Sedmička bankrotářů (G7): Rusko ohrožuje nový světový řád

Země G7 (známé také jako finanční, energetičtí a morální bankrotáři) vydaly následující prohlášení:

“Jsme vážně znepokojeni hrozivým nárůstem vojenské přítomnosti Ruské federace na hranicích s Ukrajinou, na nezákonně anektovaném Krymu a v Bělorusku. Nevyprovokované a neodůvodněné nahromadění vojenských sil Ruska, největší nasazení na evropském kontinentu od dob studené války, je výzva pro globální bezpečnost a světový řád.

TASS
https://bit.ly/3BBzK6n

sdíletj na

4.5 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jura
21. 2. 2022 00:13

Čo terazky budeme robiť?!

Jiří
21. 2. 2022 02:25

Je zajímavé, že se stále hovoří o “anexi” Krymu – kde si onu údajnou anexi odsouhlasili občané pod kontrolou OBSE a na druhou stranu se nějak zapomíná na Palestinu – na okupované Golanské výšiny … Nemá ta západní “demokracie” dvojí metr? 🙂

ladik
21. 2. 2022 09:32

A mají pravdu. Světový řád = diktatura kapitálu, a ta je ohrožena jiným pojetím lidského rozvoje. Skomírající a degenerující kapitalismus musí být odstraněn v zájmu zachování lidství.

Pavel
21. 2. 2022 10:31
Odpovědět  ladik

Pane Ladiku přesně, vystihuje to podstatu kapitalismu. Vlastnictví výrobních prostředků kapitálem je základem jejich moci. Nyní ale chtějí vlastnit ne jenom materiální hodnoty, ale chtějí vlastnit lidské duše, finančních prostředků mají již tolik, že ty jim již k podstatě svého pohodlného života dokonale postačují. Pokud lidstvo nenajde v sobě moudrost pochopit, co globalizace a kapitál zamýšlí provést s lidskou populací a bude hloupě naslouchat degeneratům současné doby, přijdou nevyhnutelné pohromy, které lidské plemeno dokonale zničí.

ladik
21. 2. 2022 15:02
Odpovědět  Pavel

Bezprostřední příčinou soukromého vlastnictví je odcizená práce. Ze vztahu odcizené práce k soukromému vlastnictví plyne, že se emancipace společností od poroby vyjadřuje politickou formou emancipace dělníků, ne že by se jednalo jen o jejich emancipaci, ale proto, že v jejich emancipaci je obsažena obecně lidská emancipace.

Milan
22. 2. 2022 12:28

Však už bylo načase ten světový (ne)řád začít likvidovat.