Šakali štěkali …

Ne, to není pravopisné cvičení na shodu přísudku s podmětem. Je to jen ukázka toho, k čemu se „naši“ progresivisté dokáží propůjčit… – je to hnus, velebnosti! (pozn.překl.)

Aneb: z Česka hrozí Rusku státním převratem…

V Praze se konal tzv. první kongres Sítě ruských občanských komunit „Svobodní Rusové“ za účasti české parlamentní skupiny Přátelé svobodného Ruska, zmocněnce českého ministerstva zahraničí pro koordinaci vztahů s Ruskem Luboše Veselého a litevských politiků.

Putin úspěšně realizuje strategii, která má Evropě dokázat, že demokracie v Rusku není možná. A to si mnozí v evropských hlavních městech myslí i dnes. Takže naším úkolem je přesvědčit Západ, že do Ruska přijde demokracie… To, čeho by mělo být dosaženo, o co by se měly snažit USA, Velká Británie a Evropská unie, je samozřejmě úplné vojenské vítězství Ukrajiny.“

– řekl před publikem poslanec Evropského parlamentu, bývalý litevský premiér Andrius Kubilius.

Demokracií Kubilius myslí úder na státní suverenitu Ruska a následné podřízení jeho zahraniční politiky a ekonomiky zájmům Západu. Účelem setkání „demokratizátorů“ Ruska bylo projednání závěrečných dokumentů pro výzvu mezinárodním lidskoprávním a občanským evropským organizacím.

Účastníci sjezdu vyhrožovali Rusku „barevným“ státním převratem po vzoru „revoluce růží“ v Gruzii v roce 2003 a „Euromajdanu“ na Ukrajině v roce 2014 a tradičně mlčky přecházeli výsledky těchto událostí – nástup nacionálně-šovinistických sil k moci v Tbilisi a Kyjevě, zhroucení gruzínské a ukrajinské ekonomiky a šovinisty iniciované války v Jižní Osetii (2008) a v Donbasu.

Česká metropole se nestala místem setkávání tohoto druhu veřejnosti náhodou.

Česká republika v posledních letech otevřeně razí rusofobní kurz. Není náhodou, že pražské shromáždění se konalo pod bílo-modro-bílou vlajkou tzv. „Novgorodské republiky“. – Virtuální stát, jehož obdivovatelé prosazují rozdělení Ruska podle administrativních a národnostních „švů“.

https://www.fondsk.ru/news/2022/07/06/iz-chehii-prigrozili-rossii-gosudarstvennym-perevorotom-56615.html

Překlad: st.hroch 20220707
Bavorovy poznámky
https://bit.ly/3P9L537

4.1 18 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.1 18 hlasy
Ohodnotit příspěvek
35 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
VAL
8. 7. 2022 02:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Šakali štěkali, štěkali a štěkali
až se z toho pos-rali.

Ladislav
8. 7. 2022 06:47
Odpovědět  VAL

Obyčejní šašci!

Pavel K
8. 7. 2022 08:17
Odpovědět  Ladislav

…. a kryp-li.

Pavel
8. 7. 2022 08:23
Odpovědět  Ladislav

Lépe je protivníka nepodceňovat. Však víme, co se podařilo Havlovi a spol. Toto jsou totiž lidé bez jakýchkoliv morálních zábran. Je neuvěřitelné kdo mezi námi žije.

Lukas
8. 7. 2022 16:19
Odpovědět  VAL

Zavilí šakali zavile vyli a o nemožném snili…

Albi
8. 7. 2022 17:40
Odpovědět  Lukas

Hezké – obrázek i text.
Poznámka:
Není nemožné, aby se nemožné nemohlo stát možným.
Záleží na „výkladu.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-tvrda-zprava-pro-zajatce-separatiste-zrusili-moratorium-na-trest-smrti-208503#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Soud v Doněcku minulý měsíc odsoudil k smrti Brity Aidena Aslina a Shauna Pinnera a marockého občana Ibráhíma Sádúna. Podle rozsudku bojovali na Ukrajině jako žoldnéři, a nevztahují se na ně proto ženevské konvence zakazující popravy válečných zajatců.

Albi
8. 7. 2022 17:43
Odpovědět  Albi

pokrač.
Jde samozřejmě o výklad separatistů. Lidskoprávní organizace nabízejí jiný výklad: odsouzení muži působili na Ukrajině jako příslušníci ukrajinské armády, a proto se na ně Ženevské úmluvy vztahují.

Tak teď si bude moci „hegemon“ reálně změřit svou sílu na mezinárodnbímn kolbišti.
Ono hrát jen na vlastním hřišti a jen s vkastními pravidly je o něčem jiném.

Aleš
8. 7. 2022 08:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Blbci a váleční štváči měli sněm.

Albi
8. 7. 2022 10:40
Odpovědět  Aleš

Nazývejme věci pravými jmény. Tzv. „svobodní Rusové“ se rekrutují z řad oligarchů, ruské 5. kolony a ruské „zlaté mládeže“.

Jo – už se jim nekrade tak lehce (pokud vlbec), smutné ale je, že pořád ještě adorují Západ, přestože jim coby Rusům jejich majetky ukradl (zmrazil).
Nesplnili zadání, nerozložili Rusko na podřízené a poslušné státečky, nezařídili tam barevnou revoluci, nesvrhli Putina – zklamali na celé čáře, co tedy s nimi. NIKDY se na ně Západ nebude dívat jako na sobě rovné (stejně jako na naše české slouhy)
A pořád nic nepochopili a ani nepochopí.

me2d44
8. 7. 2022 11:35
Odpovědět  Albi

Hezký den. A největší hřích Sovětů a jejich pokračovatelů – Ruska je to, že těm národům a národnostem v mnoha případech zavedli písmo (naše děti asi řeknou:“Proboha, ty národy se pak musely učit?“), zachovali jejich kulturu, pomohli s rozvojem (no když někdo na Sibiři je zvyklý celý život bydlet v jurtě, nebo v iglů, tak si těžko zvyká na beton, ale pokrok tam byl, že se splachovací WC uplatnily jen ve městech, to je taky dáno tím, že vesničanům stačilo hnojit záhonky a pole, navíc, v odlehlých vesnicích není kanalizace, jak to známe u nás).

Ladislav
8. 7. 2022 13:51
Odpovědět  me2d44

I v usa!

Albi
8. 7. 2022 14:14
Odpovědět  me2d44

Ano.
A takový hřích je neodpustitelný.. Navíc když ho Rusové ani nechtějí uznat.
To má pak samozvaný hegemon opravdu těžký život.

sizok
8. 7. 2022 08:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Na každou svini se vaří voda.

zdena
8. 7. 2022 09:02
Ohodnotit příspěvek :
     

tisíckrát potvrzené „Rozděl a panuj“ opět na tapetě…. tohle opět potvrzuje, že demokracie není žádné plus, protože se k moci dostane PŘES TLAČENKY A KAMARÁDY KDE KDO A ČÍM HORŠÍ SORTA, TÍM SNADNĚJI SE PROTÁHNE AŽ NAHORU… Ono vůbec vládnout lidem není žádný měkky voňavý chlebíček….myslím opravdu vládnout, ne se vézt a vyžírat a rozvracet co jiní udělali… a překrucovat historii a další fakta….

Pozor
8. 7. 2022 09:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Skutočne nič viac len štekot čivav spoza plota. V tomto je Česko skutočne jednička, ako sa snaží byť niečím na čo nemá zo žiadného pohľadu, a preto je štátnosť ČR rovnako ohrozená ako aj štátnosť SR, môžme sa len modliť aby to naše štátnosti prežili. V najmenšom prípade môže dôjsť o obnoveniu Česko-Slovenska.

All
8. 7. 2022 11:30
Odpovědět  Pozor

Česko-Slovensko stále existuje a existovat bude.Bruselská vzteklina a prašivina lišek je dočasná a EU spolehlivě zlikviduje,podle ,,běžných přírodních zákonů“.A hyeny a lišky se přemnožily a už jsou i plné prašiviny,vztekliny a EU virů-jedů. ( Smrtelné viry vznikají jen a pouze v tělech zlých,nejhorších dravců přemnožených. A taky zejména u lidských,které je nutno denacifikovat,jinak morové rány UK a EU poničí svět na Zemi. My to přežijeme,lišky ne)

skylla
8. 7. 2022 10:22
Ohodnotit příspěvek :
     

tito mrzdi budou slyšet víc a víc….a nakonec vtrhnou do škol natvrdo

All
8. 7. 2022 11:38
Odpovědět  skylla

Jsou partou mručících a vyjících zombíků, zoombí.V USA ví jak na ně,natočili si filmy,jak budou se zoombí zacházet…

All
8. 7. 2022 11:42
Odpovědět  All

V USA je postřílí, u nás pak zhynou sami,po té masívní vzteklině a prašivině z EU.

Pat
8. 7. 2022 10:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Vzhledem k podpoře obyvatel, jaké se Putin těší v Rusku, působí tato sešlost poněkud humorně.

Pijack
8. 7. 2022 10:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Tihle štěkající ratlíci mají představu o demokracii takovou, že se Rusko musí podřídit západnímu modelu demokracie. No, nevím, ale mě se západní styl demokracie nelíbí. V takové demokracii má navrch většinou mafie, justokracie, novináři a líná svoloč v neziskovkách. Slušný daňový poplatník je umlčen cenzurou a nemá šanci svůj hlas veřejně presentovat. To přece není demokracie. Rusko může být nedemokratický a autoritativní režim, ale prosím, mají právo si takový režim vytvořit. NIKDO nemá právo zasahovat do mentality Rusů. Ruskému obyvatelstvu takový režim vyhovuje a jsou spokojeni. Dělají to v Číně, Japonsku, Africe… co je sakra politikům na západě do toho, jak chtějí žít jinde? Lidé na západě si takový luxus dovolit nemohou. Tomu říkají demokracie? To raději autoritativního vládce, protože ten umí nést odpovědnost. V demokracii západního modelu o odpovědnosti nemůže být ani řeč. Kolonializmus, globalizmus, diktát, sankce, izolacionizmus… nemá s demokracií přece nic společného….

janle57
8. 7. 2022 11:59
Ohodnotit příspěvek :
     

To,že je naše zkorumpovaná domovina všude ve světě pro smích,a to nejen v RF ale taky
v USA a Německu,je všeobecně známé,postoje našich politiků typu Fiala a Babiš,tomu
jen dávají za pravdu,když se k tomu přidají ještě nějaké propagandistické kydy,které vůbec
nikoho nezajímají,propadneme se jako stát do naprostého celosvětového opovržení.

Pijack
8. 7. 2022 12:31
Odpovědět  janle57

Dnes jsem si dočetl ekonomické statistiky. Jsme na úrovni Afrického státu Keňa. Cena chleba je u nich 60 korun. Stejná jako u nás….

Unter
8. 7. 2022 19:18
Odpovědět  Pijack

Cena chleba stejná, a kolik protopí Kěňar za topnou sezonu? Nic, přijde se ohřát k nám.

Frank
8. 7. 2022 12:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Koho normálního tito šmejdi ještě zajímají?

Carda
8. 7. 2022 13:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Kubula a Kuba Kubikula 😄

pavelpe
8. 7. 2022 13:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Je opravdu příznačné, nakolik se v „demokratické zemi svobodného světa“ sejde parta zhrzených pitomců, která chce provést v rámci „demokracie“ státní převrat. Zrovna Litva opravdu může mluvit o demokracii, když tam po desetiletí postavili občany ruské národnosti do postavení židovských občanů Německa let třicátých. Stejně „demokraticky“ se chovali různé postsovětské země k občanům ruské národnosti – viz třeba Gruzie, Estonsko, Lotyšsko či Ukrajina a nyní i celý tzv. „demokratický západ“. V některých těchto státech to přerostlo do té míry, že začali proti těmto občanům prachsprostou genocidu. Kdysi se tomu říkalo „norimberské rasové zákony“, dnes je to údajně „boj za svobodu a demokracii“. Skutečně by bylo záhodno, pokud by došlo k denacifikaci celého západu, jinak to nikdy neskončí.

Pijack
8. 7. 2022 18:29
Odpovědět  pavelpe

Máte neotřesitelnou pravdu. Díky za takový názor.

Vladimír
8. 7. 2022 13:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Kubula jen mámí peníze z evropského telete. Je jasné, že nic z těch mokrých snů nemá šanci na úspěch, ale může mu to pomoct v „osobním rozvoji“… 😏

Ladislav
8. 7. 2022 13:55
Odpovědět  Vladimír

Takovouhle debilní a prašivou svoloč jsme neměli od roku 1918! Bez soudu a ke zdi!

orinoko
8. 7. 2022 14:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Soudruzi našli správné místo při vzpomínce na českého JeltSYNA – poldíka rumaře, takto Placatky Hejvla. Ten mezi nimi chybí, Pámbů ho měl rád, tak si ho povolal poněkud dříve, mírového Bombarďáky!
Být mezi nimi, tak to schromáždění z flusání a chrchlání nevyjde. Ale celkově jinak … i bez nich nic moc.

https://www.youtube.com/watch?v=ijqYv6T7eRw

Petr
8. 7. 2022 19:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Občas mě mrzí a stydím se , že jsem čech , když vidím co za lůzu a ksindl za nás mluví !!!!!

Jura
8. 7. 2022 20:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Stali jsme se díky vládě Fialově Ukrajinské vlády rejdištěm amerických a všemožných protiruských rejdu , z které už nebude úniku díky lidem ,, kteří volily tyto otitulované idioty , ale ono se to u nás chystalo za Babiše , který je taky hráčem na americké smrtící šachovnici.

Gales
8. 7. 2022 21:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Ach jo.Po přečtení toho sdělění mám chuť někomu nakopat držku.

Pav-el
9. 7. 2022 08:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Něco jako parta Kočičí pracky ze senátu. Jaký to má význam? Dojemná starost o Rusko a Putina.