politika

Scott Ritter natvrdo

Spojené státy jsou připraveny zaútočit na jakéhokoli spojence v NATO pokud z toho budou mít prospěchřekl bývalý důstojník americké armády Scott Ritter v rozhovoru pro kanál YouTube Judging Freedom.

„NATO nemá důvod existovat. Organizace neměla důvod existovat od konce studené války. Nyní byl odhalen ten fakt, že NATO není nic jiného než nástroj v rukou Spojených států. A Spojené státy jsou skutečně připraveny tento nástroj v případě potřeby zlomit. 

Pokud jste členem NATO, řeknu to na rovinu: hrozbou „číslo jedna“ pro alianci jsou Spojené státy. Bez okolků jsme zaútočili na Německo! Nemyslete si, že tím vše končí, že nezaútočíme na nikoho jiného pro uspokojení našich potřeb. NATO nikomu nepomůže, pokud to nehraje do karet a na ruku Washingtonu. Když se Německo stalo „nepohodlným“, protože chtělo cenově dostupný ruský plyn, bodli jsme ho do zad!“ řekl Ritter

Americký novinář Seymour Hersh minulý týden zveřejnil článek o svém vyšetřování nehody na ruských exportních plynovodech pod Baltským mořem. Podle Hershe američtí potápěči během cvičení Baltops 2022 nastražili výbušniny pod Nord Stream a o tři měsíce později bomby odpálili Norové. Prezident Joe Biden se po více než devíti měsících tajných diskusí s národním bezpečnostním týmem rozhodl pro sabotáž, tvrdí novinář. Jak bylo poznamenáno, důvodem byly Bidenovy obavy, že Německo, které dostává plyn z Ruska přes Nord Stream, se nebude chtít podílet na vojenské pomoci Ukrajině.  Washington tato obvinění popírá.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3Iz9rTv

sdíletj na

12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jaroslav
19. 2. 2023 04:48

Říkám to pořád a pevně si za tím stojím. Největší zlo na světě je ta anglosaská verbež, která stojí za každým svinstvem, a nebojím se říct, že pokud by si jednoho vychcipali,nic tak hrozného by to pro zbytek planety nebylo

Standa
19. 2. 2023 07:33
Odpovědět  Jaroslav

Je otázkou, kdo tu,, verbež” ze zákulisí řídí.
Asi jednoduchá odpověd, že?

Pavel
19. 2. 2023 09:06
Odpovědět  Standa

Není to žádný národ, či etnikum! Jsou to jen velké peníze, ti co si myslí, že vše je na prodej a dá se koupit! Jak pěkně to popsal Jiří Wollkerv básni ” O milionáři,který uloupil slunce”.Nic se nezměnilo, tito paraziti jsou stejní a dokud je svět proti nim nepostavi a nezničí je, nedají pokoj! Zase vylezli ze svých děr a jsou rozlezlí po celém světě. Stalin chtěl,aby v Norimberku byli souzeni i ti co sponzorovali Hitlera při jeho vzestupu a během války.Všichni ti bankéři a majitelé monopolů (Rothschild,Ford,Rockefeler ,Dupont a spol)! Truman a Churchill mu v tom zabránili a výsledek se dostavil.Dnes tu opět řádí tato Hydra jako v 30 letech v Evropě a bude to stát miliony obětí a zničení Evropy!

Pavel z Moravy
19. 2. 2023 11:02
Odpovědět  Pavel

Není co dodat. Přesně toto je jejich cíl. Drang nach Osten a oprášení minulosti. Proto si k tomu vybrali své spolehlivé a zapálené jedince, kteří za ten pověstný kousek žvance zradí klidně celý národ.

M.Š.
19. 2. 2023 17:23
Odpovědět  Jaroslav

Jo,planeta by si oddychla,ani by nebylo potřeba snižovat populaci,páč anglosasi spotřebují nadměrné množství všeho,co není přivázané lanem k něčemu pevnému……

Milan ze Zahrady Čech
19. 2. 2023 20:24
Odpovědět  Jaroslav

Hm… Já bych tu verbež upřesnil na anglosionistickou. Svého času jsem Besalú v Katalánsku melouchem cca rok makal pro anglosasa Davida a jeho anglosaskou choť Lili a musím říct, že ač anglosasové a buržousti, to byli moc fajn lidi. Vlastně jako zaměstnavatelé, resp. investoři, nejlepší, pro jaké jsem kdy za 15 let co zedník sanoval barák, a to včetně Čechů – tady to bylo přes tři století staré kamenné sídlo. A tím “nejlepší” nemám na mysli prachy, ale je dva, jako lidi. Hm… A lady Lili se od nás (makal jsem tam se syny) naučila knedlíky a různé omáčky, že jí bylo divné, proč nechceme jíst s nimi a vaříme si raději sami. No a od té doby to rozlišuji. On je v tom přece jenom rozdíl – tak například česká verbež zní rozhodně jinak, než česká fašistická verbež.

Aleš
19. 2. 2023 10:37

NATO je kriminální zločinecká organizace, nic víc.

Jaris
19. 2. 2023 10:59
Odpovědět  Aleš

NATO = North Atlantic Terrorist Organisation

sergej
19. 2. 2023 13:20
Odpovědět  Aleš

Hlavně že si byli volbou laudóna jistí.
Time 9:00
https://www.youtube.com/watch?v=9a—cJa5-E

sergej
19. 2. 2023 13:21
Odpovědět  sergej
Gales
19. 2. 2023 16:43

Naši Jidáši věrně stojí po boku NATO.Kupředu za demokrady,zpátky ni krok.

M.Š.
19. 2. 2023 17:20

Má pravdu,kupodivu……je až divné,jak všichni šmejdi,združení v NATO a EU žerou amikům z ruky a podporují jejich nekonečná svinstva.Dvojí metr pro všechny připosrané je běžná věc a pokud takhle bude svět ungovat,tak je zbytečné mluvit a psát o nějaké demokracii,zvláště té anglosaské.Nic takového,jako je demokracie nikdy neexistovala a ani neexistuje,je to jen oblbování pomatených ovcí aby drželi hubu a krok.