politika

Po přehlídce Vítězství Scholz vyzval EU, aby se nebála „demonstrace síly“ Ruska

“To je šílené”: Scholz kritizoval přehlídku Vítězství na Rudém náměstí.

Země EU by se neměly bát “demonstrace síly” ruských vojáků, řekl německý kancléř Olaf Scholz v Evropském parlamentu ve Štrasburku. Takto okomentoval přehlídku Vítězství, která se konala v Moskvě na Rudém náměstí. Podle jeho názoru by Evropa měla být neotřesitelná při podpoře Ukrajiny, navzdory „šílenství mocného souseda“, uvádí kanál N-TV.

Nenechme se takovou demonstrací síly zastrašit. <…> Zůstaňme neochvějní v podpoře Ukrajiny tak dlouho, jak to bude nutné. Ukrajinci za tohle šílenství mocného sousedního státu platí svými životy, řekl Scholz.

9. května se na Rudém náměstí v Moskvě  konala přehlídka  na počest 78. výročí vítězství ve Velké vlastenecké válce. 

https://bit.ly/3NXPjxx

sdílet na

22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vaska
9. 5. 2023 20:29
Ohodnotit příspěvek :
     

nojo praparchantě generála SS – ty geny se hned poznaj

Pavel
9. 5. 2023 21:42
Odpovědět  Vaska

jo jo řemeslo se dědí z otce na syna tam kde otec končí syn už začíná……

Janaz
9. 5. 2023 20:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Podobné dristal aj akýsi fuzkatý nácek v Berlíne, a potom si prehnal hlavou guľku.

Bety
10. 5. 2023 11:33
Odpovědět  Janaz

Šílenství” ??? Já si už léta připadám, jako bych žila v blázinci. Nebo pod kuratelou naprostých cvoků, což vyjde nastejno.
Ale tento cvok přitom moc dobře ví, že Rusko vůbec nestojí o další velkou válku, proto si tak
otevírá hubu. Zato on by válčil moc rád, jen kdyby se nebál, že dopadne jako jeho děda.

Autor
9. 5. 2023 20:55
Ohodnotit příspěvek :
     

No to je hezké, v dalším článku zas jeden slibuje, že za dva týdny Zelenský uteče, což zase znamená buď konec na Ukrajině a nebo budou USA dosazovat nového řídícího komika – co takhle třeba Scholze nebo Pavla Pavla, či Leyenovou a nebo rovnou Bidena? Všechno by se značně zjednodušilo! 🙂

Mike
10. 5. 2023 08:50
Odpovědět  Peter 008

Já bych tam poslal naší ministryni války. Před tou by se zbytek ukrajinské armády zděšeně rozprchl až by vypustila ten svůj tančík z kabelky.

Markýza
10. 5. 2023 18:51
Odpovědět  Mike

Já ne, vždyť by se tam z ní obratem stal druhý Bandera! Živná půda dělá divy s osobním růstem…………

katango
11. 5. 2023 19:09
Odpovědět  Markýza

To jako myslíte, že by jí povyrostly koule?

unor 2022
9. 5. 2023 20:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Ale vam prece nejde o Ukrajinu. A tady se to vi.
Vam, zapadnim soudruhum Ukrajiny, jde prece o vase dolarova konta kterym hrozi hodne velka devalvace. Ukrajina muze klidne lehnout popelem, jen kdyz ta konta ..

sizok
9. 5. 2023 21:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Bát by se měl asi sám, nácek.

Drak
9. 5. 2023 21:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Idiot promluvil k idiotům. Velmi typické pro Brusel.

Albi
9. 5. 2023 22:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Překvapivá slova hradní osoby.
Petr Pavel v rozhovoru, který poskytl Guardianu při návštěve Británie:
:
řekl, že “bez ohledu na to, co se stane s tou ukrajinskou a neustále odkládanou ofenzívou, tak Ukrajina jako útočící armáda na zakopané Rusy utrpí strašlivé ztráty! A to není všechno. Největší šok nastal ve chvíli, kdy Pavel prohlásil, že přestože pomáháme Ukrajině tak moc, jak je to jen možné, musíme se interně připravit i na možnost a situaci, že válka na Ukrajině nedopadne podle našich předpokladů. Pavel doslova uvedl:
A samozřejmě jim (Rusům) to obrana usnadňuje, protože Ukrajina utrpí strašné ztráty, i když je dobře připravená. Takže zaútočit na nepřítele, jako je Rusko, bude obtížné a Rusové se nenechají zaskočit.
Myslím, že bychom měli udělat vše, co je v našich silách, abychom Ukrajince povzbudili a podpořili je v jejich úspěchu. Vnitřně bychom ale měli být připraveni i na další nepředvídatelné události…”

zuza
10. 5. 2023 16:25
Odpovědět  Albi

takže síce ofenzíva bude neúspešná a počet padlých na strane Ukrajiny bude strašný, ale huckajme ich naďalej, lebo veď padnú aj nejakí Rusi a kompletne sa zničí ďalší kus územia, čo aj tak pripadne Rusom, tak nech majú väčšiu škodu

Jaris
10. 5. 2023 06:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Smankote, to je blb ten Scholz! Rusove nikoho nenapadaji ty helmute ze sajrajtu. Jen si vzpomen, kdo je odpornym valecnikem v Evrope. Jsou to tvi nacisticti predkove, Scholzi. Tak drz tu svou nevymachanou hubu, jelito! Ja strach z Rusu opravdu nemam. Zato z tech tvych emerickych nacku, ktere nemcouri podporuji, strach mam. To jsou ti, kteri vsude valci, vrazdi a kradou. No a Nemci nikdy rovnez v tom samem zabijeni a loupeni nezustavali pozadu. Opravdu, vrana kvrane seda…

Pavel z Moravy
10. 5. 2023 08:30
Odpovědět  Jaris

Jaris, píši to ve svém příspěvku níže. Germáni už skončili, ti budou mít za chvíli jiné starosti.

Milada
10. 5. 2023 15:51
Odpovědět  Jaris

NJN, on ani jinak mluvit nemuze, ASPENAK a jeste, jako kancler musel podepsat Kanclersky akt. Nemecko je kolonii Ameriky od r. 1949.

Petr
10. 5. 2023 07:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Nácek se v tomhle materiálu nezapře !

Petr
10. 5. 2023 07:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Ještě , že skopčáci taky nedělaj přehlídky , to by byla taškařice !

Pavel z Moravy
10. 5. 2023 08:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Scholzíku, Scholzíku, vaše Germánie už dávno skončila, ta je již u ledu. Vy jste to již úplně projeli. Možná, že to je Boží odplata za to, co jste nám Slovanům chtěli provést. Tak to totiž v universu chodí, to vy ale nevíte, vy máte teď starosti s jinou převýchovou Evropského bílého plemene. Četl jsem, že se šušká, že muslimská komunita se již začíná vyjadřovat, že přijde den, kdy si vaši zemi vezmou do opatrování. A muslimští muži jsou nesmírně sexuálně výkonní, u nás se tomu říká bejci, a jejich ženy, rození dětí je jejich hlavní předností. A nebudou li mít svoje, tak budou mít vaše. Za 50 roků se tak možná zbytky bílé sloužící populace budou ptát, tady žilo opravdu pouze bílé plemeno. Madam Merkel a Von Leyeno vám to přesně takhle zařídili. Tak Rusové se opravdu současné západní Evropy i se zmagořenými amíky bát nemusí. A jinak upozorňuji, že proti žádnému lidskému plemenu nebo entitě nemám žádný předsudek.

Jaris
10. 5. 2023 10:34
Odpovědět  Pavel z Moravy

Vsak si nic jineho ti hemuti nemecti nezaslouzi. Uz v davne historii se montovali do Cechu. Napadali je, vydirali, zotrocovali a zabijeli. V dnesni dobe je alsepon vykoristuji. Kazdy Cech by si mel drzet nemcoura destimetrovym klackem od tela. Tolikrat Cechum ublizili.Vzdycky me nesmirne zralo, jak Cesi nemcourum podlezali za trochu usmrknutych marek.
Tehle servilnosti a podlezavosti se Cesi musi zbavit. Je treba deti vychovavat k tomu, aby na svuj narod byli hrdi. A je sakra k cemu. Co vsechno vynalezl tento porobeny narod i me prekvapil Hromosvod, krevni skupiny, vrtule k motoru na clun atd. atd.
https://vlast.cz/rubriky/cesti-vynalezci-svetu/#:~:text=Z%20%C4%8Ceska%20poch%C3%A1z%C3%AD%20%C5%99ada%20opravdu,%

Frank1
10. 5. 2023 09:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Potomek SSaka a valecny stvac Scholz uz nemluvi o vitezstvi Ukrajiny. Najednou se pokousi zapad o jednani, papeze posilaji, Macrona, Lejno ti to zkouseji pres Cinu, ale nikdo s nimi nechce mluvit. Musi byt nejdrive splnena doktrina Rjabkova vy hovada. Uz si ji konecne prectete!

Frank1
10. 5. 2023 09:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Jaka to potupa pro Nemce, poslouchat toho idiota! Druhy Hitler je to!