak to je uz po tisicileti.

Autor
25. 8. 2023 21:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Když vezmeme Anglii, tak se u anglosasů nic nezměnilo po celá dlouhá staletí. Cíl jen jeden – zničení Ruska a to v jakékoliv jeho podobě.
Ruské impérium, SSSR, Ruská federace, vždy se snažili bpjovat prostřednictvím jiných.
Vyprávět by mohlo Turecko, Německo i skoro celá Evropa …
A to přesto, že pokaždé to zdůvodňovali jinými slovy, podstata byla tatáž.

jsladin
25. 8. 2023 22:05
Odpovědět  Peter 008

Chybí vám tam Frantíci, ale nakonec se Napoleona báli více jak Rusa, tak se s Rusem účelově spojili když viděli jak jej Rusové vykopli z Rusi.Na chvilku.

Patrik
25. 8. 2023 22:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Už před půl rokem jsem psal, že Soroš je druhý Hitler a že tahle válka, která je už v podstatě globální, skončí až smrtí Soroše (samozřejmě obou Sorošů a celé jejich mafie, která je kopií NSDAP). A tím myslím, že druhá strana ho bude muset fyzicky vypálit stejně, jako Rudá armáda vypálila Hitlera v Reichstagu. Soroš půjde až do konce. Je to magor, extremista. Soroš je skutečným vládcem západní polokoule a je si toho plně vědom. A pokud Soroš řekl, že Rusko je třeba zničit, znamená to, že skutečně půjde až do konce.
Teď se hlavní boj odehrává v USA. Tomu odpovídá i přesunutí aktivit a prostředků Sorošovy mafie z Evropy do USA. Pokud se Sorošovi podaří převzít v USA moc, jako se podařilo Hitlerovi ve 30. letech v Německu a udělat z USA diktaturu, otevře se cesta k plnohodnotné třetí světové válce.

https://www.youtube.com/watch?v=Z-Y_0FQYtXc

Všimněte si, jak si prolhaný zmrd a satan Soroš protiřečí, když hovoří o touze Ukrajinců po demokracii. Tou demokracií samozřejmě myslí jím organizovaný a financovaný krvavý převrat a svržení demokraticky zvoleného prezidenta. To je demokracie zmrda všech zmrdů.

czexit
26. 8. 2023 10:29
Odpovědět  Patrik

Ti skuteční vládci mají majetek schovaný v anonymních fondech BlackRock, Vanguard, StateStreet atd. a neradi se ukazují veřejnosti.
Soroš, Šváb, Gates, Trilateral, CFR atd. jsou jejich viditelní výkonní důstojníci.
https://www.technocracy.news/the-global-elite-who-are-they/

pája
26. 8. 2023 13:33
Odpovědět  czexit

Ti skuteční vládci nepotřebují majetek, toho mají nadbytek. Vaše duše má mnohem větší cenu, koupím jednu za 2 miliardy, v bance mi na to jistě půjčí.:)

Patrik
26. 8. 2023 14:32
Odpovědět  pája

Přesně, to co odlišuje Soroše od ostatních miliardářů je, že ovládá obrovskou, ideologickou, globálně působící, mafiánskou síť zmanipulovaných a všehoschopných magorů. Učebnicový příklad je třeba Čaputová. To je kopie lady Belthamové z Fantomase.
Sorošovi se nedá upřít, že má nějaký hypnotický vliv na lidi, je schopen ovládnout jejich mysl a udělat z nich zombie, podobně jako Hitler. Velice dobře to vystihl Elon Musk který Soroše přirovnal ke komiksové postavě Magneta. Musk je velice chytrý člověk a Magneto vystihuje určité základní charakteristiky Soroše velice dobře. Podobné charakteristiky ale poskytuje i Fantomas.

comment image

Gales
26. 8. 2023 09:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Ať chcípnou.