politika

Scott Ritter: Rusko vyslalo důležitý signál na Západ

Rusko vyslalo na Západ důležitý signál. Scott Ritter, bývalý zpravodajský důstojník americké námořní pěchoty, sdílel tento názor na svém kanálu YouTube. PolitRussia představuje exkluzivní převyprávění jeho výroků.

Západní země využily ukrajinskou krizi k zavedení ekonomických sankcí proti Rusku a zásobování Kyjeva zbraněmi. Podle Scotta Rittera Moskva, bez ohledu na to, dosáhne svých cílů na Ukrajině, a to bude lekce pro Spojené státy a jejich spojence.

„Rusko splní své přidělené úkoly na Ukrajině a to bude signálem pro každý národ v Evropě. Moskva teď svým odpůrcům ukazuje, co bude následovat, pokud někdo projeví agresi proti Ruské federaci,“ řekl veterán americké rozvědky.

Scott Ritter věří, že ukrajinské události budou pro Západ dobrým příkladem toho, že provokovat protivníka, eskalovat a odmítat vyjednávat je extrémně špatný způsob jak jednat v konfliktní situaci.  Rusko dosáhne svého cíle a vyřeší všechny úkoly denacifikace a demilitarizace, bez ohledu na to, jak se tomu Spojené státy a jejich partneři brání. Pokud jde o Ukrajinu, přestane být tím státem, kterým byla před únorem letošního roku.

“Pokud půjdete proti Rusku, tohle bude následovat,” řekl analytik.

Současné údery ruské armády na ukrajinská energetická zařízení podle amerického experta naznačují novou etapu ruského tažení v rámci speciální vojenské operace. V takové situaci lze očekávat, že se ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskij bude většinu času skrývat a bude sedět v jakýchsi bunkrech.  Neustálá přítomnost v krytu ho připraví o možnost svobodně komunikovat s okolním světem.

“Zelenskij se bude muset schovávat, nebude moci volně komunikovat se zbytkem světa,” řekl Scott Ritter.

Americký důstojník odhalil roli speciálních sil NATO na Ukrajině

Americký zpravodajský důstojník Ritter informoval o řízení ozbrojených sil Ukrajiny americkými speciálními silami.

Americké speciální jednotky jsou na území Ukrajiny, aby pomáhaly ozbrojeným silám Ukrajiny, řekl bývalý zpravodajský důstojník americké námořní pěchoty Scott Ritter v rozhovoru na YouTube kanálu Judging Freedom. 

“Už v dubnu jsem říkal, že americké speciální jednotky jsou na území Ukrajiny. A měl jsem pravdu. Nyní o jejich přítomnosti mluví i média,” řekl.

Důstojník zdůraznil, že by bylo správnější považovat tamní bojující armádu za NATOvskou než ukrajinskou.

“Je vycvičena NATO, instruována NATO, dostává utajované informace od NATO, souhlas od NATO – to jsou vojenské síly NATO,” vysvětlil Ritter.

Západní instruktoři podle jeho slov učí ozbrojené síly Ukrajiny zacházet s novými zbraněmi. Speciální síly NATO jsou odpovědné za zajištění integrace dodaného vybavení, komunikace a zpravodajských informací ukrajinským silám, dodal.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3CoIOww
https://bit.ly/3VkDH9c

sdíletj na

18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Tom
13. 10. 2022 02:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusko versus zlocinecke NATO. Kdo z koho? Rusko, prece! Nakopte tem NATO fasistum prdel!
Buh vam zehnej!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frankie
13. 10. 2022 08:25
Odpovědět  Tom

NATO je zločinecká organizace.

Masunta
13. 10. 2022 08:11

Nereagujte na trolla ani těmi nejlepšími argumenty a nebude ukojen.Troll jistě oceňuje i palce dolů, protože vidí, kolik lidí jej četlo. Reakce právě chce, aby opětoval a získal další reakce, ale měl by tu být jako kůl v plotě. I za nejlepší protiargumenty je troll placen – od kusu.

Masunta
13. 10. 2022 08:13

I na toto může troll zareagovast, dostat třeba od tebe odpověď a tak mu vyděláš peníze. Tací jako ty – právě – jsou ti škodiči. Třeba Semi také takto škodí. Trollové se tu mají jako ve vatě.

Masunta
13. 10. 2022 08:29
Odpovědět  Masunta

Díky i tobě se tu má troll jako ve vatičce. Nadhodí úplnou blbost o které ví, že proruské bolševiky rozdráždí a čeká v klídku na reakci někoho, jako jsi právě ty. Hlavně že tě baví vydělávat mu peníze.
Zase čekám alespoň jednu reakci od nějakého duševního přízemního neukojeného naháče na sousloví proruský bolševik. Jsou i proameričtí bolševici. Podivnost, však ?

Frankie
13. 10. 2022 08:27

Takový blbec nepochopí nikdy nic.

milan h
13. 10. 2022 09:51
Odpovědět  Frankie

on ani nechce

josef
13. 10. 2022 08:38

Zřídit nad Ukrajinou bezletovou zónu, aby instruktoři, žoldáci a jiná verbež nemohla snadno utéct. A jednen velký kotel. V Oděse síto, kde by se ti potkani chytali do sítě.
Žoldáky a cizí vojáky předat ukrajně, aby ji obnovili. Amíkům bych nechal odminování.

PENNYS
13. 10. 2022 08:42

tento názor je PRAVDIVÝ A NEPOTŘEBUJE ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE!

ijn
13. 10. 2022 09:29
Ohodnotit příspěvek :
     

prostor Ukrajiny jako nová Chazárie je skutečný cíl kolektivního Západu, získat čenozem byl cíl i Ády, nacisté své cíle nemění, Slovanské národy jsou Untermeschen!!! Covid 19 + hyperinflace + válka == žádoucí cíle mocné elity světa pod vedením “kolektivního Západu”!!!

Aleš
13. 10. 2022 09:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Válka USA do posledního ukrajince a za zničení Evropy.
Válečný zločinec SPOLU tleská a podporuje agresivní fašistický banderismus.

Pavel z Moravy
13. 10. 2022 10:53
Odpovědět  Aleš

Aleši, jenže tady těm přeformátovancům to nevysvětlíte, ti musí padnout na úplné dno. A už to začíná.

Aleš
13. 10. 2022 11:56
Odpovědět  Pavel z Moravy

Máte pravdu. Souhlasím.

Gales
13. 10. 2022 10:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Hologram ukrajinského prezidenta je tak oficiálně potvrzen a na Ukrajině je z toho doslova poprask, protože ukrajinští vojáci na frontě teď nevěří, že Zelenský je naživu. Dokonce se začaly šířit informace, že válečná jatka, do kterých je Zelenský posílá, nejsou ve skutečnosti rozkazy Zelenského, ale jedná se o příkazy někoho z Londýna, protože vystoupení Zelenského na ukrajinských televizích a na streamech jsou ve skutečnosti výroky a projevy hologramu.

Mnoho ukrajinských vojáků teď sdílí na frontě informaci, která je opravdu silně znepokojivá. Pamatujete si, jak Volodymyr Zelenský už v květnu hlásil do médií, že Ukrajina na začátek června chystá velkou ofenzívu? Tak celé to nakonec bylo úplně jinak. Ofenzíva začala až v srpnu a řídili ji američtí a britští vojáci v ukrajinských uniformách.

Digitalizovaný Zelenský může plně nahradit jeho živou předlohu

[Trol-1] Toman
13. 10. 2022 12:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Další signál, že prachy na válku docházejí: https://ria.ru/20221013/gaz-1823699855.html Rusko nutně potřebuje obnovit odběr energií z Evropy, Asie mu pokryje jen malou část produkce.

skeptik
13. 10. 2022 19:39
Odpovědět  [Trol-1] Toman

Opět si nepochopil o co jde. Očividně na tak “složité” texty tvůj intelekt nestačí.

Markýza
13. 10. 2022 16:36
Ohodnotit příspěvek :
     

NENÍ jich 19 – těch komentářů – je jich 8.
Co se prosím děje? Kam to tak ve velkém mizí?

Wojciechovsky
13. 10. 2022 18:20
Odpovědět  Markýza

Admin ví,ale nic nepoví.