Rusko zachránilo moldavské vojenské piloty

Ohodnotit příspěvek (5 / 4)

Rusko zachránilo moldavské vojenské piloty, které Američani „hodili“ do Afghánistánu a pak je nechali
v zajetí Tálibánců.

Úžasný příběh se odehrál mezi Ruskem a jeho sousedem Moldavskem.
V roce 2015 Tálibán zajal několik pilotů vojenského letectva Moldávie. Tyto piloty si najaly Spojené státy
na provádění řady smluv a kontraktů.
Nakonec Tálibánci helikoptéru sestřelili, piloty vzali do zajetí a USA „strčily hlavu do písku“. 

Přešly čtyři roky dlouhých vyjednávání, a dohodli se. Protože Rusko zasáhlo.

Prezident Moldavské republiky Igor Dodon vyjádřil svou vděčnost:

„Zvláštní poděkování spolupředsedovi organizace „Delovaja Rossija“ Igorjovi Jorevičovi za neocenitelnou pomoc při uskutečnění této významné humanitární mise. Věřím, že právě v  takových situacích
se ukazuje, kdo je přítelem a partnerem“.

Rusko a jeho „zdvořilí lidé“ jsou vždy a znova na stráži míru a dobra, poznamenal TG-Kanál „Mediatechnolog“.
https://t.me/mediatech/6442

http://www.iarex.ru/news/64335.html

Přihlásit: Login
2000
4 Komentáře vlákna
8 Odpovědi vlákna
0 Sledování
 
Nejvíce komentované
Nejméně komentované
3 Autoři komentářů
  Souhlas  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak jsem se podívala na to video o neziskovkách tady na straně a řeknu ti, že jsem sice věděla, že jich je jak much a točí se tam šílený prachy, ale TOHLE??? Nemám slov. Paraziti a nikdo si netroufne ani ceknout, žádná vláda je nezkrouhne… protože lidská práva, politická korektnost, a další žvásty.
Fakt vidím rudě s těmi jejich zvláštními výdaji, miliony za taxi??? a ostatní výdaje na jedné straně a třeba pojišťovnami, které neproplatí dítěti léčbu nebo důchodci, kterému ani nestačí důchod na to, aby si zaplatil domov důchodců na straně druhé. Kde to jsme proboha?

Ohodnotit příspěvek :
     

Poslouchal jsem na 24 Zadolárka a Kobzu, pokud má ten za$ek pravdu s hodnocením situace ve Venezuele, tak je to docela hezký průser. A pokud má pravdu Kobza s těmi samopaly, tak by to tam mohlo být hodně veselý.

Ohodnotit příspěvek :
     

Teda moldavští piloti najatí USA a zajatí Talibánem, to je dost síla.

Ahoj:) Debatu jsem nesledovala, jaký průser? alespoň pidivýtah:)
To je dost síla, co?… no jo no, nejen Češi jsou blbci.

No, Kobza povídal, že Chávez před lety rozdal před lety 100 000 samopalů domobraně. A Zadolárek povídal, že Guaido vystupuje tak, jako by měl v kapse podepsaný zvací dopis. A že celá rošáda s ním prý asi zkrachovala.

No, vypadá to, že to s ním na první dobrou nevyšlo. Včera Maduro uspořádal největší vojenské cvičení v historii. Venezuela není Sýrie, tam Amíci nemají svojí nepravidelnou armádu = IS.
Nemyslím, že zvací dopis něco vyřeší. Amíci sami do toho nepůjdou, to nikdy nedělají… jedině schovaný v koalici ochotných. Kolumbie, Brazílie… možná by je přikryly. Ale i tak, pokud bude armáda na straně Madura, tak nemají šanci.
Jo o té domobraně jsem už slyšela, nejen armádu, ale i tuhle domobranu cvičili Kubánci.

Akce Miranda. Kolumbie možná, Brazílie ne. Teda si myslím.

No důležitý je, že doufali, že celá Latinská Amerika se k nim přidá…. a ejhle. Kolumbie je jasná, přes ní tam dodávali zbraně, atd. S tou Brazilií si taky nejsem úplně jistá, ale tam Amíci také zařídili svržení prezidentky, ale spíš ne.
A dva… je koalice??:)))

Ohodnotit příspěvek :
     

Ahoj, 😀 Ta Moldávie, to je takový geografický oříšek. Žejo? Je to v NATO, ale loni jsem nakupoval z moldavského kamionu pytle švestek a všiml si, že má na zádi ukrainskou vlajku. Takže když se stal Dněstr hraniční čárou, málokdo si toho všiml. (ostatně jsme z té fronty od kamiónu spolu telefonovali a najednou jsem tě odbyl, že jsem už na řadě, takže čau 😀 ) Stejný syndróm, když si přečtou tvůj článek. měli kokoti okolo pražské kafilérky už od osmašedesátého. Totiž všechno od Čiernej pri Čope na východ byli „rusáci“. Vnímal jsem to už jako dítě s modrou „pjetrogradskoj“… Číst vice »

nazdar, Moldávie fakt není v NATO

O tom mluvím.
Byli v Afgánu, takže obecně „jsou v NATO“.
Určitě tam u Talibánu nejsou v zajetí jen moldavští piloti.
Je to prostě globální tah.

No jasně, že není v NATO, a jen bůh ví koho mají Tálibánci pod zámkem. Četla jsem, že islámské bojovníky Američané ze zajetí osvobodili.
Jde o to, že v Moldávii mají parlament silně proamerický, něco jako složený ze samých Landšádlových, Němcových, Gazdíků, atd. takže čert ví, co všechno s Amíkama spunktovali. Dodon je proruský prezident a chtěli by ho svrhnout. A je celkem možné, že se jim to podaří.
Věřím tomu, že takových „želízek v ohni“ má Rusko víc.

https://www.youtube.com/watch?v=jwsAEK7xQDY